Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content count

  576
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

6503 profile views
 1. Ir ilglaicīgs klients kurš izteicis vēlmi pārstrādāt savu mājaslapu, kā ietvaros ir nepieciešams izveidot iesākumam divus atvērumus- landingpage un vienas ziņas skatu. Ja ir laiks un vēlme, tad konkrētāk par prasībām un izmaksām izrunāsim privāti: dainis@dainisabols.lv
 2. nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Būtu labi aprakstīt tomēr mazliet detalizētāk, man personīgi izskatījās pēc mājasdarba, kuram prasa padamo, vai priekšā-rakstītāju. Pēc darba piedāvājuma tas galīgi neizskatās.
 3. nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Vai šim postam ir kāda jēga vai tikai izrādies, kādi tev ir uzdevumi?
 4. domēna pārdošana

  Tiešām, kautko pat atrod: http://web.archive.org/web/20170521065208/http://figaro.lv/ Un summu protams, ka paši izvairās saukt, jo tad tu viņiem vari vairāk prasīt. A ja tu nosauc savu, tad viņi var sākt kaulēties uz leju.
 5. domēna pārdošana

  Domain: figaro.lv Estimated Value: £ 46.10 Bet ja nopietni, tas ir arī atkarīgs no tā, ko viņi plāno darīt ar šo domeinu. Vai tikai vizītkartes lapa, vai arī viņiem jau ir kautkāds patents uz šo vārdu (tas protams pamatīgi sadārdzina) un tiek sagatavota ekomercijas platforma. Paprasi piedāvājumu un tad domā. Nejau tu gribi pārdot bet viņi gan grib pirkt!
 6. Forma nesūta datus uz mysql tabulu

  Kādu kļūdas paziņojumu tev izvada izpildot šo?
 7. Mekleju programetaju

  Vai 300€ ir domāti kā 10% priekšapmaksa par pirmo mēnesi? Vai līgumi tiks noslēgti oficiāli? Varbūt tiek piedāvātas kādas daļas? Vai ir gatavs biznesa plāns un portāla satura struktūra? PPA (Programmas Projektējuma apraksts)? Vai ir veikta UX izpēte vai vismaz konstatēts potenciālais klientu loks? Piedāvājums ir ļoti pliekans, tāpēc arī atteicīgie komentāri. Ar šādu piedāvājumu par 300€ neko vairāk kā kāda CMS standartinstalāciju tu nedabūsi.
 8. Login, register, gallery, ect.

  A kas vainas Yii dokumentācijai?
 9. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Pieauju, ka tev tā scripta include jaapievieno failā `\resources\views\layouts\app.blade.php`
 10. padoms

  Ko jūs divatā ēdat pa 250€ mēnesī? Tas ir ~8€ dienā. Ja pieņem, ka es pa lēto pusdienas paēdu 3.5€ dienā * 2 tas jau ir 7€ * 20 = 140. Paliek 110€. Tad vakariņām sanāk 1€ uz diviem. Nu labi, 20 dienas vakariņās pa 4€ uz abiem būtu 80€, tad 4ām nedēļas nogalēm paliek 30, kas ir 7€ diviem uz visu nedēļas nogali. Man liekas ka vegānisms pat nav tik lēts, vai jums ir savs dārziņš Jelgavā?
 11. padoms

  Īre Rīgā 300€ + komunālie 450€ Mājas Internets 400mbs: 30€ Pārtika diviem cilvēkiem: 20€ dienā = 600€ mēnesī Ceļš: 50€ mēnešbiļete diviem: 100€ Ja uz nekādiem tusiņiem neiet un par iekrājumiem nedomā, tad pat paliek pāri lai reizi gadā jaunu kreklu nopirktu.
 12. Konferenču sistēma

  Doma nav sliktākā, tika jāpaskatās, vai var arī atrast rakstu pārvaldības(iesniegšanas, recenzēšanas, etc) papildinājumu
 13. Konferenču sistēma

  Meklēju konferenču sistēmu (vēlams ar rakstu pārvaldību) varbūt kāds ir saskāries un var ieteikt. Mākoņpakalpojums vai ar abonešanas maksu nederēs, bet vienreiz nopērkams scripts derēs. Patreiz labāko ko esam atraduši ir https://getindico.io/, bet tas ir uz Python. Gribētu tomēr PHP vai vismaz Ruby, jo Python programmētāju mums īsti nav. Protams, ja sistēma atbilst visām prasībām un nav pašam jāuztur, tad jau po uz kā programmēta.
 14. padoms

  https://www.cv.lv/darba-sludinajumi/q-php/riga-rigas-rajons
 15. Brauzeru lietojamība

  Kautkas šāds https://www.w3counter.com/globalstats.php ? Bet es neesmu drošs ka tu vari dabūt tādu universālu statistiku.
×