Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Sveiciens! Tātad ir nepieciešama lokālās vides ustādīšana: 1. izmantoju šo docker-compose.yml https://github.com/hamptonpaulk/php7-dockerized 2. Smuki uztaisās php, mysql nginx konteineri, viss strādā; 3. Tālāk PHP kodam ir nepieciešama oracle8 java. Uz produkcijas tad būs uzstādīts uz uz tā paša servera kur PHP. (java ir nepieciešama gan lai uz jvm palaistu api gan lai spētu uzkurināt pieslēgumu ārējai oracle db (te iespējams es kaut ko esmu nepareizi sadomājies attiecībā uz nepieciešamo, lai pieslēgtos oracle); 3.1. Vai pareizi būtu ar Dockerfile uzstādīt java pie PHP konteinera palaišanas: RUN apt-get update RUN apt-get install -y software-properties-common RUN apt-get update RUN apt-get install -y oracle-java8-installer RUN apt-get install -y oracle-java8-set-default # tiesa, te ir problēmas, īsti neinstalējās// 3.2 vai taisīt javai atsevišķu konteineri un kaut kā (iespējams ar kādu bridge - nav ne jausmas kā tas darāms) atļaut PHP komunicēt ar java konteineri? paldies oar info!
 3. Yesterday
 4. Last week
 5. Labi džeki(meitenes), bik nenopietni :D Kompi atstāt kā variants visdrīzāk nederēs, neviens negribēs uzņemties par atbildību. Piezīmēšu, ka mācības nebūs tikai lekciju klausīšanās, bet gan arī praktiski uzdevumi. Tāpēc vienīgais jēdzīgais variants tomēr ir portatīvais, lai arī var paņemt uzdevumus uz mājām, efektīvāk iesaistīties mācību procesā.
 6. varbūt var sarunāt pie viņiem uzcelt telti pagalmā?
 7. Moška var sarunāt uz vietas atstāt pa nakti uz tām divām nedēļām. Ja pat riteni veikalā pie apsarga var iestumt...
 8. dude man ir HAF X kaste ar visam ieksa sver uz 20... +/- kg
 9. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 10. butu interesanti bet nav portativa ....
 11. https://draugiemgroup.com/vasarasskola/ --- Draugiem Group ir tehnoloģiju startup, kas atrodas Latvijā, un kura biroji ir ne vien Kalifornijā, bet arī Ziemeļkarolīnā un Barselonā. Starptautiskā Draugiem Group komanda 500 cilvēku sastāvā ir radījusi 10 pasaules līmeņa uzņēmumus par kuriem raksta kā Techcrunch, tā arī Forbes un daudzi citi. Esam izveidojuši Printful - miljons dolāru vērtu apdrukas uzņēmumu, Vendon - Eiropā vadošo telemetrijas risinājumu uzņēmumu, savukārt uzņēmumi visā pasaulē izmanto Mapon GPS izsekošanas sistēmu un DeskTime laika uzskaites aplikāciju, taču pie šiem sasniegumiem nedomājam apstāties... Draugiem Group programmētāju komanda turpina augt un attīstīties, un ik dienas apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Ir pienācis laiks ar šīm zināšanām dalīties un apmācīt jaunos programmēšanas entuziastus! Ja līdz šim esi ko programmējis/-usi, un vēlies attīstīt savas iemaņas PHP programmēšanā, apgūt daudz jaunu un noderīgu zināšanu, piesakies DRAUGIEM GROUP PROGRAMMĒŠANAS SKOLAI! Tu iegūsi iespēju: - bez maksas piedalīties 2 nedēļu ilgā klātienes programmēšanas kursā darba dienās no plkst 9:00-18:00 (kursa sākums 2018.gada 13.augustā); - mācīties no nozares profesionāļiem; - apgūt ne vien PHP programmēšanu, bet arī uzzināt vairāk par UX/UI dizainu; - papildināt zināšanas, strādājot pie reāliem darba uzdevumiem. Mēs Tev piedāvājam: - zinošus lektorus un iespēju gūt zināšanas PHP programmēšanā; - bezmaksas siltas pusdienas apmācību laikā; Pēc apmācībām, labākie no kursa absolventiem iegūs iespēju pievienoties Draugiem Group komandai jau darbinieka statusā! Ja vēlies izmantot šo iespēju, gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli, kurā pamato, kāpēc tieši Tu vēlies iegūt iespēju apmeklēt Draugiem Group organizēto vasaras programmēšanas skolu. Atlase tiks turpināta konkursa kārtībā ar labākajiem kandidātiem, kuriem tiks nosūtīts tehniskais uzdevums. Dalību programmēšanas skolā piedāvāsim labākajiem kandidātiem, balstoties uz uzdevuma izpildes kvalitāti! PS. Būšu viens no lektoriem. --- https://draugiemgroup.com/vasarasskola/
 12. Earlier
 13. nice1

