Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

tur sava psihologija, piemeram cilveki vairak uzticas firmam kuram ir pat sudigs webs, jo baigi izcilais webs rada aizdomas, ka baigais pikis izgrusts, tatad, baigaa nauda pa virsu tiek prasiita...

 

Nu zin, tādus "klientus", kam vajag ka tik sūdīgāk, jo lētāk, man, un es domāju, daudziem citiem nevajag...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaa jau teicu taa ir baigaa filosofija, tur var plasi un gari diskutet, skaidrs ir tas, ka perfekts HTML un 0 notices / warningi ir loti netiesi saistiti ar revenue stream, reizem pat otradak, ietaupa uz sakotnejo izstraadi, palaiz ideju ja aiziet kruti, ja neaiziet, taas 2 nedeljas var norakstit. bet runaa, ka tagad vairs taa nevar, vajag limonus ieguldit ... nu hvz. karoche, arlabvakaru visiem, manuprat, taas notices ir vismazakais, ko nemt veraa spriezot par / pret SNews CMS tapat no taa pasaulee nekas nemainisies.

Link to comment
Share on other sites

Man tas SNews CMS godīgi sakot nešķiet nekas daudzsološs! :) Tas, ka tas viss ir salikts vienā failā drīzāk ir mīnuss, nekā plus, jo nu... eh, ko tur gari runāt, tak skaidrs tāpat, kas tur par problēmām var rasties un to ir pietiekami daudz ;)

No otras puses, php sākotnēji bija paredzēts šāda stila programmēšanai tā vien šķiet, izņemot php5, kas jau pārgāja vairāk uz oop. Nezinu, man personīgi šis cms nepatīk, riktīgs kods-problēma, es labāk rakstītu MVC vai kaut ko savā izpratnē pietuvinātu tam...

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā lapā domāju ka lamāšos, lasot tālāk ar gribēju, bet nu pārgāja.

Bet nu Squad, ja Tev dēļ tā nedefinētā variabļa piemēram nepados saturu kādai sadaļai, ar teiksi ka pofig?

Domāju ka ne. Kad CMS svaigi likta, pat nepamanīsi ka nav kā vajag!

Tās ir tikai notices, tie ir tikai warningi......

Link to comment
Share on other sites

mbaaccc, nu kads tur nepadots saturs delj nedefineta variabla, ko var murgot....

 

ja kontents tiks padots ar variabli, vins nevar but nedefinets, bet ja vins ir nedefinets, znachit nav padots un nav starpibas, vai nedefinets, vai definets un = ''

Link to comment
Share on other sites

ja kontents tiks padots ar variabli, vins nevar but nedefinets, bet ja vins ir nedefinets, znachit nav padots un nav starpibas, vai nedefinets, vai definets un = ''

 

1. Ja varablis nav defineets vins nav NE false nae '' ne 0 vinsh ir NULL

2. Ja kadreiz naksies tavu rakstiito (izmantoto) kodu parnest uz citu serveri, kur tie notices buus ieslegtas --> naksies visu tapat labot..

3. Ja gribesi to kodu Nokompilet , izmantojot kaadu no Zend...... xxxx PHP kompilatoriem tad naksies visu labot

4. izmantojot nedifinetu mainiigo, nekad nevari buut drossh par rezultaatu.

5. Ja koda izpildei, kaadaa briidii buus nepieciesama liels RAM apjoms, tad var sanakt ka taa nedifinetaa mainiigaa Definesanai vienkarshi fiziski pietruuks RAM ... Attieciigi buus nevis vairs Notice, bet gan Fatal error ....

--

stipri vienkarsaak ir koda sakumaa tos mainiigos nodefinet, tas rakstot kodu prasa tikai paris sekundes, toties ieguvums ir liels ...

Link to comment
Share on other sites

tas protams labi ka novaci, kad brauksi ar masinu, neaizmirsti izkapt un noslaucit lapas no ielas - kas zin, var sasliideet...
Kad es braucu ar mašīnu, es nevis lapas slauku, bet uzlieku sev normālas riepas ( 1337 kods ) un neuztraucos par braucamo virsmu ( useriem ) arī tad, ja tā ir slidena žļura un man jāpaskrien uz 150 ( useri lohi ). Nē, nu var jau nelikt, tas jau tikai "Notice: Tev riepas lisas, in case of šaize vari kokā netīšām apstāties.", viss taču darbojas ok uz sausa asfalta.

