Jump to content
php.lv forumi

maarc93

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

About maarc93

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

2031 profile views
 1. maarc93

  Laravel bulk updateOrCreate

  Kā efektīvāk veikt updateOrCreate, ja man jāielasa CSV fails ar daudzām rindām? Šobrīd while ciklā iet cauri katrai CSV faila rindai un veic Laravel updateOrCreate funkciju, kas pārbauda, vai DB eksistē tāds ieraksts pēc konkrētām kolonnām un tad attiecīgi veic update, ja tāds eksistē vai create, ja neeksistē. Zinu, ka šis nav galīgi efektīvs variants, bet kā būtu efektivāk?
 2. maarc93

  Git piekļuve caur serveri

  Šāds rīks derēs https://www.opoet.com/pyro/ ? Kā pareizi uzstādīt? Man ir pieeja Digital Ocean serverim caur SSH. Mēģināju ar SOCKS proxy - atvērt git serveri caur browseri varēju, bet taisot git pull rāda timeout UPDATE: šī komanda izglāba - git config --global http.proxy 'socks5://127.0.0.1:7070' Viss strādā, paldies!
 3. Es nevaru izmantot git no sava tīkla, jo git serverim ir uzlikts, ka piekļūt var tikai no konkrētām IP adresēm. Vai ir kāds risinājums, lai es varētu pieslēgties no sava datora?
 4. maarc93

  2 npm versijas uz 1 servera

  atklāju, ka uz node_modules folderi nebija tiesības parastajam lietotājam. bet katru reizi palaižot npm, rāda, ka nepieciešamas administratora tiesības npm ERR! path /home/mzo/.npm/_logs npm ERR! code EACCES npm ERR! errno -13 npm ERR! syscall scandir npm ERR! Error: EACCES: permission denied, scandir '/home/mzo/.npm/_logs'
 5. maarc93

  2 npm versijas uz 1 servera

  ok, abiem lietotājiem $PATH ir vienāds - /usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/usr/games:/usr/local/games tad root lietotājam ar which npm rāda, ka npm atrodas /usr/local/bin, eju uz turieni un redzu, ka tur ir symlink: lrwxrwxrwx 1 root root 38 Sep 19 22:57 npm -> ../lib/node_modules/npm/bin/npm-cli.js bet ar parasto lietotāju vēl joprojām rāda, ka npm neeksistē. kur varētu būt vaina?
 6. maarc93

  2 npm versijas uz 1 servera

  which npm rāda to pašu ko sākumā. uz servera ir Ubuntu 14.04.3 LTS. ubuntu:~$ node -v The program 'node' can be found in the following packages: * node * nodejs-legacy Try: sudo apt-get install <selected package> [ups, netīšān biju izdzēsis kopējot stackoverflow komandu] ubuntu:~$ sudo node -v v7.8.0 ubuntu:~$ which node -v ubuntu:~$ sudo which node /usr/bin/node tad vienkāršāk ir izdzēst un ieinstalēt pa jaunam? kā pareizi dzēst?
 7. maarc93

  2 npm versijas uz 1 servera

  simply run rm /usr/local/bin/npm from the regular user no parastā lietotāja nevaru izdzēst, jo nav tiesības. ja izdzēšu ar sudo tiesībām, tad: ubuntu:~$ npm -v 1.3.10 ubuntu:~$ sudo npm -v 1.3.10 ubuntu:~$ npm i -g npm [nevar updeitot, nav tiesību] ubuntu:~$ sudo npm i -g npm [instalēšana pabeigta] ubuntu:~$ npm -v 1.3.10 ubuntu:~$ sudo npm -v 5.4.2
 8. Kad izsaucu npm no parastā lietotāja, tad tiek izmantota vecā versija, bet ja izmanto root lietotāju, tad ir jaunāka versija. Kā lai šo izlabo? ubuntu:~$ npm -v 1.3.10 ubuntu:~$ sudo npm -v 5.4.1 ubuntu:~$ which npm /usr/bin/npm ubuntu:~$ sudo which npm /usr/local/bin/npm
 9. maarc93

  ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Jā, piemēram, sidebar ar izvēlnēm un dažas izvēlnes ir redzamas tikai priekš admin
 10. maarc93

  ReactJS - importēt kodu no cita faila

  bet UI tiek veidots ar React un viss kods atkal lietotājam redzams
 11. maarc93

  ReactJS - importēt kodu no cita faila

  paldies, viss skaidrs ar webpack, bet kā darīt gadījumā, ja aplikācijā ir paredzēti vairāki lietotāji un katram ir savs role. kā to padot uz JavaScript? šobrīd laravel blade padodu role_id un ar JS ielasu, bet to ir pārāk vienkārši apiet.
 12. maarc93

  ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Esmu iesācējs iekš Javascript. Katru reizi lapas ielādē tiek ielādēts Javascript no jauna un jQuery arī ir. Kā vajag darīt pareizi? Ir kādi tutorials, kurus vari ieteikt?
 13. Man ir Laravel projekts ar vairākiem skatiem un katram skatam ir savs ReactJS fails. Visos ReactJS failos atkārtojas kods ar menu izvēlni. Vai ir kāds vienkāršs veids, kā importēt ReactJS klasi no cita faila?
 14. Hmm, bet man vajag priekš php5, nevis php5.6. Komanda "apt-get install php5.6-mysql" instalē priekš php5.6 /etc/ izskatās šādi:
×