Jump to content
php.lv forumi

jurgenzz

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

About jurgenzz

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Recent Profile Visitors

4,235 profile views
 1. Izmantojot socketus (skaties kur ir XHR, JS, CSS requesti, esmu izvēlējies "WS" tabu).
 2. Brieža sarakstā ir viens punkts: Normāls programmētājs, kas atbilst šim kritērijam, ļoti iespējams, atbildīs pārējiem un spēs atbildēt arī uz iepriekš intervijā dzirdētajiem jautājumiem (php versijas, es5/es6 etc). Ja nespēj atbildēt kaut aptuveni (veic minējumus, diskutē, "vēl neesmu izlasījis, bet dzirdēju, ka.." utt) uz šiem jautājumiem, tas iespējams parāda interesi par programmēšanu in general. Šādi var izfiltrēt kandidātus, kas iemācās minimumu, lai izpildītu darba uzdevumus un saņemtu par to lielo piķi, vai arī turpinās eksperimentēt un apgūt lietas - kas ir lielāka pievien
 3. Tad vajag vēlvienu virtual host paņemt, kas laiž otru servisu un skatās, vai pirmais ir dzīvs
 4. Visi (gan IT, gan pārējie) drīkst strādāt šo periodu no mājām, ko arī lielākā daļa veic. Ikdienā gandrīz neviens nestrādā attālināti, ja vien nav nepieciešamība. Pašam tādā ziņā "mājas ofiss" ir pat labāk iekārtots nekā galds darbā, tik kaķis mēdz patraucēt :D
 5. Saproti, ko tev vajag uztaisīt un tad sāc taisīt ar to, ko zini. Pārējo apgūsi pa ceļam.
 6. Kā reiz šo gribēju ieteikt, tik savā pusē, lai ērtāk, var pārtaisīt par CSV.
 7. Sarežģīti būs to darot pirmās 5-7x :) Pēc tam kļūs vieglāk, bet atmetot uzreiz ar roku un sakot, ka "tas viss ir sarežģīti", vieglāk nepaliks nevienā no reizēm :)
 8. Labs dizaineris, kurš zīmē UI/UX, zinās kaut pamatus html/css/js un būs pietiekami daudz bakstījies ap tiem, tad ir daudz augstāka kvalitāte dizainam un tas ir daudz loģiskāks. :)
 9. Līdzīgā formātā tika izskatīti kandidāti front-end vakancei mūsu uzņēmumā - ir uzdevums, kas jāizpilda formātā, kā pašam tīk (tātad, js libi/fw vai vanilla, css/scss, html/pug younameit brīva izvēle). Pēc tam tiek vērtēts vai spēj izpildīt, kā strukturē kodu, vai spēj pamatot tehnoloģiju izvēli, paskaidrot, kas notiek kodā etc. Ja redz, ka saprot ko dara, tad pielāgoties mūsu "stackam" nebūs problēmu.
 10. Pietiek ar JS (es5/6/7) un css/scss. Pārējo spēs iemācīties, ja saprot pirmo. Kā reiz tikko mūsu kompānijā cilvēki, kas pildīja testa uzdevumu, to varēja pildīt sev tīkamā tehnoloģijā un tad arī vērtējām, vai spēj izpildīt un pēc tam pastāstīt ko un kāpēc darīja. Un bootstrap ir priekš backendistiem, lai nebūtu jāraksta css, IMHO.
 11. Labi iesāki, kā reiz te pasaki - dažādi tech etc, viens ieraugot stacku uzreiz saprot, ka viņš var tēmēt uz tiem 1000eur, jo zin 1-2 un tad augs uzņēmumā, cits ierauga, ka var pacelt visu stacku un uzreiz prasa tos 4k.
 12. jurgenzz

  Projekts

  ^ this. Kā arī, pašus sludinājumu portālus vairs neizmantoju - ērtāk, diemžēl, ir fb marketplace apskatīties.
 13. Title visu pasaka - uzspied "sign in with twitter", nekas nesanāks
 14. Šis gan nebūs taisnība :) Māsa kā reiz šobrīd studē IT projektu vadību un tas, kas viņiem ir jāizveido pirmajā kursā ir pat nedaudz bailīgi :) Arī ne-web-dev-etc-apguvējiem liek taisīt visādus brīnumus.
×
×
 • Create New...