Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Chrome noredirektēja pareizi... problēma ir uz Brave
 3. ir WP+Woo+WPML lapa. gribēju uzlikt , lai rāda automātiksi LV lapu ja lietotajs ir no LV vai browser valoda ir LV , bet kautkas nenostrādā . kāds var palīdzēt ar šito tēmu ? uzliku vienu GEO pluginu, bet arī nenostrādā... man Request header ir . pareizi nav lv-LV ? accept-language: lv,en-US;q=0.9,en;q=0.8
 4. Yesterday
 5. Last week
 6. Spams! Jo teksts ir copy paste no word
 7. Labdien! Interesējos par studijām Turībā. Gribu sākt mācīties uz tūrismu vai nu uz sabiedriskām attiecībām. Var būt šeit ir kāds, kurš tur mācās vai mācījās? Kādas ir darba iespējas pēc universitātes? Vai tur ir grūti mācīties? Paldies visiem!
 8. Earlier
 9. tomats, mikro servisi paši par sevi ir nodalīti viens no otra. Kā jau kungi augstāk Tev minēja, tie ir mazi "projekti", kas savā starpā spēj sarunāties, izmantojot HTTP. Tam pa virsu mēdz likt eventus visas platformas ietvaros, lai servisi klausītos uz šiem eventiem un saprastu, ka nu ir laiks kaut ko kādam prasīt. Attiecīgā servisa izmaiņas, kas ieiet masterī, aizstum uz produkciju ar kādu CI tooli. Nav tā vienkāršākā tēma, ko tik īsi varētu apskaidrot. Kas attiecas par modulāru monolīdu, es pat teiktu, ka tas būtu labāks variants, jo it īpaši, ja nezini kā un ko gribi darīt, kad sāc domāt vispār par mikroservisu arhitektūru kā tādu. It īpaši sākumā, lai veidotu projektus, mirkoservisi ir diezgan liels overkill. Kasspars, tā atrašanās vietai nebūtu liela nozīme. Tas var būt 1 serveris, tas var būt cits serveris, galvenā doma ir izvairīties no coupling.
 10. Atbilstoši likumam, būtu arī jānorāda atalgojuma diapazons un uzņēmuma reģistrācijas numurs. Paldies.
 11. Protams, līgums tiek slēgts, jo arī mums ir svarīgi, ka developeris nepazūd dziļākajos dark weba mežos un darbi paliek nepadarīti. Kā jau minēju, sūti pieteikumu ar CV un portfolio uz norādīto e-pastu. Ja ir arī citu klientu, partneru rakstiskas atsauksmes, tad tas tikai nāktu par labu sadarbības uzsākšanai...
 12. 30 eiro stunda un varam runāt stradāju tikai ar ligumu lai varētu ja nemaksā tiesāties :).
 13. Ja esi pieredzējis koda pavēlnieks un spēj realizēt gan custom, gan opensource risinājumus, tad dod par sevi ziņu. Mums kā aģentūrai ir projekti, kas meklē veiklus pirkstus un gudru prātu. Iespējams, mums ir pa ceļam, tāpēc sūti savu CV un portfolio uz idea@billandyard.lv
 14. Man liekas, ka mikroservisa lielākā jēga ir tieši tas, ka vari nodalīt pilnībā visu loģiku. Es gan īsti nevaru saprast, kāds ir mērķis, ko centies panākt? Izklausās, ka vairāk runā par kaut kādu modulāru monolītu, nevis mikroservisu. Vismaz manā uztverē mikroserviss ir nodalīts projekts, kas veic kādu specifisku darbu. Saziņa parasti notiek caur kaut kādu API (http, piemēram)
 15. Vai tad mikroservisi pēc savas būtības nedzīvo katrs uz sava servera?
 16. Vēlos veidot projektu ar mikroservisu arhitektūru. Nevaru saprast, kā labāk strukturēt GIT repozitorijas - katru servisu savā GIT repozitorijā, vai arī visi servisi vienā repozitorijā, tikai katrs savā mapē? Ja katrs serviss savā repozitorijā, tad kā pēc tam savilkt tos visus kopā? Sainstalēt ar composeri kaut kādā vienā master-repo? Pieņemu kādam forumā ir lielāka pieredze ar abiem variantiem un varētu šo to pastāstīt, kā ir labāk un kāpēc. Paldies.
 17. Hey, Esam web programmētāju meklējumos! Gaidām junior, mid/senior, FE, full-stack un Magento programmētājus. Piedāvājam bezmaksas augļus, cepumus, kafiju cik uziet, apmaksātas sporta nodarbības, regulārus naudas bonusus, ikmēneša pasākumus un aizraujošu darba dienu! Alga atkarīga no izvēlētās pozīcijas un visām piedāvātajām var iepazīties te. Ja kādi jautājumi, droši var rakstīt linda@magebit.com. Uz saziņu!
 18. var

  Programmētāja Reps

  Uzgāju šo kanālu (stdout), nolēmu, ka jāpadalās arī šeit, vairākas dziesmas noklausījos - bija jāpasmejas.
 19. https://github.com/antimatter15/whammy https://jsfiddle.net/7kgvL48e/25/ - izmantojot https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/MediaRecorder
 20. 1) Vai ar PHP vai javascript ir iespējams izveidot VIENU video failu no teiksim 500 png atteliem??? 2) Vai HTML5 CANVAS animāciju var pārveidot video failā? ( pagaidām neieteikt ffmpeg)
 21. @tewin - Nevajag tik ļoti piepūst vaigus. Tici vai ne, bet biznesā IT ir apkalpojošā sfēra. Un, tici vai ne, cilvēkam pie rakstāmgalda 99% gadījumu ir dziļi pie vienas vietas, vai programma, kuras interfeisā viņš izbolītām acīm baksta ar peli, ir rakstīta C# vai Vizuālajā Beisikā, kamēr vien tā dara to, kas no tās prasīts.
