Jump to content
php.lv forumi

werd

Moderatori
 • Posts

  376
 • Joined

 • Last visited

About werd

 • Birthday 10/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvija, Rīga

Contact Methods

 • Skype
  janis.sakars

Recent Profile Visitors

10504 profile views

werd's Achievements

 1. @Spoon galīgi nav noslēpums :) SIA Arkbauer; https://arkbauer.com/about/technology/ var papētīt sīkāk kādas tehnoloģijas +/- ikdienā izmantojam. Šobrīd kā reiz meklējam komandas papildinājumu, ja ir interese ;)
 2. Mēs ikdienā ar šīm tehnoloģijām darbojamies - Symfony4/5 + PHP7/8. Protams, PHP8 ir pārāk svaigs, lai visi projekti tiktu nomigrēti mērkaķa ātrumā. Jauniem projektiem, protams, vienmēr izmantojam pēdējās stabilās relīzes, ja vien nav kādi specifiski ierobežojumi.
 3. werd

  Platforma

  Kungi, "Page Source" vairs neviens neprot apskatīt? :) No https://atdodmantas.lv/js/app.js -->
 4. https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/encryption-functions.html#function_aes-encrypt - iebūvētā AES_ENCRYPT() MySQL funkcija neder? Izmanto "sāli", lai enkriptētu un dekriptētu - bez sāls neviens nenolasīs to vērtību arī tad, ja iegūs tavu datu bāzi.
 5. http://docker-sync.io - pieredze gan rāda, ka vienā brīdī nosprūst - sīkāk te. Diemžēl sakarīga risinājuma priekš MacOS pagaidām nav.
 6. Pat diezgan lētāk kā DO :) DO ir lietots labu laiku - stabils un atbilst autora prasībām. Hetzner tiek lietots salīdzinoši nesen, bet jau tagad skaidrs, ka viņiem problēmu ir vairāk un bieži kāda fiziskā mašīna palido - viņu incident lapā ir garš saraksts :) Hetzner arī nedaudz atpaliek fīču ziņā - nav firewall etc. Protams, iet uz priekšu arī viņi - nesen palaida Load Balancing Beta versiju.
 7. Autortiesības taču neliedz citiem radīt to pašu no nulles (bez špikošanas) :) Ir gan stulbi, ka figņas savietošanu ar citu figņu var definēt kā patentu (dizaina patents etc.) un pārējie maksā vai sūkā pirkstu.
 8. Sāksim ar to, kā pareizi nosaukt to, ko tu vēlies izmantot :) https://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=repozitorijs&dzimte=1 - repozitorijs (tas, viņš - ja vēlies draugu).
 9. werd

  OCTA API

  https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta laikam būs īstais LTAB serviss bez liekas informācijas ievades
 10. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 11. werd

  printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 12. Manuprāt, summa ir vienāda ar vidējo no viņu potenciālā zaudējuma un tava potenciālā ieguvuma, ja nepārdosi un paturēsi sev. Pieņemot, ka tu pats to nelieto un arī neplāno lietot, kā arī pieņemot, ka šis uzņēmums ir kāds no Lursoftā atrodamajiem (kam publiskie finanšu rādītāji ir skumji) - pārsimts EUR max.
 13. werd

  Mekleju programetaju

  @st0ne 10-15x gadus atpakaļ šis vēl varbūt izietu cauri; šodien - nē. Ideja ir tik pat nenopietna kā piesolītais "avanss" :) 300 EUR var ieguldīt lietderīgāk - pietiek šo pokemonu lapu un portālu.
 14. Ja Smarty, tad prātā nāk 3x varianti: Būs jāuztur aizvēsturiski projekti, kuros tas tika izmantots, jo agrāk skaitījās "kruts" Būs jāizmanto jauniem projektiem, jo kāds vēl aizvien domā, kas tas ir "kruts" Gan, gan Jebkurā gadījumā, domāju, ka reti kuram ceļās roka sūtīt CV :)
 15. werd

  LV drosiba

  Šajā jautājumā pilnībā piekritīšu @codehighriga teiktajam. Kāda iespēja, ka cilvēks izveidos un uzturēs labas kvalitātes resursu, ja pat uzrakstīt garumzīmes nav spējīgs? Pokemonu spēlītes nekas vairāk.
×
×
 • Create New...