briedis

Moderatori
 • Content count

  4495
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/88

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Fotografēšana, slēpņošana

Recent Profile Visitors

27607 profile views
 1. Neskaties uz virtuāliem serveriem, jo vairumā gadījumu, pašai viss būs jākonfigurē. Pirmais, kas nāk prātā: http://www.nano.lv/ Vari aizrakstīt viņu tehniskajam atbalstam, noteikti palīdzēs arī com domēnu pieslēgt. Tas, iespējams, būs jāpērk atsevišķi. Kaut vai šeit: namecheap.com
 2. Es pat ieteiktu paņemt kkādu lēto, vietējo latviešu hostingu sākumā, kuram ir FTP un visādi paneļi, lai izveidotu db utt. Pirmkārt lētāk, jo DigitalOcean sākās no 5 eur mēnesī, un tur pašam viss jāuzstāda caur konsoli. Ja gribās cīnīties, tad kā jau minēts, DO ir labs variants.
 3. Two Latvian voting for postmarks. One see potato, other see loving family. Is same postmark.
 4. Jēziņ, tač nevajag iebraukt tādās detaļās. Es pats testēju cilvēkus ar ļoti vienkāršu uzdevums - novilkt CSV (paliels fails, 300 megas), izveidot klasi, kas reprezentē ierakstu, izveidot interfeisu, ja mainās datu avots kādreiz, veikt vienkāršu ierakstu kešošanu. Uzdevuma izpildes laiks vidēji 1-3h cilvēkiem aiziet, bet realizācijas krasi atšķirās - cits brutāli saraksta visu vienā failā, cits saskalda visu smalku un vēl pamanās uzrakstīt phpdoc komentārus un ievilkt composeri, lai nebūtu jāraksta autoloadings. Lieki pie****ies detaļām, jo pietiek redzēt cilvēka koda rokrastu, lai saprastu, vai rubī kko, vai tomēr švaks juniors. Tāpēc teiktu, ka uzdevums ir perfekts, jo atstāj vietu izpausties pašam koderim, neieliek striktā vidē.
 5. UPB vispār ir būvniecības uzņēmums, tā kā, saprotams :D
 6. Mierīgi, man neviens nekad nav prasījis diplomu, kaut arī ir. Galvenais, lai Tev ir ko parādīt. CV smuki apkopo visus savus veikumus, lai darba ņēmējs redz, ka ir reāla pieredz, kas ir N reizes vērtīgāka par pliku diplomu.
 7. @codez Kāda ide vispār jēdzīgi strādā ar šādu pierakstu? <List items = {["one", "two", "three","four"]} /> Un ja items ir kādas klases objekts, nevis strings? Man ļoti svarīgs faktors ir strikti tipi, code completion.
 8. Mūsu stilā komponente izskatītos ~ šādi, kurai pamatā ir viens node elements. mkE objekts uzkonstruē un atgriež natīvu dom nodi. https://gist.github.com/briedis/d7c562ede66ba66c800e0554bd0e753b @codez uzrakstīsi sampli, kā tas izskatās Reactā?
 9. Depends, cik bieži mainās. Vai nu pārrenderē ar vienu metodi, iztīrot nodi un vnk appendojot no jauna, vai arī glabā references masīvā/objektā un acceso to nodi, kuru vajag. Depends.
 10. Mums ir neliela klase, kas palīdz ģenerēt dom nodi, piemēram, parasts links: mkE({tag : 'a', text:'Bla', onclick: this._onClicked}).append(document.body); Piekabināt elementus, pamainīt klasi, iztīrīt node'i. Kādas vēl dom operācijas tad ir jāveic? To visu var mierīgi izdarīt..
 11. Iemācies JS OOP, vanilla JS, uztaisīt dom nodes ar document.createElement utt, pieej tai lieta komponent-bāzēti nevis ar jQuery selektoriem, un būs 10x lielāka vērtība zināšanām, nekā iemācīties vnk Angular, React neizprotot JS pamatus. Mēs būvējam "rich" JS komponentes principā ar vanilla JS, un nekādu problēmu...
 12. Kur vēl abstraktāk. KĀDU darbu? Būs grīdas jāmazgā techubā?
 13. K, galvenās atziņas, 1. queue:work darbina vien procesu, starp rindas izpildēm nepārlādē visu fw (samazina footprint, bet palielina iespēju aizdirst atmiņu, ja nemākulīgi rīkojās) 2. queue:listen pārlādē fw kodu ik pa iterācijai. 3. queue:restart jālieto, ja kods mainā (deploy brīdī), kas nokillos esošos queue:work procesus (listen nē). 4. Jālieto supervisor, lai pēc queue:restart paceltu workerus atpakaļ augšā. Tā kā supervisor mums nav pieejams defaultā, provēšu uztaisīt ar systemd.
 14. e? Tiešām te neviens nekad nav menedžējis dinamisku skaitu workeru?
 15. 1. Kā jūs risināt deployošanu queue workeriem uz servera - ejat ar roku un palaižat vajadzīgās rindas, workerus skaitu? 2. Kā jūs risināt to, ka workeris var nosprāgt? Piemēram, negaidīta kļūda, vai beidzās atmiņa apstrādājot, piemēram, attēlu? Kas ir tas, kas restartē workeri? Man ir savs variants ar bash skriptu, kas menedžē workerus screen'os, restartē, ja kāds miris vai killo, ja nokāries, bet šis vairāk kā custom risinājums. Interesē, kā laravelisti to standartā risina...