Jump to content
php.lv forumi

Nils Graustiņš

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

About Nils Graustiņš

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vai kāds ir manījis šādu slaideri uz JQ? Nepārmērogo bildes. Negribas ielaisties ar Motools. Abus kopā lietot man šķiet stulbi. Alerģija :) kanela.lv
 2. Nils Graustiņš

  Laravel programmētāji

  Manuprāt WP un Laravel ir kā bērnudārzs un doktorantūra. Kā var kaut ko tādu salīdzināt?
 3. Nils Graustiņš

  Opencart add to cart option

  Cik man no šī izskatās, postā nav option parametra. Paņem firebug un apskaties, kāds posts aiziet.
 4. Nils Graustiņš

  Ir freelance darbs. Mid level

  Nu ko lai saka. Ja nevienam nevajag, tad nevajag. Paliek jautājums, kā rodas meistari, kuri pelna daudz. Savulaik esmu pārņēmis buksējošus un svešus projektus. Tas man ir devis pieredzi. Man vienkārši sirds ir par mīkstu, lai klientu izmestu uz ielas. Ar ko iesaki sākt jauniešiem? Kāda būtu vēlamā pirmā pieredze?
 5. Nils Graustiņš

  Automatizētā UI testēšana

  http://www.seleniumhq.org/projects/ide/Labi uzrakstītām sourcēm var atsaukties uz visiem elementiem. Vai pareizi spriežu?
 6. Nils Graustiņš

  Ir freelance darbs. Mid level

  Sakarā ar došanos 8x5 darbā meklēju mantinieku privātpraksei. Ir kaudzīte simple lapas. Tai skaitā vecas Joomlas no kurām būtu jāmigrē. Pāris snaudošu projektu, kurus var iekurbulēt, ja par maz šķiet darāmā. Ir viens aktīvs projekts, kas ir CMS tipa. Šajā projektā ir jāturpina sadarbība ar pasūtītāju. kopumā komplicēts backends, kuram šogad ir jāpiekabina Front veikals. Visai sarežģīta biznesa loģika. Koda kodols mans cms, kas ir paplašināms. Daudz dažādu ajax requestu uz JQ. Quieri rakstīti vairums pa taisno. Kods vidējas kvalitātes, nav php objektu. Ir user f-jas, kuras realizē biznesa prasības. Klients tika lutināts ar EUR11/hr likmi un čīkstēdams šo summu arī maksāja. Netika prasīta samaksa par debugu utml. Ir pāris simple lapas, kuras veidotas uz tā paša FW, un kurām šad tad roka būtu jāpieliek. Domāju, ka piedāvājums ir vēlams middle starterim, kurš pamatos zin PHP, JS, css, mysql, grib attīstīties, bet vēl nav uzkalpojies līdz 2k/mon. Ir projekti, par kuriem es maksāju pats. Bonusā varu piemest hostinga iespējas hostēt savus projektus uz Cpanel. Obligātas prasības: vēlme mācīties un risināt problēmas pašam. Varu nodot daudz no savas pieredzes, stāstīt, skaidrot pamatā pa tālr. Nils. 26875995
 7. Nils Graustiņš

  Meklēju haltūras brīvajā laikā(Front-end, Javascript).

  Es tagad mēnesi nebūšu darbos. Man iespējams, jūjijā dažu klientu būs par daudz. tostarp viens, kura CMR, topošais webshop, ražošanas Db un vēl nezin kas. Kopumā projektā ir ieguldīts ap 2k. Gadā no klienta var ap 1k izspiest. Bugi un ticketi reizēm nāk ik pa 2 dienām, reizēm mēnesi klusums. Ja kaut ko tādu vēlies, varam runāt. Viņš meklēšot pats koderi, bet dodu 10% ka spēs ar kādu vienoties. Tāds Tevi interesētu? Iebraukšana kaut ko prasīs. Projektā ir daudz predefined business rules.
 8. Nils Graustiņš

