Jump to content
php.lv forumi

Pats Toms

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

About Pats Toms

 • Rank
  Plānā galdiņa urbējs
 • Birthday 05/20/1993

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Bauska

Contact Methods

 • Skype
  Gangans

Recent Profile Visitors

4358 profile views
 1. Domājams, ka no sākuma vajadzētu definēt, kur tu mēģini izvietot Wordpress. Būtībā, jautājums ir vai tas ir kaut kāds VPS, vai shared hosting, vai vienalga. Pēc tam jāturpina ar PHP versiju, jo izskatās, ka tāda ir Wordpress rekomendācija - https://wordpress.org/about/requirements/ .
 2. Man ir grūtības saprast, ko tu raksti, jo tu nelieto normālus teikumus un man izskatās, ka tev uzturamība ir kaut kāds mērs, cik ilgi kāds uztur X gados vai tamlīdzīgi. Viena no definīcijām, kuru atradu pirmajā wiki linkā: Maintainability - "A set of attributes that bear on the effort needed to make specified modifications." Analyzability Changeability Stability Testability Maintainability compliance Man izskatās, ka es nekur neesmu kļūdījies un pat tad, ja community vairs nestrādā pie vecās major versijas un turpmāk strādā tikai pie jaunākās vai pa
 3. Kaut kā tomēr izskatās, ka viņa miglainajā dzīves stāstā tomēr ir nevis sava taisnība, bet kaut kas, ko varētu nosaukt par viņa subjektīvo viedokli. Es piekrītu iepriekš teiktajam, ka Grey_Wolf šeit jauc bibliotēkas ar ietvariem. Normālā gadījumā ietvari tiek izmantoti pareizi - mazi, lieli, vidēji, vienalga. Tas, ka kāds kaut ko izmanto nepareizi, nenozīmē, ka tam nav jēgas pārējos gadījumos. Tik pat labi var komentēt, ka pazudīs Grey_Wolf un vairs neuzturēs savu kodu. Viens no ietvaru blakus efektiem ir uzturamība, kuru Tu ar savu pazušanu būsi būtiski sarežģījis. Bieži ietva
 4. Varbūt Time4VPS tev izskatās labi. Tur var paņemt Linux VPS Lietuvā ar Plesk, DirectAdmin vai cPanel. Kopumā ir tā, ka visticamāk tipisks shared hosting tev tik un tā nepalīdzēs izvairīties no drošības problēmām. Ja tu izmanto kaut kādus cPanel automatizētus konfigurātorus vai vienalga, tad varbūt vienkārši vari pamēģināt automātiski uzstādīt Wordpress Digital Ocean veikalā, kas tev uzkonfigurēs Dropletu pēc labās prakses. Vairāk info: https://marketplace.digitalocean.com/apps/wordpress
 5. Tev tagad būtu jānosauc programmatūras produkts, kuram ir tāds sertifikās kādu tu gribi, vai jāpiemin sertifikāts par kuru ir runa. Kas ir «sava skripta sertifikācija ES»? Ir sertifikāti, kas nosaka atbilstību kaut kādām kvalitātes un efektivitātes prasībām organizācijās, ir sertifikāti IT profesionāļiem, ir sertifikāti programmatūras produktiem, kas apliecina kaut kādu atbilstību kaut kādām normām, regulām, vienalga.
 6. Pirms daudziem gadiem ir bijušas līdzīgas problēmas, ja ierakstam ir mainīgs kadru skaits. Grūti pateikt vai šis ir tas gadījums, bet toreiz šitādus failis varēja atvērt ar Windows Media Player Classic, kas nāca ar K-Lite Codec Pack. Neesmu pārbaudījis, bet VLC varētu pamēģināt šo https://ccm.net/faq/34311-vlc-automatically-repair-damaged-or-incomplete-avi-files Lai lielo failu failu dabūtu redaktoros, varbūt pamēģini sadalīt ar ffmpeg.
 7. https://www.google.com/maps/timeline
 8. Pats Toms

  padoms

  http://www.likeit.lv/
 9. @Mārtiņš Ragozinskis, ja meklē vietu, kur ikdienā tikt pie hintiem, tad es ieteiktu kādu čata grupu. Piemēram, #developerslv irc istaba freenode.net vai skype, vai whatever.
 10. https://imgur.com/a/tyd7i
 11. Turpinot Spaiņa iesākto, ikgadējā aptauja: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzz-g-YB6cT4HyZUM7DXL_fw1KgnxQtBUB5B9dTt_yHBoFDQ/viewform
 12. Play varbūt ir viens no populārākajiem Scala projektiem, bet ja tā paskatās uz sadaļu "Saistīti meklēšanas vaicājumi", tur ir pilns ar Google Play rezultātiem. Pat tad, kad nomaina atslēgvārdu uz "Play Framework", tikai 11. rezultātā var ieraudzīt kaut ko saistītu, tas ir, activator. "Scala Play" ir interesantāks atslēgvārds, be yo, Play pazuda no kartes. Es teiktu, ka PHP joprojām ir tendence. Lielākajai daļai latviešu tautas ir tāds scale, ka tas joprojām strādā un, iespējams, tuvākajā laikā nemaz nenāksies interesēties par Play haha.
 13. Kādēļ tu mēģīni apgalvot, ka php izpildes laiks nav kritērijs? Es, protams, piekrītu, ka "fast to develop" ir svarīgi, bet tas gluži nenozīmē, ka Laravel ir super labāks par ietvariem tajā sarakstā. Dažādiem projektiem ir dažādas prasības. Man pašam īsti nav gadījies nekāds nereālākais scale ar php, bet ņemot vērā tavu pārliecību, varbūt Tu varētu pastāstīt, nevis par Yii vs Laravel, bet gan par to projektu ar Laravel - cik komandā ir cilvēku; kādi serveri; requestu daudzumu; koda performanci; izaicinājumiem; kādēļ Jūs izvēlējāties Laravel, nevis jebkuru citu X frameworku; utt.
×
×
 • Create New...