Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Form Input [ + ] dublēt elementu

  https://codepen.io/jurgenz/pen/QaZBYL
 3. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Parādījās jauns jautājums: https://laracasts.com/discuss/channels/tips/form-input-select-update-text-based-on-select
 4. Form Input [ + ] dublēt elementu

  !vote react Bet šādām super simple fīčām vilkt klāt fw nav nepieciešams :) pilnība pietiek ar jquery vai pat vienkārši js.
 5. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Iesaku pamēģināt vue.js. Būs ērtāk nākotnē, ja gribēsi, piemēram, input'us izdzēst. https://jsfiddle.net/hrz52unh/ btw, Laravel 5.5 starter pakā ir uzlikts vue.js
 6. Yesterday
 7. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Laikam sanāca $("button[name=plus]").on("click", function(event){ var $parent = $(this).parent(); $parent.clone().insertAfter($parent); });
 8. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Nu magento, manurpāt, mēdz but tikai elastīgāks, betn u WP + WOO ar nav ne vainas, ja vajag kaut ko ļoti simple. YOLO OpenCart tapat vieglāks.
 9. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Pieauju, ka tev tā scripta include jaapievieno failā `\resources\views\layouts\app.blade.php`
 10. laba diena! bakstos ar laravel 5.5. gribēju prasīt padomu, kā pareizi pievienot iespēju "klonēt <div><input/select>" fieldus? gribas, lai nospiežot [ + ] parādās identisks lauks un ar [ - ] lauks pazūd... "npm run dev" strādā. /js/app.js 1.23 MB 0 [emitted] [big] /js/app /css/app.css 147 kB 0 [emitted] /js/app package.json: "jquery": "^3.2" Ko man darīt? izskatās, ka man vajag pievienot custom.js failu ar savu jquery? kā to pareizi izdarīt? vai arī ir cits variants? Var droši mani sūtīt uz iesācēju video-kursiem - laravel basics esmu redzējis. jquery saprotu. kā to pareizi pieslēgt - vēl mācos @extends('layouts.app') @section('content') <h3>Jauns produkts</h3> <div class="well"> {!! Form::open(['action' => 'ProductsController@store', 'method' => 'POST', 'class' => 'form-horizontal']) !!} <fieldset> <div class="form-group"> {{ Form::label('name', 'Nosaukums:', ['class' => 'col-lg-2 control-label']) }} <div class="col-lg-4"> {{ Form::text('name', '', ['class' => 'form-control']) }} </div> </div> <div class="form-group"> {{ Form::label('materials[]', 'Materiāls:', ['class' => 'col-lg-2 control-label']) }} <div class="col-lg-4"> {{ Form::select('materials[]', $materials, null, ['class' => 'form-control']) }} </div> <button name="plus" type="button" class="btn btn-sm btn-success"> <span class="glyphicon glyphicon-plus"></span> </button> <button name="minus" type="button" class="btn btn-sm btn-danger"> <span class="glyphicon glyphicon-minus"></span> </button> </div> <div class="form-group"> {{ Form::label('processes[]', 'Process:', ['class' => 'col-lg-2 control-label']) }} <div class="col-lg-4"> {{ Form::select('processes[]', $processes, null, ['class' => 'form-control']) }} </div> <button name="plus" type="button" class="btn btn-sm btn-success"> <span class="glyphicon glyphicon-plus"></span> </button> <button name="minus" type="button" class="btn btn-sm btn-danger"> <span class="glyphicon glyphicon-minus"></span> </button> </div> <!-- // Form submit--> {{ Form::submit('Saglabāt', ['class' => 'btn btn-primary']) }} <a href="/products" class="btn btn-default pull-right">Atcelt</a> </fieldset> {!! Form::close() !!} </div> @endsection
 11. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Populārāks, plašāks pluginu klāsts, elastīgāks? Nu hz :D
 12. Last week
 13. O, man ir ļoti labas zināšanas! Tās tik vēl ir tapšanas procesā. Tādēļ arī ievācu viedokļus, lai tas notiek ātrāk. :D
 14. Lai dabūtu veikalu tev vajag vienu no diviem 1) Labas zināšanas 2) Daudz naudas Būs zināšanas ar minimālie ieguldījumiem dabūsi vēlamo rezultātu. Būs nauda, samaksāsi kādam, kurš uztaisīs vai arī sapirksi tēmas. Ja nav ne viena, ne otra, tad rezultāta arī nebūs
 15. Bezmaksas blogs Prestashop

