Jump to content
php.lv forumi

Grey_Wolf

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  4476
 • Joined

 • Last visited

About Grey_Wolf

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 01/29/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.grey-wolf.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga
 1. Brauzeru lietojamība

  Vai kādam gadijumā nav statistika kādus brauzeri tiek izmantoti Cik liela daļa ir uz IE, Crome, Ugunslapsa, safari, opera.. Intresē arī versijas. jo pamatstatistika jau ir viegli atrodama..
 2. SMS apmaksas sistēmas

  ir arī citi iemesli kāpēc tieši SMS maksājumi.. šoreiz man nav nepieciešami padomi kā pelnīt, bet gan konkrēta informācija kas šo pakalpojumu piedāvā, un atsauksmes par konkrēto firmu..
 3. SMS apmaksas sistēmas

  tas hold nebūtu būtiski, galvenais lai firma netaisa kautkādus brīnumus, bet izmaksā regulāri. Hold periods jau izveidojās, jo mobīlie operātori, jau pārskaita tikai pēc kādām pāris nedēļām, tātad arī tālāk viņi nodod ar aizkavēšanos... Vairāk interesētu Latvijas firmas, jo ārzemju trafiks nav plānots Par VID - kas to lai zin, viņii var sākt interesēties ja gadā nosūti vairāk par 3 paciņām .. , ar tām atsaldētajām VID vecenēm nekad nevar zināt.. :(
 4. SMS apmaksas sistēmas

  nē, man vajag kur ir pakalpojumu pārdošana, nevis SMS spameris.. Precīzāk SMS gateway tipa pakalpojumi, Nepieciešam gan pakalpojumu pārdošana (maksas SMS) gan telefona validācija- lai pārbaudītu ka ir īstais numurs.. Piedevām viņiem tik neloģiska web lapa, ka nekad viņus neizvēlētos. Nevar saņemt nomālu informāciju par pakalpojumiem..
 5. SMS apmaksas sistēmas

  Vai kāds varētu padalīties kādas firmas šobrīd piedāvā SMS pakalpojumus. Lielos kantorus nepiedāvāt, jo apjoms neplānojās diži liels, labi ja pāris desmiti EUR mēnesī. Un kādas ir atsauksmes. Ko paši lietojat. Kādi zemūdens akmeņi. Kā ar VID. Atradu 3 firmas, iespējam ka ir vel citas.. http://www.heaven.lv/pakalpojumi/sms-pakalpojumi http://www.esteria.lv/lv/ par šo daudz sūdzībs . un šis http://mpakalpojumi.lv/ vai vispār dzīvs, agrāk bija sakarīgs, šobrīd nav nekādas ojausmas Ko paši izmantojat, kādi nosacijumi ar naudas saņemšanu šobrīd kā privātpersona, bet laikam jau būs kāda daļa jātskaita VID - lai nesāk trobelēt...
 6. Web lapas izmērs

  Paldies.. nu jā .. man tieši dēļ dizaina arī vajadzēja to izmēru.. pats pie lielajiem "moņiem".. tātad - dizains būs jāmaina, jo daudzi skatīs no "mobīllajām" ierīcēm.. Edit: nu jā man 768.. ( dizainam).. nekas nav īpaši mainijies..
 7. Web lapas izmērs

  Sen nēsmu darbojies ar Web lapām. tāpēc jautājums. Kāds šobrīd ir vispār pieņemtais Web lapas izmērs - platumā( pikseļos).. Tā lai atverot lapu, tā būtu uzreiz redzama visā platumā.. Monitori dažādi + mobīlās ierīces.. tātad, pilns jautājums: Kāds ir lapas optimālais izmērs lai to nevajadzētu "skrolēt" , uz 80% pārlūku.. (ierīču)
 8. Darbs IT jomā

  Pats jau brītiņu prom no IT, ( ja par maizes darbu), bet sāku tieši tā - pašmācības ceļā.. Kā jau tika minēts galvenais - parādi ko māki, ja vari tad var veidot karjeru.. sākumā jau neviens milzu naudu nemaksās, bet tas dos pieredzi un "reputāciju" , šis divas lietas tiek augstāk novērtētas kā diploms.. , izņemot valsts institūcijas, kautgan arī tur pieredze ir svarīga- zinu cilvēkus kas augstos IT amatos ( ar ļoti labu algu), bet bez IT speciālā diploma, bieži vein tiek paprasīta vienkārši AuKstākā izglītība ;)
 9. Foruma migrācija

  jep.. LInku nelieliem ziedojumiem.. un turpinam.. P.S. limku/ iespēju- galvenē...
 10. Foruma migrācija

  nah.. ja viss notiekās tad paliekam.. neredzu iemeslu migrācijai..
 11. Turnīra tabulas skripts.

  Manējais kodējums :)
 12. Mysql secība trešajam join.

  Different SQL JOINs Before we continue with examples, we will list the types the different SQL JOINs you can use: INNER JOIN: Returns all rows when there is at least one match in BOTH tables LEFT JOIN: Return all rows from the left table, and the matched rows from the right table RIGHT JOIN: Return all rows from the right table, and the matched rows from the left table FULL JOIN: Return all rows when there is a match in ONE of the tables --------------------- http://www.w3schools.com/sql/sql_join.asp tavā gadījumā nemaz nevajag pilno tabulu apvienojumu ! tas tikai noslogo serveri, un neļauj pareizi sakārtot datus .. P.S. nu jā nākamreiz kad posto kveriju, saliec viņu tā lai var izlasīt !
 13. programmatura kas ļauj veidot mūltenītes..

  saprotu ka - savstarpēji .. strīdamies.. bet šoreiz kas par uzbraucienu ?? ??
 14. programmatura kas ļauj veidot mūltenītes..

  ??? kas par jaut? neiebraucu .. :(
×