Jump to content
php.lv forumi

Grey_Wolf

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4513
 • Joined

 • Last visited

About Grey_Wolf

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 01/29/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.grey-wolf.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Riga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Smagi kļūdies.. ietvari nav valoda- tos neviens mūžigi neuzturēs- pazudīs intrese- pazudīs uzturēšana.. jo kāds jau par to visu maksā.. - nav BEZMAKSAS INTERNETA.. nav.. - uzreiz nepateikšu, bet pāris "ietvari" kas uz JS ir jau no skatuves sen pazuduši.. - brīvākā brīdī pameklēšu - ielikšu nosakumus - tik vien kā atsauksmēs tos vairs neatradīsi.. - bibliotēkas, - tās savāc pie sevis.. un izmanto.. a ietvari - tie pie izstrādātāja... un neviens negarantē to uzturamību, izņemot pašus izveidotājus.. Es lapas izveidoju, un atdodu visu kodu klientam .. - esmu es, nēsmu.. klients pats dara ar savu kodu ko grib.. P.S. oar ietvaru uzturamību - mits, vel jo vairāk ka no nākamā gada pat FLAH vairs neatbalsta.. - tātad FLASH ir pagātne.. jau.. (skat. Adobe info)..
 2. Protams ka katrs izmanto savus "vecos-pārbaudītos" koda fragmentus, tas piederās pie lietas.. Bet bieži "ietvari" tiek izmantoti pavisam elementāru lietu izveidošanai.. - nu nafig vilkt milzu JS "ietvaru" , ja lapā izmanto vienu JS funkciju.. teiksim $(......) vietā var elementāri uzrakstīt standarta JS f-ju (vai pat tīri HTML 5 iespējas), un ietvarus vispār neizmantot.. protams ja projekts ir liels, un to izstrādā vesela cilvēku grupa, tad ir vērts padomāt.. bet tā.. vienkāršai vizītkartes lapai.. (2-3 lapas kopā).. priekš kam tas vajadzīgs.. - un jā, JS ietvari, agri vai vēlu var sagādāt pārsteigumus- tko to izstrādātāji pārtrauks tos uzturēt (teiksim likvidēs lapu, no kuras tie tiek ielādēti) .. P.S. slikts ir programmētājs, kas nedomā par koda optimizāciju, bet domā- ai lietotājs nopirks labāku "dzelzi" ... https://mults.info/mults/?id=375
 3. Maziem projektiem, jau ok.. - bet kad liels.. - paskaties uz DB un saproti.. - ....:rupjie vārdi izlaisti:.... - esmu redzējis tādas DB.. kur maz neliekās.. un pārsvarā tās bijis uz "ietvaru" rēķina.. - esmu - nu ļoti skeptisks uz visu to - ..
 4. TAS IR !!! JavaScripts !!! .. tur jau tā lieta, ka "ietvari" ir tā pati valoda, tikai iepriekš uzrakstītas funkcijas/klases .. mazos uzdevumos pilnīgi bezjēdzīga lieta.. Pie tam daudziem "ietvariem" ir problēma (it īpaši Java Script) .. - a) tiek atvilkts lieks kods (parasti ne maziņš)- bibliotēkas.. b) mēdz pazust.. - ne viens vien jau nozudis no skatuves..
 5. Nu jā, viens DB nepareizs pieprasījums var visu nokaut.. - faktiski par to stāsts.. ietvari - praktiski NEKAD neveic optimizāciju.. pofig.. - griež visu pa rinķi.. - Java Skript: nu nafig jāiet cauri funkcijai $(pieprasijums)… kad viņa izpildīs objekts(Objekta_id)…. .. faktisi to pašu.. - un komandā pieņemts programmētājs - kas nezina neko par Db .. var kodu nokaut.. maz neliekoties... Paprasi UK - POST SERVICE (ja pa reizi uzrakstīju) oficiālo DB - .. adrešu DB Britu salās - 4,5 GB … optimizēju (2 dienas ).. 