Jump to content
php.lv forumi

briedis

Moderatori
 • Content count

  4544
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/1988

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Fotografēšana, slēpņošana

Recent Profile Visitors

28532 profile views
 1. printful atsauksmes

  Neironu tīkli principā ir tikai ļoti divām projekta "fīčām", no kuram, imho, aktīva ir tikai viena dotajā brīdī, un kas ir ļoti minor uz kopējā fonā. Es pats pie tā nestrādāju, nemācēšu teikt. Virsstundas nav ikdiena, tas ir ļoti, ļoti rets izņēmums. Par koda rindām neviens nemaksā. Pats programmētājs parasti izdomā, cik viņam izstrāde aizņems un pēc tā viss tiek plānots. Par koda rindiņām arī neviens nemaksā, neskaita tās. Vadība DeskTime izmanto tikai ekstrēmos gadījumos (cik zinu), kad cilvēks nespēj ilgtermiņā iekļauties termiņos, kavē darbu, "neatsēž" darba laiku. Pa 5.5gadiem, kopš esmu šeit, neviens nekad nav atsaucies uz maniem DT datiem.
 2. printful atsauksmes

  Pamatprojektam noteikti nē. Nav vērts pārrakstīt tāpat vien valodas dēļ. Kā arī, PHP programmētājus nav tik viegli atrast, kur nu vēl citu valodu.
 3. printful atsauksmes

  Kāpēc tādi pārsteigums par DeskTime? Kaut kā ikdienā tas nerausta, ka viņš tur griežās... Pats paskatos viņā, lai saprastu, kad paņemt pauzi no darba, vai lai saprastu, cik stundas jau darbā esmu (ņemot vērā elastīgo 9-11 darba laika sākumu)
 4. printful atsauksmes

  Caffe frameworks, kā arī tika lietots arī PHP priekš modeļu trenēšanas utt.
 5. printful atsauksmes

  Gan trūkums, gan fakts, ka mēs augam ļoti strauji. Pēdējā ceturkšna laikā vien nākuši klāt kādi 5 programmētāji. Kopā esam jau 26 programmētāji tieši Printful.
 6. printful atsauksmes

  Update: mums tiešām ir vakance, kas ir pilnīgs remote kaut vai no mājām :)
 7. Regex - jānoņem attēliem height

  nekorekts html, title="1<2"
 8. printful atsauksmes

  Ok. iespējams, neesmu 100% kursā par visām vakancēm :) Edit: šī vakance? https://draugiemgroup.com/lv/vacancies/adef1d0eb1ac/fd1314b22fcb Tur minēts, ka izvēloties kādu no birojiem. Te gan varētu strīdēties, vai tā īsti skaitās "attālināta" vakance. Teorētiski, tā nav vakance kopā ar komandu, bet tai pat laikā, tā nav arī vakance no mājām..
 9. printful atsauksmes

  Tas attālinātais darbs ir nosacīti attālināts. No mājām gluži nevarēs strādāt, bet var izvēlēties vietu, no kuras to darīt - Cēsu birojs, Starta iela 1 (Printful ražotne) vai galvenais ofiss Ojāra Vācieša 6b. Ir arī Printful vakance Barselonas ofisam (Mapon ofiss). Dotajā brīdī mums jau ir viens programmētājs, kas strādā no Cēsīm. Parasti pirmais mēnesis būtu tāpat no galvenā ofisa, tīri lai vieglāk iebraukt sistēmā, utt.
 10. printful atsauksmes

  Mhm, jautājumi welkomēti!
 11. printful atsauksmes

  1. Diezgan čill, nevaru sūdzēties, patīk. 2. Yii2, laravel, php, vuejs, composer, ir pat go, neironu tīkli, mysql, git, phpunit, laravel dusk, aws (s3, sqs, etc). 3. Ja ir vakance, vēlme, prasmes, noteikti var kko mainīt. Es gan nezinu, kur var augstāk kāpt pēc programmētāja? Projektu vadītājs, CTO (cik tad tos vajag?)? Ir bijuši precedenti, bet meh, kodēt tomēr forši :). (Cilvēki ir migrējušo no/uz citiem uzņēmumiem, ja šeit/tur nepatīk) 4. Komandējumi depends no pienākumiem. Komandējumos brauc cilvēki, kas strādā ar ražošanas lietām. Ja strādā ar frontendu, nu īsti nav jēgas braukt. Ja jāievieš jauni produkti, ražošanas flow'i, tad komandējums visdrīzāk būs. (Pats esmu bijis 2 komandējumos 3 gadu laikā, bet ir cilvēki kas brauc vismaz 2-3 reizes gadā). 5. Īsti nezinu kā šo atbildēt.
 12. printful atsauksmes

  Kas tieši interesē?
 13. Login, register, gallery, ect.

  Vienkārši paņem Laravel, vismaz dokumentācija normāla.
 14. Jauns projekts

  Piedodiet par offtopiku, bet start-ups ar kohanu - super hipsterīgi :) Ir kāds iemesls, kāpēc neņemat kādu mūsdienīgu frameworku?
 15. Pārnest datubāzi uz Woocommerce

  Populārāks, plašāks pluginu klāsts, elastīgāks? Nu hz :D
×