Jump to content
php.lv forumi

werd

Moderatori
 • Posts

  378
 • Joined

 • Last visited

About werd

 • Birthday 10/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga

Contact Methods

 • Skype
  janis.sakars

Recent Profile Visitors

10817 profile views

werd's Achievements

 1. Piekrītu augstāk sniegtajiem komentāriem - "zaļš gurķis" ļoti lēni (ja vispār) spēs izdarīt visu viens pats bez palīdzības no citiem. Skarbā realitāte, bet tomēr jāņem vērā, ka programmēšana nav priekš visiem - ir cilvēki, kas gadiem mokās, bet spītīgi mēģina sevi pārliecināt: "es esmu programmētājs". Katram, protams, izaugsme ir dažāda un tā atkarīga no vides - vai darbojies spēcigā komandā/projektā vai "mauc pa savam" kādā mazā, melnā kantorītī. Pieredze rāda, ka bieži vien problēma pat vairāk ir ne tehniska - spēja saprast biznesa pusi jeb saprast ko nepieciešams uzbūvēt un kāpēc. Ja tas ir detaļās (nevis virspusēji) skaidrs, tad piemeklēt atbilstošāko tehnisko risinājumu nav tik sarežģīti - ja neizproti nedz biznesa pusi, nedz tehnisko - tad vienam tikt galā ir grūti un rezultāts diezgan droši nebūs gaidītais. @Mārcis Abele silti iesaku tev atrast sevi spēcīgā komandā (tas nenozīmē lielā uzņēmumā) - ja tev ir dots būt labam programmētājam, tad progress un rezultāti neizpaliks (zinošāki komandas biedri palīdzēs).
 2. https://mpdf.github.io vai https://wkhtmltopdf.org (sarežģītākiem gadījumiem)
 3. @Spoon galīgi nav noslēpums :) SIA Arkbauer; https://arkbauer.com/about/technology/ var papētīt sīkāk kādas tehnoloģijas +/- ikdienā izmantojam. Šobrīd kā reiz meklējam komandas papildinājumu, ja ir interese ;)
 4. Mēs ikdienā ar šīm tehnoloģijām darbojamies - Symfony4/5 + PHP7/8. Protams, PHP8 ir pārāk svaigs, lai visi projekti tiktu nomigrēti mērkaķa ātrumā. Jauniem projektiem, protams, vienmēr izmantojam pēdējās stabilās relīzes, ja vien nav kādi specifiski ierobežojumi.
 5. werd

  Platforma

  Kungi, "Page Source" vairs neviens neprot apskatīt? :) No https://atdodmantas.lv/js/app.js -->
 6. https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/encryption-functions.html#function_aes-encrypt - iebūvētā AES_ENCRYPT() MySQL funkcija neder? Izmanto "sāli", lai enkriptētu un dekriptētu - bez sāls neviens nenolasīs to vērtību arī tad, ja iegūs tavu datu bāzi.
 7. http://docker-sync.io - pieredze gan rāda, ka vienā brīdī nosprūst - sīkāk te. Diemžēl sakarīga risinājuma priekš MacOS pagaidām nav.
 8. Pat diezgan lētāk kā DO :) DO ir lietots labu laiku - stabils un atbilst autora prasībām. Hetzner tiek lietots salīdzinoši nesen, bet jau tagad skaidrs, ka viņiem problēmu ir vairāk un bieži kāda fiziskā mašīna palido - viņu incident lapā ir garš saraksts :) Hetzner arī nedaudz atpaliek fīču ziņā - nav firewall etc. Protams, iet uz priekšu arī viņi - nesen palaida Load Balancing Beta versiju.
 9. Autortiesības taču neliedz citiem radīt to pašu no nulles (bez špikošanas) :) Ir gan stulbi, ka figņas savietošanu ar citu figņu var definēt kā patentu (dizaina patents etc.) un pārējie maksā vai sūkā pirkstu.
 10. Sāksim ar to, kā pareizi nosaukt to, ko tu vēlies izmantot :) https://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=repozitorijs&dzimte=1 - repozitorijs (tas, viņš - ja vēlies draugu).
 11. werd

  OCTA API

  https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta laikam būs īstais LTAB serviss bez liekas informācijas ievades
 12. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 13. werd

  printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 14. Manuprāt, summa ir vienāda ar vidējo no viņu potenciālā zaudējuma un tava potenciālā ieguvuma, ja nepārdosi un paturēsi sev. Pieņemot, ka tu pats to nelieto un arī neplāno lietot, kā arī pieņemot, ka šis uzņēmums ir kāds no Lursoftā atrodamajiem (kam publiskie finanšu rādītāji ir skumji) - pārsimts EUR max.
 15. werd

  Mekleju programetaju

  @st0ne 10-15x gadus atpakaļ šis vēl varbūt izietu cauri; šodien - nē. Ideja ir tik pat nenopietna kā piesolītais "avanss" :) 300 EUR var ieguldīt lietderīgāk - pietiek šo pokemonu lapu un portālu.
×
×
 • Create New...