Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. Labas vakaras visiem! Kāds varbūt var ko labu ieteikt saistībā ar "apache cloudstack log analyzer" ??? Paldies!
 3. IMO @codehighrigapārprata oriģinālrakstu, kur runa iet par itkā-pārdots-par-mikroservisiem-bet-realitātē-distributed-monolitiem. T.i. tā vietā lai būtu a) mikroservisi vai b) labi organizēts, modulārs monolits, Tu attopies pie sasistas siles un 100 de-facto monolitiem.
 4. Sveiki, visiem! Bakalaura darba ietvaros pētu profesionālo zināšanu, prasmju un psiholoģiskās testēšanas izmantošanu IT uzņēmumu personāla atlasē. Priecāšos, ja veltīsiet nedaudz Jūsu laika un aizpildīsiet anketu šeit: https://forms.gle/dXJArNNxCZU5XDar8 Paldies un veiksmīgu dienu! :)
 5. Godīgi sakot, maz ticams, ka būs mobile deviem kaut kas tāds. Mums pagaidām ir tikai pāris ios/android devi, un to komandu augšanas ātrums noteikti nav tik straujšs kā PHP. Pagaidām izskatās, ka Printful PHP skola varētu notikt jūlija vidū. Informācija vēl tiks precizēta, pieteikšanās izsludināta kaut kad tuvāk vasarai.
 6. Šis izskatās laba štelle, ja tiešām grib kickstartot savu karjeru no 0 https://kood.tech/
 7. Ir kāda iespēja, ka būs arī skola iOS/Android developmentam Printful? Varbūt ir iespējams padalīties ar ieteikumiem un to kādām zināšanām būtu jābūt, lai varētu pieteikties iOS/Android junior pozīcijās?
 8. Parādīji, cik Tavs laiks ir bezvērtīgs. Darba laikā izpētīji visu manu profilu, lai tikai atrastu, par ko varētu smērēt te. Wow, jūtos pagodināts. :D Tūlīt jau skries visi un teiks - "bet tu tak iesaistījies diskusijā, kā tavs var būt vērtīgs, liekuli". Uz priekšu.
 9. Es pilnībā Tevi saprotu, ka Tevi aizrauj gaslighting, tā turpini! ;) Pēc pieredzes varu teikt tā - tādiem kā Tev var skaidrot un skaidrot... un skaidrot līdz pensijas vecumam - tāpat gribēs "double down" uz savu viedokli. Aiztaupīšu abiem laiku, nebūs šis produktīvi. Tu pie sava viedokļa paliec, es pie sava - visi laimīgi. :)
 10. Nu no otras puses @moonshine jau arī nav nekāds saulstariņš. :) Cik saprotu lielais cepiens joprojām ir tikai par to, ka bez WP pieredzes nepaņēma darbā WP-centriskā uzņēmumā. + tika iztērēts mazliet laiks testa uzdevumam. Vai tas tiešām ir tas briesmīgākais, kas var darba meklējumos atgadīties?
 11. ja kādam pēc šī topica izlasīšanas gribas nosūtīt pieteikumu edw, tad jūs esat diezgan izmisuši. Tik nejaukas atbildes un nespēju pieņemt ieteikumus es sen neesmu redzējis. Riktīgs LV kantoris kāpēc man kaut kas ir jādzēš :D u made ma dai
 12. Kā jau teicu, visu nekad nepieminēs :) Mums tā liekas pašsaprotama norma, un pat nebiju aizdomājies līdz tam, ka kādam tas nepatiks :) Face to face komunikācija vienmēr būs labāka, nekā jebkāda cita. Pie tam, es to Tev nodevu pašā sākumā, pirms vispār uzsākām sarunu, lai netērētu lieki Tavu laiku. moonshine, nekā personīga, bet runājot pa Tavu iepriekšējo pieteikumu, es gan neesmu lieta kursā par to, jo tajā laikā nebiju atbildīgais, bet, pieļauju, ka pie vainas varētu nebūt testa uzdevums, bet gan komunikācija, ja jau citiem forumiešiem intervijās rekomendē melot.
