Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content count

  570
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

6360 profile views
 1. Mekleju programetaju

  Vai 300€ ir domāti kā 10% priekšapmaksa par pirmo mēnesi? Vai līgumi tiks noslēgti oficiāli? Varbūt tiek piedāvātas kādas daļas? Vai ir gatavs biznesa plāns un portāla satura struktūra? PPA (Programmas Projektējuma apraksts)? Vai ir veikta UX izpēte vai vismaz konstatēts potenciālais klientu loks? Piedāvājums ir ļoti pliekans, tāpēc arī atteicīgie komentāri. Ar šādu piedāvājumu par 300€ neko vairāk kā kāda CMS standartinstalāciju tu nedabūsi.
 2. Login, register, gallery, ect.

  A kas vainas Yii dokumentācijai?
 3. Form Input [ + ] dublēt elementu

  Pieauju, ka tev tā scripta include jaapievieno failā `\resources\views\layouts\app.blade.php`
 4. padoms

  Ko jūs divatā ēdat pa 250€ mēnesī? Tas ir ~8€ dienā. Ja pieņem, ka es pa lēto pusdienas paēdu 3.5€ dienā * 2 tas jau ir 7€ * 20 = 140. Paliek 110€. Tad vakariņām sanāk 1€ uz diviem. Nu labi, 20 dienas vakariņās pa 4€ uz abiem būtu 80€, tad 4ām nedēļas nogalēm paliek 30, kas ir 7€ diviem uz visu nedēļas nogali. Man liekas ka vegānisms pat nav tik lēts, vai jums ir savs dārziņš Jelgavā?
 5. padoms

  Īre Rīgā 300€ + komunālie 450€ Mājas Internets 400mbs: 30€ Pārtika diviem cilvēkiem: 20€ dienā = 600€ mēnesī Ceļš: 50€ mēnešbiļete diviem: 100€ Ja uz nekādiem tusiņiem neiet un par iekrājumiem nedomā, tad pat paliek pāri lai reizi gadā jaunu kreklu nopirktu.
 6. Konferenču sistēma

  Doma nav sliktākā, tika jāpaskatās, vai var arī atrast rakstu pārvaldības(iesniegšanas, recenzēšanas, etc) papildinājumu
 7. Konferenču sistēma

  Meklēju konferenču sistēmu (vēlams ar rakstu pārvaldību) varbūt kāds ir saskāries un var ieteikt. Mākoņpakalpojums vai ar abonešanas maksu nederēs, bet vienreiz nopērkams scripts derēs. Patreiz labāko ko esam atraduši ir https://getindico.io/, bet tas ir uz Python. Gribētu tomēr PHP vai vismaz Ruby, jo Python programmētāju mums īsti nav. Protams, ja sistēma atbilst visām prasībām un nav pašam jāuztur, tad jau po uz kā programmēta.
 8. padoms

  https://www.cv.lv/darba-sludinajumi/q-php/riga-rigas-rajons
 9. Brauzeru lietojamība

  Kautkas šāds https://www.w3counter.com/globalstats.php ? Bet es neesmu drošs ka tu vari dabūt tādu universālu statistiku.
 10. Padalos

  Vaitad banka ljauj kredītam izmantot pusi no ienākumiem? Vaitad nebija, ka pēc kredīta un visiem pārējiem maksājumiem jāpaliek pusei vēl pāri? Ja ļauj, tad vis ok un atvainojos.
 11. Padalos

  2.5k mēnesī mājai? Kādu villu tu tur gribi uzturēt?
 12. PHP programmētājs

  Pieļauju, ka pēdējā `$page` vietā bija domāts `$_GET['page']`
 13. Piedāvājos

  Skaidrs, tiešām pirmo reizi ko tādu dzirdu. Laikam tā tāda laucinieku iesauka Rīgai, vai arī es ne tajā sabiedrībā apgrozos.
 14. Piedāvājos

  Jautājums: vai ūdensgalva ir domāta Rīga vai Ogre? Nopietns jautājums - neesmu tādu terminu dzirdējis pirms tam.
 15. Atsauksmes par Evolution Gaming

  Ja nemaldos @codez laikam reiz bija intervija Scalas sakarā, bet varu kļūdīties.
×