Jump to content
php.lv forumi

Zefirs

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  222
 • Joined

 • Last visited

About Zefirs

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. printful atsauksmes

  Paldies par info.
 2. printful atsauksmes

  Ar izaugsmi saprotu iespēju kāpt augstāk vai arī attīstīties citā virzienā uzņēmuma iekšienē.
 3. printful atsauksmes

  Intersē: 1. Kāda ir vadība, kolēģi, kopējā atmosfēra? 2. Kādas tehnaloģijas tiek izmantotas ikdienā? 3. Kā ar izaugsmes iespējām? 4. Vai komandējumi reāli arī? 5. Vai ir kaut kas negatīvs novērots?
 4. printful atsauksmes

  Vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par darbu šajā uzņēmumā?
 5. PHP programmētājs priekš R&D nodaļas

  tagā norādīts lora, vai ar to domāts LoRaWAN?
 6. Laravel Riga Meetup

  Nice, būs jānotestē. Izskatās modulārāks risinājums. Arbory cms salīdzinoši jau daudzi moduļi ir iekšā, eksotiskākas lietas ārējos moduļos tiek veidotas.
 7. Laravel Riga Meetup

  +1 . Atbalstāms pasākums. Saistībā ar Laravel. Drīz gaidāma stable versija Latvijā izstrādātam Open source Laravel CMS - https://github.com/arbory/arbory Izstrādā Cube systems , lēnām top arī dažādi moduļi (maksājumiem utt.)
 8. Vari neupdeitot, un backend pusē iterē pāri ignorējot kāds ir index. Pievienojot jaunu lauku,paskaties kāds ir pēdējais index un palielini pa +1 jaunajam vai arī vispār vari random unikālus indeksus ģenerēt. Risinājumi var būt dažādi.
 9. worldofbmx.com

  Veikalā varbūt vajag inventāru pārdot?
 10. Varbūt <input name= "form[processes][1][name]" ... Pārējiem laukiem pēc līdzības form[processes][1][qty] , form[processes][1][unit] ?
 11. padoms

  Nepērku es pusfabrikātus vai citus sūdus, iepērkos reizi nedēļā cash&carry or tirgū. Pērku uzreiz lielos kvantumos - daudz lētāk un mazāk jābraukā pa veikaliem tērējot savu laiku. Pusdienas ņemam līdzi uz darbu. Ērti, ātri, izdevīgi un garšīgi.
 12. padoms

  Strādāju Rīgā, dzīvoju Jelgavā. Dzīvokļa kredīts + komunālie = 300eur/men, braucu ar auto divatā = 150eur/men, patīk gatavot diviem = 250 eur/men. Easy!
 13. padoms

  linkedin, github jobs, stackoverflow jobs utt. Varbūt kāds var vēl ieteikt kur meklēt.
 14. padoms

  Jā un Nē. http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/12752-darba-samaksa-var-but-komercnoslepums-ja-par-tadu-tiek-noteikta/ Man izpauda bijušais darbinieks, tātad manā gadījumā Nē.
 15. padoms

  Cik esmu dzirdējis, tad draugos algas 1.7k ir reti kuram programmētājam. Varbūt kas mainījies?!
×