Jump to content
php.lv forumi

Nils Graustiņš

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About Nils Graustiņš

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Viss projekts ir vienā repozitārijā. Mans izaicinājums bija uzbūvēt API CRUD dažādām tabulām. Tāds risinājums ir, lai sistēma būtu scalable. Otra lieta - ja kāda servisa datu avots mainās - (teiksim, mainās ārējā sistēma), lai ir vieglāk pārrakstīt tikai attiecīgo servisu.
 2. Mācību centrs DRMC.lv meklē "JS pamats" kursa pasniedzējus. 54 akad stundas. Pats pasniedzu 1 grupai. labprāt atrastu kolēģi. Par vakaru sanāk ~~ EUR20 Otrā grupa startē 26.08. Man ir gatavas prezentācijas īsākam JS kursam. Man tā ir atslodze nosēdētas dienas kodā - paspēlēties ar bērnudārza līmeņa piemēriem :) Pirmajā grupā 4/5 neko nezināja par HTML. Tā nu skatam paralēli HTML un JS. Piedāvājums varbūt nav nopietns (tinyint) bet ir patiess (true). Nils 26875995 http://www.drmc.lv/lv/-kontakti
 3. Sveiki! Vai ir kāds lib, kura strādā ar js un php validācijām? Resp, tagad rasktu 2 vaidācijas - js savu un php savu. Bet varētu būt viens modelis. Šobrīd lietoju https://github.com/Wixel/GUMP un https://github.com/posabsolute/jQuery-Validation-Engine Nu jā, var no jQuery-Validation-Engine lietot ajax respose, tātad no servera. Projektā ir NN lauki, kā user.password utml un daudzi ir jāvalidē.
 4. Vai kāds ir manījis šādu slaideri uz JQ? Nepārmērogo bildes. Negribas ielaisties ar Motools. Abus kopā lietot man šķiet stulbi. Alerģija :) kanela.lv
 5. Manuprāt WP un Laravel ir kā bērnudārzs un doktorantūra. Kā var kaut ko tādu salīdzināt?
 6. Cik man no šī izskatās, postā nav option parametra. Paņem firebug un apskaties, kāds posts aiziet.
 7. Nu ko lai saka. Ja nevienam nevajag, tad nevajag. Paliek jautājums, kā rodas meistari, kuri pelna daudz. Savulaik esmu pārņēmis buksējošus un svešus projektus. Tas man ir devis pieredzi. Man vienkārši sirds ir par mīkstu, lai klientu izmestu uz ielas. Ar ko iesaki sākt jauniešiem? Kāda būtu vēlamā pirmā pieredze?
 8. http://www.seleniumhq.org/projects/ide/Labi uzrakstītām sourcēm var atsaukties uz visiem elementiem. Vai pareizi spriežu?
 9. Sakarā ar došanos 8x5 darbā meklēju mantinieku privātpraksei. Ir kaudzīte simple lapas. Tai skaitā vecas Joomlas no kurām būtu jāmigrē. Pāris snaudošu projektu, kurus var iekurbulēt, ja par maz šķiet darāmā. Ir viens aktīvs projekts, kas ir CMS tipa. Šajā projektā ir jāturpina sadarbība ar pasūtītāju. kopumā komplicēts backends, kuram šogad ir jāpiekabina Front veikals. Visai sarežģīta biznesa loģika. Koda kodols mans cms, kas ir paplašināms. Daudz dažādu ajax requestu uz JQ. Quieri rakstīti vairums pa taisno. Kods vidējas kvalitātes, nav php objektu. Ir user f-jas, kuras realizē biznesa
 10. Es tagad mēnesi nebūšu darbos. Man iespējams, jūjijā dažu klientu būs par daudz. tostarp viens, kura CMR, topošais webshop, ražošanas Db un vēl nezin kas. Kopumā projektā ir ieguldīts ap 2k. Gadā no klienta var ap 1k izspiest. Bugi un ticketi reizēm nāk ik pa 2 dienām, reizēm mēnesi klusums. Ja kaut ko tādu vēlies, varam runāt. Viņš meklēšot pats koderi, bet dodu 10% ka spēs ar kādu vienoties. Tāds Tevi interesētu? Iebraukšana kaut ko prasīs. Projektā ir daudz predefined business rules.
 11. Jāsaka godīgi, mans tonis bija : zinu, ko gribu un ko varu. Neesmu vairs jauniņais karjeras startups.
 12. Sludinājumā bija skaista atruna : sazināsimies tikai ar 2. kārtas pretendentiem. Pildīju formu pašos Draugos, loģiski ar draugiem auth. Lai nu kā, lai puišiem veicas. Cits darbs pats atrada mani bez nekādas pieteikšanās.
 13. Jau pasen pieteicos ar 15+ gadu pieredzi, t.sk, 3 GIS sistēmās. Pēc atbildes neesamības spriežot, neiekļuvu otrajā kārtā. No comments.
 14. Ja laiks == nauda, pieredze == laiks, tātad pieredze == nauda. Kāpēc pieredzējušajiem startēt ar kaķi maisā, ja viņi jau ir uzstartējuši savu pieredzi un nu varētu plūkt auglīšus.
 15. Ja mainās wm es dotu cron-am darbu pa naktīm tās pārrakstīt. Ja bilžu tiešām ir baigidaudz.
×
×
 • Create New...