Jump to content
php.lv forumi

Grey_Wolf

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4499
 • Joined

 • Last visited

About Grey_Wolf

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 01/29/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.grey-wolf.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kirils ir FidoNet tēls.. pie tam diezgan amizanta personība.. - reāls cilvēks, varētu intereses pēc pameklēt, vārdu(Kirils) uzvārdu.. Tie kas bijuši FidoNet:RU daļā noteikti viņu zin.. tagad jau tā ir folklora.. (Fido ap pagājušā gadsimta 90 .. vairāk kā 30 gadus atpakaļ.. ) P.S. būs jāpameklē.. palika interesanti..
 2. budžets, kāds budžets.. savādāk vari meklēt, te laiku pa laikam kāds meklē - mistiskam projektam...
 3. precīzi otrādāk.. nevienam JS frimworkam - ta vispār nevienam frimworkam nav nākotnes - to dzīves laiks ir apmēram 5 gadi... PHP tomēr ir kā valoda, tāpat tīrs JS ... a - visādi NODE un citi brīnumi, nāk un iet .. pēc laika neviens pat neatcerās kas tur bija.. Tīrās programmēšanas valodas - saglabājās gadu desmitiem .. paskaties - teiksim C (C++) .. joprojām ir aktuāla valoda.. un būs vel ilgu laiku, jo nekas labāks nav izdomāts..
 4. nav svarīgi kur tu izvadi datus... fails: xxx.php <?php /// izvadam datus no datubāzes CSS izskatā ... ta kaut vai pliku meiču izskatā - ka tik brauzeris saprot echo END <<< .super_duper_css_klase{ color: {$mainīgais_no_db['super_css_krasa']}; border: {$mainīgais_no_db['super_css_borderis']}; $vienkarsh_mainigais { $mainigais_masivs['masivs_xx'] } ... } END: ?> ta vari izvadīt ko tev vajag, arī Echo strādā - tikai 1 līnijā !! Papildus aizmirsti kombināciju <?=$mainigais;?> .. un uz visiem laikiem.. izmanto pilno - un vienīgi <?php echo $mainīgais; ?> ... EDIT: palaboju kodu- masiva elementi jāliek {} savādāk būs kļūda, un nevarēsi saprast kāpēc.. parastais mainīgais bez {}, tāpat nebiju uzlicis echo .. ātrumā rakstiju..
 5. Tu vel cilvēkam kas nemāk programmēšanas 2+2 piedāvā asambleru...
 6. Nu tas ir optimāli.. parasti jau zin, bet priekš atrādīšanas, parasti nodod pliku JPG.. kad klients pirmo apstiprinājumu devis, tad tikai sāk graizīt un pielāgot, jo labi zināms, ka reti kurš klients neprasa ko izmainīt... un dizainam noteikti nevajag logošānās skriptu.. uztaisa 2, vai 3 bildes, kur visi varianti ir redzami. parasti tie ir photosop slāņi, grupas.. tad nu taisa hiden->jpg.. kamēr visas atrādāmās bildes ir uztaisītas - ātri un efektīvi.. nevis programmē, liek uz servera.. utt..
 7. Kopš kura laika dizainam vajag programmēšanu.. pat html var nezināt.. to dara jau citi cilvēki.. normāli dizaineris atdod sagriešanai, un apstrādei, gatavu PSD failu.. atrādod JPG formāta bildītes.. tu prasi jau servera pusses programmu.. kam ar dizanu - nu nav nekāda sakara..
 8. un kur problēmas DB pielikt 1 papildus lauciņu? Tāpat jau saglabā niku, un paroli, pieliec vel dzimums.. 0 sieviete, 1 vīrietis.. un kad ielagojās, pārbaudi, vai ir 0, vai 1 attiecīgi, vīrietis/ sieviete.. Kur problēma?
