Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content count

  588
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

6837 profile views
 1. aaxc

  php forum subcategories

  Nezinu, kā tu beigās realizēji, bet ja tu visu liec stringā un pēc tam drukā ārā, tad tā arī dari - liec visu vienā stringā, teiksim $categories, nevis daļu categories un daļu subcat. Visu outputu vienkārši appendo klāt $categories .= ...
 2. aaxc

  php forum subcategories

  1. Neizmanto `mysql_*` funkcijas: Warning This extension was deprecated in PHP 5.5.0, and it was removed in PHP 7.0.0. Instead, the MySQLi or PDO_MySQL extension should be used. See also MySQL: choosing an API guide and related FAQ for more information. Alternatives to this function include: mysqli_query() PDO::query() 2. Nav nepieciešams veidot tabulu jaunām sub-kategorijām (vai tev būs 3. tabula sub-subcategories? Kas ar katru nākamo līmeni?), izmanto parent_id principu. Pievienot jaunu lauku, piemēram to pašu `parent_id`, kas pirmā līmeņa kategorijām būs 0. Nākamajām tajā pašā laikā ievieto attiecīgi augsējās kategorijas ID. Utt. Tad pirmais atlasījums būš SELECT * FROM categories WHERE parent_id = 0; un iekš while vari likt SELECT * FROM categories WHERE parent_id = {$id}; un iegūt tieši tās kategorijas, kas tev ir nepieciešamas attiecīgajam elementam. Pietam to var arī rekursīvi dzīt cauri tik ilgi, kamēr atrodas kāda kategorija. (laigan šeit protams labāk veikt 1 DB pieprasījumu un pēc tam apstrādāt rezultātus, nevis veikt n-tos query pieprasījumus, bet sākumam var arī šādi). 3. Kā jau minēja, noformatē savu kodu skaisti lasāmu. Ne tikai citiem, bet arī sev. Paies daži mēneši un tu vairs nesapratīsi, kas tur rakstīts. Tur pat komentāru nav. 4. Tomēr mēģini nedrukāt ārā katru atrasto rindiņu. Izveidot sākumā, teiksim $output = ''; un pēc tam appendo katru rindu tam $output .= $categories;. Bet pašu outputu veic tikai beigās. Tādi to nepiedrazo headerus, ja uzturu vairākus mainīgos, varēsi vieglāk nokontrolēt kur attiecīgais elements parādās.
 3. aaxc

  Forums miris?

  īss jautājums, kāpēc tu daļu raksti latviešu valodā un daļu kirlicā?
 4. aaxc

  Meklēju laravel programētāju

  Leo, vai tev ir pamatojums tavien pieņēmumiem tieši šim gadījumam? Posts ir izveidots pieteikamu sakarīgs. ne visi strādā vienā stilā lamājot viens otru.
 5. aaxc

  Riga coding school.

 6. aaxc

  Meklējam PHP programmētāju

  Esmu bijis uz vienu interviju Cube Systems (pirms 4 gadiem ja nemaldos). Jāatzīst ka ofisa ēka likās diezgan patīkama klusā ielā netālu no nu jau bijušās Fizmatu dzīvesvietas. Toreiz gan nolēmu pievienoties citai komandai, bet uzņemums atstāja ļoti nopietnu iespaidu. No savas puses varu tikai ieteikt. Vienīgais, kas mani neapmierināja ir fakts, ka atrodas Rīgas nepareizajā krastā ;)
 7. aaxc

  Ko darīt ??

  https://www.google.lv/search?q=how+to+sanitize+user+input+php
 8. Varu apliecināt ka šis strādā korekti, paši izmantojam. Pietam, ja apjoms ir liels, ar viņiem var sazināties un viņi palielinās gan limitu domeinu skaitam gan termiņam.
 9. aaxc

  Lapas Aizsardzība

  Ja vajag primitīvu aizsardzīobu http://www.htaccesstools.com/articles/password-protection/ vajadzētu palīdzēt. Paskaties kā paroli korekti izveidot, pieļauju, ka tā ir tava lielākā kļūda. Pats gan šo sen vairs neesmu izmantojis, nezinu kā ar https draudzējas
 10. aaxc

  bootstrap 3 uz 4

  Universālas atbildes nebūs, tur jāzina, ko tu izmanto. Kopumā skaties, kas tev vairs nestrādā un draudzējies ar Google: https://www.google.lv/search?q=migrate+from+bootstrap+3+to+4
 11. Ir ilglaicīgs klients kurš izteicis vēlmi pārstrādāt savu mājaslapu, kā ietvaros ir nepieciešams izveidot iesākumam divus atvērumus- landingpage un vienas ziņas skatu. Ja ir laiks un vēlme, tad konkrētāk par prasībām un izmaksām izrunāsim privāti: dainis@dainisabols.lv
 12. aaxc

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Būtu labi aprakstīt tomēr mazliet detalizētāk, man personīgi izskatījās pēc mājasdarba, kuram prasa padamo, vai priekšā-rakstītāju. Pēc darba piedāvājuma tas galīgi neizskatās.
 13. aaxc

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Vai šim postam ir kāda jēga vai tikai izrādies, kādi tev ir uzdevumi?
 14. aaxc

  domēna pārdošana

  Tiešām, kautko pat atrod: http://web.archive.org/web/20170521065208/http://figaro.lv/ Un summu protams, ka paši izvairās saukt, jo tad tu viņiem vari vairāk prasīt. A ja tu nosauc savu, tad viņi var sākt kaulēties uz leju.
×