Jump to content
php.lv forumi

briedis

Moderatori
 • Content count

  4550
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/1988

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Fotografēšana, slēpņošana

Recent Profile Visitors

28672 profile views
 1. briedis

  Meklēju logotipa izstrādātāju

  https://www.fiverr.com/
 2. + var uzlikt cron jobu, kas atjauno vnk automātiski, tā kā tā nav problēma.
 3. briedis

  Lapas Aizsardzība

  Varbūt neuztaisīji base64 encode parolei...
 4. briedis

  printful atsauksmes

  Zefīrs, welcome to the team. Kods kļūst par legacy bez maz vai gada laikā, jo visu laiku jāiet uz priekšu, jābūvē jaunas lietas, vecajām, ne vienmēr pietiek laika. Kad sāk sāpēt, pārrakstām, bet tas jau tā normāli visur. Tagad dev resursu kļūst vairāk, vairāk arī pievēršamies esošu lietu sakārtošanai. Par jaunu zināšanu iegūšanu - katram jaunam programmētājām ir pieškirts "mentors", zināšanas iegūstam code review procesā, vai vienkārši spriedelējot, kā ko labāk. Kolēģi parasti ir atsaucīgi, visu var izdiskutēt. Jauniem dev'iem bieži vien sākumā dod frontend lietas/basic sadaļas taisīt, bet ātri vien arī var tik pie diezgan apjomīgiem projektiem. Mārketings ir mārketings, tas nekad nav patīkami, bet ir neatņema projektu daļa. Dev supports (tehnisku problēmu risināšana) - rotācijās kārtībā, pa nedēļai (rīta/vakara maiņa (vakara maiņu var no mājām strādāt)), iekrīt ik pa pāris mēnešiem, ir ļoti laba iespēja iepazīt sistēmas dažādākos nostūrus. Sākumā problēmas tāpat tiek risinātas ar kolēģu palīdzību, jo visu zināt sistēmā ir nereāli, pat jau ilggadējiem dev'iem.
 5. briedis

  Wordpress un cits

  Divi relatīvi dažādi ceļi - būvēt sistēmas, vai cept augšā wordpress lapas. Lai būvētu jēdzīgas sistēmas no 0, tomēr nepieciešamas diezgan plašas zināšanas par php pamatiem, izvēles frameworku, JS, CSS. Lai taisītu WP lapas, jāapgūst padziļināti pats WP, PHP pamati, JS (jquery) un CSS, ja taisi pats tēmas. WP lapu veidošana tomēr parasti ir vairāk konfigurēšana un neliela tēmu pielabošana, atkarībā no tā, cik specifiskas klienta vēlmes. No nulles vērts taisīt, ja prasības pārsit pusi no WP funkcionalitātes. Bieži vien uztaisa pamatlapu no 0, un vnk paralēli uztur WP blogu, ja tāds nepieciešams.
 6. briedis

  Neironu tīkli

  Nez, Windows izskatās, ka uzdirst uz to. Ja vien neuztaisa kkādu tizlu nišas produktu sev. Šeit raudam sen un ilgi: https://wpdev.uservoice.com/forums/266908-command-prompt-console-bash-on-ubuntu-on-windo/suggestions/16108045-opencl-cuda-gpu-support
 7. briedis

  printful atsauksmes

  Neironu tīkli principā ir tikai ļoti divām projekta "fīčām", no kuram, imho, aktīva ir tikai viena dotajā brīdī, un kas ir ļoti minor uz kopējā fonā. Es pats pie tā nestrādāju, nemācēšu teikt. Virsstundas nav ikdiena, tas ir ļoti, ļoti rets izņēmums. Par koda rindām neviens nemaksā. Pats programmētājs parasti izdomā, cik viņam izstrāde aizņems un pēc tā viss tiek plānots. Par koda rindiņām arī neviens nemaksā, neskaita tās. Vadība DeskTime izmanto tikai ekstrēmos gadījumos (cik zinu), kad cilvēks nespēj ilgtermiņā iekļauties termiņos, kavē darbu, "neatsēž" darba laiku. Pa 5.5gadiem, kopš esmu šeit, neviens nekad nav atsaucies uz maniem DT datiem.
 8. briedis

  printful atsauksmes

  Pamatprojektam noteikti nē. Nav vērts pārrakstīt tāpat vien valodas dēļ. Kā arī, PHP programmētājus nav tik viegli atrast, kur nu vēl citu valodu.
 9. briedis

  printful atsauksmes

  Kāpēc tādi pārsteigums par DeskTime? Kaut kā ikdienā tas nerausta, ka viņš tur griežās... Pats paskatos viņā, lai saprastu, kad paņemt pauzi no darba, vai lai saprastu, cik stundas jau darbā esmu (ņemot vērā elastīgo 9-11 darba laika sākumu)
 10. briedis

  printful atsauksmes

  Caffe frameworks, kā arī tika lietots arī PHP priekš modeļu trenēšanas utt.
 11. briedis

  printful atsauksmes

  Gan trūkums, gan fakts, ka mēs augam ļoti strauji. Pēdējā ceturkšna laikā vien nākuši klāt kādi 5 programmētāji. Kopā esam jau 26 programmētāji tieši Printful.
 12. briedis

  printful atsauksmes

  Update: mums tiešām ir vakance, kas ir pilnīgs remote kaut vai no mājām :)
 13. briedis

  Regex - jānoņem attēliem height

  nekorekts html, title="1<2"
 14. briedis

  printful atsauksmes

  Ok. iespējams, neesmu 100% kursā par visām vakancēm :) Edit: šī vakance? https://draugiemgroup.com/lv/vacancies/adef1d0eb1ac/fd1314b22fcb Tur minēts, ka izvēloties kādu no birojiem. Te gan varētu strīdēties, vai tā īsti skaitās "attālināta" vakance. Teorētiski, tā nav vakance kopā ar komandu, bet tai pat laikā, tā nav arī vakance no mājām..
 15. briedis

  printful atsauksmes

  Tas attālinātais darbs ir nosacīti attālināts. No mājām gluži nevarēs strādāt, bet var izvēlēties vietu, no kuras to darīt - Cēsu birojs, Starta iela 1 (Printful ražotne) vai galvenais ofiss Ojāra Vācieša 6b. Ir arī Printful vakance Barselonas ofisam (Mapon ofiss). Dotajā brīdī mums jau ir viens programmētājs, kas strādā no Cēsīm. Parasti pirmais mēnesis būtu tāpat no galvenā ofisa, tīri lai vieglāk iebraukt sistēmā, utt.
×