Jump to content
php.lv forumi

php newbie

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

About php newbie

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. php newbie

  Padalos

  Vai tad var mājas pirkšanu vai kredīta atmaksu uz savu SIA noformēt? Tad jau var vispār visu peļņu novirzīt un gandrīz neko nodokļos nemaksāt.
 2. vēl lapa kur var salīdzināt: https://www.expatistan.com/cost-of-living Izmantoju kad gribēju pats aizbraukt. Principā ja LV ir savs dzīvoklis vai pat neliela hipotēka līdz 200 eur mēnesī, tad ārzemēs grūti atrast ko finansiāli labāku dēl dargās īres un dārgiem pakalpojumi.
 3. php newbie

  Web lapu izstrāde

  Normāla vidēja alga tev sanāk - ap 700 eur mēnesī uz rokām. Tas ir ja maksā visus nodokļus 1000 eur ir drīzāk 3 dienas nevis 3 nedēļas
 4. php newbie

  Ir freelance darbs. Mid level

  Topika nosaukumā minēts mid level, bet likme ir junior. Es iesācējam ieteiktu atrast pastāvīgo junior darbu un mācīties no eksistējošiem projektiem un kolēģiem, nevis pašam burties cauri sūdīgam kodam un rakstīt vēl sūdīgākus kodu.
 5. php newbie

  Atrasts internetā

  Pašā sākumā rakstīts visi cipari USD uz rokām. Nu LV liekas mazākas algas :)
 6. php newbie

  Obfuskācijas uzdevums

  Varbut cilveks iet prom no darba un grib maksimali labi izpildit savu pedejo uzdevumu
 7. php newbie

  Obfuskācijas uzdevums

  function foo($bar) { $i = 0; $t = $bar; echo str_repeat(('b' | 'd').('n' | 'k').('g' | 'm'), $bar).'<br>'; do { $bar = $bar ^ 1 << $i; } while (!($t & 1 << $i++)); if ($bar) foo($bar); } foo(4); slinkums kaut ko izdomāt...
 8. php newbie

  Atrasts internetā

  Nezinu cik precīzi tie dati ir, bet apmērām var saprast: https://www.expatistan.com/cost-of-living/comparison/riga/madrid? Algas EU norāda bruto jo nodokļi var ļoti atšķirties un manuprāt tas ir pareizi, piemēram Vācijā ja saņem 5k bruto tad sanāk 2.9k uz rokām, bet ja ir nestrādājoša sieva 3.3k
 9. php newbie

  phpstorm - i3 vai i5 procesors?

  Man ir stacionārais i3 + SSD. Kad sāk indeksēt tad bišk iebremzē uz īsu brīdi, bet kopumā ir ok. Pat liekas ātrāks nekā darba laptops ar i7, bet ar hdd
 10. php newbie

  Vajadzīgs php programmētājs dažādām startup idejām

  CV sutiju uz junior/mid. 2k+ prasiju tur kur ir pieredze 8 gadi. Tur kur nav pieredzes prasitu mazak ja uzaicinatu uz interviju :)
 11. php newbie

  Vajadzīgs php programmētājs dažādām startup idejām

  Diemzel man ir cita pieredze. Te pat Latvija Ja aizsutu CV uz java/scala poziciju kur man nav pieredzes, tad pat neatbild. Ja aizeju uz interviju uz poziciju kur ir pieredze, tad paprasot 2k+ pec tam ari neatbild. Pie tam interviju nenofeiloju. Ka jau kkur rakstiju no 7 CV visi 7 palika bez atbildes.
 12. php newbie

  Vajadzīgs php programmētājs dažādām startup idejām

  Tie tak ir kontrakti uz noteiktu laiku. Neviens nekad nepalidzes un neapmacis. Panem profi kurs visu mak un kode ka rembo, kad darbs beidzas izmet. Var atlaist jebkura bridi. Nekadu garantju nav. Nav slimibas lapas, nav atvalinajumi. Uz pastavigo ir ap 60k paundu gada kas ir ap 3.5k menesi. Samaksa 1.5k par dzivokli un paliek 2k. Bet vienalga labak neka "laba" 1k eur alga Latvija.
 13. Tā laikam skaitās normāla prakse... pedēja pusgada laikā no 6 nosūtītiem CV nesaņēmu atbildi ne no viena uzņēmuma, kaut gan bija 2 intervijas.
 14. php newbie

  Atrasts internetā

  Es saviem privātajiem projektiem izmantoju bitbucket. Izvēlējos viņu jo ir bezmaksas :) Jautājums ar ko maksas githubs ir labāks par bitbucket vai gitlab?
 15. php newbie

  Laravel programmētāji

  Tas ka man ir iphone, macbook, ipod un ipad nakādīgi nav saistīts ar laravel. p.s. esmu vegans
×