Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

About capsx

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Contact Methods

 • Website URL
  http://team.lv
 • ICQ
  0
 • Skype
  capsx-

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

6982 profile views
 1. Tas jau imho maksš mācību centrs. Izdomā, ko gribi uztaisīt (kā jau pats esi iesācis), un sāc taisīt. Ar laiku pats izveidosi savu stilu, sapratīsi kļūdas, attīstīsies utt. Galvenais - lai patīk !!!
 2. Nepieciešams objektu katalogs + google maps. Ir kādi ieteikumi, neskaitot ka jāraxta pašam? ;) Paldies!
 3. aye! kur ir tās alternatīvas :D tieši šis pats jautājums tikko man uzpeldēja - any ieteikumi ?
 4. Re: > Visā visumā, mūsdienīga tā lapa nav no dizaina viedokļa, kādi 3-4 gadi atpakaļ būtu ok Iespējams - bet nu labāk jau tomēr vēlāk, nekā nekad :) > Kreisā izvēlne ir daudz par lielu uz desktop, pašu "dashboard" atstājot ar saspiestu sajūtu. Kur tas pats uz mobilā, tev ir jāscrollē līdz pašai lejai lai kaut ko jaunu ieraudzītu staigājot pa sadaļām. Mazliet ir gan, tur tev tiesa, līdz ar ko gribas visu mazliet pa kreisi pavilkt :) > Daudz kur ir redzams horizontālais scroll kādi 20-30px (salauzts "reģistrē domēna vārdu) Šito gan nesapratu/neredzu > Tāpat salauzts inputam bulta zem "MANA SARAKSTE" Āt tās bultas es redzēju, ka ir apakšā, bet īpaši vērību nepiegriezu :) Tagad laikam safixoc > Izvēlnē zem BUJ iet kādi 30px pāri Iet pāri kas, vai jau safixoc ? > Tāpat > "Pagaidām šādu jautājumu nav Uzdot jautājumu" > Uzspied "x" un dabū "Uncaught SyntaxError: Unexpected token )" > Un vispār js rakstīt inline 'onclick="$(this).up().hide();"' ... :/ > un <!-- SĀKUMS: MATĪSS VAR STILOT -->... > Matiss sastiloja, a komentārus neizvāca Tas ir kur ? > un tad man apnika uzskaitīt bugus un izgāju ārā Vajag, vajag palasīt - jamiem ganjau nav testera :) Tā ka mums pašiem jāiztestē - un īstenībā - cilvēki no malas arī ir vislabākie testeri - dažreiz tādas lietas izdomā, ka nesaproti - kur līdz tādiem "stepiem" var aizdomāties - bet jamie vajr :D:D:D > Bet runājot par mana bite, viņi dizainu maina kā zeķes, bet pašu nepieciešamāko pat nevar uzlikt responsive, kaut nu tā, lai kaut cik normāli atvērt var.. nu manabite.lv jau nekad laikam ar nav mainījusies ... man tas userfronts neinteresē :) mani interesē pakalpojumu admins :)
 5. oo nu re - jurgenz - cepums - vismaz kāds :) es nicam ar šito topiku nosūtīju cerams jamie iečeko ik pa laikam :) sasmējos par matīsu :D ā - un priecīgas olas visiem :D
 6. Protams - cik reizes neesmu caur telefonu "pasūtījis" vai adminsitrējis domēnus ... un, piedod, sasmējos par jautājumu :) Tieši tā pati problēma - responsīvais - ir ar manabite.lv un manslmt.lv ...
 7. Nez - viņi jau arī ir kā informatīvā lapa, ne tikai kā domēnu pieteikšanas lapa Varbūt ir mazliet pa lielu - bet nu - to visu var uzlabot :)
 8. Par dizainu es varētu pastrīdēties - principā, nic.lv jau nekādas mākslas nav - normāls. mūsdienīgs, tehnisks dizains - un BEIDZOT responsīvs, kas arī ir vieslielākais prieks :)
 9. Tā - uz ātru roku :) 1. Var ielogoties no 2 pārlūkiem 2. Lietotāja dati veiksmīgi nomainīti -> nepaliek lietotāja datos, bet aiziet uz dashboard 3. https://www.nic.lv/client/nicket/list?domain_name=&page=1-> nevar mainīt cik vienības attēlot 1 lappusē 4. Vajadzētu iestatījumos - jau "predefinētie" NS 5. https://www.nic.lv/client/topview/view_bills-> nav iztulkots "Show more filters" 6. Jautājumi -> ievadam klasisko "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" 7. Esot "Dashboard" un meklējot -> nekas nemeklējas (izskatās, ka meklētājs strādā tikai ja neesi iekš /client/)
 10. NU tad tā, draugi :) Beidzot tā stunda ir situsi - NIC.LV - jaunā lapa :) Ievērtējam ;) Un bez fleima, lūdzu :) Kas lieto ikdienā to lapu - ieraksta savas pārdomas - varētu apkopot - un viņiem nosūtīt ieteikumus ;) hip, hip, urā! :) un izrādas ka viņiem ir pat TWiTTER - https://twitter.com/NIC_LV:)
 11. Roze: nu tur tās klients-hosteris sadarbības nianses man nebija zināmas - kur nu vēl DNS - tur gan jau 604800 :D Projekts nav nekāds TiK nopietns, lai nevarētu pieļaut downtaimu. Migrēšana arī nebija nekas paredzēts, bet on-the-fly :) Par pašu migrēšanu nekas netiek maksāts, līdz ar ko kaut kāda datu salīdzināšana - nē, nē, nē :) Īstenībā es mazliet sāku apdomāt - kas TE tusē :) p.s. esi tik mīļš, un noclozo šo tematu ;) paldies :*
×
×
 • Create New...