Jump to content
php.lv forumi

briedis

Moderatori
 • Posts

  4663
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Birthday 04/02/1988

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Foto

Recent Profile Visitors

32022 profile views
 1. Grūti saprast. Saliec katrā funkcijā, blokā kur mainās klases: alert(šis kods ir izsaukts tagad) Un debugo, mēģini saprast, kur klikojot kas saucās. Nevajag minēt kur ir problēma, vajag debugot.
 2. Parādi kodu, kas veic klašu pielikšanu, noņemšanu, tad varbūt spēsim palīdzēt.
 3. Visdrīzāk vajag plānu, ko tieši mācīties. Kādu laiku atpakaļ šeit biju uzrakstījis personīgo redzējumu, kas ir "labs" programmētājs: Šīs lietas arī +-izskatu kandidātu pieteikumos, iztaujāju tehniskajāss intervijās.
 4. Iespējams der pameklēt atsauksmes/sūdzības par uzņēmumu, papēti publisko informāciju par pašu SIA, vai redzama izaugsme utt. Ja prasa testa uzdevumu, kas prasa vairāk par pāris stundām, es noteikti turētos pa gabalu. > Šo jautājumu uzdevu jo ir uzņēmumi, kas regulāri meklē darbiniekus un neticu Piemēram, Printful konstanti meklē programmētājus, jo 6 gadu laikā to skaits ir audzis no 5 līdz kādiem 70+ :) Lielākos uzņēmumos vienmēr būs kaut kāda darbinieku rotācija, jo cilvēku vienkārši ir daudz, prioritātes, vēlmes mainās, iet prom. Tāpēc arī vienmēr būs kāda vakance vaļā...
 5. Tu runā par to, kā novadīt projektu bez projektu vadītājiem, vai tieši par to, kā tikt galā ar tehniskiem risinājumiem? Varbūt pats to tā nejūti, bet pieredze krājās konstanti. Kādā brīdī tās problēmas, risinājumi jau sāks atkārtoties. Ar katru projektu kļūsti gudrāks un pieredzējušāks. Katrs nākošais (tāds pats) projekts jau būs vieglāks. Iesaku atrast domubiedrus, izmantot forumus, kur var rast atbildes arī tehniskas dabas problēmām. Ja cīnies solo, tad izaugsme būs ļoti lēna, ja vien pašam nav ļoti liela motivācija malties cauri rakstiem, blogiem, dažādiem resursiem, un tiekties pēc kvalitatīviem risinājumiem. Domubiedri, mentori - tas ir tas, kas ļauj augt vairākkārt ātrāk.
 6. Es domāju, ka Tev tas ir jājautā pašam rekruterim. Linkedin ne reizi vien ir saņemti piedāvājumi, kur rekruteris negrib atklāt kas tā ir par kompāniju, kamēr "nesazvanamies". Referāli no drauga urļa neņemšu nost, bet ja svešs cilvēks atsūtītu, tad gan :D
 7. :D Visdrīzāk ir savādāk - ja algota rekruteru aģentūra nepiegādā darbinieku caur saviem kanāliem - komisiju nedabū. Ja zinātu, kas tā par kompāniju, tad nevērstos taču caur aģentūru, bet ietu pa taisno uz kompāniju. Makes sense?
 8. @selfdesigner jā, vismaz vienu reizi gadā. Parasti vasarā, kad cilvēkiem nav studijas, kā arī vairāk brīvā laika.
 9. https://www.printful.com/developer-school This two-week curriculum will allow you to work side by side with talented representatives of the industry and gain the foundation you need to find an IT job. The Developer School is free and the best graduates will be offered the opportunity to join the Printful team as employees! Informācija no iepriekšējiem gadiem: Šodien ziņās: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/wsj-printful-kluvis-par-latvijas-pirmo-vienradzi.a405972/
 10. Kas ar tevi? Neviens te nerunā par pirātismu, bet par opensource/freeware alternatīvām. Tu varbūt arī brūc virsū visiem, kas izvēlās lietot VSCode, nevis maksāt par jetbrains produkciju?
 11. labi labi, liec roku uz sirds un pats sev pasaki, ka neesi lietojis neko pirātisku pēdējo 15 gadu laikā :)
 12. Godīgi sakot, maz ticams, ka būs mobile deviem kaut kas tāds. Mums pagaidām ir tikai pāris ios/android devi, un to komandu augšanas ātrums noteikti nav tik straujšs kā PHP. Pagaidām izskatās, ka Printful PHP skola varētu notikt jūlija vidū. Informācija vēl tiks precizēta, pieteikšanās izsludināta kaut kad tuvāk vasarai.
 13. Man liekas, ka problēma šeit ir, ka mēģini atņemt visu virsrakstu no virsraksta. Neesmu drošs, vai tā var darīt. Visdrīzāk ir jāiet cauri pēc tam katram virsraksta burtam un jāsalīdzina tie individuāli, kamēr kāds no tiem atškirās titleA[i] - titleB[i].
 14. Šis *ūds nestrādās. Ko es iesaku darīt ir, nodefinē stringu ar visu alfabētu, taisi custom sort metodi, kas sasortē skatoties pēc burta indeksa stringā. a - 0, ā-1 utt.
×
×
 • Create New...