Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content count

  551
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/82

Contact Methods

 • Website URL
  http://dainisabols.lv/
 • Skype
  dainis-abols

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

6028 profile views
 1. PHP + LDAP + CENTOS

  Idejiski, ar LDAP tev nav jāmaina paroles. Iedomājies to kautvai kā FB autentifikāciju: tu pieslēdzies lai verificētu lietotāju, nevis veikt izmaiņas. Ja vēlies veikt izmaiņas, kas protams ir iespējams, tad izveido procedūru, kas tavu iesutīto secure paroli caur konsoles scriptu nomainīs uzreiz uz servera.
 2. Meklē PHP programmētāju

  Vai 1850€ ir tiešām NETO, vai vienkārši uz rokas? Daļēji? Respektīvi, ja tiek slēgts līgums, tas tiek slēgts uz pilnu BRUTO summu vai arī šāda summa savācas kopā pa mikrouzņēmumiem. autoratlīdzībām utt.
 3. Es ļoti atvainojos, bet vai tiešām ir nepieciešama augstākā izglītīb a tieši IT sfērā lai par 400€ mēnesī runātu pa telefonu un aizpildītu webformas? Vai arī tur vienkārši vieninieks pirms 400 ir nejauši aizmirsies?
 4. Smart ID intergrācija

  Patreiz atradu šādu igauņu wordpress pluginu izķidāšanai: https://sl.wordpress.org/plugins/smart-id PS: Izmaksa, ja nu kādam interesē: https://sk.ee/en/services/pricelist/smart-id/
 5. Smart ID intergrācija

  Mums darbā pacēlās jautājums par Smart ID iespējamo autorizāciju. Vai kāds ir ko tādu veidojis un var padalīties ar pieredzi un/vai manuāļu atrašānās saiti? Un vai vispār to var ingerēt jebkurš sev?
 6. Komentārs vietā. Nauda summas vienmēr glabā centos, jeb, mazākajās vienībās kā intus un frontend vajadzībām konvertē attēlojumu pēc nepieciešamības.
 7. Full stack php developer

  Tā sanāk. Ja jau uz epastu nāk piedāvājumi 500-600€ dienā, kas parasti ir mazāk, kā pats pelni vai ko tev piedāvā normālā meetingā, tad varam secināt, ka @codez pelna apmēŗam 15'000 - 20'000 mēnesī. Tas viņu ierindo 6. vietā Latvijā tieši kopā ar Latvijas Bankas valdi, kura aizpērn vidēji saņēma 14.600€ mēnesī.
 8. LV drosiba

  To var interpretēt dažādi, piemēram: Tas pēdējais un var būt pievienots tikai pēdējam vai nevis visam. Respektīvi sods ir trīs gadījumos: Ja esi uzlauzis; Ja esi pieslēdzies bez atļaujas ar zināmu paroli; Ja esi pieslēdzies ar atlauju, bet nodarījis sistēmai kaitējumu;
 9. LV drosiba

  Ja atmiņa neviļ, par šādu rīcību dod divus gadus aiz restēm.
 10. Full stack php developer

  Vai lokācija vieta ir San Francisko, ja jau ir Golden Gate bridge norādīts sludinājumā?
 11. Krāpnieki PHP.lv forumā

  Vai tik tas nebija Traumās? Man bija līdzīgs gadījums tieši ar tiem.
 12. Krāpnieki PHP.lv forumā

  Pieļauju, ka ir domāts šis cilvēks un topics, kur pieminēja, laikam būs šis.
 13. Krāpnieki PHP.lv forumā

  Žēl, protams, dzirdēt par šādu situāciju, bet pieļauju, ka labākais risinājums, ja jau reiz ir līgums, ir piedzīt zaudējumus līgumā atrunātajā kārtībā, nevis meklējot taisnību pa forumiem.
 14. LV drosiba

  Neapvaino Pokémon spēlītes, tās ir izstrādātas ar apskaužamu kvalitāi!
 15. Programmēšanas skola

  Hipsteriem! Izieti programmēšanas kursi, pat ja bezjēdzīgi, laikam tagad skaitās stiīgi, jeb hipsterīgi.
×