Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content count

  581
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

6644 profile views
 1. Varu apliecināt ka šis strādā korekti, paši izmantojam. Pietam, ja apjoms ir liels, ar viņiem var sazināties un viņi palielinās gan limitu domeinu skaitam gan termiņam.
 2. aaxc

  Lapas Aizsardzība

  Ja vajag primitīvu aizsardzīobu http://www.htaccesstools.com/articles/password-protection/ vajadzētu palīdzēt. Paskaties kā paroli korekti izveidot, pieļauju, ka tā ir tava lielākā kļūda. Pats gan šo sen vairs neesmu izmantojis, nezinu kā ar https draudzējas
 3. aaxc

  bootstrap 3 uz 4

  Universālas atbildes nebūs, tur jāzina, ko tu izmanto. Kopumā skaties, kas tev vairs nestrādā un draudzējies ar Google: https://www.google.lv/search?q=migrate+from+bootstrap+3+to+4
 4. Ir ilglaicīgs klients kurš izteicis vēlmi pārstrādāt savu mājaslapu, kā ietvaros ir nepieciešams izveidot iesākumam divus atvērumus- landingpage un vienas ziņas skatu. Ja ir laiks un vēlme, tad konkrētāk par prasībām un izmaksām izrunāsim privāti: dainis@dainisabols.lv
 5. aaxc

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Būtu labi aprakstīt tomēr mazliet detalizētāk, man personīgi izskatījās pēc mājasdarba, kuram prasa padamo, vai priekšā-rakstītāju. Pēc darba piedāvājuma tas galīgi neizskatās.
 6. aaxc

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Vai šim postam ir kāda jēga vai tikai izrādies, kādi tev ir uzdevumi?
 7. aaxc

  domēna pārdošana

  Tiešām, kautko pat atrod: http://web.archive.org/web/20170521065208/http://figaro.lv/ Un summu protams, ka paši izvairās saukt, jo tad tu viņiem vari vairāk prasīt. A ja tu nosauc savu, tad viņi var sākt kaulēties uz leju.
 8. aaxc

  domēna pārdošana

  Domain: figaro.lv Estimated Value: £ 46.10 Bet ja nopietni, tas ir arī atkarīgs no tā, ko viņi plāno darīt ar šo domeinu. Vai tikai vizītkartes lapa, vai arī viņiem jau ir kautkāds patents uz šo vārdu (tas protams pamatīgi sadārdzina) un tiek sagatavota ekomercijas platforma. Paprasi piedāvājumu un tad domā. Nejau tu gribi pārdot bet viņi gan grib pirkt!
 9. aaxc

  Forma nesūta datus uz mysql tabulu

  Kādu kļūdas paziņojumu tev izvada izpildot šo?
 10. aaxc

  Mekleju programetaju

  Vai 300€ ir domāti kā 10% priekšapmaksa par pirmo mēnesi? Vai līgumi tiks noslēgti oficiāli? Varbūt tiek piedāvātas kādas daļas? Vai ir gatavs biznesa plāns un portāla satura struktūra? PPA (Programmas Projektējuma apraksts)? Vai ir veikta UX izpēte vai vismaz konstatēts potenciālais klientu loks? Piedāvājums ir ļoti pliekans, tāpēc arī atteicīgie komentāri. Ar šādu piedāvājumu par 300€ neko vairāk kā kāda CMS standartinstalāciju tu nedabūsi.
 11. aaxc

  Login, register, gallery, ect.

  A kas vainas Yii dokumentācijai?
 12. aaxc

  Form Input [ + ] dublēt elementu

  Pieauju, ka tev tā scripta include jaapievieno failā `\resources\views\layouts\app.blade.php`
 13. aaxc

  padoms

  Ko jūs divatā ēdat pa 250€ mēnesī? Tas ir ~8€ dienā. Ja pieņem, ka es pa lēto pusdienas paēdu 3.5€ dienā * 2 tas jau ir 7€ * 20 = 140. Paliek 110€. Tad vakariņām sanāk 1€ uz diviem. Nu labi, 20 dienas vakariņās pa 4€ uz abiem būtu 80€, tad 4ām nedēļas nogalēm paliek 30, kas ir 7€ diviem uz visu nedēļas nogali. Man liekas ka vegānisms pat nav tik lēts, vai jums ir savs dārziņš Jelgavā?
 14. aaxc

  padoms

  Īre Rīgā 300€ + komunālie 450€ Mājas Internets 400mbs: 30€ Pārtika diviem cilvēkiem: 20€ dienā = 600€ mēnesī Ceļš: 50€ mēnešbiļete diviem: 100€ Ja uz nekādiem tusiņiem neiet un par iekrājumiem nedomā, tad pat paliek pāri lai reizi gadā jaunu kreklu nopirktu.
×