Jump to content
php.lv forumi

briedis

Moderatori
 • Content Count

  4,638
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/1988

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Foto

Recent Profile Visitors

30,965 profile views
 1. Ļoti labs teikums: Ja tev kods/keys glabājās principā turpat kur enkriptētie dati - tas viss tiešām ir diezgan bezjēdzīgi.
 2. Visdrīzāk ar to ir domāts, ka datubāze ir kritpēta, nevis saturs. Tas būtu diezgan liels absurds, lai ielogotos lietotāja kontā, būtu jādekriptē visi ieraksti, lai atrastu kurš lietotājs tas ir :) Piemēram, ja lieto AWS RDS: https://docs.aws.amazon.com/AmazonRDS/latest/UserGuide/Overview.Encryption.html
 3. Dev tools satur daudz veidu kā tādu lietu debugot. Piemēram, uzliec breakpointus http requestiem vai dom modifickācijām utt un izstepo cauri.
 4. Forumu labā etiķete prasa, lai arī padalies ar risinājumu, ja nu kāds nonāk pie līdzīgas problēmas, lai zina, kas bija jādara :)
 5. Izskatās, ka mysql extension's nav ieslēgts PHP. Google: "wordpress php enable mysql extension" Piezīme: kad šēro koda fragmentus, dari to uzmanīgi, lai nenopludināti sensitīvu informāciju. Tev tur parole iekļauta... Ja to pašu paroli lieto publiskajā wordpress lapā, iesaku nomainīt.
 6. Pirmais, kas jādara, ir jāieslēdz visu erroru rerpotings (google enable error reporting php/wordpress), ir jāatrod servera error logi (PHP) un jāmeklē, kas tieši nestrādā.
 7. Izklausās pēc koda/nginx/fpm problēmas. Kas notiek, ja ver vaļā vienkārši tukšu php failu - tas pats, ir delays?
 8. Mēģināsi atrast, kurš kolēģis sagrēkojās? :) Timeline ir redzams pluginu arhīvā. Pirmā (kopētā) plugin versija tika izlaista pirms 3 gadiem. Pirms 6 mēnešiem updeitoja licenci, iekļaujot atsauces uz Printful. (kādu mēnesi pēc iesnieguma tiesā, izskatās) Pirms 4 mēnešiem izskatās, ka noņēma infringing versijas. Publiskais versiju arhīvs: https://plugins.trac.wordpress.org/log/printify-for-woocommerce/tags
 9. Tu vispār mēģināji mainīt tos volume tipus pie mountošanas? consistent, cached, delegated utt.
 10. @KillerBean Woocommerce pluginu kods ir atrodas Wordpress arhīvos publiski, var vieņu no pirmajām versijām un salīdzināt. Piemēram, šādi izskatās meklējot duplikātus ar PhpStorm abiem pluginiem: Diezgan amatieriski - atstāta pat Printful plugin koda rindiņa, kas vienkārši aizkomentēta.
 11. Tā lūk, pirms kopējiet opensource kodu, iepazīstieties kārtīgi ar licences nosacījumiem. Konkrētais gadījums - Printify nokopēja Printful Woocommerce plugina kodu, nenorādīja atsauci uz Printful kā šī koda autoru, jo GPL licence to pieprasa. https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/printful-asv-tiesa-apstiprina-printify-vainu-intelektuala-ipasuma-tiesibu-parkapuma.a366705/
 12. Printful 2019. gadā apgrozīja 100+ miljonus ar drukas pakalpojumu sniegšanu visā pasaulē. Pirms pieciem gadiem, kad pievienojos Printful, mēs bijām 5 programmētāji. Tagad esam pāri 60, un vienmēr meklējam papildspēkus. Tas arī ir tas āķis!
 13. @moonshine Nekas nav jāmaksā, viss ir bez maksas, pat ja cilvēkam izsaka piedāvājumu, bet tas tiek atteikts.
 14. Jā, esmu no Printful. Ja par tehnisko uzdevumu - tas diezgan labi parāda, kā programmē cilvēki ikdienā. Ja es redzu veco array(1,2,3) sintaksi, tas jau ir red flag. Ja es redzu 5 nestotus if'us - red flag. Ja cilvēks nepiekopj formatējumu, atstāj debug informāciju, kaut kādus echo "testing" pa vidu kodam - red flag. Kodā mētājās definēti mainīgie, kas netiek nekur izmantoti - red flag (parasti liecina, ka cilvēks kodē notepad). Cilvēks nezina, kas ir phpdoc - red flag. Samet vienā klasē gan interfeisu, gan pašu klasi, gan arī kodu apakšā, kas to visu izsauc - red flag. Lieto composer auto
 15. ir atvērta pieteikšanās uz Printful Programmētāju Skolu! Pieteikuma forma un nosacījumi šeit: https://www.printful.com/programmesanas-kursi/ Pagājušā gada threads:
×
×
 • Create New...