briedis

Moderatori
 • Content count

  4503
 • Joined

 • Last visited

About briedis

 • Rank
  parastais, meža
 • Birthday 04/02/88

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  briedis88

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Fotografēšana, slēpņošana

Recent Profile Visitors

27803 profile views
 1. Tas izklausījās pēc cieņas aizskaršanas, pazemošanas. Meklē juristu!
 2. Lol, nesen saņēmu linkedinā uzaicinājumu: Skola jau vaļā, bet pasniedzējus vēl mēģina sakasīt linkedinā :) Es turētos pa gabalu, pārāk skečīgs pasākums.
 3. https://stackoverflow.com/questions/3492249/simulate-photoshops-multiply-in-php-with-gd-or-imagemagick Rly, google pat nemeklēji?
 4. Nerunāsim nemaz par Oracle sistēmām ;) Brrr, kaut kas baiss!
 5. Kas tad ir store procedūra? Tas ir kvērijs principā. Ja kvērijs ir pakaļā, nav indeksu utt, tad tas tevi arī nepasargās. Kaut kā pagaidām normāli iztiekam bez procedūrām, vajadzību toč nejūt. Es kā lielāko mīnusu uzskatītu loģikas nodalīšanu, kas pēc tam apgrūtina koda uztveramību, jo jālēkā starp IDE'i un ģenerēto kvēriju. Kodā noteikti arī vieglāk ir veikt izmaiņas, versionēt, deployot. Anyway, procedūras tāda niša vien ir, kaut kādos gadījumos noteikti nepieciešamas, bet ikdienā - nez vai.
 6. Šitais labs sludinājums :D
 7. Neliels spams, lūdzu nobalsojiet par GPU supportu windows linux apakšsistēmai. Šī fīča vajadzīga, ja gribam ākstīties ar neironu tīkliem uz windows bez linux dual boota :) https://wpdev.uservoice.com/forums/266908-command-prompt-console-bash-on-ubuntu-on-windo/suggestions/16108045-opencl-cuda-gpu-support MS devi kaut kā liek mīksto uz šo issue, kgan gribētāju skaits ir liels. Paldies!
 8. Kas tev īsti nestrādā?
 9. Neskaties uz virtuāliem serveriem, jo vairumā gadījumu, pašai viss būs jākonfigurē. Pirmais, kas nāk prātā: http://www.nano.lv/ Vari aizrakstīt viņu tehniskajam atbalstam, noteikti palīdzēs arī com domēnu pieslēgt. Tas, iespējams, būs jāpērk atsevišķi. Kaut vai šeit: namecheap.com
 10. Es pat ieteiktu paņemt kkādu lēto, vietējo latviešu hostingu sākumā, kuram ir FTP un visādi paneļi, lai izveidotu db utt. Pirmkārt lētāk, jo DigitalOcean sākās no 5 eur mēnesī, un tur pašam viss jāuzstāda caur konsoli. Ja gribās cīnīties, tad kā jau minēts, DO ir labs variants.
 11. Two Latvian voting for postmarks. One see potato, other see loving family. Is same postmark.
 12. Jēziņ, tač nevajag iebraukt tādās detaļās. Es pats testēju cilvēkus ar ļoti vienkāršu uzdevums - novilkt CSV (paliels fails, 300 megas), izveidot klasi, kas reprezentē ierakstu, izveidot interfeisu, ja mainās datu avots kādreiz, veikt vienkāršu ierakstu kešošanu. Uzdevuma izpildes laiks vidēji 1-3h cilvēkiem aiziet, bet realizācijas krasi atšķirās - cits brutāli saraksta visu vienā failā, cits saskalda visu smalku un vēl pamanās uzrakstīt phpdoc komentārus un ievilkt composeri, lai nebūtu jāraksta autoloadings. Lieki pie****ies detaļām, jo pietiek redzēt cilvēka koda rokrastu, lai saprastu, vai rubī kko, vai tomēr švaks juniors. Tāpēc teiktu, ka uzdevums ir perfekts, jo atstāj vietu izpausties pašam koderim, neieliek striktā vidē.
 13. UPB vispār ir būvniecības uzņēmums, tā kā, saprotams :D
 14. Mierīgi, man neviens nekad nav prasījis diplomu, kaut arī ir. Galvenais, lai Tev ir ko parādīt. CV smuki apkopo visus savus veikumus, lai darba ņēmējs redz, ka ir reāla pieredz, kas ir N reizes vērtīgāka par pliku diplomu.
 15. @codez Kāda ide vispār jēdzīgi strādā ar šādu pierakstu? <List items = {["one", "two", "three","four"]} /> Un ja items ir kādas klases objekts, nevis strings? Man ļoti svarīgs faktors ir strikti tipi, code completion.