aaxc

Moderatori
 • Content count

  520
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/82

Contact Methods

 • Website URL
  http://dainisabols.lv/
 • Skype
  dainis-abols

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

5720 profile views
 1. Branchi ir kudish vairāk. Master, Dev un tad uzdevumu branchi, kuros notiek īsta izsrāde. Pēc tam tos branchos mergo iekšā dev, pārbauda un tad tikai tālāk uz master. Protams, ja tu esi viens izstrādātājs, tad tev var pietik ar diviem branchiem - master un dev. Laigan es tik un tā ieteiktu uzdevumu branchus veidot. Vieglāk nesaputroties, ja jāsāk lēkāt starp uzdevumiem.
 2. Git? Composer? Mēs personīgi uzturam gitā visus projektus, kur master branch ir stable relase branch. Tajā arī iemerdžo visas izmaiņas, notestē un ja vis ok, tad checkout uz prod.
 3. A cik ta laika pro būs nepieciešams viena banera izveidei? Ar stundu pietiks. Domājams, ka pietiks arī ar 10min.
 4. Vienā no mēstulēm uzdūros šim saitam: https://www.numbeo.com/cost-of-living/ Ja ir doma pārvākties kautkur citur ārpus Latvijas, šis varētu būt noderīgs. Var veikt arī salīdzinājumus: https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Latvia&country2=Netherlands&city1=Riga&city2=Amsterdam&tracking=getDispatchComparison
 5. Mazliet dīvaina aptaujas pieeja, kur uz katru jautājumu "vai tu zini kā ..." atbildot ar Jā uzreiz seko "pastāsti kā to dara" obligātais lauks. Tas jau vairāk velk uz izglītojošu materiālu. Aptaujās tu noskaidro vai cilvēki kautko zin, kādi ir cilvēku paradumi utt, nevis prasi viņiem zināšanu pārbaudi uz katru ķeksīti. Vienīgais ko šādi tu panāc, ka tev saspiedīs visur Nē, lai nebūtu vēl jāaizpilda n-tie obligātie lauki apmācot tevi katrā jautājumā.
 6. Prakses vietas izdala jau mācību gada sākumā, tākā tur jāgaida nākamais gads. Vienīgā cērība ir tiem, kuri tagad pēc eksāmeniem meklē darbu.
 7. Var arī šādi: $date = '1492963481'; $dt = new DateTime("@$date"); echo $dt->format('d.m.Y');
 8. Izveido savu portfolio, piemēram, jekabszvaigzne.lv (ir pieejams) un saliec tur visu. Paņem kautkavai wordpress, uztaisi savu tēmu un aidā. Šaubos, vai potenciāliem klientiem derēs norādīt kautkāda foruma rakstu. PS: darbi patiešām nav slikt.
 9. Ja ir iespējams, tad @val pieeja būtu precīzāka - izanalizēt apmeklētājus un tad sadalīt. bet, ja mēs skatamies globālāk, tad, piemēram, bootstrap ir šādi standarti:
 10. Jums ir milzīgs apgrozījums un DB balva tai skaitā, bet lapa izskatās šādi: Kāpēc?
 11. Nevajag. IT joma ir viena no tām, kur prakste tiek vairāk novērtēta kā diploms. Vienīgais, kur tev būs problēmas, ja vēlēsies valsts iestādē strādāt. Var nepaņemt, jo nolikumā ir vajadzīga specifiska izglītība, ko nosaka jau valsts likumdošana. Un ja paņems, tad algas griesti atkal būs balstīti uz izglītības līmeni attiecīgajā nozarē. Ja valsts iestāžu virzienā neskaties, tad svarīgi ir prakstiskās zināšanas: izveido portfolio, ieleic gitā koda paraugus. pasēdi stackoverflow un parisini citu problēmas (stāsta, ka šis uz Vācijas darba devējiem labi strādājot) Par izglītību: 4 gadi ir bakalaura studijas, bet tās nav vienīgās studijas. Piemēram LU ir profesionālā, kas ir 2 gadi (šeit gan būtu prakstiskās priekšzināšanas vēlamas) Bet, ja iesi uz bakalauru, tad strikti studijas ir 1.5 gadus, jo pēc tam tev sākas obligātā prakse, kas principā nozīmē, ka tu jau studijām sāc paralēli strādāt.
 12. https://stackoverflow.com/insights/survey/2017
 13. It kā padot $num = null; nevajadzētu būt problēmai. Ko tev paziņo, ja tādu mēģini?