Jump to content
php.lv forumi

Alnis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  110
 • Joined

About Alnis

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 11 Best Open Source CRM Software - 29.07.2019
 2. Sāc ar koda lasāmības noformēšanu, piemēram: <?php include_once("config_rel.php"); $sql = "SELECT * From categories ORDER BY category_title ASC"; $res = mysql_query($sql) or die(mysql_error()); $categories = ""; if (mysql_num_rows($res) > 0) { while ($row = mysql_fetch_assoc($res)) { $id = $row['id']; $title = $row['category_title']; $description = $row['category_description']; $categories .= "<a href='view_category.php?cid=".$id."' class='cat_links'>".$title." - <font size='-1'>".$description."</font></a>"; } echo $categories; } else { echo "<p>Nav pievienota neviena kategorija pašlaik!</p>"; } ?> neviens neidziļināsies "siena kaudzē"!
 3. Sveiciens! Tātad ir nepieciešama lokālās vides ustādīšana: 1. izmantoju šo docker-compose.yml https://github.com/hamptonpaulk/php7-dockerized 2. Smuki uztaisās php, mysql nginx konteineri, viss strādā; 3. Tālāk PHP kodam ir nepieciešama oracle8 java. Uz produkcijas tad būs uzstādīts uz uz tā paša servera kur PHP. (java ir nepieciešama gan lai uz jvm palaistu api gan lai spētu uzkurināt pieslēgumu ārējai oracle db (te iespējams es kaut ko esmu nepareizi sadomājies attiecībā uz nepieciešamo, lai pieslēgtos oracle); 3.1. Vai pareizi būtu ar Dockerfile uzstādīt java pie PHP konteinera palaišanas: RUN apt-get update RUN apt-get install -y software-properties-common RUN apt-get update RUN apt-get install -y oracle-java8-installer RUN apt-get install -y oracle-java8-set-default # tiesa, te ir problēmas, īsti neinstalējās// 3.2 vai taisīt javai atsevišķu konteineri un kaut kā (iespējams ar kādu bridge - nav ne jausmas kā tas darāms) atļaut PHP komunicēt ar java konteineri? paldies oar info!
 4. Alnis

  startup komanda

  Izklausās pēc informatīva darba rīka tirgotājiem un ne apzīstam jebkuram izpatikt alkstošam tūlim. Manuprāt dizaineris primajā posmā nav vajadzīgs, progeris ar bootstrap spējām būs pietiekams. Domājams, ka naudas devējam interesēs strādājošs prototips, kur skaidri var redzēt, kā ieguldītā nauda, mehānismam strādājot (nevis vienkārši uz papīra), tiks atgūta un pēc tam būs iespēja pelnīt.
 5. /<img[\. .=":;a-zA-Z0-9ĀČĒĢĪĶĻŅŌŖŠŪŽzāčēģīķļņōŗšūž]+(height:[ 0-9]+px)+/g https://regex101.com/r/HSiAMt/2
 6. Lai citiem tagiem nenoņemtu height https://regex101.com/r/HSiAMt/1
 7. Pievienot un dzēst droplistus var šādi: https://jsbin.com/xozuloy/edit?html,js,output
 8. @Mārtiņš Ragozinskis, manuprāt, daudz labāka alternatīva ir, piemēram, udemy.com nopērkamie kursi. Atlaides ir ļoti bieži, kursu var nopirkt pa 10 EUR (vidēji 5-10 stundas garu), kas līdzinās uz vietas apmeklējamam kursam 1-2 mēnešu garumā. Pirms pērc, palasi atsauksmes, vērtējumus un aiziet. Manuprāt zelta bedre :)
 9. Es strādāju Latvijas finišapos, uz vietas kantorī, kaut kā visi pamazām aiziet uz grunti, kad es ierodos :)
 10. Nez kapec es sajutos mazvērtīgs :D
 11. Alnis

  Līgums

  Blitz, Roze, es ņēmu vērā ieteikumus un čekoju ieteiktās sistēmas, paldies!
 12. Alnis

  Līgums

  ok,Mr.Key, tad kādus tūļus izmanto projektu vadītāji?
 13. Alnis

  Līgums

  nebiju īsti domājis par tik strikti juridiskām lietām, vairāk tieši, lai abas puses konkrēti saprastu, kas tiek pasūtīts un kas tiek un tiks izdarīts. vienkārši meklēju kādu ērtu rīku, ar kuru fiksēt uzdevumu, lai pie tā var pieturēties, lai beigās nesanāk, ka pasūtītājs sāk- es to biju iedomājies savādā, man kaut kādas fīčās liekas pašsaprotamas un tās ir visās sistēmās utt. procesa laikā,piemēram kaut kādam uzdevumam parādās jauna informācija, un manupāt, ar kādu no rīkiem, šo info smuki varētu vienkārsi sakārtot pie konkrētā uzdevuma, vai izstrādes posma... Proti, jebkurā posmā, abām pusē, ir maksimāla indormācija, kas tiks izstrādāts konkrētā posmā (cik nu maksimāli tas ir iespējams). vienā vārdā sakot, rīks, kurā ērti apkopo prasību informāciju, kas tiek izrunāta, pa ēpastiem sarakstīta, bet uz oficiāla papīra neuzlikta, un fiksēta darbu izpilde..., kaut vai, kamēr abas puses neapstiprina pirmā posma izpildi elektroniskā sistēmā, pie nākamā posma nemaz neķerās klāt. Bieži vien pasūtītājs izmet vispārīgas frāzes, ko vēlas redzēt, un saka, taisiet pēc saviem ieskatiem Kad uztaisīts, var sanākt, ka rezutāts nav īsti pa prātam, un tad sāk izvairīties, ka tieši to viņš nav teicis, lai taisa.... Es domāju, kad pasūtītājs redzēs, ka sistēmā pie kāda no uzdevumiem ir jāpieveino ir shēmas, skices utt, uz kuriem balstoties var kaut ko izstrādāt, pasūtītājs arī nopietnāk pieies uzdevumu definēšanai un abas puses būs ieguvējas, kas ir viens no galvenajiem mērķiem!
 14. Alnis

  Līgums

  Pacelšu šo tēmu.. Vai ir kādi online tūļi, ar kuriem modelēt tehnisko uzdevumu, proti, kur “mijiedarbojās” izpildītājs ar pasūtītāju. Es to esmu iedomājies tā, ka ir pa punktiem sarakstīti apakš uzdevumi, kuram klāt ieliktas bildes, apraksts, termiņš utt…, kura, klāt izpildītājs ar [pasūtītāju raksta komentārus izpildes gaitā, precizējumus, utt. Bet nevis vienkārši darbu deleģēšana, bet tāda striktāka, konkrēta apakš uzdevuma izpildes fiksācija, kas būtu kā gandrīz kā līgums. Cik pagūglēju, nekas prātīgs nelēca ārā, tik vien todo softi. Droši vien ka tādi ir un kaudzēm. Jeb visi tehniskie uzdevumi tiek uz papīra rakstīti? Paldies.
 15. lūdzu iedod linku uz kādu prtatīvo, kur šīs pogas ir Tavuprāt ideālā nobietojumā, paldies!
×
×
 • Create New...