Jump to content
php.lv forumi

var

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About var

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Muļķīgākais liekas, ka cilvēks ienāk, iepostē un pats nepiedalās diskusijās, to sauc par spamu manuprāt. @aaxc, tieši tā iemesla dēļ es bieži izmantoju vienreiz lietojamos epastus, kā, piemēram, https://temp-mail.org, noder, kad vēlos tikai iečekot.
 2. Jā ir ļoti labs,piekrītu, bet tā kā nevēlos uzturēt pašu serveri, uztraukties par servera drošību, šoreiz tas nederēs. Interesē vairāk "managed" hostings.
 3. Čau visiem! Drīzumā, iespējams, vajadzēs kaut kur nohostēt PHP CMS un metu acis uz area.lv vai siteground.com (auditorija - eiropa), pagaidām priekš wordpress izmantoju godaddy, bet nu viss tur šķiet ir baigi lēns, tieši godaddy panelis un cpanel, pats hostings liekas ok. Lietoju arī DO (edit: Digital Ocean), bet priekš node servera, bet šis variants atkrīt, jo negribu ņemties ar configurācijām, firewall'iem un citām lietām, bet tikai ar lapas vadīšanu. Area un Siteground tādēļ, ka abi piedāvā iespēju pāriet vēlāk uz "High Performance" hostingu ar Cpaneli vajadzības gadījumā. Par Siteground vispār nav priekšstata, tikai cik tik lasīts, ka supports ir labs, bet par Area tikai zinu tik, ka sen atpakal rakstīju viņiem e-pastu vēlu vakarā (ap 23:00), ar domu, ka no rīta atbildēs, bet atbildi saņēmu pēc 15 minūtēm, kas likās ĻOTI pozitīvs pluss, arī cenas ir labas un protams maziņš plusiņš, tas, ka latviski runājošie (ērtāk), sanāktu arī "atbalstīt vietējos". Vairāk taka sliecos uz area.lv izmēģināšanas pēc, bet varbūt kāds var pastāstīt savu pieredzi? Iespējams, kādam ir ko citu ieteikt? Ātrums, atbalsts, ērta vadība un cena - būtu kritēriji tieši tādā secībā.
 4. Apskatījos, bija 3 projekti un kādi 450+ frīlanceri. Ar 3 projektiem ir saprotams, ka nevēlies rādīt publiski to sarakstu, bet es ieteiktu vismaz frīlancerus rādīt publiski (bez reģistrācijas), skaitlis ir pietiekami labs, lai izskatītos, ka kaut kas tur notiek un tieši darba devējiem interesē cik platformā ir strādāt gribošie. Reklamēties vajadzētu vairāk, kādos ar biznesu saistītos forumos, jo izskatās, ka darba rūķu tur pietiek. edit: Reģistrācijas forma liekas baigi plika, iesaku kaut ko tur pierakstīt, vismaz kā tiks izmantoti dati vai linku uz "privacy" un īsi pastāstīt, ko iegūšu reģistrējoties, vienkārši vizuāli prasās kaut ko vairāk, šķiet nepabeigts.
 5. Pilnīgi piekrītu. Vislabākais ir parādīt, kā uztaisīt pašam. Sēdi blakus un konsultē (tādā veidā būs lielāka iespēja, ka mazos darbus vēlāk viņs pats varēs izpildīt), vai varbūt sapratīs, ka "baigi sarežģīti" un tomēr pateiks - še tev €€€ un izdari pārējo tu. Ja cilvēks ar angļu valodu ir uz "jūs", iesaki viņam pašam izveidot uz mozello.lv, viss latviešu valodā un saprotams, pats viņus neesmu izmantojis, bet ir pazīstamie, kas lieto - nesūdzās.
