Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pamatīgs off-topic.

 

Tātad gala slēdziens par snews:

 

Ja lapas budžets ir no 50 - 100 Ls.

Klientam neko vairāk un uberkrutāk nevajag, ka tikai viss iet un pa engine ar nestaigā, jo no web lietām neko nerubī.

 

Tad tas snews der, or nē.

 

Jums iedotu pat maizes kukuli un Jūs varētu pat pateikt, pēc kuras šķēlītes sākas vemšana jau :D Tas tā labā nozīmē domāts, ka vismaz cenšaties iedziļināties visā tajā murgā.

Link to comment
Share on other sites

Nekautrēšos sniegt arī skaļi savu viedokli:

Manuprāt, snews veidot ir salasījušies vēl trakāki lūzeri nekā tie, kas uzdod te debīlus jautājumus šai forumā! :P Reāls ārprāts, bet paldies par to pašu - es sapratu, ka mans CMS arī ir KAUT KO VĒRTS! :D Tagad ir azarts uztaisīt ko krietnu labāku, jo iešāvās prātā idejas! ;)

Link to comment
Share on other sites

mbaaccc, nu kads tur nepadots saturs delj nedefineta variabla, ko var murgot....

 

ja kontents tiks padots ar variabli, vins nevar but nedefinets, bet ja vins ir nedefinets, znachit nav padots un nav starpibas, vai nedefinets, vai definets un = ''

Ej nu?......:)

Un tagad iedomajies situaciju, kad Tu tam variablim vertibu pieskir krietni vien velak, ka tiks izpilditi SQL kveriji, kur tas iespaidos to rezultatu, neparedzot, ka variablis bus NULL....

Tiesi NULL ne nulle, kas nav viens un tas pats.

Un tad talak, piemeram, rezultatam ko atgriezis kverijs ir vieta izvaditaja satura vai url get masiva.....

Vai ari variablis ir iesaistits kados aprekinos vai norada uz masiva elementu... Ko? Ari pofig?

Es protams neskatijos to CMS, kuru te apspriez, bet domaju par nedefinetiem mainigiem.

Vari jau teikt, ka tad liks kods, bet runa ir par situaciju, ne likiem pirkstiem.

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

mononkuls, tu ar php un php ar sql esi vispar stradajis ka tik gudri runaa?

 

pirmkart lai nedefineti mainigie SQLaa paraadaas kaa NULL, jaizmanto jau kauta kas a la 'where a ' . (isset($var) ? ' = \'' . $var . '\'' : 'IS NULL')

 

un reizem tiesi sql rezultatu apstraadee noder nedefineti mainigie, piemeram, lai izveidotu sql izteiksmi tikai ar daziem sql laukiem

 

aj da nu labi

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

Squad, takš liecies mierā, nedefinē tos mainīgos ja tā gribi, to tev neviens negrib te aizliegt, bet neceri, ka es (un vēl daži citi) pēkšņi ar sāks tā haltūrēt, jo tā, iespējams, ir ekonomiski izdevīgāk, ātrāk, lētāk, klients tāpat samaksās tikpat cik par kārtīgu kodu un viņam pa lielam vispār ir vienalga par mainīgajiem, tāpat projects varbūt izputēs un viss būs veltīgi, un galugalā visi tāpat nomirsim.

Par sevi varu teikt, ka man vienkārši riebjas darīt kaut ko tā dienu no dienas pa roku galam, vai nu darīt kārtīgi, lai vakarā ir labi padarīta darba sajūta, vai arī pēc sakāmvārda - ja nav kazai piens, tad nav, pacel asti un atlej atpakaļ [:

Link to comment
Share on other sites

pirmkart lai nedefineti mainigie SQLaa paraadaas kaa NULL, jaizmanto jau kauta kas a la 'where a ' . (isset($var) ? ' = \'' . $var . '\'' : 'IS NULL')

un reizem tiesi sql rezultatu apstraadee noder nedefineti mainigie, piemeram, lai izveidotu sql izteiksmi tikai ar daziem sql laukiem

 

Kādas muļķības! Vari nodefinēt iepriekš tukšu variabli un pārbaudīt if ($var) { ... } un viss! Pie tam vari definēt variabli arī sekojoši $var = NULL;

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...