Jump to content
php.lv forumi

werd

Moderatori
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

About werd

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 10/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga

Contact Methods

 • Skype
  janis.sakars

Recent Profile Visitors

10097 profile views
 1. Sāksim ar to, kā pareizi nosaukt to, ko tu vēlies izmantot :) https://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=repozitorijs&dzimte=1 - repozitorijs (tas, viņš - ja vēlies draugu).
 2. werd

  OCTA API

  https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta laikam būs īstais LTAB serviss bez liekas informācijas ievades
 3. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 4. werd

  printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 5. Manuprāt, summa ir vienāda ar vidējo no viņu potenciālā zaudējuma un tava potenciālā ieguvuma, ja nepārdosi un paturēsi sev. Pieņemot, ka tu pats to nelieto un arī neplāno lietot, kā arī pieņemot, ka šis uzņēmums ir kāds no Lursoftā atrodamajiem (kam publiskie finanšu rādītāji ir skumji) - pārsimts EUR max.
 6. werd

  Mekleju programetaju

  @st0ne 10-15x gadus atpakaļ šis vēl varbūt izietu cauri; šodien - nē. Ideja ir tik pat nenopietna kā piesolītais "avanss" :) 300 EUR var ieguldīt lietderīgāk - pietiek šo pokemonu lapu un portālu.
 7. Ja Smarty, tad prātā nāk 3x varianti: Būs jāuztur aizvēsturiski projekti, kuros tas tika izmantots, jo agrāk skaitījās "kruts" Būs jāizmanto jauniem projektiem, jo kāds vēl aizvien domā, kas tas ir "kruts" Gan, gan Jebkurā gadījumā, domāju, ka reti kuram ceļās roka sūtīt CV :)
 8. werd

  LV drosiba

  Šajā jautājumā pilnībā piekritīšu @codehighriga teiktajam. Kāda iespēja, ka cilvēks izveidos un uzturēs labas kvalitātes resursu, ja pat uzrakstīt garumzīmes nav spējīgs? Pokemonu spēlītes nekas vairāk.
 9. Paldies par info! :) Kādi rezultāti ar šo jauno procedūru?
 10. Šobrīd esam vēl neliela komanda - 2x PHP programmētāji uz vietas, 2x PHP remote, 3x PHP piesaistīti no partneriem uz projektu.
 11. Saņemam uzdevuma risinājumu (rekomendējam Github repo, bet nav obligāti). Ja ir Github profils, tad, protams, arī aplūkojam publiskos repo un dalību OS projektos un sociālo IT dzīvi kopumā Ja ir atsūtīts CV, tad, protams, iepazīstamies ar to Tāpat arī uzmeklējam personu iekš LinkedIn un papētam profesionālo vēsturi Iepazīstamies ar risinājuma aprakstu (ja tāds ir) un pašu kodu Aplūkojam koda stilu, struktūru, noformējumu, komentārus, sarežģītību, apjomu Detalizēti iepazīstamies ar realizēto biznesa loģiku Kādi pieņēmumi vai ierobežojumi tiek lietoti (piemēram, kādas vērtības tiek atļautas vai nē) Kādi robežgadījumi ir apskatīti un realizēti Kodu darbinām uz LEMP (Linux, Nginx, MySQL, PHP7), izmantojam Vagrant Šeit tad arī pēc vajadzības tiek izveidota DB utt. Pārbaudām testus (vienībtestus u.c., ja tādi ir) Līdz ar to arī testu koda pārklājumu (code coverage) Sagatavojam kopsavilkumu (pros & cons) un nosūtam to kandidātam Ja ir kādi jautājumi no vienas vai otras puses, tad tos arī izrunājam Ja kandidāts atbilst mūsu meklētajam, tad papildus arī piedāvājam tikties klātienē, lai iepazītos tuvāk
 12. Kaut kas uz to pusi.
 13. Šī uzdevuma struktūra nav tāda, lai pateiktu vai uzdevums ir izpildīts vai nē. Būtu muļķīgi uzdevumā nodefinēt jau gatavus vienībtestus un tai pat laikā prasīt izmantot TDD pieeju :) Arkbauer izpratnē senior programmētājs ir cilvēks, kas pats domā nevis vienkārši izpilda katru punktu no uzdevuma apraksta (monkey see - monkey do). Nē, mums tā nav. Es uzskatu, ka sekundes laikā nav iespējams objektīvi novērtēt programmētāju (it īpaši senior līmeņa). Mēs cilvēkus atlasām individuāli - viena mēraukla visiem neder.
 14. Jāpiekrīt @briedis teiktajam. Šis uzdevums tika veidots ar domu, ka to varēs izpildīt gan iesācējs (junior), gan pieredzējis (senior) programmētājs. Nekas konkrēts netiek "uzspiests", jo mēŗkis ir iegūt priekšstatu par kandidāta individuālajām spējām (spriestspēju, loģisko domāšanu, tehnisko izdpildījumu utt.). Ja ir vēlme izmantot kādu no ietvariem - droši. Ja šķiet, ka ir nepieciešama datu bāze vai sesijas - droši.
 15. Jā, šobrīd gan esam jauna biroja meklējumos tuvāk centram, lai visiem ērtāk :)
×
×
 • Create New...