Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

7314 profile views
 1. Jāatzīst, ka man nekad laikam neviens nav prasījis jautājumus par ģimenes stāvokli, tā kā par to pat neiedomātos.
 2. Un pēc tā visa turpini vien sēdēt bezdarbniekos, jo neviens darba devējs tevi nezkāpēc neņem :D Bet ja nopietnāk, darba devējam uzdot jautājumus lai noskaidrotu potenciālā darbinieka aptuveno cilvēka personību ir dabiski. It īpaši, ja tu grasies ar šo cilvēku vairākus gadus ikdienā kopā strādāt salīdzinoši šaurā telpā. Es varbūt vēlos zināt, vai man blakus kolēģis nesmirdēs visu laiku pēc cigaretēm, vai varbūt viņam ir 5 bērni un viņš pusi no laika skraidīs lai izvadātu šamos (šajā gadījumā iespējams viņām var piedāvā mājas darbu nevis ofisa). Varbūt viņš ir notetovētu seju vai milzīgu grbeni un man vajag cilvēku, kas var iet pie klientiem un šis iespējams nebūs piemērotākais variants. Vai varbūt tieši otrādi, mēs esam metaļugu kolektīvs un tāds kak raz iederētos! Netikai prasme nosaka, vai darbinieks derēs kolektīvam un aizliegt man šīs nianses noskaidrot nepalīdzēs atrast stabilu darbinieku. Vienalgā kā likums vai ideālisms mēģina to visu pasniegt, mēs neesam visi vienlīdzīgi un nekad nebūsim, katram ir savas īpatnības un nianses, un tas, ka divi cilvēki ir vienādi studējuši, nenozīmē, ka abi man ir derīgi darbinieki/kolēģi.
 3. Vai tas ir mājasdarbs?
 4. aaxc

  Formu validācija (server+client)

  Nuu, tas ir tāds plašs jēdzies. Ja tev ir šāds jautājums, tad ieteiktu tev varbūt paņemt jau gatavu CMF/Freimu un tur taisīt nevis pašam mocīties. Ja tomēr vēlies pats, tad idejiski tu vari php pusē taisi vienu validāciju, kuru tu izsauc ar ajax priekš frontend js un pēc tam papildus novalidē backendā pēc submit.
 5. Piekrītu. Varbūt izņem ārā personas datus un nopublicē savu CV šeit?
 6. aaxc

  Vue.js (front-end) freelance projekts

  Un atkal .. Darba Likums (https://likumi.lv/doc.php?id=26019)
 7. aaxc

  Aktuāli darba piedāvājumi PHP izstrādē.

  Ne visi kas zin JS pārzin jQuery freimworku (un protams otrādi). Pieļauju, ka ir paaudze, kas jQuery vairs nezin un no JS uzreiz uz vue/react etc pārlec. Tas jau ir tas pats, kas prasība PHP un Laraval/Yii, lai nav jātērā laiks apmācot attiecīgajā freimworkā.
 8. aaxc

  Joomla default image slider

  Es protams varu maldīties, bet vai tas nav attiecīgās tēmas uzstādījums/opcija?
 9. aaxc

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Tāpēc ielikts tagad, kamēr vēl nav stājies spēkā :)
 10. aaxc

  Projekts

 11. aaxc

  Projekts

  Jāatzīst, ka es pat vienu tādu esmu taisījis, ar klienta pamatojumu - sexystyle, bet labāks! Protams, ka kopā ar domeina vārda termiņa iztecēšanu projekts pazuda.
 12. aaxc

  e107 -> phpbb vai IPB

  https://e107.org/plugins Diezgan pārliecināts, ka tur kautkas noteikti ir
 13. To VLC fīču pamēģināju, tas video garumu samazināja līdz 22 sekundēm :D Par faila izmēru redaktori nebrēc, tik cik nolasīt vainu nevar vai tās pašas 47 minūtes. Bet izskatās, ka nāksies šim atmest ar roku.
 14. Avidemux netiek galā Hitfilm vispār nevar ielādēt. Es izmantoju Wondershare Filmora. Tas failu lasa, bet arī ne pēdējās 10 minūtes.
×