Jump to content
php.lv forumi

aaxc

Moderatori
 • Content Count

  622
 • Joined

 • Last visited

About aaxc

Contact Methods

 • Website URL
  https://dainisabols.lv/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

8108 profile views
 1. Patreiz vēl ofisā, jo tālmācībās sistēmas nav vēl notestētas uz šādu slodzi un jāspēj ātri reaģēt uz zvaniem un konsultantu responsēm lai šo to pielabotu. No rītdienas visticamāk ka no mājām. Bet mēs te labi ja 30% no visa kolektīva. Pārējie tjipa no mājām jau tagad strādā. Es gan esmu izteikts ofisa cilvēks, no mājām ne īpaši patīk strādāt, bet tākā sīkajiem skola nav, tad nebūs izvēles.
 2. Es varbūt esmu ko palaidis garām, bet kopš kura laika API būvē uz Wordpress?
 3. aaxc

  Mid level PHP developer

  Jāsaka ka dīvaini. Man darba datoram ir 8GB RAM ar 200GB HDD. PhpStorm ir vaļā 24/7 ar retiem restartiem reizi nedēļā (vai pat retāk, ja windows galīgi nebrēc) un nekad nav bijusi šāda problēma.
 4. @ogloc Neredzu tavā lapā profila dzēšanas opciju, bet spams gan jau sāk nākt! Vai tu esi nolēmis tirgot datus?
 5. UTF-8 Safe Functionality Special mentions for stuff which may be “surprisingly” safe with UTF-8. Note if “well formedness” is mentioned, it may mean you should be checking the strings for well formedness before using these functions. explode Official documentation: explode Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence) str_replace Official documentation: str_replace Risk: none So long as all arguments used are well formed UTF-8, no problems. This works because every complete character sequence in a UTF-8 string is unique (cannot be mistaken as part of a longer sequence).
 6. brieža norādītajā lapā notestējot vis strādā:
 7. aaxc

  Mid level PHP developer

  Reverse Image search uzrāda šo bildi vairākos blogos par PHP, pieļauju, ka vienkārši iemeta googlē "php programmētājs" un paņēma kautko, kas izskatījās "interesants".
 8. Kamēr Discord dzīvos ar saviem botiem, tikmēr node arī būs populārs :)
 9. aaxc

  Darba uzdevumi

  Tā izklausās. Bet vispāŗ būtu interesanti, mēs tieši meklējam darbiniekus un es varētu nākamajam pretendentam prasīt uzrakstī kodu ar krītu uz tāfeles :D Tik tā tāfele kautkur jāatrod..
 10. aaxc

  Meklēju dizaineri

  Meklēju dizaineri privātam projektam. Principā ir nepieciešams savest kārtībā frontendu lapelei ar 4 dažādiem atvērumiem (var arī bez scriptiem), pašam vienkārši vairs nav laika pētīt un domāt frontend dizaina nianses. Bet galvenais ir izveidot pamata dizaina struktūru un aprakstu tālākai projekta attīstībai, ti, krāsu paletes, fontus un izmēru izvēlni kā arī pamata vadlīnijas kopējam stilam. Interesentus lūdzu rakstīt privāti.
 11. Tas nav saistīts ar draugiem. 10000 tiešām nav liela datubāze.
 12. Ja nepatīk pieklājības principi, tad izmanto alfabētu. Rezultāts būs tas pats ;)
 13. Jāatzīst, ka man nekad laikam neviens nav prasījis jautājumus par ģimenes stāvokli, tā kā par to pat neiedomātos.
×
×
 • Create New...