 22. Ir arī tādi "veiksmīgi uzņēmēji", kas uz autoplačiem pārdod pārkrāsotas lietuviešu mašīnas ar birku "Tikko no Vācijas" par ļoti labu naudu. Gribētos ticēt, ka šim modelim IT pasaulē sekot mēs negribam.
 23. Paldies, Tev par veiksmes novēlēšanu un par viedokli, ļoti vērtīgi! Varat slēgt tēmu ciet. Paldies visiem.
 24. Interesants projekts izklausās, starp citu. Vēlu veiksmes!
 25. Pats negribi uztaisīt? Darbs vienam weekendam.
 26. > Un tagad reality check - tā kā Tu pats vairākas reizes teici, ka neesi iepriekš strādājis par programmētāju un nav ne jausmas, kā noteikt projekta cenu, tad ir pamats domāt, ka atalgojumam par šo projektu jābūt ZEM vidējās algas. Iespējams, pat diezgan zemāk, nevis tikai 100 eur zemāk. Tam nav nekādas nozīmes. var šai situācijā figurē kā uzņēmējs, un var noteikt jebkuru cenu. Ja viņš māk pārdot produktu un to reāli radīt, ir absolūti irrelevant, vai viņš ir strādājis par programmētāju, vai nē. Kodam nav pat jābūt izcili labam - programmai ir jābūt labai no lietotāja viedokļa, tas ir viss. Viņš var paprasīt 100 000, bet var arī uztaisīt par velti nākotnes pasūtījumu vārdā. Tevis minētie apsvērumi ir tas, kā domā cilvēks, kas pārdod tirgū savu darbaspēku, proti - pats ir prece, nevis uzņēmējs. ;) var pārdod preci - viņš nepārdod savu darba laiku. Manā skatījumā, pareizais šādā situācijā ir taisni vienoties par fiksētu cenu un atrunāt pamata kritērijus, pēc kā tiks vērtēts vai pasūtījums ir vai nav izpildīts. Pārējais jau ir tavā ziņā - vari bliezt pa dienām, vari bliezt pa naktīm, vari atdot lai uztaisa cits - pilnīga brīvība. Koda veidu, apjomu un kvalitāti arī nosaki pats - klientu neinteresē kods, klientu interesē smuks interfeiss un lai programma atvieglo viņam dzīvi, tas ir viss.
 27. Mans subjektīvais viedoklis: 2k - smieklīga summa, nekādā gadījumā. 5k - varbūt, atkarīgs no tā, cik liels, sarežģits un oriģināls patiesībā ir darbs. Vai tiksi galā pāris mēnešos? Kas ar garantijju/uzturēšanu? 10k - iespējams, ja jāparedz arī garantija un kādi atliktie maksājumi. Man šķiet, ka darījuma summa varētu bū robežās starp 5k un 10k. Ja tas būs vairāk par 10k, klients var negribēt maksāt. Ja zem 5k - jāpadomā, vai pašam ir vērts ķēpāties. Ņem vērā, ka šī ir pārdošanas cena bez PVN, no kā, iespējams, jānoskaita nodokļi, tā ka uz rokām tev sanāks mazāk. Tur atkal jautājums, vai tu to gribi saņemt algā vai atstāsi uzņēmumā un izņemsi dividendēs, vai vispār ziedosi to uzņēmuma attīstībai. Atceries, ka viss aizņem vairāk laika kā likās un ir sarežģītāk nekā likās, un Tev var nākties arī citu neizdarīto darbu, t. sk. darīt klienta darāmo un viņa vietā pieņemt lēmumus. Tā ka visus paredzētos grafikus droši var reizināt ar 2, un darbu apjomus arī, labi ja.
 28. Paldies par izsmeļošo atbildi, noteikti ņemšu vērā, viela pārdomām. Bet tava atbilde, ir vairāk kā domu gājiens, kā programmētājam/pašnodarbinātam/darbiniekam. Ja mēs pieņemam, ka situācija ir savādāka, kā piemēram no uzņēmuma skatu punkta (kā @Kasspars izteiktais viedoklis) un ja man tomēr ir jāatrod speciālists, kas izpildīs darbu manā vietā (kaut vai jāpieņem darbā), tad es esmu vairāk kā vienkārši mīnusā. Junior algas modelis droši vien šeit nederēs, jo junior izpilda tikai darbu ar minimālu atbildību un bez papildus izmaksām. Šeit tomēr (kaut mazā mērogā), bet ir uzņēmējdarbība (lielākai daļai uzņēmumu CEO ir tas cilvēks, kuram nav ne mazākās sajēgas, kā vispār to darbu paveikt), man kautkā šaubas māc, ja es sāktu meklēt, kas man izpildītu šo darbu par 1k mēnesī no a-z normālā kvalitātē, es domāju, ka varētu ilgi meklēt. Es esmu gabaldarbus izpildījis nelieliem projektiem un vienkārši netik nopietniem, ka būtu jāplāno "arhitektūra". Programēšanā, kā tādā, nav divu dienu pieredze. Bet tiešām paldies par atbildi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...