Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Modal izsaukšanas poga: ies iekša foreach un caur viņu iet iekša id. <a href="#" data-toggle="modal" data-target="#{{ $post->id }}" class="edit">Edit</a> Modal: ies iekša foreach un caur viņu iet iekša id. @foreach($posts as $post) <div class="modal fade" tabindex="-1" role="dialog" id="{{ $pos t->id }}"> <div class="modal-dialog"> <form action="{{ route('editPost') }}" method="post"> <div class="modal-content"> <div class="modal-header"> <h5 class="modal-title">Edit Post</h5> <button type="button" class="close" data-dismiss="modal" aria-label="Close"> <span aria-hidden="true">×</span> </button> </div> <div class="modal-body"> <form> <div class="form-group"> <label for="post-body">Edit the post</label> <article class="post" data-postid="{{ $pos t- >id }}"> <textarea class="form-control" name="body" id="editPost" rows="5">{{ $post->body }}</textarea> </article> </div> </form> </div> <div class="modal-footer"> <button type="submit" class="btn btn-primary">Save changes</button> <button type="button" class="btn btn-secondary" data-dismiss="modal">Close</button> <input type="hidden" value="{{ Session::token() }}" name="_token"> </div> </div> </form> </div> </div> @endforeach
 3. Controller public function postEditPost(Request $request) { $validate = $this->validate($request->all(), [ 'body' => 'required|max:1000' ]); if($validate->passes()) { try { $post = Post::findOrFail((int)$request->get('postid')); if($post->update('body' => $request->get('body'))) { return response()->json(['message' => 'Post edited'],200); } else { return response()->json(['message' => 'Post Update Failed'], 403); } } catch(ModelNotFoundExpection $e) { #not found error return $e; } } else { #Validator Error redirect return back(); } } Route #ja tas tas ir edit tad jabūt get nevis post... Route::get('post/{id}', 'PostController@postEditPost')->middleware('auth')->name('editPost'); #ja forma sūta post Route::post('post/store', 'PostController@postStore')->middleware('auth')->name('storePost'); Šadi izskatās kvalatīvs kods un pietiekoši pārdomāts iesaku lasīt manuāļus mācities oop un rakstīt tīru php nevis uzreiz lekt iekša frameworka ja nav bāziskās saprašanas.
 4. Last week
 5. Earlier
 6. ogloc

  Edit post funkcija iekš Laravel 5.6 frameworka.

  Kā jau minēja iepriekš tev netiek padots postId un zemāk esošā rinda atgriež null; $post = Post::find($request['postId']); Vari pārbaudīt request datus: dd($request->all()); Pāris ieteikumi skatoties uz kodu. 1. Saņemt datus no request pareizāk būtu: $request->input('postId', 0); Pēc tam kad sūtāmie dati kļūs lielāki būs vieglāk, jo šādi varēs piekļūt daudz līmeņu datiem. Piemēram, ja sūtītu postā { postId:20, postName: 'Post name', comment: { creatorId: 10, text: 'Comment' } } Tad piekļūt Comenta creatorId varētu: $request->input('comment.creatorId', 0); 2. Html'ā id pieņemts rakstīt kebab case (edit-post), nevis camel case (editPost)
 7. Sāksim ar bāzisko parbaudi ko skatā ar {{ dd($post) }} ko teu no modeļa dod ārā ja nekā nav roc arā savu kvēriju jo pēc loģikas toko tu rādi butu jabut modelis::where(xxx)->firstorfail() ... un iesaku RFTM.
 8. $request['postId'] tev nemaz netiek padots.
 9. Sveiki, Jau kādu laiku mēģinu palaist edit post funciju izmantojot bootsrap modal'u. Varbūt kāds var ieraudzīt šeit problēmu un palīdzēt to atrisināt.... Modal izsaukšanas poga: <a href="#" data-toggle="modal" data-target="#editPost" class="edit">Edit</a> Modal: <div class="modal fade" tabindex="-1" role="dialog" id="editPost"> <div class="modal-dialog"> <form action="{{ route('editPost') }}" method="post"> <div class="modal-content"> <div class="modal-header"> <h5 class="modal-title">Edit Post</h5> <button type="button" class="close" data-dismiss="modal" aria-label="Close"> <span aria-hidden="true">&times;</span> </button> </div> <div class="modal-body"> <form> <div class="form-group"> <label for="post-body">Edit the post</label> <article class="post" data-postid="{{ $post->id }}"> <textarea class="form-control" name="body" id="editPost" rows="5">{{ $post->body }}</textarea> </article> </div> </form> </div> <div class="modal-footer"> <button type="submit" class="btn btn-primary">Save changes</button> <button type="button" class="btn btn-secondary" data-dismiss="modal">Close</button> <input type="hidden" value="{{ Session::token() }}" name="_token"> </div> </div> </form> </div> </div> P.S- tāpatās $post->body man attēlo tikai 1. postu nevis konrētā- uz kura tiek nospiesta edit poga. Controllers: public function postEditPost(Request $request) { $this->validate($request,[ 'body' => 'required|max:1000' ]); $post = Post::find($request['postId']); $post->body = $request['body']; $post->update(); return response()->json(['message' => 'Post edited'],200); } } Route: Route::post('/editpost',[ 'uses' => 'PostController@postEditPost', 'as' => 'editPost', 'middleware' => 'auth' ]); Saņemu erroru: $post->body = $request['body']; "Creating default object from empty value" Please help!
 10. Edgars Po

