Jump to content
php.lv forumi

bubu

Administratori
 • Content count

  8897
 • Joined

 • Last visited

About bubu

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 05/14/1983

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 1. cURL

  who_i_am: lasi uzmanīgāk manuāli: iespējams, ka tāpēc arī nestrādā. 1 !== TRUE
 2. Tak prasts cikls jebkurā programmēšanas valodā/shell vidē. Izvēlies sev ērtāko. Kaut php: for ($i=1; $i<999999; $i++) { ... }
 3. Divi jautājumi

  mail funkcija atgriež rezultātu - pārbaudi to, lai zinātu, ka meils tiešām nosūtījies. Un vispār abiem skriptiem pašā sākumā ieliec: error_reporting(E_ALL); set_ini("display_errors", 1);
 4. Decode

  Un tālāk skaties outputu. echo izvada outputu => tātad skaties outputu un tur redzēsi, ko tālāk darīt. Vairākas reizes tev jau šo pateica.
 5. Pārliecināties pret viltošanu

  KarlisBa: Nezini kā šmaukties? Piemēram javaskriptā prosta URL'barā ierakstī laika uzstādīšanu uz patvaļīgu skaitli pie spēles iziešanas. Vai arī masīvā ierakstī skaitļus korektā veidā, un spēle pati fiksēs uzvaru.
 6. wav to aac audio converter

  No komandrindas tūļiem vari izmantot FAAC, tas ir populārākais opensource AAC enkoderis: http://www.rarewares.org/aac-encoders.phpr Bet ar to pašu ffmpeg.exe arī mierīgi var.
 7. Warning: readdir() expects parameter

  Tad lasam dokumentāciju, nevis skrienam uz forumu! http://php.net/opendir
 8. Omg, tā taču ir liela drošības kļūda, ja tu saņēmi privāto atslēgu. Tu vari viltot parakstus tagad.
 9. php un mysql stored procedure

  Pamēģini šādi: $sql_="call p_invoicelist('2', '1');"; $rez1=mysql_query($sql_) or die(mysql_error()); while($data= mysql_fetch_array($rez1)){ echo $data[xxx]; } mysql_free_result($rez1); $sql_1="INSERT INTO tb_vv ('name') VALUES (`blabla`)"; mysql_query($sql_1) or die(mysql_error())
 10. Hacker Cup

  Tas nav nekas pārsteidzošs - tādas lietas notiek ne tikai feisbukā. http://www.topcoder.com/tc http://ipsc.ksp.sk/ http://icfpcontest.org/
 11. Exif winxp

  Foruma tēma - "Vispārējas tēmas par PHP vai ar to saistītām lietām". Exif ir pilnīgi nesaistīta lieta ar php. Lūdzu turpmāk izvēlies forumu vairāk pa tēmai. Un vispār tur ir viss par komentāru/autoru exif lauku uzrakstīts. Lasīt tikai vajag mācēt: 22.lpp: 12.lpp: 28.lpp: Īsāk sakot - skaties Table 6. 28.lpp. Un sīkākām detaļām http://lmgtfy.com/?q=exif+usercomment+encoding 23.lpp: Un parasti Windows'am (NT) visi iekšējie stringi ir UCS2 unikodes kodējumā. To by default vari pamēģināt, moš strādā.
 12. No bināra uz decimālo?

  Briedis - jebkuru skaitli ar komatu var pierakstīt jebkurā skaitīšanas sistēmā. Komats nav decimālās pieraksta sistēmas fīča.
 13. Kodu fragmentu meklētājs

  Iesaku FAR Manager. Tajā arī var meklēt konkrētus stringus, konkrētos failos direktorijā/-s (pēc to nosaukuma patterna filtrējot).
 14. par subversion

  Iekš svnserve.conf jābūt rindiņai: anon-access = none Tas saka, ka visiem anonīmajiem useriem pieeja būs none (citas iespējamās vērtības ir read un write). Ar "auth-access" settingu savukārt tu norādi kādas tiesības būs autorizētajiem lietotājiem (autorizācijas jūzerneimi un paroles ir passwd failā).
 15. cpanel servera CPU noslodzes statistika

  Nedrīkst domāt par to kā par procentiem. Drīzāk kā par daļām, ja gribi domāt par noslodzi: 1.42 = 142% Bet precīzāk lasi kaut vai wikipēdijā: http://en.wikipedia.org/wiki/Load_(computing)
×