Jump to content
php.lv forumi

werd

Moderatori
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

About werd

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 10/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga

Contact Methods

 • Skype
  janis.sakars

Recent Profile Visitors

10286 profile views
 1. https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/encryption-functions.html#function_aes-encrypt - iebūvētā AES_ENCRYPT() MySQL funkcija neder? Izmanto "sāli", lai enkriptētu un dekriptētu - bez sāls neviens nenolasīs to vērtību arī tad, ja iegūs tavu datu bāzi.
 2. http://docker-sync.io - pieredze gan rāda, ka vienā brīdī nosprūst - sīkāk te. Diemžēl sakarīga risinājuma priekš MacOS pagaidām nav.
 3. Pat diezgan lētāk kā DO :) DO ir lietots labu laiku - stabils un atbilst autora prasībām. Hetzner tiek lietots salīdzinoši nesen, bet jau tagad skaidrs, ka viņiem problēmu ir vairāk un bieži kāda fiziskā mašīna palido - viņu incident lapā ir garš saraksts :) Hetzner arī nedaudz atpaliek fīču ziņā - nav firewall etc. Protams, iet uz priekšu arī viņi - nesen palaida Load Balancing Beta versiju.
 4. Autortiesības taču neliedz citiem radīt to pašu no nulles (bez špikošanas) :) Ir gan stulbi, ka figņas savietošanu ar citu figņu var definēt kā patentu (dizaina patents etc.) un pārējie maksā vai sūkā pirkstu.
 5. Sāksim ar to, kā pareizi nosaukt to, ko tu vēlies izmantot :) https://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=repozitorijs&dzimte=1 - repozitorijs (tas, viņš - ja vēlies draugu).
 6. werd

  OCTA API

  https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta laikam būs īstais LTAB serviss bez liekas informācijas ievades
 7. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 8. werd

  printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 9. Manuprāt, summa ir vienāda ar vidējo no viņu potenciālā zaudējuma un tava potenciālā ieguvuma, ja nepārdosi un paturēsi sev. Pieņemot, ka tu pats to nelieto un arī neplāno lietot, kā arī pieņemot, ka šis uzņēmums ir kāds no Lursoftā atrodamajiem (kam publiskie finanšu rādītāji ir skumji) - pārsimts EUR max.
 10. werd

  Mekleju programetaju

  @st0ne 10-15x gadus atpakaļ šis vēl varbūt izietu cauri; šodien - nē. Ideja ir tik pat nenopietna kā piesolītais "avanss" :) 300 EUR var ieguldīt lietderīgāk - pietiek šo pokemonu lapu un portālu.
 11. Ja Smarty, tad prātā nāk 3x varianti: Būs jāuztur aizvēsturiski projekti, kuros tas tika izmantots, jo agrāk skaitījās "kruts" Būs jāizmanto jauniem projektiem, jo kāds vēl aizvien domā, kas tas ir "kruts" Gan, gan Jebkurā gadījumā, domāju, ka reti kuram ceļās roka sūtīt CV :)
 12. werd

  LV drosiba

  Šajā jautājumā pilnībā piekritīšu @codehighriga teiktajam. Kāda iespēja, ka cilvēks izveidos un uzturēs labas kvalitātes resursu, ja pat uzrakstīt garumzīmes nav spējīgs? Pokemonu spēlītes nekas vairāk.
 13. Paldies par info! :) Kādi rezultāti ar šo jauno procedūru?
 14. Šobrīd esam vēl neliela komanda - 2x PHP programmētāji uz vietas, 2x PHP remote, 3x PHP piesaistīti no partneriem uz projektu.
 15. Saņemam uzdevuma risinājumu (rekomendējam Github repo, bet nav obligāti). Ja ir Github profils, tad, protams, arī aplūkojam publiskos repo un dalību OS projektos un sociālo IT dzīvi kopumā Ja ir atsūtīts CV, tad, protams, iepazīstamies ar to Tāpat arī uzmeklējam personu iekš LinkedIn un papētam profesionālo vēsturi Iepazīstamies ar risinājuma aprakstu (ja tāds ir) un pašu kodu Aplūkojam koda stilu, struktūru, noformējumu, komentārus, sarežģītību, apjomu Detalizēti iepazīstamies ar realizēto biznesa loģiku Kādi pieņēmumi va
×
×
 • Create New...