Jump to content
php.lv forumi

Emis

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

About Emis

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Uzraksti supportam epastu, kur izsklāsti situāciju un ja viņi liek mīksto un neatbild, tad izmanto Twitteri ar viņu officiālo haštagu un uzraksti, ka "Bad support" ar īsu situācijas paskaidrojumu, vai ko līdzīgu. :) Tas mēdz strādāt daudz labāk kā mēģināt atrisināt situāciju pa tiešo ar supportu, jo supportā sēž dažādi dīvaiņi, kuri nemaz negrib iedziļināties situācijā. Nesaku, ka tas 100% nostrādās, bet ir bijuši gadījumi, kur tikai un vienīgi sūdzība soc. tīklos ir atrisinājusi situāciju. Tavā gadījumā izklausās, ka zaudēt nav ko un jāizmanto visi ieroči. Katrā ziņā veiksmi cīņa!
 2. Emis

  OCTA API

  Super, paldies liels par informāciju!
 3. Emis

  OCTA API

  Jā, paldies par atbildi. Iespējams iepriekš vajadzēja precīzāk izteikties. Manā gadījumā nav vajadzība pēc OCTA izmaksām un to salīdzināšanu, bet vairāk gan pēc tā, vai konkrētajā brīdī transportlīdzeklim OCTA ir aktīva/neaktīva un termiņi. Kā jau minēju, iepriekš CSDD to varēja izvilkt, bet šobrīd jāmeklē alternatīva. Paldies!
 4. Emis

  OCTA API

  Sveiki! Varbūt kāds zin un var padalīties ar info par to, kurš uztur OCTA API Latvijā? Agrāk varēja vienoties ar CSDD, bet patreiz viņi šādu pakalpojumu vairs uz āru nedod(vismaz oficiāli/publiski). Paldies!
 5. Paldies par atbildi. Es jau paspēju atrast citu, daudz vienkāršāku variantu izmantojot phpm kas pat manā situācija der labāk, kā arī strādā un viss pareizi. Bet varbūt vari padalīties ar info. Šobrīd situācija ir tāda, ka man distanci aprēķina izmantojot ceļus, šodejas utt, bet man vajadzētu lai izmēra pa taisnu līniju(pa gaisu). Vai āķis ir tajā, kādu srciptu es embedoju no google API? respektīvi, šobrīd ir https://maps.googleapis.com/maps/api/js?libraries=places&language=en&..... bet varbūt ir jāizmanto matrix API ar tam piederošo embedojamo skriptu? Paldies!
 6. Sveiki! Ir gatavs jQuery skrips, kurš no google matrix un place izvelk distanci, starp lokācijām. Tehniski skripts strādā, bet netieku skaidrībā, kadēļ šo aprēķināto distanci nevar izprintēt. Ievadot datus laukos, pārlūka konsole datus izvada pareizi, bet iekš html neprintē. Varbūt, kāds var parādīt, kā pēc šī skripta var atsevišķi izprintēt distance.value. Paldies! $(function() { // add input listeners google.maps.event.addDomListener(window, 'load', function () { var from_places = new google.maps.places.Autocomplete(document.getElementById('from_plac
 7. Paldies par atbildi un ieteikumiem. Bet es iztiku vispār bez šis funkcijas. Pietika ar delete.php, jQueriju un checkboxu. Viss strādā un dati dzēšās. Ir gan maziņš gļuks ar ajax succes, bet patreiz varu iztikt bez tā.
 8. Sveiki! Sāku apgūt OOP un netieku skaidrībā ar checkbox delete funkciju. Tehniski šī(zemāk kods) funkcija strādā, bet tas nav īsti tas, kas man ir nepieciešams. <div class="container"> <?php if(mysqli_num_rows($result) > 0) { ?> <div class="table-responsive"> <table class="table table-bordered"> <tr> <th>Delete</th> </tr> <?php while($row = mysqli_fetch_array($result)) { ?> <tr id="<?php echo $row["id"]; ?>" > <td><input type="checkbox" name="
 9. Sveiki! Varbūt kāds ir bijis, varbūt dzirdējis atsauksmes par šo iestādi? Lasīju atsauksmes viņu saitā, viss skaisti un pozitīvi, mentori spēcīgi un prakses piedāvājumi tā pat. Bet gribās dzirdēt viedokli no malas, lai nav tā, ka beigās sanāk lieka laika tērēšana. Šobrīd nerunāju par kādu konkrētu kursu, bet par iestādi kopumā. Paldies!
 10. Sveiki! Lieta sekojoša. Vēlos savam wifi rūterim uzlikt reklāmu, līdzīgi kā to dara lattelecom u.c. Vai ir nepieciešams speciāls rūteris, vai pietiek tikai ar kādu softu? Paldies!
 11. Emis

  jQuery toogle

  Paldies par ieteikumiem! Beigās izmēģināju dažādus variantus un galu galā paliku pie šāda secinājuma; <label class="pvn-btn-check" for="pvnBtn"> <input type="checkbox" id="pvnBtn" name="pvn" checked /> <span class="checkmark"></span> <p>PVN</p> </label> $(function () { $("#pvnBtn").click(function () { if ($(this).is(":checked")) { $(".price").show(); $(".price-tax").hide(); } else { $(".price").hide(); $(".price-tax").show(); } }); }); Neko nesarežģījot attēlo, vai noslēpj class'es, jo sistēma automāt
 12. Sveiki! Nepieciešama palīdzība jQuery jautājumā. Ir šāds kods; function pvnSwitch(){ var price = $(".price .incVAT").text(); price = price / 1.21; $(".price .incVAT").text(price); var excl_incl = $(".price .exVAT").text(); excl_incl = "(bez. PVN)"; $(".price .exVAT").text(excl_incl); } <button onclick="pvnSwitch()">Click Me</button> <div class="price"> <div class="incVAT">12.10</div> <div class="exVAT">(ar PVN)</div> </div> Doma ir vienkārša, sākotnēji uzrāda cenu ar PVN, bet dodot komadu- attēlo cenu bez PV
×
×
 • Create New...