Jump to content
php.lv forumi

Grey_Wolf

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4517
 • Joined

 • Last visited

About Grey_Wolf

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 01/29/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.grey-wolf.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Es piekrītu.. tāpēc meklēju - viss iekļauts.... - lai ir savs "C-panels&Co" kur var vienkārši salikt ko vajag... ja jāliek Apache utt.. - nu tad meklētu virtuālo mašīnu, kā minimums .. - tad jau "zemgalda" - "kasti" uzliktu .. - pārāk labi nerunāju angliski (skolā -vācietis) .. ja nāktos ko skaidrot pa telefonu.. būtu problēmas.. Papildus jau minēju serveri - ES zonā (ļoti vēlams) .. jo personu datu regula.. un man tur diezgan sensetīvi dati (nosacīti protams) ... - gribētos tomēr tepat LV.. (vismaz šobrīd).. nu apmēram tā.. P.S. cena 5-10 dolāri varētu būt ok..
 2. Pamazām izskatās ka nāksies pārcelties pie cita hostētāja, jo iepriekšējais labu brīdi ieslēdzis klusēšanu, un nezinu kurā brīdī viss nobruks, pagaidām viss strādā, ja kas noplīst, tiek salabots ļoti ātri.. - (naudu neprasa- un tas liek jau uztraukties, kaut gan uzprasījos ar piedāvājumu samaksāt) /gan jau kāds atkodīs kas par hostingu, bet nu ne par to stāsts/ - tātad nepieciešams hostings kas nodrošina: Vismaz 10 domēnus (LV, iespējams kādu COM) .. - vismaz 10-20 apakšdomēnus .. (otrā līmeņa, katram domēnam)... - nu vismaz 5 katram.. - kādas 10 MySQL( ver 5 ?) datubāzes .. - nelielas - lielākā kādus 10-20 Mb.. - diska vietu kādus 20-30Gb..(tas max- realitātē stipri mazāk) .. nu un standarta PHP (ver5) .. normālu, un stabīlu FTP peieju, failu up un down load .. (šī ir problēma, jo daži servisi nobrmzē, ja gribi noliet savus 2-3 gb datus.. - uzskata par DDOS uzbrukumu /vai ko citu/ ) - ikdienas noslodze paredzēta maza, visa lielā domēnu konfigurācija - testiem .. (ja testēs lielāku sistēmu- atsevišķi vienojās).. - nemeklēju haļavu.. bet nedārgu risinājumu.. Uptime jābūt- vismaz 99% .. (ja paredzēti darbi - tad iepriekš paziņot- esam cilvēki - saprotam, ka tehnika jāpieskata :) - tas neskaitās) .. - Un serveris ES ietekmes zonā .. (nu šis tā.. bet vēlams.. ).. Varbūt kāds ko var ieteikt?
 3. Princips visur ir vienāds, tiko tiek saņemts SMS un akceptēts, viņi veic pieprasījumu uz tavu web lapu GET, vai POST.. kur tiek atsūtīti tel. numurs, maksājuma kods (ja dažādas summas) , TEKSTS ko sūtija lietotājs - nu tā tad izlobi, kādu pakalpojumu vajag, lietotāja ID vai ko citu.. Tavā galā viss tiek apstrādāts un tiek atgriezts - SMS pakalpojumu noteikts - JESON strings, - kur norādi SMS sūtītājam vajadzīgo info - teiksim piejas kodu lapai, vai ko nu tev tur vajag.. - tajā skaitā info, ja ir notikusi kļūda (teiksim nekorekts lietotāja ID), tad no lietotāja naudu neiekasē... - viņi to tekstu aizsūta atpakaļ SMS sūtītājam ... - pēc līdzīga scenārija darbojās arī banku norēķini - tur gan obligātais sertefikāts utt.. - bet pamatprincips tas pats - GET/POST pieprasījums- tava servera apstrāde - atbilde pēc noteikta standarta ... - ja vajag, velreiz tiek nosūtīts GET/POST par izpildi/atteikumu...
