Jump to content
php.lv forumi

Spoon

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Spoon

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @codehighriga ar Symfony jo tomēr tā ir stabila vērtība cauri dekādēm un arī struktūra/koncepcija (lai arī kā to sauc) tuvāk sirdij. Nav jau tā ka būtu pret ko alerģija, bet šajā mirklī tas ir tas ko vēlos. PHP 8 tāpēc ka 8. Valoda attīstās lēnām, gribas iet tam līdzi. @briedis jā, zinu/redzu par framework agnostic kodu. Strādāju palielā +/- 6 gadus vecā projektā, sarakstīts ir gana daudz. Esmu ari Yii2 projektos padarbojies, kā reiz pirms 7 gadiem kad tas bij topā :) Par mikro-servisiem, neesmu vel redzējis/dzirdējis veiksmīgos gadījumus LV. Cik dzirdēts parasti tas beidzās ar piln
 2. @werd ja nav noslēpums, kas par uzņēmumu? Gribas pasekot līdzi, ja nu kaut kas attiecīgā laikā un vietā izlec. @briedis jā, saprotams. Bet pieļauju daudzi lielie un interesantie tiek šobrīd uzsākti vai ir migrācijas sākuma procesā.
 3. Jau ilgu laiku sanāk krāmēties ar diezgan senām/vecām tehnoloģijām un lietām. Kaut kad pārskatāmā nākotnē gribētos kaut ko pamainīt, līdz ar to sāku skatīties uz Symfony 5 + PHP 8. Interesē, kas LV šobrīd notiek? Vai ir uzņēmumi ar interesantiem/nopietniem projektiem kur izmanto šo stack? Varbūt kāds pēdējā laikā painteresējies apkārt un ir ko pastāstīt. Paldies.
×
×
 • Create New...