Jump to content
php.lv forumi

Zefirs

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

About Zefirs

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zefirs

  printful atsauksmes

  Es minēju, ka sāks risināt kaut ko. Tā vienkārši legacy kodu vienā dienā nevar pārrakstīt. Parasti cenšas nodalīt sistēmas daļas atsevišķās apakšsistēmās vai mikro servisos, veco kodu refaktorēt. Dažreiz pilnīgs rewrite ir lētāks nekā censties salabot kaut ko, bet nu tas atkarīgs no projekta un finansēm. Printful gadījumā grūti spriest, sistēmu tagad tikai sāku apgūt. Vecus projektus uzturēt ir māksla. Būtu interesanti dzirdēt citu biedru pieredzi ar veciem projektiem un to attīstību un uzturēšanu.
 2. Zefirs

  printful atsauksmes

  Pēc pirmajām trim dienām, kā programmētājam, secinājums tāds: 1. Cilvēki laipni un atvērti 2. Atmosfēra ir darbīga, bet bez saspringuma. Čalojošas sarunas darba vietā reti var dzirdē, visi rukā. 3. Bardaks darbu organizēšanā nav novērots. Salīdzinoši labi tiek uzņemti un ievadīti darbā jaunie darbinieki. 4. Bardaks sistēmas kodā gan pamatīgs, esmu nedaudz vīlies.. Cerams šis tiks risināts tuvākajā laikā. 5. Lai arī uzņēmums sevi prezentē kā caurspīdīgu, bet tomēr par algām ir aizliegts runāt (līgumā minēts). Tāpēc par algām noteikti vairāk varētu pastāstīt bijušie darbinieki. 6. Stāvvietas vairāk kā sajēgas. 7. Salīdzinoši elastīgs darba laiks. Daudzi arī nāk uz darbu 8, iespējams kāds nāk vēl agrāk. 8. Pusdienas uzņēmums nodrošina, patīkams bonus. Par testēšanas tīmu gan nevarēšu neko pateikt, neesmu tik tālu ticis.
 3. Zefirs

  printful atsauksmes

  Desktime lietots, neredzu problēmu laika uzskaitei. Pašam pat dažreiz ir interesanti paskatīties cik daudz laika esmu veltījis un cik intensīvi ir strādāts.
 4. Zefirs

  printful atsauksmes

  Šobrīd ir liels darbinieku trūkums. Uzņēmumi kas iepriekš bija pret remote tagad sāk pieņemt skarbo realitāti.
 5. Zefirs

  printful atsauksmes

  Dīvaini. Es pieteicos kā full remote programmētājs. Intervijas laikā arī man teica, ka šī ir pirmā tāda full remote vakance. Pirmais mēnesis apmācībām gan uz vietas birojā būšot.
 6. Dizainu studijā, savādāk neko nevar pateikt.
 7. Zefirs

  printful atsauksmes

  Paldies par info.
 8. Zefirs

  printful atsauksmes

  Ar izaugsmi saprotu iespēju kāpt augstāk vai arī attīstīties citā virzienā uzņēmuma iekšienē.
 9. Zefirs

  printful atsauksmes

  Intersē: 1. Kāda ir vadība, kolēģi, kopējā atmosfēra? 2. Kādas tehnaloģijas tiek izmantotas ikdienā? 3. Kā ar izaugsmes iespējām? 4. Vai komandējumi reāli arī? 5. Vai ir kaut kas negatīvs novērots?
 10. Zefirs

  printful atsauksmes

  Vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par darbu šajā uzņēmumā?
 11. tagā norādīts lora, vai ar to domāts LoRaWAN?
 12. Nice, būs jānotestē. Izskatās modulārāks risinājums. Arbory cms salīdzinoši jau daudzi moduļi ir iekšā, eksotiskākas lietas ārējos moduļos tiek veidotas.
 13. +1 . Atbalstāms pasākums. Saistībā ar Laravel. Drīz gaidāma stable versija Latvijā izstrādātam Open source Laravel CMS - https://github.com/arbory/arbory Izstrādā Cube systems , lēnām top arī dažādi moduļi (maksājumiem utt.)
 14. Vari neupdeitot, un backend pusē iterē pāri ignorējot kāds ir index. Pievienojot jaunu lauku,paskaties kāds ir pēdējais index un palielini pa +1 jaunajam vai arī vispār vari random unikālus indeksus ģenerēt. Risinājumi var būt dažādi.
 15. Veikalā varbūt vajag inventāru pārdot?
×
×
 • Create New...