400 Mb.. ātrdarbība uzreiz izauga.. - tur nav indexi, skaitļi- kā char utt.. visi lauki 255 bit utt... - tā kā nevajag.. man te irst.. - agrāk krutas spēles aizņēma 1-10Mb,, tagad gandrīz terebaitu.. .. un iemesls- 99% ir ietvari ( ASM - uz C++ … visi ir ietvari, kas samazina skaitļošanas jaudu.. ) .. nevajag man te zupu uz galvas liet.. - Drošības caurums - jo plašāka ēka, jo vairāk ieejas - tas ir vispār zināms fakts.. Nu jā, vienmēr jāpadomā, vai neizmantot jau gatavu kodu.. - tā ir.. visu nosaka doma, un lietderības koificents.. - laiks/nauda/drošiba.. - ja lapa maza.. tad diez vai ir vērts taisīt visu no nulles.. - ātrdarbību neredzēs, lauzt neviens nelauzīs (nu kurš lauzīs kādu kaķu lapu).. - kaut gan - ja drošības caurums kļūst zināms - tad iespēja ka lapu uzlauzīs ir ļoti augsta.. - ja nesalabosi nenosekosi līdz.. tad ROBOTI uzlauzīs.. - uzlauž- visa lapas - kuras izmanto konkrēto kodu.. ja vien kods nav modificēts.. - tā jau ir luzšanas klasika .. - a pašrakstīto lapu - roboti neaiztiks.. ja vien pašā PHP/SQL nebūs caurums .. (un var būt ja vien nav viss pārdomāts).. P.S. man darbā- iet ar finansēm saistīta lapa.. paštaisīta- ir bijušas n-tie mēģinājumi uzlauzt.. - 99,99% redzu tikai logos.. ka robots ir mēģinājis lauzt.. - viss strādā jau 7 gadus.. .. kamēr pats serveris nenoklāsies. tikmēr viss Ok.. - tieši tāpēc - pret frimvorkiem…
 6. https://www.php.net/manual/en/function.str-ireplace.php .. - manuālis, un velreiz manuālis..
 7. Servera konfigurācija cita.. - bet ja neizmantosi i variāciju, tad būs serveri uz kuriem dabūsi laukā brīnumu lietas..
 8. str_ i replace !!!! es jau rakstīju burtiņš i bez strādā tikai ar tīriem latīņu simboliem, ja gribi UTF-8 tad i .. tas attiecās uz visām string funkcijām ..
 9. Strādāju ar PHP, MYSQL, JavaScript.. Ietvarus savos projektos neizmantoju, jo patiesībā tas stipri samazina ātrdarbību.. (programma, kas izpilda programmas programmu) PHP.. - jau pats ir intrepretātors, ja viņam uzkrauj vel vienu interpretātoru.. tad ātrdarbība zūd.. Un varat man te visi nestāstīt ka tā nav.. , dažreiz izstrāde gan stipri paātrinās, bet tas attiecās tikai uz nelielām lapelēm.. Pie tam izmantojot ietvarus, palielinās risks, ka pašā ietvarā jau ir drošības caurums (kās nav retums)… - tātad nopietnos projektos - nekādus ietvarus.. P.S. Darbus, meklēju tikai fona režīmā, vismaz pagaidām - uz pusslodzi..
 10. aaa.. PHP. COM izrādās.. fuj... PHP.net..
 11. PHP pēc savas būtības ir interpretators.. un ņemt viņam virsū vel vienu.. "Laravel" vai citu, ir diezgan nežēligi pret ātrdarbību.. tas ir tas pats kas "mersim " uzkraut virsū "zaparu" un gadīt "Lambardžino" ātrumu ..
 12. aizmirsti- ja vien nevēlies šķirties...
 13. Tehniskais pamatojums, kas ko.. Savādāk no 100$ līdz 100Miljardiem.. - man savulaik vien paprasīja par 100 naudiņam uztaisīt google analogu - - tas pat nav joks, tā bija, tad pat nezināju raudāt vai smieties (par cilvēku).. Bet tā, domēna reģistrācija 10+21% + darbs- (10Eur) .. (~~22EUR).. - hostings 1 EUR (uz gadu 12 Eur) + tavi 10 .. e-pasts - inbox- 0+ tavi 10 Eur.. google - 0 +10 tavi.. u.c. lietas ? Eur+ 100 tavi … - dizainas+ 300-500 eur.. - nu un tavs worpres programming..
 14. Kirils ir FidoNet tēls.. pie tam diezgan amizanta personība.. - reāls cilvēks, varētu intereses pēc pameklēt, vārdu(Kirils) uzvārdu.. Tie kas bijuši FidoNet:RU daļā noteikti viņu zin.. tagad jau tā ir folklora.. (Fido ap pagājušā gadsimta 90 .. vairāk kā 30 gadus atpakaļ.. ) P.S. būs jāpameklē.. palika interesanti..
×
×
 • Create New...