Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. PHP XML gabaldarbs

  Sveiki, meklēju PHP programmētāju, kas spētu no .xls vai .csv izveidot programmu, kas strādā tiešsaitē un pārveido .csv, .xls uz VID EDS .xml formātiem. Ja ir kādam interese, lūdzu, atsaukties PM.
 3. Yesterday
 4. Smart ID intergrācija

  Patreiz atradu šādu igauņu wordpress pluginu izķidāšanai: https://sl.wordpress.org/plugins/smart-id PS: Izmaksa, ja nu kādam interesē: https://sk.ee/en/services/pricelist/smart-id/
 5. Smart ID intergrācija

  Mums darbā pacēlās jautājums par Smart ID iespējamo autorizāciju. Vai kāds ir ko tādu veidojis un var padalīties ar pieredzi un/vai manuāļu atrašānās saiti? Un vai vispār to var ingerēt jebkurš sev?
 6. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Tādā gadījumā var mēģināt JS kodu, kas atbild par šīm funkcijām, var ielādēt no servera tikai attiecīgajiem lietotājiem, kurš attiecīgi pievienos papildus izvēlnes izvēlnei utt utjp.
 7. Last week
 8. php MySql auto apdeits

  Nē, no xml nāk tīrā cena. Opencart ir uzstādīts PVN un manā gadījumā PVN ID Iekš DB ir 11, ja es uztaisītu citu/jaunu TAX rate tad tam citam ID būtu piem 12. Viss ideālāk būtu defaultā Opencart PVN ID uzlikt 0, jo kā jau minēju, pie xml importa koda netieku klāt.
 9. php MySql auto apdeits

  Gadienā pie importējamā xml produkta nav arī pvn norādīts?
 10. php MySql auto apdeits

  Tikko tikai pamanīju, ka cPanelis piedāvā cron job. Tagad jamēğina un jātestē komanda.
 11. php MySql auto apdeits

  Primāri problēma būtu jārisina vietā kur notiek imports, jo nav ticības, ka pvn pats no sevis nomainās. How to cron - https://stackoverflow.com/a/16144521. How to mysql - https://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/event-scheduler.html (šo gan švaki vai piešķilsi, ja ir limitēta piekļuve serverim).
 12. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Jā, piemēram, sidebar ar izvēlnēm un dažas izvēlnes ir redzamas tikai priekš admin
 13. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  So? Tu negribi to kodu kas dealo ar, teiksim, admin role, servot klientam, ja viņš nav admins?
 14. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  bet UI tiek veidots ar React un viss kods atkal lietotājam redzams
 15. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Serverim vienmēr ir jāčeko vai role ir pareiza. Klientā dari kā jau tagad dari - padot no servera role un attiecīgi parādi pareizo UI.
 16. php MySql auto apdeits