 13. Aizmirsās pierakstīt ka, Kamera ir obligāta priekš visiem darba pasākumiem.... ( sounds like waste of time).
 14. Man varbūt jāpiemin, ka birojā piejama bezmaksas tēja, kafija un saldumi? Būsim reāli, visu nekad nepieminēšu, pārrunās to visu var izrunāt. Pa šo laiku daudz kas ir mainīnies. Dotajā brīdī tests tiek iedots pārējiem deviem un viņi to analizē, un pēc tam iedod konkrētu review, kas tiek nodots arī testa veicējam. Tālāk, ja devi ir iedevuši labu feedback, mēs piedāvājam 1-2nedēļas testa nedēļas kopānijā, kur vari strādāt ar komandu un saprast kā viss notiek, protams apamksāts. Pēc šī testa mums ir retrospekcija, kur arī visi dod gala vārdu, jā vai nē, ieskaitot pašu kandidātu. Uz
 15. Uzraksti kāds tad bija testa uzdevumus. Katra uztvere atšķiras, vienam todo list uztaisīšana liekas mēneša darbs, cits vienā stundā uztaisa
 16. Tad kāpēc nevar ko tādu uzreiz pieminēt vakances aprakstā? Tagad kā jebkurš cits par to sāks prasīt, tā Tev katru reizi būs jāskaidro. Kāds sakars uzmest aci source code šobrīd? Man jau ir sen zināms, ka izmantojat ar Laravel priekš servisiem. Nekas jauns man tur. Tas arī bija pirms aptuveni 2 gadiem. Ja jāizvairās no punkta, ko pieminu, tad mums šeit nav vērts pat to apspriest tik ļoti. Testa uzdevuma apjoms bija gana liels, lai to var kompānija paņemt kā free labor - nekāda veida norunas neveicat par to, kā testi tiks izmantoti. Protams, var gadīties, ka tūlīt atskries kā
 17. Kāpēc man būtu kaut kas jāņem ārā? Mums ir līgumi vairākās iestādēs par pusdienām, tai skaitā Wolt, pasūti mājās ko vēlies. Daļēja, jo ir limits nedēļai. Runājot par Laravel, uzmet aci pašam source code un gan jau pamanīsi kaut ko pazīstamu. Tā pat mums ir vairāki servisi, kas balstīti uz Laravel vai Lumen. Nezinu par Tavu pieteikumu, bet mēs pēdējo reizi kādu no LV meklējām pirms gadiem 2 vai 3. Varbūt vari ieteikt kā vēl noteikt pieredzes līmeni, ja ne ar testa uzdevumu? Labprāt uzklausītu viedokļus un varbūt pat netestētu :)
 18. Kamēr vari, labāk nomaini to "Daļēja pusdienu kompensācija" uz ko citu vai vispār izņem laukā. Ieslēgsi common sense un noliksi sevi darba ņēmēja pozīcijā - sāksi saprast, cik fishy tā daļējā pusdienu kompensācija izklausās.
 19. Ko nozīmē daļēja pusdienu kompensācija? Tipa zupu izmaksā, bet par kotleti pašam jāmaksā?
 20. Gan to, gan to esmu lietojis - saprotu, ko ar to domā. Vajadzēja man precīzāk izteikties - ar pieklājīgu pieredzi viņi min lielu pieredzi ar WordPress, taču to viņi pateiks tikai pēc tam, kad būsi savu testu nosūtījis un nodevis.
 21. Wordpress programmēt nav tas pats, kas Laravel programmēt, kur var teikt viss jau priekšā uzrakstīts. Wordpresā vajag meklēt, pētīt, cīnīties. Tas nav priekš vājajiem
 22. Tas jau it kā būtu saprotams, galu galā atverot mājaslapu ar lieliem burtiem ir rakstīts "We are building the best Wordpress tools". Nav gluži rakstīts "We are building the best Laravel packages".
 23. Vienreiz jau pieteicos pie šiem uz darbu. Ja pareizi atminos, darbs ar WP + Laravel. Vari būt kaut Taylor fucking Otwell, bet tevi nepieņems darbā, ja nav iepriekšēja (un pieklājīga) pieredze ar WP. "Daļēja pusdienu kompensācija" - vienkārši smieklīgs punkts.
 24. Katram produktam sava auditorija ar savām vajadzībām. Gutenbergs ir ļoti labs maziem blogiem :)
 25. Gutenbergs nemin uz papēžiem?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...