Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content Count

  632
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

9021 profile views
 1. Varu tik nokomentēt, ka esmu palaidis pāris privātos projektus uz AWS ar PHP8 un nevaru sūdzēties ne par ātrdarbību nedz stabilitāti. Pietam pašam dizgan labi patīk dažas jaunās "fīčas". Bet neviens nopients darba projekts šobrīd vēl netiek apsvērts ar PHP8 līdzdalību.
 2. aaxc

  Platforma

  https://whatcms.org/?s=atdodmantas.lv atdodmantas.lv uses Category Software Version Web Framework Laravel Programming Language PHP Web Server Apache
 3. Skaidrs. Tad tas pēc manis aiziešanas. Samulsināja rakstā minētais, ka tas tiek izmantots pasta izdevumu aprēķināšanai, bet tās metodes visas 100% rakstīju es, bet tas jau bija pirms 4 gadiem tik pat kā.
 4. Ir zināms, kad šis kods tika izmantots?
 5. Vai ar 18€ to domā ka tas ir daudz vai maz par kreklu? Tas tā, tik interesei.
 6. Vai izmanto Prinitfy ar Shopify integrāciju un tepat PHP.LV izstrādātu karšu atblstu :P
 7. aaxc

  Skat nodejs kods

  @plusexp Būs, jo tieši to "vidējā alga" nozīmē :) Labklājības līmenis gan būs savādāks, bet ja rēķina vidējo, tad tā būs tie 49k. Bet veicot aprēķinus var arī ņemt ārā "ekstrēmās" vērtības un vilk līknes bez tām.
 8. Ja patreiz meklē darbu, tad īstais laiks skatīies remote. Kautvai stackoverflow šādu piedāvājumu izskatās ka netrūkst: https://stackoverflow.com/jobs?id=316406&q=php&r=true
 9. Patreiz vēl ofisā, jo tālmācībās sistēmas nav vēl notestētas uz šādu slodzi un jāspēj ātri reaģēt uz zvaniem un konsultantu responsēm lai šo to pielabotu. No rītdienas visticamāk ka no mājām. Bet mēs te labi ja 30% no visa kolektīva. Pārējie tjipa no mājām jau tagad strādā. Es gan esmu izteikts ofisa cilvēks, no mājām ne īpaši patīk strādāt, bet tākā sīkajiem skola nav, tad nebūs izvēles.
 10. Es varbūt esmu ko palaidis garām, bet kopš kura laika API būvē uz Wordpress?
 11. Jāsaka ka dīvaini. Man darba datoram ir 8GB RAM ar 200GB HDD. PhpStorm ir vaļā 24/7 ar retiem restartiem reizi nedēļā (vai pat retāk, ja windows galīgi nebrēc) un nekad nav bijusi šāda problēma.
 12. @ogloc Neredzu tavā lapā profila dzēšanas opciju, bet spams gan jau sāk nākt! Vai tu esi nolēmis tirgot datus?
 13. UTF-8 Safe Functionality Special mentions for stuff which may be “surprisingly” safe with UTF-8. Note if “well formedness” is mentioned, it may mean you should be checking the strings for well formedness before using these functions. explode Official documentation: explode Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence) str_replace Official docu
×
×
 • Create New...