  Sveiki! Nepieciešams viedoklis/palīdzība saistībā ar automātisku table atjaunošanu . Īss rezumē par situāciju. Ir opencart CMS, un 3x dienā no vairumtirgotāja ienāk XML preču papildinājumi un preču skaita atjauninājumi utt utjp. Taču katru reizi, kad kāds produkts tiek atjaunots(skaits, nosaukums, apraksts), tad produktam automātiski nometās tax_class_id '0' bet nepieciešams ir '11' Esošais risinājums ir pats vienkāršākais un tai pat laikā- kaitinošākais. jo 3x dienā manuāli nepieciešams atjaunot. Biju atradis info par CRON, bet īsti skaidrībā netiku. Varbūt kāds zin kādu labu manuāli, lai uztaisīt šo funkciju automatizētu? <?php $servername = "localhost"; $username = "username"; $password = "4password"; $dbname = "dbname"; $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname); if ($conn->connect_error) { die("Connection failed: " . $conn->connect_error); } $sql = "UPDATE `ocl0_product` SET `tax_class_id` = '11'"; if ($conn->query($sql) === TRUE) { echo "tax_class_id atjaunots"; } else { echo "Kļūda atjaunojot tax_class_id: " . $conn->error; } $conn->close(); ?> Vai arī kāds var padalīties ar info, kā opencart 2.3 tax_class_id, kas ir PVN- nomest atpakaļ uz default 0, būšu tikai pateicīgs. P.s. Pie xml kataloga importa koda klāt netieku. Paldies!
 17. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  paldies, viss skaidrs ar webpack, bet kā darīt gadījumā, ja aplikācijā ir paredzēti vairāki lietotāji un katram ir savs role. kā to padot uz JavaScript? šobrīd laravel blade padodu role_id un ar JS ielasu, bet to ir pārāk vienkārši apiet.
 18. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Docker windowsī ir /mēsls/, jo 1. variants laist ar HyperV, bet tad atkrīt iespējas laist papildus VirtualBox'i, ja tāds ir (manā gadījumā ir) 2. Docker Toolbox, kas ir tas pats Virtual Box'is + Dockers kas startējas vēlvienā abstrakcijā (linux sistēmā)
 19. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Windows un Docker ir īpašs gadījums. Savu lielāko pastāvēšanas laiku Docker nebija paredzēts windows un to nemaz nesupportēja. Manuprāt tā bija vēl pusgadu atpakaļ, neesmu īpaši sekojis līdzi. Ja tagad ir iznākusi windows versija, tad tas ir kaut kas stipri svaigs/zaļš/alfa/beta, un ir sagaidāms, ka būs problēmas. Ja developē windā, tad laikam Vagrant joprojām labākais variants.
 20. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Wuu, kas tieši nepatika? Failapmaiņa, manuprāt, visnesāpīgākā. Vagrant failā norādi kur būs projekta direktorija un strādāt var no paša hosta. Sinhronizējas, manuprāt, momentā. Par win gan neko nezinu, bet kādas Tev ir prasības pret sistēmu, uz kuras strādā? Kapēc ne kautkas no linux saimes? Ilgtermiņā, personīgi protams, daudz ērtāk, intuitīvāk. Par to "vienādo rezultātu", nu galvenais jau, vienādi php moduļi un versijas, versijas. Bet gan... var jau arī šādi: a2dismod php7.1 a2enmod php5.6 service apache2 restart utt.
 21. Vagrantu izmantoju, bet nepatika jauda. It īpaši uz failu apmaiņu. Cik saproto IO ir lēns, ja uztāda hostētu direktoriju.Docker, uz Linux'a strāda ar mazākām sāpēm. Diemžēl ar Windows 7 ir trieka. Kas pilnība sagrauj to ideju, uztaisi konteiner un palaid jebkur ar vienādu rezultātu. Par līkrocību, nav kur rokas iztaisnot. Pat nopirku Docker kursu Udemu.com. Laikam būs nepieciešams laiks un pacietība.
 22. Komentārs vietā. Nauda summas vienmēr glabā centos, jeb, mazākajās vienībās kā intus un frontend vajadzībām konvertē attēlojumu pēc nepieciešamības.
 23. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Nav tik traki. Personīgi, neizmantoju dokeri, bet vagrant. Kādreiz pats sametu mini LAMP. Tad rakstīju custom provision, bet tur ir ko paņemties. Tagad? Kaut vai, šādu img pie vagrant init un miers.
 24. Ievadīt DB ar PHP PDO izmantojot Notepad++

  Viens draugs reiz izteicās: "Katru reizi, kad ieraugu cenas, naudas glabāšanu decimāldaļās, man notrīc kreisās acs plakstiņš".
 25. Docker's ir čerņa, vai man līkas rokas?

  Pats personīgi neesmu Dockeri izmantojis, bet tepat forumā vairāki programmētāji ar nenoliedzami labiem skilliem un labu reputāciju ir aprakstījuši, ka izmanto Docker un kādus tāskus un kā tas atvieglo. Vari mēģināt atrast. Tāpēc domājam, ka tās rokas nav līdz galam taisnas. Lai vai kā - man palicis iespaids, ka pa lielam visas virtualizācijas ir pain in ass un es neticu ka Docker ir daudz labāk. Tāpat visiem kaut kas jākonfigurē, jāmeklē, dependencies, utt. Vienkārši izskatās, ka tu neesi spējis tam pain-in-ass momentam pagaidām izurbties cauri.
 26. Vai man vienam liekas vai docker: Dokumentācija ir nepilnīga. Officiālie konteiner ne suda nestrāda bez tantes googles iejaukšanās. Ne Postgres, ne redis, ne redis replika man nestrādāja out-of box. Nācas pašam visu pielabot... Un officiāli, palaišanas komandas ir paredzētas palaga garumā. Networkings, my ass.. Vai man vienam liekas, ka lietojamība ir stipri šķidra?
 27. Laravel programmētāji

  2 gadi vecs ieraksts un tev joprojām sāp :D
 28. Earlier
 29. LV drosiba

  d*.lv ir kas?
 1. Load more activity
×