Jump to content
php.lv forumi

All Activity

This stream auto-updates

 1. Earlier
 2. @selfdesigner jā, vismaz vienu reizi gadā. Parasti vasarā, kad cilvēkiem nav studijas, kā arī vairāk brīvā laika.
 3. Precīzi Tā BŪTU JĀBŪT, bet tā nav
 4. capsx

  Chatbots

  Bots nav paredzēts FAQ jautājumiem. Bots paredzēts runāšanai par konkrētu tēmu, uzdodot/atbildot uz jautājumiem.
 5. Tādi lietotāji arī nespēj savu jautājumu uzrakstīt botam saprotamā formā. Supports potenciāli tiks atslogots tādā formā, ka lietotājs, nesaprot kā nonākt līdz īstam supportam, atmetīs visam ar roku un aizies no lapas/produkta pavisam prom.
 6. e-remit

  Chatbots

  Tas ir gudro lietotāju viedoklis, kuri lasa instrukcijas. Ja tā ir lapa parastajiem lietotājiem, tad bieži tie lietotāji instrukcijas nelasa un uzreiz jautā, tad tiešām čatbots ir palīdzības dienesta atslogotājs.
 7. Botu atbildes parasti ir atrodamas lietošanas instrukcijās, FAQ, u.t.t un tieši šī iemesla dēļ cilvēkiem tie besī. Ja esi nočakarējies tik tālu, ka gribi sazināties ar supportu, tad tiešām gribi sazināties ar supportu nevis iet cauri vēlvienu reizi tai informācijai, kurai tikko izgāji cauri.
 8. aaxc

  Chatbots

  https://www.tilde.lv/produkti-un-risinajumi/virtualie-asistenti Bet es ar piekritīšu, ka tie boti ir vairāk kaitinoši kā noderīgi.
 9. Neesmu redzējis vēl nevienu čatbotu, kas būtu tiešām noderīgs gala lietotājam. Bots spēj tikai nokaitināt gala lietotāju, pirms tas tiek līdz čatošanai ar īstu cilvēku supportā.
 10. capsx

