Jump to content
php.lv forumi

KillerBean

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

About KillerBean

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. Noteikti būtu jāpalielina ar DB resursi. Noslodzes ir monitorētas?
 2. Virspusēji diez gan patiesi un loģiski, bet noteiktos topicos čalis aizbrauc tādā grāvī, ka Kivičs būtu jāsauc palīgā, lai tiktu ārā.
 3. Yii vēl aizmirsts pie tehniskā. Būtu jau uzreiz teikuši Printful, bet nu ok.. visiem jau jāpelna :)
 4. I rest my case! :) Šeit nevarētu īpaši diskutēt par influenced vai līdzīgu stilu.
 5. Autortiesības Latvijā darbosies uz 1:1 kodu, jo idejas/metodes/procesus (tātad arī algoritmus) autortiesības nesargā - AL 6.p. Ja jau lieta slēgta, tad jau beidzot kāds varēs atbildēt vai šajā case'ā bija 1:1 kopēts vai viss savelkās ar "saskatāmas" līdzības? Jo tīri teorētiski.. vai Printful koderi arī nevarētu būt "ietekmējušies" no citiem WP/WooCommerce pluginiem?
 6. Ja 30 sec viss ceļās, tas jau pašā procesā nodrošina max 99.166% uptime.. Ja vēl rēķina iespējamas tīkla problēmas kaut kad pa retam.. tur tad tāds 97..98% uptime. Tam nevajadzētu būt pašmērķim.
 7. Ne jau par to stāsts.. Tā ir diez gan maldinoša prakse lieliem burtiem rakstīt +20% un pēc tam smalkajā drukā uzrakstīt mīnus server costs, citas izmaksas (nodokļi vēl ir reasonable. bruto/neto aprēķins) un dalīts ar X.. :) Kāpēc uzreiz nerakstīt +0.25% vai +1%? Jo 20% nav tas pats, kas 20% no samazinātas summas * 0.xx ratio
 8. Vispār tā formula ir matemātiski izcila :D Izskatās, ka 16%, bet patiesībā miskaste, tuvu 0. :) Ja minēti ir 16%, tad pēc tam tie izrādās 4% no vienas grupas, 12% no otras Vēl tiek aizmirsts, ka ir "fiksētā summa", no kuras Tev % neredzēt :) Ja atnāc mēnesī, kurā "uzsprāga" spēle, un nekad vairs tādu revenue nav spējīga uzģenerēt, pie tādas formulas nekad % nesaņemsi, jo vienmēr Fixed > Revenue. Tad smalkajā drukā parādās teksts "employees". Tātad, ja solīja 4% no visu spēļu revenue un ir 8 darbinieki.. tajā brīdī saņemsi vairs tikai 0.5%, jeb 0.005. Tātad ja viss saģene
 9. KillerBean

  OCTA API

  Tad tieši vēl vairāk - LTAB. https://services.ltab.lv/lv/RespInsurer Par API gan visticamāk jājautā viņiem, nezinu vai ir publiski pieejama dokumentācija.
 10. Privacy policy neesamība jau pat īsti vairs nav optional GDPR laikmetā.
 11. $months = array(1=>'janvārī', ..., 12=>'decembrī'); $fullDate = date('Y') . '. gada ' . date('j') . '. ' . $months[date('n')]; https://www.w3schools.com/php/php_arrays.asp
 12. +1, ņemot vērā, ka dažiem kursiem cenas vēl latos norādītas :) Tiesa gan, ja parēķina, ka vakars varētu būt 2 akadēmiskās stundas. Tad vēl, lai sagatavotos lekcijai, vajag pirms tam kādu stundu (materiāli, powerpoint, utt.), transports uz/no - vēl viena stunda. 20 EUR / 4h sanāk 5 EUR/hr. Arī atvainošos par atklātību, bet tur tiešām jāmeklē, kāds, kurš to grib darīt tikai paša prieka pēc.
 13. Sava @codez taisnība ir.. Bet lai tik drastiski mainītu sistēmu, to būtu jāraksta no 0, ko demokrātiskā valstī diez vai vispār ir reāli izdarīt. Autoritārisms.. sure! Tāpat arī jāsaprot, ka ja salīdzinot Latviju ar citām valstīm jāņem vērā arī citi aspekti, kuri visbiežāk spēlē pret LV. Norvēģiem bija/ir nafta, kuru viņi veiksmīgi pārvērtuši veiksmīgā fondā, Šveice pamanījās būt neitrāla 2. pasaules karā, kas Latviju industriālās attīstības sakarā "set-back"-oja ļoti iespaidīgi. Quality vs quantity? Jau šobrīd "lauku" skolu CE līmeņi ir ievērojami below average.
 14. Sorry, @briedis :D Tā nu gluži gan nav. 430 neto (uz rokas) būs 540 bruto, kas darba devējam izmaksās = 670. T.i. sadalījums alga/nodokļi būs 430/240. Salīdzinājumam, Vācijā uz 2000 EUR neto algu, darba devēja izmaksas būs gandrīz 3900. Tie ir gandrīz 1:1 nodokļi! Protams, Latvijā ir uzskatāmi neefektīvs nodokļu izlietojums, bet @codez skatījums par netiešo nodokļu nemaksāšanu arī ir auzas un kapitālistu sapnis. Ja iedziļinās nodokļu sadalījumā, tad arī netiešajiem ir sava loģika un pamatojums, jo, piemēram, IIN un NĪN tiek maksāts pašvaldībai, kas, savukārt, nodro
 15. Ja tiek izmantots Latvijas Pasta katalogs, tad viņiem ir API. Otrs variants ir skatīties kadastrs.lv virzienā.
×
×
 • Create New...