 6. Nesen, kad komunicēju ar Adsense, tad tas arī notika latviešu valodā, atbildes gan jāgaida stipri ilgāk par 10 minūtēm. Setupad.com nedaudz pietrūkst "How it works" sadaļas, bet tas, nekas. Jāpapēta pašam.
 7. Iesaku pastāstīt sīkāk, kāds cilvēks ir nepieciešams, tad varbūt būs lielāka atsaucība. Kā piemēram - kādas valodas, framework vai cms tiek izmantots, varbūt front-end jāpielabo, varbūt darbs ar datubāzēm vairāk. Vēl ideālāk, ja norādīsi aptuveno budžetu. Lai nu kā, veiksmi atrast vajadzīgo cilvēku!
 8. Mans jautājums bija, kāda nozīme tam, ka ir papildus ārzemju trafiks, ja skatās tikai LV auditorijas statistiku? Jo @codez skaidri norādīja, ka tas ir auditorijai no Latvijas, manuprāt tam nav nozīmes, ka viņam vēl papildus nāk no Indijas vai ASV, jo iet runa tikai par LV.
 9. Es pieņemu, ka statistiku skatījās tikai LV auditorijai. Tam ir nozīme, ka ir arī ārzemju traffiks iejaukts?
 10. Iespējams, tad vairāk jāpiedomā pie izvietojuma. Kaut gan nišai arī nozīme, kā piemēram, ja saits ir vairāk informatīva rakstura, tad būs mazāk klikšķu, kā saitam, kam ir izklaides/brīvā laika pavadīšanas funkcija (piem. facebook). Manā gadījumā ir vairāk - paskaties, izlasi un pamet lapu (hit&run), manuprāt, ka tas arī spēlē savu lomu.
 11. Tas ir mēnesī (piemirsu pierakstīt, atvainojos). Man sanāca aptuveni par 800 lapu skatījumiem 0.5 centi, bet nu saits bija piebāzts. Sākot jau ar to ka sticky reklāma lapas augšā. Un katrā lapā 3-4 banneri. Tā man izkārtoja google automatiskā reklāmu izvietošana funkcija. Precīzu CPM uzrakstīšu rīt, tagad esmu caur telefonu. 2 eiro izklausās tīri okay, uzturēšanas izmaksas sanāktu nosegt un pat saldējumam atliktu. edit: CPM sanāk ap 0,68€ ar 7,5 klikšķiem. Nu jā CTR ļoti zems 0,75%, bet tavā gadījumā 4%. Man ~85% ir apmeklējums no mobilajām ierīcēm, varbūt tā iemesla dēļ.
 12. Sveiki, Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi ar bloga/satura mājas lapas piepelnīšanos? Lieta tāda - ir neliela lapa ar 10'000 unikālajiem un 20k+ lapu skatījumiem ar tendenci pieaugt, latviešu valodā, lielākā daļa apmeklējumu ir no google. Pamēģināju Adsense ar automātiskiem reklāmu izvietojumiem - iznāk baigi piebāzts ar reklāmām un sanāk iekasēt līdz 0,50 - 1,00 eiro dienā, Adsense atmetu, nav vērts manā skatījumā. Šķiet, tiem, kam auditorija ir angliski runājošie baigi ar Amazon Affiliates aizraujas, bet manuprāt Latvijas auditorijai tas nestrādās. Vai arī tomēr? Varbūt ir kādas platformas kur var uzrunāt kādu potenciālo sponsoru / reklāmdevēju? Kādas vēl ir iespējas eiropiešiem / latviešiem? Es lapu neuzturu / neuzsāku pelnīšanas dēļ, vairāk dēļ mācīšanās (SEO / Saturs un vispārēja lapas pārvaldīšana, analīze), tādēļ piepelnīties būtu labi, bet ne obligāti, vienkārši interesējos.
 13. var

  Programmētāja Reps

  Uzgāju šo kanālu (stdout), nolēmu, ka jāpadalās arī šeit, vairākas dziesmas noklausījos - bija jāpasmejas.
×
×
 • Create New...