Jump to content
php.lv forumi

var

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

About var

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Čau! Radās pavisam vienkāršs jautājums, varbūt pat kāds ir testējis un ir zināmi aktuāli dati par to cik interneta lietotāju lieto "mailto:", lai kādam nosūtītu epastu? Es piemēram lietoju tika epasta klientu web versijas un man vienmēr ērtāk ir bijis nokopēt epasta adresi un nosūtīt tādā veidā. Kaut gan pieņemu, ka vairums IT cilvēku izmanto standalone aplikācijas, kur mamma un tētis visticamāk, nesaprot kāpēc viņiem veras vaļā outlook vai kāda cita aplikācija. Mēģinu saprast, cik prātīgi ir lietot pogu ar "contact us" ar mailto, nevis vienkārši uzrakstīt epastu, iespējams, vienkāršāk ir lietot abus. Gribētos, lai jūs padalaties pieredzē un domās.
 2. var

  Skat nodejs kods

  Rakstīts jau ir itkā, ka no ieņēmumiem, bet nu var būt jau, ka no peļņas, jāpagaida, varbūt autors atbildēs.
 3. var

  Skat nodejs kods

  Redzēju, ka bija pievienots tāds kā piemērs: https://smart.raccoons.lv/warriors/salary
 4. Manuprāt, tiem amatiem, kam nenorāda atalgojumu, parasti ir zems, bet nu tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis, reti kurš slēptu atalgojumu, ja tas būtu lielāks nekā vidējais tādā amatā. Vienīgais arguments būtu, slēpt no esošajiem darbiniekiem, lai nenāk prasīt pielikumu, bet tas jau ir cits stāsts.
 5. Google esi meklējis to numuru? Varbūt kāds sludinājums kopā ar epasta adresi..
 6. Esmu gājis izņemt ZZ numurus, kad pazaudēju telefonu. Vismaz kādreiz derēja tā karte kur bija PIN/PUK kodi, vienreiz aizgāju bez nekā, tad tante man izprasīja - biežāk zvanītos numurus, pēdējos zvanītos numurus, kad pēdējo reizi papildināts un tiku pie tā paša numura, tas gan bija kādus gadus 5-10 atpakaļ. Tagad gan tam numuram pieslēgums, takā šādas problēmas atkritīs. Bet nu jā, mācība gan ir. Par tiem atjaunošanas kodiem arī biju aizdomājies, kur un kā viņus glabāt, arī vietai jābūt tādai, ka neaizmirsīsi un nepametīsi (gan online, gan offline).
 7. @briedis es par tiem visu laiku domāju - "tā, tas būs jāizdara, tikai ne tagad" :D Teorētiski es sevi mierinu ar domu, ka telefona numuru es noteikti atgūšu. Ja neskaita varbūtību, ka pazaudē telefonu ceļojuma laikā vai kādā brīvdienā, tādējādi aizkavējot piekļuvi, ir vēl kāds faktors, kurš varētu liegt atjaunot kontu? Jautāju tāpēc, ka varbūt kaut ko neesmu ņēmis vērā. @capsx Es tieši tādu pašu informāciju saņēmu, kad ierakstīju kodu no telefona, dabūju ieiet no vecā datora. @Emis Ir redzēts, ka diezgan operatīvi tādas publiskas sūdzības atrisina citas kompānijas, noteikti var pamēģināt.
 8. Numurs nozaudēts vai vienkārši nav pieejas? Ja nozaudēts, tad pat (vismaz kādus gadus atpakaļ) varēja priekšapmaksas numuru dabūt atpakaļ. Vēl var rakstīt gmail supportam, bet maz ticams, ka viņi varēs/gribēs palīdzēt.
 9. https://accounts.google.com/signin/recovery šeit mēģināji? Bet brīžiem tā google ir ar savām dīvainībām. Iztīriju vienreiz chrome (cache/history/cookies), tad ar visu telefona kodu man teica, ka nav pieejas kontam un viņiem liekoties, ka neesmu īpašnieks, beigās ielogojos caur citu ierīci, caur kuru biju bijis labu laiciņu atpakaļ.
 10. Viņi to ir paredzējuši. Vari izmantot arī kā headless risinājumu.
 11. Ja var atļauties eksperimentēt un pamācīties, kāpēc gan ne? Pietam man šķiet, ka dotais spraudnis visu izdara servera pusē, tad tikai atliek ar "noķert" un apstrādāt objektu.
 12. Nezinu, kāpēc pieminēju, "ja ir wordpress". Pieslēgties datubāzei un izvilkt informāciju jāvar arī ar pliku php.
 13. Ja otra lapa arī ir Wordpress viens no variantiem, manuprāt, būtu pieslēgties primārās lapas datubāzei, šādi tā arī atjauninātos automātiski. Wordpress un PHP/Mysql man ir uz "Jūs", bet domāju, ka pat var izveidot read-only lietotāju priekš otrās lapas, lai nevarētu dzēst/pievienot ierakstus datubāzē no otrās lapas. Iespējams, ka tomēr vienkāršāk ir izveidot API, bet to gan jau kāds WP specs pastāstīs sīkāk. edit: Tiko uzgāju šādu GraphQL pluginu https://www.wpgraphql.com/ (neesmu lietojis) šo apvienojot otrā galā ar fetch() vai xml vajadzētu kaut kam iznākt. Priekš manis arī GraphQL šķiet patīkamāks/interesantāks , nekā REST.
 14. Muļķīgākais liekas, ka cilvēks ienāk, iepostē un pats nepiedalās diskusijās, to sauc par spamu manuprāt. @aaxc, tieši tā iemesla dēļ es bieži izmantoju vienreiz lietojamos epastus, kā, piemēram, https://temp-mail.org, noder, kad vēlos tikai iečekot.
×
×
 • Create New...