  FB PHP chatbot

  Sveiki visi Interesejos par fb chatbotu darbibu tiesi PHP.Atradu visadus Python un savadakas iespejas ka izveidot sakarigu botu kas spej “macities” darbibas princips,ka teiksim bots Replica. Kas jauniegutu informaciju saglaba faila un failu izmanto jautajumu atpazisanai un atbildes piemeklesanai.Varbut kads var palidzet ar piemeru?Sobrid kods ir vienkars: // parameters $hubVerifyToken = 'Your token'; $accessToken = "Your acces token"; // check token at setup if ($_REQUEST['hub_verify_token'] === $hubVerifyToken) { echo $_REQUEST['hub_challenge']; exit; } // handle bot's anwser $input = json_decode(file_get_contents('php://input'), true); $senderId = $input['entry'][0]['messaging'][0]['sender']['id']; $messageText = $input['entry'][0]['messaging'][0]['message']['text']; $response = null; //set Message if($messageText == "hi") { $answer = "Hello"; } //send message to facebook bot $response = [ 'recipient' => [ 'id' => $senderId ], 'message' => [ 'text' => $answer ] ]; $ch = curl_init('https://graph.facebook.com/v2.6/me/messages?access_token='.$accessToken); curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1); curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, json_encode($response)); curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, ['Content-Type: application/json']); if(!empty($input)){ $result = curl_exec($ch); } curl_close($ch);
 11. To VLC fīču pamēģināju, tas video garumu samazināja līdz 22 sekundēm :D Par faila izmēru redaktori nebrēc, tik cik nolasīt vainu nevar vai tās pašas 47 minūtes. Bet izskatās, ka nāksies šim atmest ar roku.
 12. Pirms daudziem gadiem ir bijušas līdzīgas problēmas, ja ierakstam ir mainīgs kadru skaits. Grūti pateikt vai šis ir tas gadījums, bet toreiz šitādus failis varēja atvērt ar Windows Media Player Classic, kas nāca ar K-Lite Codec Pack. Neesmu pārbaudījis, bet VLC varētu pamēģināt šo https://ccm.net/faq/34311-vlc-automatically-repair-damaged-or-incomplete-avi-files Lai lielo failu failu dabūtu redaktoros, varbūt pamēģini sadalīt ar ffmpeg.
 13. Catchsmart