 4. Nu ja nokopēji, un pelni ar to naudu, tad atsauce jānorāda.. ASV vispār interesanti ar tiem patentiem - tie būtiski atšķiras no Eiropas pantentiem.. ASV tu vari nopatentēt, ka pēc makaroniem lidosi uz blakus pilsētu ar helikopteri .. - Eiropā par tevi pamatīgi ieņirgs..., pie tam otrs var nopatentēt to ka pēc makaroniem viņš lidos ar citas markas helikopteri - pa citu maršrutu - un atkal izniegs patentu - tad nu abi varēs gadiem tiesāties.. - ASV var nopatentēt tehnoloģiskās nianses (paskatataties teiksim HDD- tur virsū būs kā minimums pāris desmiti patentu - /patiesībā katrs apraksta vien kādu nebūtisku niansi izgatavošana/) ... tāpatās var nopatentēt, kādu loģisko risinājumu - kaut vai 2 būtiskas koda rindiņas.. .. tāpēc 30 rindiņas patiesībā ASV var radīt ļoti lielas problēmas.. - Eiropā informācija (nu var jau teikt ka filma ir informācija, bet tas šoreiz netēmā) nav pakļauta autortiesībām.. (teiksim ziņas).. - tas attiecās arī uz matemātiskiem, un loģikas risinājumiem.. ASV, kā jau minēju var patentēt risinājumu..
 5. Smagi kļūdies.. ietvari nav valoda- tos neviens mūžigi neuzturēs- pazudīs intrese- pazudīs uzturēšana.. jo kāds jau par to visu maksā.. - nav BEZMAKSAS INTERNETA.. nav.. - uzreiz nepateikšu, bet pāris "ietvari" kas uz JS ir jau no skatuves sen pazuduši.. - brīvākā brīdī pameklēšu - ielikšu nosakumus - tik vien kā atsauksmēs tos vairs neatradīsi.. - bibliotēkas, - tās savāc pie sevis.. un izmanto.. a ietvari - tie pie izstrādātāja... un neviens negarantē to uzturamību, izņemot pašus izveidotājus.. Es lapas izveidoju, un atdodu visu kodu klientam .. - esmu es, nēsmu.. klients pats dara ar savu kodu ko grib.. P.S. oar ietvaru uzturamību - mits, vel jo vairāk ka no nākamā gada pat FLAH vairs neatbalsta.. - tātad FLASH ir pagātne.. jau.. (skat. Adobe info)..
 6. Protams ka katrs izmanto savus "vecos-pārbaudītos" koda fragmentus, tas piederās pie lietas.. Bet bieži "ietvari" tiek izmantoti pavisam elementāru lietu izveidošanai.. - nu nafig vilkt milzu JS "ietvaru" , ja lapā izmanto vienu JS funkciju.. teiksim $(......) vietā var elementāri uzrakstīt standarta JS f-ju (vai pat tīri HTML 5 iespējas), un ietvarus vispār neizmantot.. protams ja projekts ir liels, un to izstrādā vesela cilvēku grupa, tad ir vērts padomāt.. bet tā.. vienkāršai vizītkartes lapai.. (2-3 lapas kopā).. priekš kam tas vajadzīgs.. - un jā, JS ietvari, agri vai vēlu var sagādāt pārsteigumus- tko to izstrādātāji pārtrauks tos uzturēt (teiksim likvidēs lapu, no kuras tie tiek ielādēti) .. P.S. slikts ir programmētājs, kas nedomā par koda optimizāciju, bet domā- ai lietotājs nopirks labāku "dzelzi" ... https://mults.info/mults/?id=375
 7. Maziem projektiem, jau ok.. - bet kad liels.. - paskaties uz DB un saproti.. - ....:rupjie vārdi izlaisti:.... - esmu redzējis tādas DB.. kur maz neliekās.. un pārsvarā tās bijis uz "ietvaru" rēķina.. - esmu - nu ļoti skeptisks uz visu to - ..
 8. TAS IR !!! JavaScripts !!! .. tur jau tā lieta, ka "ietvari" ir tā pati valoda, tikai iepriekš uzrakstītas funkcijas/klases .. mazos uzdevumos pilnīgi bezjēdzīga lieta.. Pie tam daudziem "ietvariem" ir problēma (it īpaši Java Script) .. - a) tiek atvilkts lieks kods (parasti ne maziņš)- bibliotēkas.. b) mēdz pazust.. - ne viens vien jau nozudis no skatuves..