  Front-end developer

  Edurio, one of Europe’s leading EdTech startups is looking to bring an experienced Front-end developer on board to help us grow internationally and build a state-of-the-art platform. Edurio helps private and public school networks empower their schools to deliver evidence-driven quality improvement. We work with over 800 schools across Europe and South Africa and collaborate with leading academics and Ministries of Education. Edurio has developed a web platform for continuous stakeholder feedback management as well as a framework for evidence-driven school improvement. Responsibilities Develop new user-facing features Build reusable codeand librariesfor future use Ensure the technical feasibility of UI/UX designs Optimize application for maximum speed and scalability Assure that all user input is validated before submitting to back-end Collaborate with other team members and stakeholders What we're looking for Proficient understanding of web markup, including HTML5, CSS3 Basic understanding of server-side CSS pre-processing platforms, such as Stylus Proficient understanding of client-side scripting and JavaScript frameworks, including Vue.js Good understanding of asynchronous request handling, partial page updates, and AJAX Proficient understanding of cross-browser compatibility issues and ways to work around them Basic knowledge of image authoring tools, to be able to crop, resize, or perform small adjustments on an image. Familiarity with tools such as Photoshop is a plus What we offer Experience and growth opportunities in a dynamic new company with global ambitions Flexible working time and location Net salary 1500 EUR + company share options If you're interested in this position, please contact arturs.krapans@edurio.com
 14. aaxc

  Meklējam PHP programmētāju

  Esmu bijis uz vienu interviju Cube Systems (pirms 4 gadiem ja nemaldos). Jāatzīst ka ofisa ēka likās diezgan patīkama klusā ielā netālu no nu jau bijušās Fizmatu dzīvesvietas. Toreiz gan nolēmu pievienoties citai komandai, bet uzņemums atstāja ļoti nopietnu iespaidu. No savas puses varu tikai ieteikt. Vienīgais, kas mani neapmierināja ir fakts, ka atrodas Rīgas nepareizajā krastā ;)
 15. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  nosūtīju DM, lai noskaidrotu pieminētās situācijas apstākļus
 16. kilel

  Meklējam PHP programmētāju

  Es gan atminos. Lai jauka diena un labs prāts, labāk neiesaistīties ar viņiem nekādās darīšanās.
 17. alibaba

  C# error

  Ok,skatijos to,bet es te ta padomaju un sapratu,ka nekas nav par brivu saja pasaule hmmm
 18. e-remit

  C# error

  Papētīju arī un īsā laikā pāris atradu. Piemēram, text2reach. Viss SMS API ir viens http izsaukums, kas tur sarežģīts? http://www.text2reach.com/api/1.1/sms/bulk/?api_key=XXXXX&phone=YYYYY&from=ZZZZZ&message=Test, through which are sent by SMS messages.
 19. alibaba

  C# error

  Par to es aizdomajos,tiesi SMS pakalpojuma sniedzejs,jo cik saprotu un domaju ta vnk tu nevaresi "nahalavu" sutit sms uz nezin ko un nezin cik,jo nav jau 2002 gads etc... Papetiju Nekur nevaru atrast kautviena API,lai caur WebClient kautko izveidotu,varbut uzmet PM,vai seit. Paldies.
 20. briedis

