Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Sveiks! Kā ar Omniva piegādes moduli Shopify? Ir jau kkas izveidots vai plānojat?
 3. Last week
 4. Earlier
 5. Domīgs Esu saskaries bijis ar Symfony v4 un 3 bet ja ir aktuāli vari pm.
 6. Sveiki, Steidzami meklējam Symfony programmētāju veikt izmaiņas / uzlabojumos darbojošā projektā. Darbu saraksts ir zināms un konkrēts, apjoms aptuveni 16-24 stundas. Nepieciešams nelielas strukturālas izmaiņas un papildinājumi kas ietver CSS/Javascript. Lapa darbojas uz Symfony 2.8, MySQL datubāzes. Jāprot arī darboties ar Git. Sīkāk PM.
 7. Ja ir vel aktuali pm.
 8. Nesen, kad komunicēju ar Adsense, tad tas arī notika latviešu valodā, atbildes gan jāgaida stipri ilgāk par 10 minūtēm. Setupad.com nedaudz pietrūkst "How it works" sadaļas, bet tas, nekas. Jāpapēta pašam.
 9. Man adsensē arī bija kaut kāds tur advancētāks suports piešķirts beigās, bet ne reizi to neizmantoju jo problēmas un jautājumi jau pa lielam bija tad, kad vēl nebija apjoma. 10+ gadus adsensi lietoju. Vēl ar čekiem uz banku senos laikos skraidiju un ja pareizi atceros pat kaut kādu viltību lietoju lai no Latvijas reģistrētos :D
 10. Ko tur meklēt? https://twitter.com/KirilsSolovjovs Būs jāievērtē... Man Adsensē dēļ apjoma ir piešķirts savs klientu menidžeris, kurš parasti atbild un atrisina problēmu tās pašas dienas laikā. Bet nu saprotams, ka tāds mazāks kantoris vienmēr daudz vairāk cīnīsies par katru klientu un tāpēc komunikācija būs ātrāka.
 11. Mani savervēja setupad.com, tas ir vietājais latviešu projekts, bet nu resello viņi tā pat visādus lielos ārzemju tīklus - googli, rubicon, openx, appnexus utt... Sākumā ne pārāk ticēju piedāvājumam "dubultot peļņu", tādi e-pasti man bieži nāca un parasti norakstiju kā spamu un uzmetienu, bet nu šo piekritu pamēģināt un izrādijās ka tā lieta reāli strādā un nu jau gadu ienāk visi maksājumi kā paredzēts. Pluss, ka ar viņiem var ļoti ātri un vienkārši sazināties, uzraksti e-pastu latviski un pēc 10 minūtēm saņem atbildi, nevis kā adsensē, kur ja rodas kāds nestandarta jautājums vai problēma kas nav aprakstīta FAQ, ātrāk nomirsi no vecuma nekā sagaidīsi atbildi no dzīva cilvēka. Bet vispār to risinājumu ir daudz un cik saprotu visi darbojas diezgan līdzīgi, visādi ezoic, media.net un miljons citi. Ja lieto reddit, tad /r/adops ir daudz info.
 12. Kirils ir FidoNet tēls.. pie tam diezgan amizanta personība.. - reāls cilvēks, varētu intereses pēc pameklēt, vārdu(Kirils) uzvārdu.. Tie kas bijuši FidoNet:RU daļā noteikti viņu zin.. tagad jau tā ir folklora.. (Fido ap pagājušā gadsimta 90 .. vairāk kā 30 gadus atpakaļ.. ) P.S. būs jāpameklē.. palika interesanti..
 13. hmm, neesmu pētījis. Ir kādas references/ieteikumi?
 14. Par framework neesu parliecinats,cik pats saprotu php,javascript un tmldz. DB ir. Japielabo front-end un pielauju ka back-end ari. Par cenam man nav ne jausmas to individuali apspriedisim.
 15. LJOTI VILINOSH PIEDAVAJUMS
 16. Mja, tādā variantā varētu būt ticami, man ir tradicionālāks modelis kur katrā lapā kādi 4-5 baneri apkārt saturam , tad tāda summa par 1000 ekspozīcijām liekas kosmoss. Kaut kādu header bidding risinājumu kas apkopo vairākus tīklus neesi mēģinājis? Man sanāk stipri vairāk, kā no plikas adsenses.
 17. Iesaku pastāstīt sīkāk, kāds cilvēks ir nepieciešams, tad varbūt būs lielāka atsaucība. Kā piemēram - kādas valodas, framework vai cms tiek izmantots, varbūt front-end jāpielabo, varbūt darbs ar datubāzēm vairāk. Vēl ideālāk, ja norādīsi aptuveno budžetu. Lai nu kā, veiksmi atrast vajadzīgo cilvēku!
 18. Sveiki visiem. Ir maza problema,ir puzlidz gatavs projekts,kodets no 0 (Kads projekts PM). Meklejumos web programetaju kas varetu pabeigt projektu. Kursh varetu parbaudit un uzfrishinat projektu,pielikt/nonemt/pielabot lapu musdienigam metodem. Darbs nav parak sarezgits. Par samaksu man gruti teikt,jo nevaru ta uzreiz pateikt,ja kads atsaucas tad PM. Paldies. PS. Gabaldarbs ne pastavigs.
 19. Mans jautājums bija, kāda nozīme tam, ka ir papildus ārzemju trafiks, ja skatās tikai LV auditorijas statistiku? Jo @codez skaidri norādīja, ka tas ir auditorijai no Latvijas, manuprāt tam nav nozīmes, ka viņam vēl papildus nāk no Indijas vai ASV, jo iet runa tikai par LV.
 20. Man par 1000 reklāmas parādījumiem no: Indijas - 1,3 eur Latvijas - 2 eur Krievijas - 2,3 eur Vairums Rietumeiropas valstu 4 - 6 eur ASV - 4,5 eur Šveice, Luksemburga - 8 eur
 21. Cik zinu, adsense būs diezgan jūtama atšķirība vai tev ir 1M skatījumu no ASV vai 1M no Indijas. Latvija varētu būt tajā skalā kaut kur pa vidu.
 22. Es pieņemu, ka statistiku skatījās tikai LV auditorijai. Tam ir nozīme, ka ir arī ārzemju traffiks iejaukts?
 23. Codez lapā ienāk visa interneta trafiks, ne tikai LV. Tāpēc jau tie cipari ir lielāki nekā LV trafika lapām
 24. codez ir tik labs, ka viņam salīdzinājums ar kirilu ir kā uzbrauciens - point proven :)
 25. Nu tieši tāpēc tas brieža izteiciens vairāk izklausījās pēc tāda kā uzbrauciena... :)
 26. Skauž, ka par tevi nav bijis šāds raksts ar tik daudz komentāriem? ;) Gāju apskatīties reklāmas, ātri nokļuvu 1. vietā un tad attapos, ka man reklāmu bloķētājs...
 27. Reklāma ir pašā lapas vidū un varētu teikt, ka pēc laukuma pat aizņem vairāk kā svarīgais lapas saturs, piemēram: snakes3d.com Nu nav jau tas Kirils nemaz tik kruts. ;)
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...