Jump to content
php.lv forumi

briedis

Moderatori
 • Content Count

  4594
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/1988

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Foto

Recent Profile Visitors

29986 profile views
 1. briedis

  background url

  swiper-slide elementam nav izmēra. VIņš ir 0x0 pikseļi. Tāpēc arī nav nekas redzams. Ja pieškir teiksim width:200px; tad parādās. bilde
 2. briedis

  Padoms

  https://www.seleniumhq.org/
 3. $array = json_decode($json, true); $cols = [ 'user.fullName' => 'Name', 'user.email' => 'Email', 'something' => 'Somethingl', ]; foreach($array as $row){ foreach($cols as $colKey => $colTitle){ echo "<td>" . array_get($row, $colKey) . '</td>'; } } array_get no Laravel, kas saprot dot pierakstu. Moš pietiek :) A tā savādāk, grūti saprast, ko gribi panākt bez jebkādiem datu exampļiem...
 4. Iespējams, ka Tev lapā tiek iekļauts no ne-https lapām, piemēram, skripti, vai kas tads tāds. Tikļīdz ir kāda ne-https konekcija, tā var rādīties not-secure. Atver developer consoli un paskaties, kas tur ir izvadīts. Iespējams, ar sertifikātu viss ir ok, bet lapas saturā viss nav drošs...
 5. PIereģistrējies mailgun, bezmaksās 2 tūkstoši epastu for free mēnesī
 6. Zelta vārdi. No uzņēmuma skatu punkta valodai ir nozīme tikai tajā, cik viegli būs atrast jaunus programmētājus, vai kādu kas spēs uzturēt sistēmu, kā arī cik maksā tie programmētāji. Valoda ir valoda, programmēšanas principi/patterni/stils ir praktiski neatkarīgi no valodas. Ja kodē sūdīgi PHP, tāpat arī kodēsi sūdīgi Go..
 7. Būtu jābūt vismaz kaut kādai pieredzei PHP/OOP/MySQL/JS. Vēlāk tiks izsūtīts testa uzdevums. Vietu skaits, diemžēl, nav neierobežots. Piesakies, pildi testa uzdevumu. Worst case scenario, būs iemesls paprogrammēt :) Nebūs. Skola sastāv no praktiska uzdevuma izpildes 2 nedēļu garumā, pa vidu ir dažādas teorētiskas lekcijas.
 8. Sākās uzņemšana programmētāju vasaras skolai, ilgs 2 nedēļas. Vairāk info šeit: https://draugiemgroup.com/lv/sakas-uznemsana-printful-programmesanas-skola Pagājušā gada threads:
 9. briedis

  Scandiweb atsauksmes

  Uj, nesāciet par nodokļiem, @codez tiek trigerots ne pa jokam, nav jau pirmā reize :D @TTT žēl, ka netiki draugiemgroup, bet nu nokārt degunu nevajag, jāstrādā pie saviem projektiņiem, for fun, mācies Laravel, dažādus izstrādes patternus (dependency injection, piemēram), mācies rakstīt unittestus, VueJS. Tad pēc kāda cītīgas mācīšanās gada, notiekti mēģini vēlreiz.
 10. briedis

  Darba uzdevumi

  Parasti ir vai nu klātienes vai attālinātais uzdevums + intervija.
 11. briedis

  Darba uzdevumi

  Nez vai tas ir labāk. Cilvēkam jau tā liels stress, un, ja kāds, kas sēž blakus skatās uz pirkstiem, tas baigi nepalīdzēs. Viens no klātienes uzdevumiem mums ir neliela uzdevuma pabeigšana, nevis rakstīšana no 0. Tas arī labi parāda kā cilvēks spēj lasīt un izprast esošu kodu.
 12. briedis

  Darba uzdevumi

  Tāfele imho ir pats tizlākais veids kā testēt. Mums ir gan attālināts uzdevums, gan arī klātienes uzdevums. Klātienes parasti aizņem 2-3h, attālinātais arī +- 3h.
 13. Sphinx diezgan oldschool, tagad sadzen dokumentus iekš Elasticsearch'a un meklē bez bēdām. Tas būtu vienkāršākais, grūtāk drīzāk būs nopārsēt CV, ņemot vērā, cik daudz dažādos, random formātos tas var būt, ja nav kaut kāds standartizēts. Es teiktu, ka automatizēt to būs nereāli. ...un 10k nav liela datubāze :)
 14. briedis

  OOP

  @TTT Ja nu nesanāk tikt tālāk, nav ko bēdāt - nāc vasarā pie mums (jā, esmu no Printful :)) uz vasaras skolu. Sliktākajā gadījumā apgūsi kaut ko jaunu un paēdīsi garšīgas pusdienas, labākajā gadījumā - tiks izteikts piedāvājums pievienoties mums. Te ir iepriekšējā gada paziņojums. Šogad ļoti līdzīgi, datumi varētu būt vasaras vidus. Oficiāli vēl nekas nav izziņots!
 15. briedis

  OOP

  Nu tad apgūsti patternus. Kaut vai šos izskatīt: https://medium.com/@ivorobioff/the-5-most-common-design-patterns-in-php-applications-7f33b6b7d8d6 Tā jau grūti pateikt, ko vajag apgūt, jo principā katrai problēmai ir savādāks risinājums. Vai vajag factory, vai tomēr nē? Vai interfeisu? Vai varbūt abstraktu klasi? Varbūt tomēr trait'us izmantot? Pamācies par dependency injection noteikti, uzraksti testus mockojot utt. Tur var ātri saprast, kad esošu kodu ir grūti testēt, jo nav pietiekoši abstrahēts. Šis gan viss tomēr nāk laika gaitā, izstrādājot reālus projektus. Varbūt apsver iespēju iet junioros kaut kur? Tas ir ātrākais veids, kā mācīties. https://draugiemgroup.com/lv/darbs/it-inzenierzinatnes/d510502de0e8
×
×
 • Create New...