php newbie

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  374
 • Joined

 • Last visited

About php newbie

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. vēl lapa kur var salīdzināt: https://www.expatistan.com/cost-of-living Izmantoju kad gribēju pats aizbraukt. Principā ja LV ir savs dzīvoklis vai pat neliela hipotēka līdz 200 eur mēnesī, tad ārzemēs grūti atrast ko finansiāli labāku dēl dargās īres un dārgiem pakalpojumi.
 2. Normāla vidēja alga tev sanāk - ap 700 eur mēnesī uz rokām. Tas ir ja maksā visus nodokļus 1000 eur ir drīzāk 3 dienas nevis 3 nedēļas
 3. Topika nosaukumā minēts mid level, bet likme ir junior. Es iesācējam ieteiktu atrast pastāvīgo junior darbu un mācīties no eksistējošiem projektiem un kolēģiem, nevis pašam burties cauri sūdīgam kodam un rakstīt vēl sūdīgākus kodu.
 4. Pašā sākumā rakstīts visi cipari USD uz rokām. Nu LV liekas mazākas algas :)
 5. Varbut cilveks iet prom no darba un grib maksimali labi izpildit savu pedejo uzdevumu
 6. function foo($bar) { $i = 0; $t = $bar; echo str_repeat(('b' | 'd').('n' | 'k').('g' | 'm'), $bar).'<br>'; do { $bar = $bar ^ 1 << $i; } while (!($t & 1 << $i++)); if ($bar) foo($bar); } foo(4); slinkums kaut ko izdomāt...
 7. Nezinu cik precīzi tie dati ir, bet apmērām var saprast: https://www.expatistan.com/cost-of-living/comparison/riga/madrid? Algas EU norāda bruto jo nodokļi var ļoti atšķirties un manuprāt tas ir pareizi, piemēram Vācijā ja saņem 5k bruto tad sanāk 2.9k uz rokām, bet ja ir nestrādājoša sieva 3.3k
 8. Man ir stacionārais i3 + SSD. Kad sāk indeksēt tad bišk iebremzē uz īsu brīdi, bet kopumā ir ok. Pat liekas ātrāks nekā darba laptops ar i7, bet ar hdd
 9. CV sutiju uz junior/mid. 2k+ prasiju tur kur ir pieredze 8 gadi. Tur kur nav pieredzes prasitu mazak ja uzaicinatu uz interviju :)
 10. Diemzel man ir cita pieredze. Te pat Latvija Ja aizsutu CV uz java/scala poziciju kur man nav pieredzes, tad pat neatbild. Ja aizeju uz interviju uz poziciju kur ir pieredze, tad paprasot 2k+ pec tam ari neatbild. Pie tam interviju nenofeiloju. Ka jau kkur rakstiju no 7 CV visi 7 palika bez atbildes.
 11. Tie tak ir kontrakti uz noteiktu laiku. Neviens nekad nepalidzes un neapmacis. Panem profi kurs visu mak un kode ka rembo, kad darbs beidzas izmet. Var atlaist jebkura bridi. Nekadu garantju nav. Nav slimibas lapas, nav atvalinajumi. Uz pastavigo ir ap 60k paundu gada kas ir ap 3.5k menesi. Samaksa 1.5k par dzivokli un paliek 2k. Bet vienalga labak neka "laba" 1k eur alga Latvija.
 12. Tā laikam skaitās normāla prakse... pedēja pusgada laikā no 6 nosūtītiem CV nesaņēmu atbildi ne no viena uzņēmuma, kaut gan bija 2 intervijas.
 13. Es saviem privātajiem projektiem izmantoju bitbucket. Izvēlējos viņu jo ir bezmaksas :) Jautājums ar ko maksas githubs ir labāks par bitbucket vai gitlab?
 14. Tas ka man ir iphone, macbook, ipod un ipad nakādīgi nav saistīts ar laravel. p.s. esmu vegans
 15. Atnāks codez un uzrakstīs risinājumu scalā 1 rindiņā kuru neviens nesapratīs. Man pirmais kas iekrita acīs ir ieejas dati. Kā no tā ieejas masīva $G atšķirt vai šķautne neeksistē, vai eksistē ar svaru 0?