Jump to content
php.lv forumi

Emis

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Emis

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Emis

  wifi reklāma

  Paldies!
 2. Emis

  wifi reklāma

  Sveiki! Lieta sekojoša. Vēlos savam wifi rūterim uzlikt reklāmu, līdzīgi kā to dara lattelecom u.c. Vai ir nepieciešams speciāls rūteris, vai pietiek tikai ar kādu softu? Paldies!
 3. Emis

  jQuery toogle

  Paldies par ieteikumiem! Beigās izmēģināju dažādus variantus un galu galā paliku pie šāda secinājuma; <label class="pvn-btn-check" for="pvnBtn"> <input type="checkbox" id="pvnBtn" name="pvn" checked /> <span class="checkmark"></span> <p>PVN</p> </label> $(function () { $("#pvnBtn").click(function () { if ($(this).is(":checked")) { $(".price").show(); $(".price-tax").hide(); } else { $(".price").hide(); $(".price-tax").show(); } }); }); Neko nesarežģījot attēlo, vai noslēpj class'es, jo sistēma automātiski jau ģenerē cenu bez PVN. Tehniski viss itkā ir okay BET ir vēlviens jautajums saistībā ar cookies. Tehniski dabūju gatavu, lai checkbox paliek on/off pie attiecīgās izvēles, bet nevaru atrast pareizo risinājumu lai pie cookies paliek arī attiecīgā komanda, t.i. .show vai .hide. Vai kāds varētu padalīties ar info? Paldies!
 4. Emis

  jQuery toogle

  Sveiki! Nepieciešama palīdzība jQuery jautājumā. Ir šāds kods; function pvnSwitch(){ var price = $(".price .incVAT").text(); price = price / 1.21; $(".price .incVAT").text(price); var excl_incl = $(".price .exVAT").text(); excl_incl = "(bez. PVN)"; $(".price .exVAT").text(excl_incl); } <button onclick="pvnSwitch()">Click Me</button> <div class="price"> <div class="incVAT">12.10</div> <div class="exVAT">(ar PVN)</div> </div> Doma ir vienkārša, sākotnēji uzrāda cenu ar PVN, bet dodot komadu- attēlo cenu bez PVN. Nepieciešams ir lai veicot darbību summa atgriežas sākotnējā pozīcijā ar PVN. Šobrīd dodot komandu, tas viss tikai turpina dalītīties un neatgriežās uz incVAT. Paldies par palīdzību!
 5. Emis

  .htaccess RewriteRule

  Pats saprati, ko uzrakstīji?
 6. Emis

  php MySql auto apdeits

  Nē, no xml nāk tīrā cena. Opencart ir uzstādīts PVN un manā gadījumā PVN ID Iekš DB ir 11, ja es uztaisītu citu/jaunu TAX rate tad tam citam ID būtu piem 12. Viss ideālāk būtu defaultā Opencart PVN ID uzlikt 0, jo kā jau minēju, pie xml importa koda netieku klāt. EDIT: Ja nu kādam kādreiz nepieciešams: Šī komanda palaiž failu ik pa 30min. 0,30 * * * * /usr/bin/php -q /home/user/manamajaslapas-direktorija/faila-nosaukums.php
 7. Emis

  php MySql auto apdeits

  Tikko tikai pamanīju, ka cPanelis piedāvā cron job. Tagad jamēğina un jātestē komanda.
 8. Emis

  php MySql auto apdeits

  Sveiki! Nepieciešams viedoklis/palīdzība saistībā ar automātisku table atjaunošanu . Īss rezumē par situāciju. Ir opencart CMS, un 3x dienā no vairumtirgotāja ienāk XML preču papildinājumi un preču skaita atjauninājumi utt utjp. Taču katru reizi, kad kāds produkts tiek atjaunots(skaits, nosaukums, apraksts), tad produktam automātiski nometās tax_class_id '0' bet nepieciešams ir '11' Esošais risinājums ir pats vienkāršākais un tai pat laikā- kaitinošākais. jo 3x dienā manuāli nepieciešams atjaunot. Biju atradis info par CRON, bet īsti skaidrībā netiku. Varbūt kāds zin kādu labu manuāli, lai uztaisīt šo funkciju automatizētu? <?php $servername = "localhost"; $username = "username"; $password = "4password"; $dbname = "dbname"; $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $dbname); if ($conn->connect_error) { die("Connection failed: " . $conn->connect_error); } $sql = "UPDATE `ocl0_product` SET `tax_class_id` = '11'"; if ($conn->query($sql) === TRUE) { echo "tax_class_id atjaunots"; } else { echo "Kļūda atjaunojot tax_class_id: " . $conn->error; } $conn->close(); ?> Vai arī kāds var padalīties ar info, kā opencart 2.3 tax_class_id, kas ir PVN- nomest atpakaļ uz default 0, būšu tikai pateicīgs. P.s. Pie xml kataloga importa koda klāt netieku. Paldies!
×