 

citiem vardiem sakot, "think out of the box"
Ja tu kaut cik būtu iedziļinājies šīs domas būtībā, tad saprastu, ka ar to domāts "izgudrot kreatīvu un nebijušu pieeju [ tā lai tas darbojas pa smuko ]", nevis "sačakarēt kaut ko/čerez žopu ar vecajiem līdzekļiem".

 

Bet vispār šis topiks bija tieši tas uzjautrinošais elements, ko šorīt es internetā cerēju atrast. :D

Link to comment
Share on other sites

Vēl es varētu piebilst, ka mans paštaisītais cms, ko es neuzskatu par nekādu "gurudarbu" ir krietni labāks par šito sNews CMS un ja godīgi - man to sNews CMS veidotāju vietā būtu kauns likt tādu bērnudārza pēdējo klašu darbu internetā...

 

Tad jau es savu cms varu likt internetā pavisam droši? Tur ir vismaz modulāri un atdalīts html no pamatkoda.

Link to comment
Share on other sites

Squad, es Tev tomēr nepiekrītu. Pirmām kārtām iet runa par publiski izmantojamu lapas kodu, tātad jābūt perfektam, jebkurš var nokopēt un skatīties skriptu, meklēt drošības kļūdas. Visi kas taisa publiski pieejamas sistēmas cenšas tās popularizēt un padarīt plaši izmantojamas, tāpēc paļauties ka būs pareizi sakonfigurēts php (register_globals un vēl viss pārējais) ir absolūta muļķība. Dažiem pat nebūs vienkārši tādas iespējas. Pie tam gatavus skriptus izmanto arī ne tik profesionāli web sistēmu pārzinēji, tāpēc nemaz nezinās par drošības uzstādījumiem. Es nojaušu ka Tu tagad sāksi protestēt un teikt ka tādiem vispār nav ko ķerties pie šīs lietas, tomēr gatavie skripti tiek izstrādāti arī priekš tādiem lietotājiem. No undefined mainīgajiem, iespējams, cietīs arī veiktspēja (it īpaši ja to ir ļoti daudz). Katra šī kļūda tiek ierakstīta log failā. Protams šeit arī daudzi var sākt protestēt, ka ierakstīt 30 rindiņas failā neko nemainīs, bet ja mājas lapas apmeklējums ir 100 un 1000 vienlaicīgi... Vismaz visi mājas lapu īpašnieki cenšas iegūt labu apmeklējumu un viņiem veiktspēja būs svarīga un ja programmē sekojošā veidā: 'ai ko tur šis tāpat strādās', tad pa sīkumiem salasās diezgan daudz nianšu kas kopumā iespaidos veiktspēju (īpaši aktuāli uz koplietojama hostinga). Izstrādājot publiski pieejamas sistēmas Tu nevari zināt kāds apmeklējums būs sistēmai un ir jāparedz ka var būt arī lieli apmeklējumi. Pie tam rakstos par php drošību, ko esmu lasījis, vienmēr redzēju ieteikumu ieslēgt kļūdu paziņojumu izvadīšanu izstrādes laikā un viens no iemesliem tieši lai redzētu nedefinētos mainīgo, un es nedomāju ka tie kas izstrādā php un php drošības standartus ir neprofesionāli cilvēki savā darbības lauciņā un nezin par ko runā. Kā jau šeit daži minēja tas arī atvieglo kļūdu meklēšanu vēlāk jau izstrādātai lapai, ja protams tādas parādīsies, dažas minūtes ziedotā laika visu mainīgo definēšanai skriptā var ļoti samazināt lapas pilnveidošanas laiku, kad jau to sāks lietot. Tieši skaisti sarakstīts kods atšķir profesionālu programmēšanu no "pa roku galam' sarakstīta koda.

Edited by Maris-S
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...