 9. Nu jā, viens DB nepareizs pieprasījums var visu nokaut.. - faktiski par to stāsts.. ietvari - praktiski NEKAD neveic optimizāciju.. pofig.. - griež visu pa rinķi.. - Java Skript: nu nafig jāiet cauri funkcijai $(pieprasijums)… kad viņa izpildīs objekts(Objekta_id)…. .. faktisi to pašu.. - un komandā pieņemts programmētājs - kas nezina neko par Db .. var kodu nokaut.. maz neliekoties... Paprasi UK - POST SERVICE (ja pa reizi uzrakstīju) oficiālo DB - .. adrešu DB Britu salās - 4,5 GB … optimizēju (2 dienas ).. 400 Mb.. ātrdarbība uzreiz izauga.. - tur nav indexi, skaitļi- kā char utt.. visi lauki 255 bit utt... - tā kā nevajag.. man te irst.. - agrāk krutas spēles aizņēma 1-10Mb,, tagad gandrīz terebaitu.. .. un iemesls- 99% ir ietvari ( ASM - uz C++ … visi ir ietvari, kas samazina skaitļošanas jaudu.. ) .. nevajag man te zupu uz galvas liet.. - Drošības caurums - jo plašāka ēka, jo vairāk ieejas - tas ir vispār zināms fakts.. Nu jā, vienmēr jāpadomā, vai neizmantot jau gatavu kodu.. - tā ir.. visu nosaka doma, un lietderības koificents.. - laiks/nauda/drošiba.. - ja lapa maza.. tad diez vai ir vērts taisīt visu no nulles.. - ātrdarbību neredzēs, lauzt neviens nelauzīs (nu kurš lauzīs kādu kaķu lapu).. - kaut gan - ja drošības caurums kļūst zināms - tad iespēja ka lapu uzlauzīs ir ļoti augsta.. - ja nesalabosi nenosekosi līdz.. tad ROBOTI uzlauzīs.. - uzlauž- visa lapas - kuras izmanto konkrēto kodu.. ja vien kods nav modificēts.. - tā jau ir luzšanas klasika .. - a pašrakstīto lapu - roboti neaiztiks.. ja vien pašā PHP/SQL nebūs caurums .. (un var būt ja vien nav viss pārdomāts).. P.S. man darbā- iet ar finansēm saistīta lapa.. paštaisīta- ir bijušas n-tie mēģinājumi uzlauzt.. - 99,99% redzu tikai logos.. ka robots ir mēģinājis lauzt.. - viss strādā jau 7 gadus.. .. kamēr pats serveris nenoklāsies. tikmēr viss Ok.. - tieši tāpēc - pret frimvorkiem…
 10. https://www.php.net/manual/en/function.str-ireplace.php .. - manuālis, un velreiz manuālis..
 11. Servera konfigurācija cita.. - bet ja neizmantosi i variāciju, tad būs serveri uz kuriem dabūsi laukā brīnumu lietas..
 12. str_ i replace !!!! es jau rakstīju burtiņš i bez strādā tikai ar tīriem latīņu simboliem, ja gribi UTF-8 tad i .. tas attiecās uz visām string funkcijām ..
 13. Strādāju ar PHP, MYSQL, JavaScript.. Ietvarus savos projektos neizmantoju, jo patiesībā tas stipri samazina ātrdarbību.. (programma, kas izpilda programmas programmu) PHP.. - jau pats ir intrepretātors, ja viņam uzkrauj vel vienu interpretātoru.. tad ātrdarbība zūd.. Un varat man te visi nestāstīt ka tā nav.. , dažreiz izstrāde gan stipri paātrinās, bet tas attiecās tikai uz nelielām lapelēm.. Pie tam izmantojot ietvarus, palielinās risks, ka pašā ietvarā jau ir drošības caurums (kās nav retums)… - tātad nopietnos projektos - nekādus ietvarus.. P.S. Darbus, meklēju tikai fona režīmā, vismaz pagaidām - uz pusslodzi..
 14. aaa.. PHP. COM izrādās.. fuj... PHP.net..
×
×
 • Create New...