Jump to content
php.lv forumi

andrisp

Moderatori
 • Posts

  8065
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by andrisp

 1. Uzņēmums Mapon ir starp tirgus līderiem GPS izsekošanas un autoparka vadības risinājumos gan uzņēmumiem, gan privātpersonām. Vairāk informāciju par katru vakanci un iespēju pieteikties atradīsiet šeit: - PHP programmētājs/-a - Front-end programmētājs/-a - PHP programmētājs/-a Tachogram projektā
 2. Draugiem.lv grupas uzņēmums Mapon meklē PHP programmētājus. Vairāk info par uzņēmumu: https://www.mapon.com Vairāk info par vakanci: https://www.draugiem.lv/work/?vacancy=185 Ja ir interese, piesakieties augstāk esošajā linkā vai rakstiet andris.priedite iekš mapon.com
 3. Meklējam PHP programmētājus. Vairāk info un pieteikšanās šeit: http://www.draugiem.lv/work/?vacancy=95
 4. Tak tev jau atbildēja uz šo jautājumu.
 5. Jautājums ir - kādu Win ta tu īsti gribi uzinstalēt ? XP ? Tad dabūt XP instalācijas disku, kas ir būtojams. Ieliec kompī, pārstartē. Tālāk seko instrukcijām, un tev būs iespēja noformatēt disku.
 6. http://www.google.com/search?hl=en&q=css+drop+down+menu http://www.google.com/search?hl=en&q=j...+drop+down+menu
 7. andrisp

  div table vieta!

  11x11 tur tochna nevar buut, jo width taču ir 25. IE6 ņem vērā fonta izmēru, tāpēc nevar samazināt līdz 11px augstumam. Norādi mazu mazu fonta izmēru.
 8. Grey_Wolf, vai tiešām, kad atver jaunā pārlūka logā to testa skriptu ar lang atribūtu, neko nemainot enkodinga uzstādījumos, IE uzreiz parāda gļukaini ?
 9. It kā ir UTF-8. Klau, bet uz kāda IE6 tu testēji ? Uz Win kastes, vai arī uz kaut kāda emulēta tur pat uz Ubuntu ? Btw, paskaties kādā enkodingā IE6 noklusēti redz lapu: View -> Encoding
 10. Vari to failu sazipēt un nohostēt kaut kur ? Apskatīšu, kas tur īsti par enkodingu.
 11. Izskatās, ka visticamāk tomēr nav pats fails utf-8 kodējumā. Check again.
 12. andrisp

  table

  Ko nozīmē "resnas līnijas" ? Parādi skrīnšotu.
 13. andrisp

  CSS priekš IE6

  Nu tas WorldWide vienkārši vēl vecā versija. Tāpēc arī ir uz tabulām.
 14. andrisp

  CSS priekš IE6

  Nez, aplūrēju intereses pēc Microsoft.com, IBM.com un Sun.com, un visas kā viena ir bez tabulām priekš izkārtojuma. :)
 15. Grey_Wolf, parādi strādājošu skriptu, kas pierāda to, ko saki. Pats tikko izmēģināju - tas lang neko neietekmē. Un vispār lang atribūts ir paredzēts priekš valodas norādīšanas nevis enkodinga. Un par jēgu vari palasīt te: http://www.w3.org/TR/html401/struct/dirlang.html Par character noteikšanu: http://www.w3.org/TR/html401/charset.html#h-5.2.2 Un cik esmu saskāries tadi visi pārlūki arī tā dara. Par trešo punktu gan nezinu, bet tam nav nozīmes.
 16. andrisp

  CSS priekš IE6

  oh noes, not again :D
 17. Grey_Wolf, pārlūki neņem vērā lang="lv" atribūtu.
 18. Wuu, paskaties kādu enkodingu pārlūks defaultā izmanto, kad lapu atver. Iekš FF: Tools -> Page info.
 19. Jā, ie6 neatbalsta puscaurspīdīgu png bez hakiem. Par charsetu - varbūt web serveris sūta HTTP headeri ar nepareizu content-type.
 20. afaik, GET masīvu nemaz nav iespējas konfigurācijā izslēgt. 4ajā un 5ajā versijā tiešām ne. Bet nu skaidrs, ka autoram vienkārši neizmanto $_GET masīvu, bet gan register_globals, kas arī ir visa problēma.
 21. Kas tā par muļķīgu salīdzināšanu ? isset($_GET['cat']) == 'cat' Tāpēc jau arī tā ir. php.net/isset
 22. xfr33, "Sveiks, Jāni!"? :) Un ja būs "Liene", vai "Zane" ?
×
×
 • Create New...