  PHP programmētāja vakances Draugiem.lv grupas uzņēmumā Mapon

  Jāsaka godīgi, mans tonis bija : zinu, ko gribu un ko varu. Neesmu vairs jauniņais karjeras startups.
 9. Nils Graustiņš

  PHP programmētāja vakances Draugiem.lv grupas uzņēmumā Mapon

  Sludinājumā bija skaista atruna : sazināsimies tikai ar 2. kārtas pretendentiem. Pildīju formu pašos Draugos, loģiski ar draugiem auth. Lai nu kā, lai puišiem veicas. Cits darbs pats atrada mani bez nekādas pieteikšanās.
 10. Nils Graustiņš

  PHP programmētāja vakances Draugiem.lv grupas uzņēmumā Mapon

  Jau pasen pieteicos ar 15+ gadu pieredzi, t.sk, 3 GIS sistēmās. Pēc atbildes neesamības spriežot, neiekļuvu otrajā kārtā. No comments.
 11. Nils Graustiņš

  Sadarbības piedāvājums freelancerim/-iem i-veikala izstrādē

  Ja laiks == nauda, pieredze == laiks, tātad pieredze == nauda. Kāpēc pieredzējušajiem startēt ar kaķi maisā, ja viņi jau ir uzstartējuši savu pieredzi un nu varētu plūkt auglīšus.
 12. Ja mainās wm es dotu cron-am darbu pa naktīm tās pārrakstīt. Ja bilžu tiešām ir baigidaudz.
 13. Nils Graustiņš

  Iemāci man!

  Žēl, ka uz PM nekādu atbildi saņēmis neesmu. Biju un esmu gatavs palīdzēt. Mani cena neapmierina - arī tā būtu atbilde. Pa šo laiku ēnu dienas ietvaros man pieteikušās astoņi ēnotāji. Daži no viņiem nebija parūpējušies atstāt savas koordinātas. Esmu sapratis, ka nevienu nelūgšos. Tajā pašā laikā, es patiesi būtu priecīgs par mācīties gribošu un zināt kāru mācekli. Ēnu dienas vakanču piepildījums dod cerību. Vairāki pieteikumi bija ļoti motivēti.
 14. Nils Graustiņš

  Vai ir jēga pāriet freelance? Kā to izdarīt?

  Gadās pa darbiņam, kas ir rozīnītes, bet mazas. Tās gribas paņemt pašam. Jēga Tev jālemj pašam. Kas ir mērķis? Nauda, emocijas, interesanta nodarbe? Freelancers ir projektu vaditājs, pārdevējs, konsultants, projektētājs - 5 vienā. Ražība = 1/ daudzveidība. Nezinu Tavas prasības. Iegūt klientus var smagi strādājot un pārpildot klientu cerēto. 99% manu pasūtītāju ir no paziņu loka. Sāc ar nepilnu laiku, lai paliek bāze. Kā jau minēts, darba vietai arī ir fīčas. Vismaz sākuma fāzē, kamēr taisi neko ļoti speciālu. Darba režīms - klients ir vis stingrākais lielākais boss. Joks: mainu galvassāpes pret cietu algu un mīkstu biroja krēslu :)
 15. Nils Graustiņš

  Vajag viedokļus no izstrādātājiem

  Redzot ārpusi, spriešana paliek bišu līmenī. Nevis medus. Stāsts joprojām ir par bitēm nevis par medu. Pieņemsim, pasūtītājam A ir vajadzīga CRM/CMS. Ir 2 piedāvājumi. cms1 un cms2. Kuru izvēlēsies pasūtītājs? Kāpēc? Vienā smukāki fonti, gludāks kods, labāka pārlūku savietojamība? Diezin vai. P.S. Katram koderim savs ietvars ir vislabākais. Kāpēc? Tāpēc, ka perfekti pārzina visas tā nianses. Un tas ir true.
×