Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

About capsx

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Contact Methods

 • ICQ
  0
 • Skype
  capsx-

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Recent Profile Visitors

7660 profile views
 1. Sveiks! Tik viņs ir par maksu. Šis pasākums nav man pašam. Uz doto brīdi atrasts ir https://www.tightvnc.com/ (jāforwardē porti), https://www.ammyy.com/en/ (pastāv limitācijas) ...
 2. Sveiki, visiem! Ko tauta var ieteikt kā alternatīvu TeamViewer - bez maksas un ērti lietojaumu? Paldies!
 3. Labas vakaras visiem! Kāds varbūt var ko labu ieteikt saistībā ar "apache cloudstack log analyzer" ??? Paldies!
 4. Neviens jau Tev neliek šeit būt ... ;)
 5. Tieši šis jautājums man tikko aktualizējās - un tieši atradu Tevis ielikto info par šo (atcerējos, ka par šo foruma migrāciju un visu ar to saistīto bija arī diskusija iekš php :) Ļoti labi un paldies :)
 6. Vispār viņi jau Jūnijā atsūtīja ... Tad jau nebija vairs TiK aktuāli. Tagad tikai izdarīju visu līdz galam. Nu redz - tomēr nav tā, ka NEVAR ...
 7. Nu redz - tā nu gluži nav, ka nevar dabūt atpakaļ. Ar googles palīdzību tika uzlikta bez2F autorizācija un konts tika atgūts :)
 8. Izrādās tā esot Pleska "fīča" - lai relodotu apachē useru iesetotās izmaiņas ... murgs :)
 9. Nēnu - kad tika noteikts, ka tas ir Apache restartu dēļ - es biju manāmā šokā :D :D :D
 10. Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...
 11. Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...
 12. Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko. Doma jau bija neķēpāties ar šito. Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 13. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
 14. Sveiki! Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu. Neatceros gan adresi. Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu? Paldies!
×
×
 • Create New...