Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  329
 • Joined

 • Last visited

About capsx

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  capsx-

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

7193 profile views
 1. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
 2. Sveiki! Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu. Neatceros gan adresi. Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu? Paldies!
 3. +/- tiku uz kontaktiem ar jamiem :)
 4. mnja ... skāde ... Es pat būtu gatavs samaksāt tam, kurš man reāli izpalīdzēs dabūt to kontu atpakaļ
 5. Nē nu - es saprotu, ka vajadzēja tā, vai vajadzēja šitā ... tomēr ir tā kā ir. LMT teicās, ka tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams. Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts). Nosūtīju SMS - atbildes protams nekāds, jo ļoti iespējams ka tas numurs nemaz netiek lietots. Un tas ir baigi slikti ...
 6. Paņemot Get help, tiek piedāvāts norādīt epastu, uz kuru atsūta kodu (Google received a request to use this email address to help recover Google Account; Enter the code when asked for it to show that Google can reach you at this email address.) un pēc ievadīšanas parāda var teikt tādu pašu info:
 7. Autorizējoties no datora, ar kuru kādreiz tajā googles varēja ieiet, rāda idejisko to pašu:
 8. Numurs vairs nav pieejams - un atjaunot uz sitiena nevar. Tā bija AMiGO karte. Uz doto brīdi tiek gatavots iesniegums LMT - vai ir iespējams dabūt to numuru, jo zvanot uz viņu sazvanīt to numuru nevar. Ļoti iespējams, ka tas būs vienīgais veids kā varētu dabūt to kontu atpakaļ - tomēr tas arī nebūs ne šodien, ne rīt ... Kaut kā muļķīgi - tu zini konta pieejas datus, tomēr netiec viņā iekšā, un "recoverot" ar neesi spējīgs ...
 9. Šitas ir tas standart RECOVERY ceļš ... kurš nestrādā Un visur gala rezultātā nonāk bildē Nr. 4
 10. Sveiki visiem! Problēma ir sekojošā ar google kontu: 1. ir zināma googles konta parole; 2. ir pieeja e-pastam uz kuru googles konts piereģistrēts (konts reģistrēts uz ārēju epastu, piem. xxx@inbox.lv); 3. ir planšete, kurā ir pieejami Security codi zem Google Play Services - "Code 1" un "Code 2"; 4. NAV pieejas numuram, kurš ir šim google kontam piesiets; 5. Līdz ar ko - visādi mēģinoties ielogoties kontā, gala rezultāts ir viens un tas pats - prasa ievadīt kodu, kuru sūta uz to telefona numuru, un nekādā veidā savādāk nesanāk neko izdarīt ... Vai būtu kādam reāls ieteikums, vai pieredze, ko darīt, izņemot, ka jātaisa jauns google konts. Jau iepriekš - PALDiES!
 11. Tas jau imho maksš mācību centrs. Izdomā, ko gribi uztaisīt (kā jau pats esi iesācis), un sāc taisīt. Ar laiku pats izveidosi savu stilu, sapratīsi kļūdas, attīstīsies utt. Galvenais - lai patīk !!!
 12. Nepieciešams objektu katalogs + google maps. Ir kādi ieteikumi, neskaitot ka jāraxta pašam? ;) Paldies!
×
×
 • Create New...