  Meklējam PHP programmētāju

  Es tagad kodēju uz tumšā fona :p Gaišā telpā gan uz gaišā fona. Depends, nav problēmu pārslēgties tagad. Agrāk gan bija riebums pret tumšo, bet pierod, un tad ir diezgan poh...
 21. e-remit

  C# error

  Nekā īpaša tur nav - parasts web pieprasījums uz SMS pakalpojumu sniedzēja API, izmantojot WebClient. Nianses atkarīgas no SMS pakalpojuma sniedzēja.
 22. alibaba

  C# error

  Jautajums,lai netaisitu jaunu topiku,cik papetiju ir iespeja no win aplikacijas sutit sms uz tel numuru. Varbut kads ir kautko tadu veidojis un var padalities ar domam un tmldz... :)
 23. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Mūsu binārlauka speciālisti pēdējās nedēļās ir izveidojuši no melnās enerģijas pasargājošus kaklā iekaramus amuletus, kas ļauj kodēt arī uz melna fona :D ;)
 24. Kemito

  Meklējam PHP programmētāju

  Ja varētu kodēt uz melnā fona, tad padomātu, žēl. @briedis labs kandidāts, kodē uz baltā fona.
 25. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Prieks, ka vlogs uzjautrināja - vasaras beigās gaidāma 2. sērija :) Atsūtīsi savu CV un portfolio vēlreiz? Neatminos, ka kādreiz būtu par kādu ņirgājušies :)
 26. Faks

  Meklējam PHP programmētāju

  noskatoties vlogu man likas ka saksu pa zemi rāpot no smiekliem :)) loti sen esu bijis jums sutijis ja nekludos vel nirgajaties ... taka domaju es pass ...
 27. Leotard

  Meklējam PHP programmētāju

  Surströmming jāpaliek zem klaviatūras. Ne galvassāpes, ne sausa āda vairs nebūs aktuālo problēmu sarakstā. :D
 28. Runcis

  Meklējam PHP programmētāju

  Meklējam papildus smadzenes un rokas, lai izstrādātu projektus ar pozitīvu binārlauku :) ZINĀŠANAS, KO SAGAIDĀM NO TEVIS Vismaz 3 gadu pieredze darbā ar PHP Pārzini HTML, CSS (tai skaitā SASS) un JavaScript Pieredze ar Laravel 5 vai kādu citu MVC ietvaru Ir pieredze darbā ar kādu no koda versionēšans rīkiem (GIT, SVN, Mercurial) Pamatzināšanas darbā ar Unix sistēmām PAPILDUS BONUSPUNKTI, JA IR IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE API izstrādē un integrēšanā (oAuth, REST, SOAP, utt.) Darbā ar automatizētajiem testiem (unit, feature, integrācijas testi) Ar kādu no JavaScript ietvariem - Vue.js, Angular, React.js, u.c. Ar Continuous Integration and Delivery MĒS PIEDĀVĀJAM Pilna laika darbu birojā Daugavas krastā 5 min. gājienā no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tavām zināšanām atbilstošu atalgojumu Darbu ar vietājiem un ārzemju projektiem (Zviedrija, Kanāda un Šveice) Pieeju Laracasts un citiem mācību materiāliem Individuālo mācību budžetu, ko vari tērēt savu zināšanu pilnveidošanai Papildus brīvu 1. septembri, ja Tev ir bērni skolas vecumā Draudzīgu un profesionālu kolektīvu ar Latvijā labākajiem kolēģiem Gaidīsim CV, linkus uz Taviem pēdējiem projektiem un Github kontu (ja ir) uz renars@cubeystems.lv
 29. alibaba

  C# error

  Source pievienota,ja kadam interese,lai nemas,tur vel daudz darama,bet vis +- strada.
 1. Load more activity
×