Jump to content
php.lv forumi

jurgenzz

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

About jurgenzz

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Recent Profile Visitors

3853 profile views
 1. Visi (gan IT, gan pārējie) drīkst strādāt šo periodu no mājām, ko arī lielākā daļa veic. Ikdienā gandrīz neviens nestrādā attālināti, ja vien nav nepieciešamība. Pašam tādā ziņā "mājas ofiss" ir pat labāk iekārtots nekā galds darbā, tik kaķis mēdz patraucēt :D
 2. Saproti, ko tev vajag uztaisīt un tad sāc taisīt ar to, ko zini. Pārējo apgūsi pa ceļam.
 3. Kā reiz šo gribēju ieteikt, tik savā pusē, lai ērtāk, var pārtaisīt par CSV.
 4. Sarežģīti būs to darot pirmās 5-7x :) Pēc tam kļūs vieglāk, bet atmetot uzreiz ar roku un sakot, ka "tas viss ir sarežģīti", vieglāk nepaliks nevienā no reizēm :)
 5. Labs dizaineris, kurš zīmē UI/UX, zinās kaut pamatus html/css/js un būs pietiekami daudz bakstījies ap tiem, tad ir daudz augstāka kvalitāte dizainam un tas ir daudz loģiskāks. :)
 6. Līdzīgā formātā tika izskatīti kandidāti front-end vakancei mūsu uzņēmumā - ir uzdevums, kas jāizpilda formātā, kā pašam tīk (tātad, js libi/fw vai vanilla, css/scss, html/pug younameit brīva izvēle). Pēc tam tiek vērtēts vai spēj izpildīt, kā strukturē kodu, vai spēj pamatot tehnoloģiju izvēli, paskaidrot, kas notiek kodā etc. Ja redz, ka saprot ko dara, tad pielāgoties mūsu "stackam" nebūs problēmu.
 7. Pietiek ar JS (es5/6/7) un css/scss. Pārējo spēs iemācīties, ja saprot pirmo. Kā reiz tikko mūsu kompānijā cilvēki, kas pildīja testa uzdevumu, to varēja pildīt sev tīkamā tehnoloģijā un tad arī vērtējām, vai spēj izpildīt un pēc tam pastāstīt ko un kāpēc darīja. Un bootstrap ir priekš backendistiem, lai nebūtu jāraksta css, IMHO.
 8. Labi iesāki, kā reiz te pasaki - dažādi tech etc, viens ieraugot stacku uzreiz saprot, ka viņš var tēmēt uz tiem 1000eur, jo zin 1-2 un tad augs uzņēmumā, cits ierauga, ka var pacelt visu stacku un uzreiz prasa tos 4k.
 9. jurgenzz

  Projekts

  ^ this. Kā arī, pašus sludinājumu portālus vairs neizmantoju - ērtāk, diemžēl, ir fb marketplace apskatīties.
 10. Title visu pasaka - uzspied "sign in with twitter", nekas nesanāks
 11. Šis gan nebūs taisnība :) Māsa kā reiz šobrīd studē IT projektu vadību un tas, kas viņiem ir jāizveido pirmajā kursā ir pat nedaudz bailīgi :) Arī ne-web-dev-etc-apguvējiem liek taisīt visādus brīnumus.
 12. jurgenzz

  printful atsauksmes

  @Leotard - tajā pašā laika ir vesela kaudze darbinieku, kuriem desktime nemaz nav uzstādīts, tā kā tu te diezgan pārspīlē :) Tu arī laikam nesaproti DeskTime pamatbūtību (kā tas ir daudziem produktiem šaja industrijā) - skaitīt laiku un produktivitāti, nevis čekot kurās lapās tu sēdi un keyloggeris arī iebūvēts nav. Viss kas ir redzams gan tev, gan darba devējam - programmas title un tajās pavadītais laiks. Izspiegot darbiniekus var vēl 100 citos veidos, un nevar zināt, varbūt tavs darba devējs kādā no tiem to jau dara tev nezinot.
 13. Paturpinot - no 0 taisīt ir jēga ne tikai gadījumā, kad funkcionalitāte ir nepieiciešama vairāk/dažadāka nekā WP sneigtās iespējas, bet gan arī gadījumos, kad lapa ir tik vienkārša, ka nekas netiks izmantots no WP sniegtajām iespējām - nav jēga likt WP, ātrāk būs no 0 "uzcept". Bet no cilvēkiem man apkārt, kas nodarbojas ar lapu izstrādi, reti kurais izmanto kādu gatavu risinājumu, bet ja izmanto, tad biežāk tas ir kas cits, nevis WP.
 14. jurgenzz

  printful atsauksmes

  @Wuu - kā reiz @daGrevis minēja: > es sapratu kāpēc tik daudzi vue ķipa izmanto > laravel
 15. jurgenzz

  printful atsauksmes

  Par desktime piekrītu, pilnībā netraucē un neparko nav jāuztraucas un jāpiekrīt @briedis - pašam ir vieglāk izsekot, cik stundas esi darbā, jo darba dienas sākums ir mainīgs. Man šķiet sākumā arī tika minēts, ka nevienam neinteresē pārbaudīt tavus ievāktos dekstime datus, tik ilgi, kamēr neredz vajadzību (darbu nekavē, ar uzdevumiem tiec galā utt). Attiecīgi ja rodas aizdomas, ka nekas netiek darīts, tad varbūt pačekos, ko tu darba laikā dari, varbūt jau nedēļām ilgi neizej no reddita. btw, uz ubuntu chrome tabu titles neredz bez papildus extension esošajai versijai :D
×
×
 • Create New...