 9. Spriežot pēc koda.. vispār bezjēdzīgs pasākums.. Pilnīgi nevajadzīgi tiek izmantota datu bāze.. Ja vēlies ĪSLAICĪGI saglabāt datus, saglabā tos sesijās mainīgajos.. nevis datu bāzē.. Ir tā ka otrs lietotājs redzēs cita lietotāja ieliktos datus.. - -KODS IR BEZJĒDZĪGS .. Padomā loģiski ko tavs kods dara!! 1. NODZĒŠ.. datubāzi.. ieraksta kaut ko jaunu .. 2. ielasa datus!! - KĀDUS DATUS?? .. tie jau varbūt ir "Djadja Vaja" dati.. - nekādas garantijas ka lietotāja.. dati... 3. Un ko iegūsti? NEKO !! Kods ir bezjēzīgs..
 10. Tās kas sludinās mēnešiem ir: Jāzin: Boing vadības sistēma, vēlams arī pilota apliecība, jāpārzina japāņu un ķīniešu, valodas.. darbs modernā ofisā (sēdēsiet blakus rindā - kā skolā).. Atalgojums konkurētspējīgs (varēsi konkurēt ar sētnieku)... var radoši izpausties -(drīkstēsi izvēlēties cik karotītes cukura pie kafijas/ tējas pielikt).. un tā tālāk.. Tāpēc arī nevar atrast darbiniekus.. Labs programmētājs ir radoša personība, tiko sprostā - produktivitāte zūd.. P.S. par to moderno ofisu - reālitāte - sen atpakaļ biju uz interviju - un tur tā cilvēki mēģināja strādāt - 4! rindās galdi - (dranķīgāk kā klasē), aiziet nekur nevari.. - jo ""bosi" no augšas vēro.. Teicās ka tas gan esot "pagaidām" .. (gads etak. 2005? )... un vel virkne tādu moderno ofisu redzēts..
 11. Pats jautrākais sākās pēc CV saņemšanas.. Kāpēc jums to vajag? Kāpēc uzņēmumam kas meklē koderi, jāzin, vai viņam ir bērni??? Kāpēc vajag Foto, (FB/Draugi etc linki)???| Kur liksiet manu CV pēc atlases beigām??? ----------- Šo var uzdot teiksim Lattelekom.. nevarat atbildēt -> Datu Valsts inspekcijai - ups to 20 miljoni sodiņš... ------------------- Ja vajag darbinieku - prasi nevis CV .. bet - > ko māki, ko vari..... Šobrīd ES Datu regula vispār aizliedz, uzdot jautājumus kas neattiecās uz darbu..
 12. Atalgojums.. ?? prasības tādas itkā piedāvātu 2K uz rokas..
 13. Ja SQLs ir uz tava servera, tad ir iespēja izveidot savu kārtošanas algoritmu.. tur ir faili, kas nodrošina katra kodējuma kārtošanu - secību . šī nav tikai LV problēma, un "fiksi" ir atrodami.. bet teorētiski "UTF8_.... Latvian.." vajadzētu strādāt korekti..
 14. Validāciju ar JQuery? - manuprāt tas ir āzi par dārznieku.. smaga, nekontrolējama sistēma - no drošības viedokļa slikti, jo patiesībā neviens īsti nezina ko viņa dara.. , kurā brīdī parādīsies kāds caurums.. AJAX validācija - attaisnojas tikai tajā gadījumā, ja dati jāsalīdzina ar datiem kas glabājās uz servera.. savādāk ir stipri dīvaini, prasi severim pārbaudīt vai useris visus laukus aizpildīja.. un cik ir daudz 10 tūkstoši? 100 tūkstoši? Vai 10 lauki? kur problēma veikt pārbaudi ar JS, bez visādiem frimworkiem?
 15. Es vienmēr esmu teicis, ka freimworki nāk un iet.. kad sāku programmēt, bija arī citi .. bet JS ka ir tā arī paliek.. Ir daudzas lietas ko var JS izdarīt ar nelielu skriptu - 1 vai 2 funkcijas, bet ar kādu no freimworkiem jāvelk līdzi daudzi megabaiti liekas drazas.. pie tam, ne visi tos freimworkus tur uz sava servera, daudzi paļaujās uz izstrādātāju - kurš saprotamu iemeslu dēļ, var jebkurā brīdī pazust.. Pie tam, izmantojot freimworkus, kods neizbēgami izpildās lēnāk.. Pie tam, kā jau piminēts, daudzi kaz lepni stāsta ka pārzin kādu no freimworkiem- JS nedjēdz pat viss minimālākajā līmenī..
×
×
 • Create New...