Jump to content
php.lv forumi

var

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by var

 1. Kādēļ izvēlies likt no sākuma uz localhost? Manuprāt, vieglāk būtu likt Wordpress uzreiz uz hostingu, salikt spraudņus un tēmas jau "live" lapai, šādas problēmas visticamāk atkritīs, ja lapai ir liels apmeklējums un nevēlies, lai apmeklētāji redzētu "mutācijas", tad vari izmantot kādu no "Maintenance Mode" spraudiņiem.
 2. Tas nav viņu bizness - apmācīt cilvēkus. Es pieņemu, ka tā ir darbinieku meklēšanas programma uzņēmuma vajadzībām.
 3. Tā arī izdarīju un pieliku blakus copy (clipboard) pogu arī. Dikti svarīgi man tas nebija, taisīju postu ar domu, ka varbūt kāds ir pētījis vai lasījis vairāk par šo. Paldies par viedokli @briedis un @mad182
 4. Sliecos piekrist, iespējams, Tev taisnība. Es biju domājis, ka daudz tādā ziņā, ka esmu pats redzējis nenoteiktā laika sprīdī (mērāms gados), man, kā no malas skatoties uz IT vakancēm, tie lielie cipari vienmēr iekrīt acīs pirmie. Vienkārši iemetu saites, man nav viedoklis algas jautājumos šajā jomā un novēlu jums visiem tādu un lielāku algu.
 5. Es tikai garām nākot.. vienkārši izlasiju tavu teikto un nodomāju, ka es taču esmu redzējis daudz tādus, pirmais, ko atradu - https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/236853335 ; https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/243290165
 6. Super! Ar lielu prieku lasīju visu šo rakstu, gandrīz jau visas cerības esmu atmetis, ka varētu nomainīt profesiju. Šajā vidē neesmu strādājis, lai saprastu, kas būtu nepieciešams, jo pēc sludinājumiem nevar īsti saprast, kas tieši ir jāmācās - programmēšanas vakances nav maz un tāpat arī vajadzības/prasības tām. Tāpēc turpinu mācīties priekš sevis.. tikko izlasītais priecē. Ja, gadījumā kāds lasot šo meklē JavaScript cilvēku (vēlams Liepājā vai remote), tad droši PM. (ir zināšanas - Vanilla, Node, Handlebars, Mongoose, Websockets)
 7. Čau! Radās pavisam vienkāršs jautājums, varbūt pat kāds ir testējis un ir zināmi aktuāli dati par to cik interneta lietotāju lieto "mailto:", lai kādam nosūtītu epastu? Es piemēram lietoju tika epasta klientu web versijas un man vienmēr ērtāk ir bijis nokopēt epasta adresi un nosūtīt tādā veidā. Kaut gan pieņemu, ka vairums IT cilvēku izmanto standalone aplikācijas, kur mamma un tētis visticamāk, nesaprot kāpēc viņiem veras vaļā outlook vai kāda cita aplikācija. Mēģinu saprast, cik prātīgi ir lietot pogu ar "contact us" ar mailto, nevis vienkārši uzrakstīt epastu, iespējams, vienkāršāk ir lietot abus. Gribētos, lai jūs padalaties pieredzē un domās.
 8. var

  Skat nodejs kods

  Rakstīts jau ir itkā, ka no ieņēmumiem, bet nu var būt jau, ka no peļņas, jāpagaida, varbūt autors atbildēs.
 9. var

