Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. printful atsauksmes

  Mhm, jautājumi welkomēti!
 3. printful atsauksmes

  @werd vislabāk ir jautāt darbiniekiem. Briedis tur strādā.
 4. Last week
 5. printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 6. printful atsauksmes

  Paldies par info.
 7. printful atsauksmes

  1. Diezgan čill, nevaru sūdzēties, patīk. 2. Yii2, laravel, php, vuejs, composer, ir pat go, neironu tīkli, mysql, git, phpunit, laravel dusk, aws (s3, sqs, etc). 3. Ja ir vakance, vēlme, prasmes, noteikti var kko mainīt. Es gan nezinu, kur var augstāk kāpt pēc programmētāja? Projektu vadītājs, CTO (cik tad tos vajag?)? Ir bijuši precedenti, bet meh, kodēt tomēr forši :). (Cilvēki ir migrējušo no/uz citiem uzņēmumiem, ja šeit/tur nepatīk) 4. Komandējumi depends no pienākumiem. Komandējumos brauc cilvēki, kas strādā ar ražošanas lietām. Ja strādā ar frontendu, nu īsti nav jēgas braukt. Ja jāievieš jauni produkti, ražošanas flow'i, tad komandējums visdrīzāk būs. (Pats esmu bijis 2 komandējumos 3 gadu laikā, bet ir cilvēki kas brauc vismaz 2-3 reizes gadā). 5. Īsti nezinu kā šo atbildēt.
 8. printful atsauksmes

  Ar izaugsmi saprotu iespēju kāpt augstāk vai arī attīstīties citā virzienā uzņēmuma iekšienē.
 9. printful atsauksmes

  Kas ir tās mistiskās "izaugsmes iespējas"? Tu domā, ka tev tur neļaus apgūt jaunu programmēšanas valodu, vai arī tu sagaidi, ka tev teiks tagad apgūsti šito tehnoloģiju?
 10. printful atsauksmes

  Intersē: 1. Kāda ir vadība, kolēģi, kopējā atmosfēra? 2. Kādas tehnaloģijas tiek izmantotas ikdienā? 3. Kā ar izaugsmes iespējām? 4. Vai komandējumi reāli arī? 5. Vai ir kaut kas negatīvs novērots?
 11. printful atsauksmes

  Kas tieši interesē?
 12. printful atsauksmes

  Vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par darbu šajā uzņēmumā?
 13. salidzini.xml

  Sveicināti kolēģi, Gribas padzenāt neironu tīklus, nepieciešami salidzini.lv vai citu cenu saildzināšanas veikalu tipa faili. Nav jābūt aktuāliem, var būt gadu veci. Ka tik no dzimtenes un daudz. Vēlos lūgt jūsu palīdzību, jo pats nevaru atrast. Viss zinātnes vārdā.
 14. palīdzība studentam

  Manā skatījumā pietiktu, ja biznesa cilvēks zina, ka Themeforest var nopirkt jau gatavus šablonus visiem dzīves gadījumiem. Pārējais nav viņa rūpe. Varbut advancētam indivīdam būtu labi zināt, kāda ir atšķirība starp .html un .css failu. Bet arī tas jau ir par daudz, ņemot vērā, ka lielai daļai cilvēku pat failu paplašinājumu rādīšana datorā ir atslēgta...
 15. palīdzība studentam

  Mhm. Ko jums tur tajā biznesa skolā māca. Kopš kura laika uzņēmējdarbības sastāvdaļa ir Web programmēšana? Tā ir ilūzija, ka cilvēks, kurš nekad neko nav programmējis var uzreiz no ielas apsēsties pie datora un "čiki briki" pāris vakaru laikā kursa darba ietvaros uzprogrammēt stilīgu mājaslapu. Tam, kurš izstrādāja mācību programmu, ir bijuši salmi galvā. Tas gluži vienkārši nav iespējams. Zili-zaļi-sarkanus DIV taisnstūrīšus pazīmēt ekrānā pāris vakaros var iemācīties, vairāk neko.
 16. Earlier
 17. Regex tēma

  daGrevis paldies!
 18. Regex tēma

  Ahā! https://stackoverflow.com/questions/20926753/pattern-attribute-on-input-element-allows-empty-values https://jsfiddle.net/u46mjar7/2/
 19. Regex tēma

  Man sanāca tā: ievadu "a" burtu un HTML pattern bļauj, izdzēšu "a" burtu un submit nostrādā. Aizsūtās laikam "<nil>"...
 20. Regex tēma

  Tukšs input netiek cauri, jo regex sākas ar [0-9]{1,6}. Vai domā tukšumu aiz komata?
 21. Regex tēma

  Nav taisnība.
 22. Regex tēma

  [0-9]{1,6}(\.|,){0,1}[0-9]{0,2} Ja atstāj tukšu, tad pattern nebļauj un forma sūta empty :(
 23. Regex tēma

  Kaut kā ļoti līdzīgi. Kas vainas tavam regexam, kkādi konkrēti case neiet? Te var smuki testēt: https://regex101.com/
 24. Regex tēma

  [0-9]{1,6}(\.|,){0,1}[0-9]{0,2} Netieku gudrs, kā HTML formā pattern uzrakstīt tā, lai var ievadīt skaitļus (ar punktu vai komatu) un lai šis lauks (nebūtu <empty>, nebūtu burti) ?
 25. Regex tēma

  Gribēju izveidot tēmu, kurā jautāt palīdzību par Regulāro izteiksmi
 26. jQuery toogle

  http://api.jquery.com/toggle/
 27. jQuery toogle

  Paldies par ieteikumiem! Beigās izmēģināju dažādus variantus un galu galā paliku pie šāda secinājuma; <label class="pvn-btn-check" for="pvnBtn"> <input type="checkbox" id="pvnBtn" name="pvn" checked /> <span class="checkmark"></span> <p>PVN</p> </label> $(function () { $("#pvnBtn").click(function () { if ($(this).is(":checked")) { $(".price").show(); $(".price-tax").hide(); } else { $(".price").hide(); $(".price-tax").show(); } }); }); Neko nesarežģījot attēlo, vai noslēpj class'es, jo sistēma automātiski jau ģenerē cenu bez PVN. Tehniski viss itkā ir okay BET ir vēlviens jautajums saistībā ar cookies. Tehniski dabūju gatavu, lai checkbox paliek on/off pie attiecīgās izvēles, bet nevaru atrast pareizo risinājumu lai pie cookies paliek arī attiecīgā komanda, t.i. .show vai .hide. Vai kāds varētu padalīties ar info? Paldies!
 28. domēna pārdošana

  Tiešām, kautko pat atrod: http://web.archive.org/web/20170521065208/http://figaro.lv/ Un summu protams, ka paši izvairās saukt, jo tad tu viņiem vari vairāk prasīt. A ja tu nosauc savu, tad viņi var sākt kaulēties uz leju.
 1. Load more activity
×