Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

 • Rank
  Twisted
 • Birthday 03/08/1982

Contact Methods

 • Website URL
  https://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

7117 profile views
 1. aaxc

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Tāpēc ielikts tagad, kamēr vēl nav stājies spēkā :)
 2. aaxc

  Projekts

 3. aaxc

  Projekts

  Jāatzīst, ka es pat vienu tādu esmu taisījis, ar klienta pamatojumu - sexystyle, bet labāks! Protams, ka kopā ar domeina vārda termiņa iztecēšanu projekts pazuda.
 4. aaxc

  e107 -> phpbb vai IPB

  https://e107.org/plugins Diezgan pārliecināts, ka tur kautkas noteikti ir
 5. To VLC fīču pamēģināju, tas video garumu samazināja līdz 22 sekundēm :D Par faila izmēru redaktori nebrēc, tik cik nolasīt vainu nevar vai tās pašas 47 minūtes. Bet izskatās, ka nāksies šim atmest ar roku.
 6. Avidemux netiek galā Hitfilm vispār nevar ielādēt. Es izmantoju Wondershare Filmora. Tas failu lasa, bet arī ne pēdējās 10 minūtes.
 7. Kā var redzēt, faila izmērs ir vairāk kā 300Gb un tik lielus nevar uploadot nedz YouTube nedz Vimeo. Vismaz es navaru, varbūt ka maksas konti ko tādu ļauj.
 8. Sveiki, radusies maza problēma ar safilmēto video. Tātad, ierakstīju video izmantojot OBS ar loss-less kvalitāti, bet izskatās, ka video mazliet nobrucis. Windows mapē gan šamais uzrāda pareizo garumu - 57:33 bet visi redaktori un atskaņotāji (ieskaitot VLC) uzrāda 47:29. Arī konvertējot vienmēŗ gala rezultāts ir šāds: Jāatzīst, ka VLC gan video atskaņo arī pēc tā beigām, laigan raustoties, bet vismaz. Atradu netā kautkādu Osmo4/MP4Box. Šamais ļoti smuki atskaņo ar visu skaņu (jā, VLC tas nebija pa spēkam), bet tam nav iespēja to saglabāt. Vismaz es neatradu šādu opciju. Kādam ir idejas, kā salabot šādu video? Tas ir AVI fails h264 kodējumā, ja nemaldos. PS: Mēģināju arī uzlikt atskaņot un paralēli no jauna rakstīt ekrānu - nevelk. Laiam video karte mokās ar šamā atskaņošanu un paralēli ierakstī nesanāk. Arī nostrīmot neizdodas. Vienīgais kas nāk prātā, ir ar mobilo ekrānu nofilmēt :D
 9. aaxc

  php forum subcategories

  Nezinu, kā tu beigās realizēji, bet ja tu visu liec stringā un pēc tam drukā ārā, tad tā arī dari - liec visu vienā stringā, teiksim $categories, nevis daļu categories un daļu subcat. Visu outputu vienkārši appendo klāt $categories .= ...
 10. aaxc

  php forum subcategories

  1. Neizmanto `mysql_*` funkcijas: Warning This extension was deprecated in PHP 5.5.0, and it was removed in PHP 7.0.0. Instead, the MySQLi or PDO_MySQL extension should be used. See also MySQL: choosing an API guide and related FAQ for more information. Alternatives to this function include: mysqli_query() PDO::query() 2. Nav nepieciešams veidot tabulu jaunām sub-kategorijām (vai tev būs 3. tabula sub-subcategories? Kas ar katru nākamo līmeni?), izmanto parent_id principu. Pievienot jaunu lauku, piemēram to pašu `parent_id`, kas pirmā līmeņa kategorijām būs 0. Nākamajām tajā pašā laikā ievieto attiecīgi augsējās kategorijas ID. Utt. Tad pirmais atlasījums būš SELECT * FROM categories WHERE parent_id = 0; un iekš while vari likt SELECT * FROM categories WHERE parent_id = {$id}; un iegūt tieši tās kategorijas, kas tev ir nepieciešamas attiecīgajam elementam. Pietam to var arī rekursīvi dzīt cauri tik ilgi, kamēr atrodas kāda kategorija. (laigan šeit protams labāk veikt 1 DB pieprasījumu un pēc tam apstrādāt rezultātus, nevis veikt n-tos query pieprasījumus, bet sākumam var arī šādi). 3. Kā jau minēja, noformatē savu kodu skaisti lasāmu. Ne tikai citiem, bet arī sev. Paies daži mēneši un tu vairs nesapratīsi, kas tur rakstīts. Tur pat komentāru nav. 4. Tomēr mēģini nedrukāt ārā katru atrasto rindiņu. Izveidot sākumā, teiksim $output = ''; un pēc tam appendo katru rindu tam $output .= $categories;. Bet pašu outputu veic tikai beigās. Tādi to nepiedrazo headerus, ja uzturu vairākus mainīgos, varēsi vieglāk nokontrolēt kur attiecīgais elements parādās.
 11. aaxc

  Forums miris?

  īss jautājums, kāpēc tu daļu raksti latviešu valodā un daļu kirlicā?
 12. aaxc

  Meklēju laravel programētāju

  Leo, vai tev ir pamatojums tavien pieņēmumiem tieši šim gadījumam? Posts ir izveidots pieteikamu sakarīgs. ne visi strādā vienā stilā lamājot viens otru.
 13. aaxc

  Riga coding school.

 14. aaxc

  Meklējam PHP programmētāju

  Esmu bijis uz vienu interviju Cube Systems (pirms 4 gadiem ja nemaldos). Jāatzīst ka ofisa ēka likās diezgan patīkama klusā ielā netālu no nu jau bijušās Fizmatu dzīvesvietas. Toreiz gan nolēmu pievienoties citai komandai, bet uzņemums atstāja ļoti nopietnu iespaidu. No savas puses varu tikai ieteikt. Vienīgais, kas mani neapmierināja ir fakts, ka atrodas Rīgas nepareizajā krastā ;)
 15. aaxc

  Ko darīt ??

  https://www.google.lv/search?q=how+to+sanitize+user+input+php
×