  Chatbots

  Sveiki, visiem! Vai būtu kādam labi ieteikumi saistībā ar čatbotiem. Nepieciešams multivalodu bots, kurš ir spējīgs atbildēt lietotājam (domāju, ka īpaši nav jāskaidro ko viņš dara) pēc noteiktām definīcijām. Ideālajā variantā - bots, kuru var implementēt gan webā, gan iekš mobile aplikācijas (Android, iOS). Any ieteikumi? Paldies jau iepriekš!
 11. Bez liekiem uzbraucieniem. Ja jau izkopējām atalgojuma atzīmi, tad varēja arī vienu rindiņu zemāk izkopēt: karjeras izaugsmes iespējas (par PHP programmētāju (midle > senior)); uzņēmuma apmaksātus kursus kvalifikācijas celšanai; Šis vien norāda, ka tiek meklēts principā mazliet pieredzējis students, kas ir ar mieru tālāk attīstīties. Pietam uzņēmums ir gatavs ieguldīt līdzekļus apmācībā, kas Latvijā tomēr ir retusm (ar nosacījumu, ka tā nav tikai glīta atrakstīšana un patiešām tiek nodrošināts pilnībā apmaksāts laiks un apmācibas)! Pozīcija iespējams pat ir junior, ar iespēju attīstīties uz middle un tad senior. Ja mēs skatāmies pēc https://www.algas.lv/salaryinfo/informacijas-tehnologijas/php-programmetajs 1700 ir apmēram (laikam būs middle tad) pa vidu un laba alga studentam, kurš vēl dzīvo pie saviem vecākiem un vēlas sākt karjeru. Es, protams, nemāku teikt, kāda šeit ir senior programmētāja alga, bet ierasts, ka tā ir 2x un tad jau mēs pārkāpjam pāri algas augsējiem rādītājiem!
 12. Vidusskolniekam normāli. :D Ja nebūtu prasība par nepabeigtu augstāko.
 13. Sveiki! Meklēju uzņēmumam PHP programmētāju. Darbs stabilā uzņēmumā ar izaugsmes iespējām. Pilnu vakances aprakstu skatīt šeit : https://www.darbaguru.lv/lv/vakances/883-php-programmetajs-a-1
 14. Ļoti labs jautājums... . man arī radās aizdomas... - iespējams ka kļūdos...
 15. krutka un palete gadījumā nav viens un tas pats cilvēks?
 16. Saprotu, ka var likties, ka, ja man ir problēmas par dažiem topikiem, tad ir problēmas par visu. Turpini vien čīkstēt. Maksā jau mums par to, ka mēs izdarām darbu, nevis kā to izdarām.
 17. ict ir IT uzņēmumu grupa, kas specializējas mājaslapu un specifisku tiešsaistes risinājumu izstrādē. Meklējam kolēģi - php programmētāju. Prasības: Vēlme mācīties; PHP/MySQL zināšanas; API zināšanas; Java Script (vismaz pamatzināšanas); HTML/ CSS zināšanas; Mēs piedāvājam: Darbu uz pilnu slodzi; Draudzīgu kolektīvu; Progresējošu atalgojumu; Iespēju attīstīties un realizēt savas idejas; Darba vietu Rīgas centrā - Satekles ielā 2C (bet ar iespēju strādāt attālināti); Autostāvvietu; Atalgojumu no 1200 eur - 2400 eur (Bruto). Gaidīsim īsu CV un aprakstu par prasmēm uz e-pastu info@iconcept.lv.
 18. Manliekas večuk, ka Tev ir problēmas ar visiem un par visu, tāpēc varbūt Tavs laiciņš ir 0 vērts un vari te mēģināt aizstāvēt viedokli un pusi dienas tērēt bezmaksas softa meklējumos. Tas ir tāpat kā apstaigāt visus veikalus, lai salasītu labākās akcijas preces. Vari tā darīt, slikti tas nav, vari arī pagaršot bez maksas kādu riekstiņu katrā veikalā un būt paēdis pa velti. Bet tādā veidā Tu tikai tērē savu laiku. Mana izvēle ir samaksāt pāris eirikus par pakalpojumu, nekā tērēt laiku research, mēģinot kko samukļīt un beigās tāpat atduroties, ka nekas labāks par sākotnējo nav bijis un nebūs.
 19. Labi teikts. Tomēr vai jēga tādiem ieskaidrot, ja viņi tāpat beigās "double down on their own opinion"?
 20. Strādājot IT bieži gadās, (ja vien nedari monotonu darbu, kam reāli ar IT maz sakara), ir nepieciešams kāds specefisks darbs... - man savulaik primitīvi vajadzēja apgriezt video .. (ar mazām korekcijām)... pie tā pavadīju pus dienu... , pamatā meklējot softu, kas kaut uz pāris stundām ļautu izdarīt to ko vajag... (bezmaksas projektam)... ... - cilvēkam vajag retu reizi pieslēgties attālināti- un tad nu tāds cepiens- samaksā- tad varēsi to darīt.... - ta dažreiz par to naudu vieglāk aizbraukt klātienē... .. .. Par opensource/freeware ... - atbalstāma lieta... ja man dotais produkts patīk, un pelnu ar to... nav pretenziju arī ko samaksāt... bet ja man sākumā jāsamaksā, pat nezinot vai varēšu to izmantot- tad galīgi pret... daudzi maksas produkti ir kā mašīna bez motora- no ārpuses skaisti, ir viss bet izņemot motors... (daudz dažādu fīču, bet pamatlietas reāli nefunkcionē, vai ir grūti saprotamas/ interfeiss/..) .. bet ražotājs pasaka, ja būs pircēji, tad VARBŪT ieliksim arī motoru.. --- Tāpēc opensource/freeware ir ok.. daudzi programmētāji izveido vienkāršas funkcionālas programmas- kas izpilda kādu konkrētu uzdevumu.. teiksim iraksta DVD bet toties nespēj sazināties ar "aliāņiem" ... daudzi vecie softi sazinās ar "aliāniem". bet vairs nemāk ierakstīt DVD... ("burnīng room"- ir viss, bet pamatfunkcijas pa daļai apgrieztas...)...
 21. Tas ir pats labākais šādā opensource un brīvu cilvēku pasaulē - gribi un vari - dod pretī, negribi vai nevari - nedod. Tas ir, tev nav pienākums ne dod, ne nedot. P.S. Nedaudz netēma, bet arī nodokļu sistēmai būtu jābūt tādai, kurā tev neviens ar varu un draudiem neatņem tevis nopelnītu naudu, bet tu pats izvēlos ko un kāpēc apmaksāt absolūti pēc brīvas gribas. Tas ir, pašreizējā nodokļi sistēma ir tīrākā zagšana.
 22. Pietiks jau cepties. Saprotu, ka tev, boomer'im, ir grūti tagad samierināties un dzīvot tālāk, redzot, kā latvji papisa kazakiem, bet tas nenozīmē, ka žults jāizliek par tiem, kuru gribētu "get shit done", pie tam tematā, kas ir pilnīgi nesaistīts. Iesēsties dīvānā, pasūc aliņu un jutīsies atkal kā ikdienā! :)
 23. yes sir, bet vai opensource pasaulē dzīvojot kaut kas nav jādod pretī? savs ieguldījums - palīdzīga roka, savs produkts, bet ja rokas līkas tad mazliet naudiņas.
 24. https://www.printful.com/developer-school This two-week curriculum will allow you to work side by side with talented representatives of the industry and gain the foundation you need to find an IT job. The Developer School is free and the best graduates will be offered the opportunity to join the Printful team as employees! Informācija no iepriekšējiem gadiem: Šodien ziņās: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/wsj-printful-kluvis-par-latvijas-pirmo-vienradzi.a405972/
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...