Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw, parasti tapec arii opensourceem ir ljoti divaini nosaukumi, pareizak sakot pirmais bija jautajums kapec opensourceem ir tik divaini nosaukumi un atbilde bija tada, ka vinus izveelas tadus lai nebutu probleemu ar trademarku registreetaajiem, ipasi asv

Link to comment
Share on other sites

Jums nepietiek vēl te troļļoties? Pilnu forumu esat ar savu kurš-ir-gudrāks-un-kuram-ir-garāks tekstiem piespamojuši.. Pilnīgos offtopikos topikus dzenat. Drīz jāsāk būs ķerties pie galējākām metodēm.

 

btw, parasti tapec arii opensourceem ir ljoti divaini nosaukumi

Open-sourcēm ir dīvaini nosukumi.. Slimākus suņa murgus sen nebiju dzirdējis. Tikpat labi to var teikt par neopensources nosaukumiem: MazaisMīkstais ir labs un nedīvains nosakums tev? Kā ar Logi? Varbūt Ābolis ar nav dīvains? Un Izlūkdienests ir normālāks?

 

Tāpēc jau tā ir opensource, ka tiesības uz to pieder visiem, nevis tev. Nav tādas "savas opensources".

Open-source nenozīmē, ka kods pieder citiem, nevis man. Open-source nozīmē (paratsi), ka tavu kodu nevar uzdot kā savu un pārdot. Produkta padarīšana par open-source neatņem autortiesības uz tavis radītu kodu.

Link to comment
Share on other sites

Kā preču zīmi negribu reģistrēt, jo netaisos to pārdot, bet gan par brīvu izdāļāt... Tātad - uz mani nekādi noteikumi neattiecas - izvēlos kādu nosaukumu gribu un lieku publiski netā, lai cilvēki izmanto, ja grib?

 

Bet kā tad paliek ar tām GNU licencēm? Pat opensources parasti ir zem kaut kādas licences...

Link to comment
Share on other sites

Tu esi āksts.

Tāpēc jau tā ir opensource, ka tiesības uz to pieder visiem, nevis tev. Nav tādas "savas opensources".

 

Pag, "ākst", kā tu izskaidrosi to, ka daudzām opensourcēm licencē ir noteikts, ka jāliek atsauce - UZ KO? Uz neko - visumu? Nu jā, tev kā visuma valdniekam tas ir izprotams...

Link to comment
Share on other sites

bubu, kas tev iekoda, es vnk padalos ar domaam, taas bija raksts kuru lasiju pirms kada laika un vairs neatceros, bet taada taa doma bija, ka nosaukumiem izvelas visadus interesantus vardus kas normalam cilvekam nav saprotams.

 

kas attiecas uz forumu, tad piedod man, trolljosanaas ir tehniskaa sadalja kur cilveks prasa kaa uzrakstit sql un topiks beidzas ar atbildi, kuraa ir SELEC count(*) FROM table

 

aff nu labi, labi, rimsos, self-bans lidz pirmdienai :D (tad bus kadi jaunumi ZF sakaraa)

Link to comment
Share on other sites

Open-source nenozīmē, ka kods pieder citiem, nevis man. Open-source nozīmē (paratsi), ka tavu kodu nevar uzdot kā savu un pārdot. Produkta padarīšana par open-source neatņem autortiesības uz tavis radītu kodu.

He,he,he, kādam laiks iepazīties ar opensource filosofiju: http://en.wikipedia.org/wiki/Open_Source_Definition

Ja kodu var brīvi izplatīt, modificēt, pārdot, modificēt un pārsaukt, utt, tad par kādām tiesībām uz kodu tu vēl runā?

Ja tu kodu publisko ar nosacījumiem, kas neatbilst iepriekš rakstītajam, tad tas nemaz nav īsts opensource.

Opensoruce būtība ir, ka tu paņem sabiedrības radītu kodu, uzlabo un atdod sabiedrībai.

Link to comment
Share on other sites

Ja kodu var brīvi izplatīt, modificēt, pārdot, modificēt un pārsaukt, utt, tad par kādām tiesībām uz kodu tu vēl runā?

Uz tiesībām, ka tu vari saukties autors kodam. Tādas autor-tiesības tev neviens neatņems. Ja es esmu uzrakstījis konkrētu koda rindiņu, tad nevienam citam nav tiesību pretendēt uz to, ka viņš ir uzrakstījis šo rindiņu. Un vienalga - vai tu kodu, kurā ir šī rindiņa, pārdod, vai visiem met pakaļ bez maksas. Tu esi autors konkrētajai koda rindai. Tu esi to radījis - tās ir tavas tiesības saukties par autoru.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...