Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  338
 • Joined

 • Last visited

About capsx

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  capsx-

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

7588 profile views
 1. Neviens jau Tev neliek šeit būt ... ;)
 2. Tieši šis jautājums man tikko aktualizējās - un tieši atradu Tevis ielikto info par šo (atcerējos, ka par šo foruma migrāciju un visu ar to saistīto bija arī diskusija iekš php :) Ļoti labi un paldies :)
 3. Vispār viņi jau Jūnijā atsūtīja ... Tad jau nebija vairs TiK aktuāli. Tagad tikai izdarīju visu līdz galam. Nu redz - tomēr nav tā, ka NEVAR ...
 4. Nu redz - tā nu gluži nav, ka nevar dabūt atpakaļ. Ar googles palīdzību tika uzlikta bez2F autorizācija un konts tika atgūts :)
 5. Izrādās tā esot Pleska "fīča" - lai relodotu apachē useru iesetotās izmaiņas ... murgs :)
 6. Nēnu - kad tika noteikts, ka tas ir Apache restartu dēļ - es biju manāmā šokā :D :D :D
 7. Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...
 8. Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...
 9. Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko. Doma jau bija neķēpāties ar šito. Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 10. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
 11. Sveiki! Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu. Neatceros gan adresi. Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu? Paldies!
 12. mnja ... skāde ... Es pat būtu gatavs samaksāt tam, kurš man reāli izpalīdzēs dabūt to kontu atpakaļ
 13. Nē nu - es saprotu, ka vajadzēja tā, vai vajadzēja šitā ... tomēr ir tā kā ir. LMT teicās, ka tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams. Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts). Nosūtīju SMS - atbildes protams nekāds, jo ļoti iespējams ka tas numurs nemaz netiek lietots. Un tas ir baigi slikti ...
×
×
 • Create New...