  PHP Back-End Developer

  Responsibilities Problem-solving, delivering new innovative technology Cooperating with designers, developers and project managers Build secure products purposely taking into account the concept of the product Making the best products in the market using the full stack of technologies required Requirements PHP 5.6 / 7 MySQL / Postgres Experience with Git Version Control Experience with frameworks based on MVC paternity, such as Laravel 5 Optional Knowledge of the Linux operating system as well as knowledge of Apache and Nginx web servers We offer Work experience in the international company with international projects Interesting projects with the ability to realize your own ideas Motivating and regular salary and benefits package Friendly and helpful work atmosphere Health insurance Ability to combine work with studies and work part-time Opportunity for career development Snacks and coffee If you are interested in this vacancy and would like to discuss the opportunity, please let us know by writing to reinis@catchsmart.com!
 14. Avidemux netiek galā Hitfilm vispār nevar ielādēt. Es izmantoju Wondershare Filmora. Tas failu lasa, bet arī ne pēdējās 10 minūtes.
 15. Upz, nepamanīju. Ko jebkāds editors saka par šo failu, jo cik noprotu pagaidām tikai ar atskaņotājiem darbojies. 100 gadu nekas nav darīts ar video, moš vairs nav aktuāli, agrāk bij lietojami un bezmaksas: http://fixounet.free.fr/avidemux/ Hitfilm express
 16. Jā. Tas beigās iezīmējas gandrīz vai par labāko variantu. Ja tas pasākums nav liels, labāk uztaisīt ko savu, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tik tam vajag vairāk laika un nopietnāku pieeju, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tā ka tas ir labo darbu sarakstā. :D
 17. Vai ne? Priekš kam vajadzīgs āmurskrūvgriezis vai pleznas ar augsto papēdi? Bet, kā jau minēju, tās pašas problēmas ar vizuālo identitāti, tēmas EUR x 2, uzturēšanai čakars x 2, skilli, dokumentācija x 2 - ja grib, lai viss ir gludi, tas nav vienkārši. ... Pagaidām paliku pie Woocommerce. Vienkāršāk pašam ielīst iekšā un ko saķimerēt. Bet jāsaka, ka sūds kas sūds. Un tās maksas tēmas, pat vislabākas, arī - sūds kas sūds un vēl haltūra.
 18. Kā var redzēt, faila izmērs ir vairāk kā 300Gb un tik lielus nevar uploadot nedz YouTube nedz Vimeo. Vismaz es navaru, varbūt ka maksas konti ko tādu ļauj.
 19. briedis

  C# error

  http://www.text2reach.lv/
 20. alibaba

  C# error

  Mja,skatos kads jau ir interviju devis AV un netur skenejis LOL
 21. Sveiki, radusies maza problēma ar safilmēto video. Tātad, ierakstīju video izmantojot OBS ar loss-less kvalitāti, bet izskatās, ka video mazliet nobrucis. Windows mapē gan šamais uzrāda pareizo garumu - 57:33 bet visi redaktori un atskaņotāji (ieskaitot VLC) uzrāda 47:29. Arī konvertējot vienmēŗ gala rezultāts ir šāds: Jāatzīst, ka VLC gan video atskaņo arī pēc tā beigām, laigan raustoties, bet vismaz. Atradu netā kautkādu Osmo4/MP4Box. Šamais ļoti smuki atskaņo ar visu skaņu (jā, VLC tas nebija pa spēkam), bet tam nav iespēja to saglabāt. Vismaz es neatradu šādu opciju. Kādam ir idejas, kā salabot šādu video? Tas ir AVI fails h264 kodējumā, ja nemaldos. PS: Mēģināju arī uzlikt atskaņot un paralēli no jauna rakstīt ekrānu - nevelk. Laiam video karte mokās ar šamā atskaņošanu un paralēli ierakstī nesanāk. Arī nostrīmot neizdodas. Vienīgais kas nāk prātā, ir ar mobilo ekrānu nofilmēt :D
 22. Nu tad, kāpēc nevar turēt bloku uz WP un veikalu uz presta?
 23. Uztaisi custom ar Laravel vai Cakephp , Yii2 vai kada cita frameworka un problēmas ar galu...
 24. alibaba

  C# error

  Ja laikam neesu ar elektigu ez es?bik raustat ;9 Varbut uzraxti man pc un meginashu kautko daritne isteniba vajag bez AVun tadam iestadem,ja palidzesi tad bu good!
 25. alibaba

  C# error

  Tas nav divains jo bija clone ar winrar,lai junk faili butu aka clone. Sonakt izveodosu mazu Cypter emetisu kodu Any way thanks.
 26. alibaba

  C# error

  Es lietoju resaurce hacker un ir samest ko vien var samest lai butu FUD
 27. e-remit

  C# error

  Uz citu datoru izdevās atvērt - kaut kāds dīvains RAR arhīvs, bez RAR headeriem, laikam tāpēc 7zip to neatvēra. Citreiz, pirms šādi izplati, uztaisi projektam Clean, vai vispār izdzēs bin un obj katalogus! Nav vajadzība pēc tiem *.exe un backup\*.exe failiem. Lai apgūtu vairāk, vari pamēģināt to uztaisīt, kā WPF projektu.
 1. Load more activity
×