  Skat nodejs kods

  Redzēju, ka bija pievienots tāds kā piemērs: https://smart.raccoons.lv/warriors/salary
 10. Manuprāt, tiem amatiem, kam nenorāda atalgojumu, parasti ir zems, bet nu tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis, reti kurš slēptu atalgojumu, ja tas būtu lielāks nekā vidējais tādā amatā. Vienīgais arguments būtu, slēpt no esošajiem darbiniekiem, lai nenāk prasīt pielikumu, bet tas jau ir cits stāsts.
 11. Google esi meklējis to numuru? Varbūt kāds sludinājums kopā ar epasta adresi..
 12. Esmu gājis izņemt ZZ numurus, kad pazaudēju telefonu. Vismaz kādreiz derēja tā karte kur bija PIN/PUK kodi, vienreiz aizgāju bez nekā, tad tante man izprasīja - biežāk zvanītos numurus, pēdējos zvanītos numurus, kad pēdējo reizi papildināts un tiku pie tā paša numura, tas gan bija kādus gadus 5-10 atpakaļ. Tagad gan tam numuram pieslēgums, takā šādas problēmas atkritīs. Bet nu jā, mācība gan ir. Par tiem atjaunošanas kodiem arī biju aizdomājies, kur un kā viņus glabāt, arī vietai jābūt tādai, ka neaizmirsīsi un nepametīsi (gan online, gan offline).
 13. @briedis es par tiem visu laiku domāju - "tā, tas būs jāizdara, tikai ne tagad" :D Teorētiski es sevi mierinu ar domu, ka telefona numuru es noteikti atgūšu. Ja neskaita varbūtību, ka pazaudē telefonu ceļojuma laikā vai kādā brīvdienā, tādējādi aizkavējot piekļuvi, ir vēl kāds faktors, kurš varētu liegt atjaunot kontu? Jautāju tāpēc, ka varbūt kaut ko neesmu ņēmis vērā. @capsx Es tieši tādu pašu informāciju saņēmu, kad ierakstīju kodu no telefona, dabūju ieiet no vecā datora. @Emis Ir redzēts, ka diezgan operatīvi tādas publiskas sūdzības atrisina citas kompānijas, noteikti var pamēģināt.
 14. Numurs nozaudēts vai vienkārši nav pieejas? Ja nozaudēts, tad pat (vismaz kādus gadus atpakaļ) varēja priekšapmaksas numuru dabūt atpakaļ. Vēl var rakstīt gmail supportam, bet maz ticams, ka viņi varēs/gribēs palīdzēt.
 15. https://accounts.google.com/signin/recovery šeit mēģināji? Bet brīžiem tā google ir ar savām dīvainībām. Iztīriju vienreiz chrome (cache/history/cookies), tad ar visu telefona kodu man teica, ka nav pieejas kontam un viņiem liekoties, ka neesmu īpašnieks, beigās ielogojos caur citu ierīci, caur kuru biju bijis labu laiciņu atpakaļ.
 16. Viņi to ir paredzējuši. Vari izmantot arī kā headless risinājumu.
 17. Ja var atļauties eksperimentēt un pamācīties, kāpēc gan ne? Pietam man šķiet, ka dotais spraudnis visu izdara servera pusē, tad tikai atliek ar "noķert" un apstrādāt objektu.
 18. Nezinu, kāpēc pieminēju, "ja ir wordpress". Pieslēgties datubāzei un izvilkt informāciju jāvar arī ar pliku php.
 19. Ja otra lapa arī ir Wordpress viens no variantiem, manuprāt, būtu pieslēgties primārās lapas datubāzei, šādi tā arī atjauninātos automātiski. Wordpress un PHP/Mysql man ir uz "Jūs", bet domāju, ka pat var izveidot read-only lietotāju priekš otrās lapas, lai nevarētu dzēst/pievienot ierakstus datubāzē no otrās lapas. Iespējams, ka tomēr vienkāršāk ir izveidot API, bet to gan jau kāds WP specs pastāstīs sīkāk. edit: Tiko uzgāju šādu GraphQL pluginu https://www.wpgraphql.com/ (neesmu lietojis) šo apvienojot otrā galā ar fetch() vai xml vajadzētu kaut kam iznākt. Priekš manis arī GraphQL šķiet patīkamāks/interesantāks , nekā REST.
 20. Muļķīgākais liekas, ka cilvēks ienāk, iepostē un pats nepiedalās diskusijās, to sauc par spamu manuprāt. @aaxc, tieši tā iemesla dēļ es bieži izmantoju vienreiz lietojamos epastus, kā, piemēram, https://temp-mail.org, noder, kad vēlos tikai iečekot.
 21. Jā ir ļoti labs,piekrītu, bet tā kā nevēlos uzturēt pašu serveri, uztraukties par servera drošību, šoreiz tas nederēs. Interesē vairāk "managed" hostings.
 22. Čau visiem! Drīzumā, iespējams, vajadzēs kaut kur nohostēt PHP CMS un metu acis uz area.lv vai siteground.com (auditorija - eiropa), pagaidām priekš wordpress izmantoju godaddy, bet nu viss tur šķiet ir baigi lēns, tieši godaddy panelis un cpanel, pats hostings liekas ok. Lietoju arī DO (edit: Digital Ocean), bet priekš node servera, bet šis variants atkrīt, jo negribu ņemties ar configurācijām, firewall'iem un citām lietām, bet tikai ar lapas vadīšanu. Area un Siteground tādēļ, ka abi piedāvā iespēju pāriet vēlāk uz "High Performance" hostingu ar Cpaneli vajadzības gadījumā. Par Siteground vispār nav priekšstata, tikai cik tik lasīts, ka supports ir labs, bet par Area tikai zinu tik, ka sen atpakal rakstīju viņiem e-pastu vēlu vakarā (ap 23:00), ar domu, ka no rīta atbildēs, bet atbildi saņēmu pēc 15 minūtēm, kas likās ĻOTI pozitīvs pluss, arī cenas ir labas un protams maziņš plusiņš, tas, ka latviski runājošie (ērtāk), sanāktu arī "atbalstīt vietējos". Vairāk taka sliecos uz area.lv izmēģināšanas pēc, bet varbūt kāds var pastāstīt savu pieredzi? Iespējams, kādam ir ko citu ieteikt? Ātrums, atbalsts, ērta vadība un cena - būtu kritēriji tieši tādā secībā.
 23. Apskatījos, bija 3 projekti un kādi 450+ frīlanceri. Ar 3 projektiem ir saprotams, ka nevēlies rādīt publiski to sarakstu, bet es ieteiktu vismaz frīlancerus rādīt publiski (bez reģistrācijas), skaitlis ir pietiekami labs, lai izskatītos, ka kaut kas tur notiek un tieši darba devējiem interesē cik platformā ir strādāt gribošie. Reklamēties vajadzētu vairāk, kādos ar biznesu saistītos forumos, jo izskatās, ka darba rūķu tur pietiek. edit: Reģistrācijas forma liekas baigi plika, iesaku kaut ko tur pierakstīt, vismaz kā tiks izmantoti dati vai linku uz "privacy" un īsi pastāstīt, ko iegūšu reģistrējoties, vienkārši vizuāli prasās kaut ko vairāk, šķiet nepabeigts.
×
×
 • Create New...