Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  343
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  capsx-

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

7766 profile views

capsx's Achievements

 1. capsx

  Chatbots

  Bots nav paredzēts FAQ jautājumiem. Bots paredzēts runāšanai par konkrētu tēmu, uzdodot/atbildot uz jautājumiem.
 2. capsx

  Chatbots

  Sveiki, visiem! Vai būtu kādam labi ieteikumi saistībā ar čatbotiem. Nepieciešams multivalodu bots, kurš ir spējīgs atbildēt lietotājam (domāju, ka īpaši nav jāskaidro ko viņš dara) pēc noteiktām definīcijām. Ideālajā variantā - bots, kuru var implementēt gan webā, gan iekš mobile aplikācijas (Android, iOS). Any ieteikumi? Paldies jau iepriekš!
 3. Sveiks! Tik viņs ir par maksu. Šis pasākums nav man pašam. Uz doto brīdi atrasts ir https://www.tightvnc.com/ (jāforwardē porti), https://www.ammyy.com/en/ (pastāv limitācijas) ...
 4. Sveiki, visiem! Ko tauta var ieteikt kā alternatīvu TeamViewer - bez maksas un ērti lietojaumu? Paldies!
 5. Labas vakaras visiem! Kāds varbūt var ko labu ieteikt saistībā ar "apache cloudstack log analyzer" ??? Paldies!
 6. Neviens jau Tev neliek šeit būt ... ;)
 7. Tieši šis jautājums man tikko aktualizējās - un tieši atradu Tevis ielikto info par šo (atcerējos, ka par šo foruma migrāciju un visu ar to saistīto bija arī diskusija iekš php :) Ļoti labi un paldies :)
 8. Vispār viņi jau Jūnijā atsūtīja ... Tad jau nebija vairs TiK aktuāli. Tagad tikai izdarīju visu līdz galam. Nu redz - tomēr nav tā, ka NEVAR ...
 9. Nu redz - tā nu gluži nav, ka nevar dabūt atpakaļ. Ar googles palīdzību tika uzlikta bez2F autorizācija un konts tika atgūts :)
 10. Izrādās tā esot Pleska "fīča" - lai relodotu apachē useru iesetotās izmaiņas ... murgs :)
 11. Nēnu - kad tika noteikts, ka tas ir Apache restartu dēļ - es biju manāmā šokā :D :D :D
 12. Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...
 13. Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...
 14. Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko. Doma jau bija neķēpāties ar šito. Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 15. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
×
×
 • Create New...