  Tā ir taisnība. Wordpress jau arī ir blogs. Taču runa iet par Prestashop. Par kādiem pluginiem iet runa? Wordpress nekādus pluginus nevajag. Savukārt Prestashop normālus, kaut vai strādājošus, bezmaksas pluginus man atrast nav izdevies, un maksas plugini izskatās visai ierobežoti savās iespējās, tā ka atskaldīt savus 100EUR par iespēju ieraudzīt pāris kvadrātiņus ar tekstu neliekas saistoši. Pieņemu, ka arī saprotu visu ne līdz galam, tādēļ ievācu viedokļus un padomus.
 16. Bezmaksas blogs Prestashop

  Man nav bijušas problēmas ar WOO, jo wordpres by default ir blogs un neviens plugins no abiem tev nenogriež iepsējamību pievienot bloga ierakstus. Pieņemu, ka konfigurē kaut ko ne tā.
 17. Vajag saitu ar blogu un veikalu. Esmu, nocīnījies līdz nelabumam ar Wordpress+WooCommerce un Prestashop, un esmu nonācis pie slēdziena, ka pirmais ir jēdzīgs blogs ar nekam nederīgu veikalu, bet otrais ir labs veikals ar nekam nederīgu blogu, un vispār diezgan ierobežotām iespējām ko mainīt. Beigās rādās, ka labākais risinājums ir katru sēdināt uz sava apakšdomēna un ļaut tiem nodarboties ar to, ko nu kurš prot labāk. Bet tas atkal rada citu problēmu - ja pērk tēmas, tās būs jāpērk divreiz, un vienotu vizuālo identitāti ievērot būs grūti. Vai vairāk pieredzējušie kolēģi varētu padalīties ar saviem priekšstatiem par principiāli labāko risinājumu?
 18. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  T.i. apsvērums ir tāds, ka labāk normāls saits ar vienkāršāku veikalu pielikumā, nekā pliks advancēts veikals? Es te plānoju uzstādīt nelielu veikaliņu, un nevaru izšķirties starp WooCommerce un Prestashop. Prestashop kā veikals šķiet jūtami labāks, bet arī liekas krietni ierobežojošāks, turklāt pat parastu bloga lapu "pieskrūvēt" izskatās, ka vesela problēma - nekad nebūtu domājis, ka tā varētu būt. WooCommerce pamēģināju - tur viss atkal liekas no špickām un košļājamās gumijas salipināts. Uzlikt vairākas valodas, kas Prestashop ir jau defaultā, labākais bezmaksas variants - gļukains ķīniešu plugins ar nesaprotamu licenci - it kā bezmaksas, bet it kā arī naudu prasa. Sapņotāji. Tā, lūk, stāvu krustcelēs. Vienu dienu liekas - jāņem viens, nākamajā jau spļaudīdamies skrienu pie otra, pēc tam atpakaļ... Vai ir kādi tīri subjektīvi apsvērumi, kuru labāk ņemt?
 19. Vai eksistē kāds normāls bezmaksas bloga modulis priekš Prestashop? Ir gadījies redzēt dažus bezmaksas tēmās iekļautus, no kuriem neviens nestrādāja normāli vai nestrādāja nemaz. Vai ir kāds cits risinājums, kā pašā Prestashop sistēmā izveidot blogu, nepērkot maksas moduļus?
 20. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Nu šobrīd e-komercijā vairāk ar pliku veikalu bez advancēta CMS un vēl visādām e-komercijas, marketinga lietām neiztikt, tāpēc arī WooCommerce ir vispiemērotākā platforma nelielam, vidējam veikalam. Ja veikals lielāks, nopietnāks, tad Magento, protams, viss atkarīgs no projektu specifikācijas un uzbūves.
 21. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Kas ta nu? Vai OpenCart grimst un ir laiks pamest kuģi? Un kādēļ no OpenCart tieši uz WooCommerce? Vai nebūtu loģiskāk uz PrestaShop? WooCommerce tak vienmēr tika uzskatīts par vājāko no šiem trim. Vai tiešām WooCommerce ir attīstījies tik ļoti, ka nu ir labākais no variantiem?
 22. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Ja vari iedot XML exportu, vai jebkāda veida eksportu, varam pārnest. Ja nav eksportu iespējas, varam izveidot eksportu no sql un pēc tam to visu sadzīt iekš WOO, ieskaitot arī bildes, kategorijas, atrībūtus, variācijas, visu, kas tev nepieciešams. Šobrīd topā migrēt Open Cart uz WOO. Pakalpojuma maksa sākot no 200 EUR.
 23. Earlier
 24. padoms

  Pilnībā varu šim pievienoties. Pārtiku pērku reizi 5 - 7 dienās un 70% no cash & carry, kur var nopirkt lielos iepakojumus un vidēji sanāk 30 - 50% lētāk kā Maxima vai Rimi, bet kādu 20 - 25% no pirvātajiem (gan lētāk, gan pilnībā var izvairīties no nodokļiem, gan vietējiem labāk, gan kvalitatīvāk/veselībai labāk) - piena produkti, gaļa, ogas, dārzeņi, utmldz.
 25. padoms

  Pa lielam lielie tēriņi uz paiku sākas, kad sāk dzert riekstu latītes un ēst visādus sendvičus, burgerus un citu ātro pārtiku
 26. padoms

  Nepērku es pusfabrikātus vai citus sūdus, iepērkos reizi nedēļā cash&carry or tirgū. Pērku uzreiz lielos kvantumos - daudz lētāk un mazāk jābraukā pa veikaliem tērējot savu laiku. Pusdienas ņemam līdzi uz darbu. Ērti, ātri, izdevīgi un garšīgi.
 27. padoms

  Ko jūs divatā ēdat pa 250€ mēnesī? Tas ir ~8€ dienā. Ja pieņem, ka es pa lēto pusdienas paēdu 3.5€ dienā * 2 tas jau ir 7€ * 20 = 140. Paliek 110€. Tad vakariņām sanāk 1€ uz diviem. Nu labi, 20 dienas vakariņās pa 4€ uz abiem būtu 80€, tad 4ām nedēļas nogalēm paliek 30, kas ir 7€ diviem uz visu nedēļas nogali. Man liekas ka vegānisms pat nav tik lēts, vai jums ir savs dārziņš Jelgavā?
 28. padoms

  Nu reali ja ta padomat, var kaut ko atrast attalinati. Galvenais ir attistities un macities kaut ko kas ir pieprasits. Ir ari Denmark vai Norway, viniem drosi vien ari vajag kadi freelanceri. Ta kaa, ja normals darbs ir drosi ari var Riga dzivot normali....vismaz es ta domaju. Un pa tiem bangladesh developeriem kuri katru dienu aug ka kartupeli...diez vai normala kompanija ar tadiem sadarbosies, kas veido 8 div arround 1 button! kaut gan....kas to zina.
 29. padoms

  Strādāju Rīgā, dzīvoju Jelgavā. Dzīvokļa kredīts + komunālie = 300eur/men, braucu ar auto divatā = 150eur/men, patīk gatavot diviem = 250 eur/men. Easy!
 1. Load more activity
×