Jump to content
php.lv forumi

werd

Moderatori
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by werd

 1. https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/encryption-functions.html#function_aes-encrypt - iebūvētā AES_ENCRYPT() MySQL funkcija neder? Izmanto "sāli", lai enkriptētu un dekriptētu - bez sāls neviens nenolasīs to vērtību arī tad, ja iegūs tavu datu bāzi.
 2. http://docker-sync.io - pieredze gan rāda, ka vienā brīdī nosprūst - sīkāk te. Diemžēl sakarīga risinājuma priekš MacOS pagaidām nav.
 3. Pat diezgan lētāk kā DO :) DO ir lietots labu laiku - stabils un atbilst autora prasībām. Hetzner tiek lietots salīdzinoši nesen, bet jau tagad skaidrs, ka viņiem problēmu ir vairāk un bieži kāda fiziskā mašīna palido - viņu incident lapā ir garš saraksts :) Hetzner arī nedaudz atpaliek fīču ziņā - nav firewall etc. Protams, iet uz priekšu arī viņi - nesen palaida Load Balancing Beta versiju.
 4. Autortiesības taču neliedz citiem radīt to pašu no nulles (bez špikošanas) :) Ir gan stulbi, ka figņas savietošanu ar citu figņu var definēt kā patentu (dizaina patents etc.) un pārējie maksā vai sūkā pirkstu.
 5. Sāksim ar to, kā pareizi nosaukt to, ko tu vēlies izmantot :) https://laacz.lv/tmp/loc.php?vards=repozitorijs&dzimte=1 - repozitorijs (tas, viņš - ja vēlies draugu).
 6. werd

  OCTA API

  https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta laikam būs īstais LTAB serviss bez liekas informācijas ievades
 7. Kur problēma nest līdzi stacionāro? Prasība ir "jāņem līdzi tikai savs dators".
 8. werd

  printful atsauksmes

  @Zefirs Vai nebūtu efektīvāk šo visu pajautāt viņiem pašiem?
 9. Manuprāt, summa ir vienāda ar vidējo no viņu potenciālā zaudējuma un tava potenciālā ieguvuma, ja nepārdosi un paturēsi sev. Pieņemot, ka tu pats to nelieto un arī neplāno lietot, kā arī pieņemot, ka šis uzņēmums ir kāds no Lursoftā atrodamajiem (kam publiskie finanšu rādītāji ir skumji) - pārsimts EUR max.
 10. werd

  Mekleju programetaju

  @st0ne 10-15x gadus atpakaļ šis vēl varbūt izietu cauri; šodien - nē. Ideja ir tik pat nenopietna kā piesolītais "avanss" :) 300 EUR var ieguldīt lietderīgāk - pietiek šo pokemonu lapu un portālu.
 11. Ja Smarty, tad prātā nāk 3x varianti: Būs jāuztur aizvēsturiski projekti, kuros tas tika izmantots, jo agrāk skaitījās "kruts" Būs jāizmanto jauniem projektiem, jo kāds vēl aizvien domā, kas tas ir "kruts" Gan, gan Jebkurā gadījumā, domāju, ka reti kuram ceļās roka sūtīt CV :)
 12. werd

  LV drosiba

  Šajā jautājumā pilnībā piekritīšu @codehighriga teiktajam. Kāda iespēja, ka cilvēks izveidos un uzturēs labas kvalitātes resursu, ja pat uzrakstīt garumzīmes nav spējīgs? Pokemonu spēlītes nekas vairāk.
 13. Paldies par info! :) Kādi rezultāti ar šo jauno procedūru?
 14. Šobrīd esam vēl neliela komanda - 2x PHP programmētāji uz vietas, 2x PHP remote, 3x PHP piesaistīti no partneriem uz projektu.
 15. Saņemam uzdevuma risinājumu (rekomendējam Github repo, bet nav obligāti). Ja ir Github profils, tad, protams, arī aplūkojam publiskos repo un dalību OS projektos un sociālo IT dzīvi kopumā Ja ir atsūtīts CV, tad, protams, iepazīstamies ar to Tāpat arī uzmeklējam personu iekš LinkedIn un papētam profesionālo vēsturi Iepazīstamies ar risinājuma aprakstu (ja tāds ir) un pašu kodu Aplūkojam koda stilu, struktūru, noformējumu, komentārus, sarežģītību, apjomu Detalizēti iepazīstamies ar realizēto biznesa loģiku Kādi pieņēmumi va
 16. Kaut kas uz to pusi.
 17. Šī uzdevuma struktūra nav tāda, lai pateiktu vai uzdevums ir izpildīts vai nē. Būtu muļķīgi uzdevumā nodefinēt jau gatavus vienībtestus un tai pat laikā prasīt izmantot TDD pieeju :) Arkbauer izpratnē senior programmētājs ir cilvēks, kas pats domā nevis vienkārši izpilda katru punktu no uzdevuma apraksta (monkey see - monkey do). Nē, mums tā nav. Es uzskatu, ka sekundes laikā nav iespējams objektīvi novērtēt programmētāju (it īpaši senior līmeņa). Mēs cilvēkus atlasām individuāli - viena mēraukla visiem neder.
 18. Jāpiekrīt @briedis teiktajam. Šis uzdevums tika veidots ar domu, ka to varēs izpildīt gan iesācējs (junior), gan pieredzējis (senior) programmētājs. Nekas konkrēts netiek "uzspiests", jo mēŗkis ir iegūt priekšstatu par kandidāta individuālajām spējām (spriestspēju, loģisko domāšanu, tehnisko izdpildījumu utt.). Ja ir vēlme izmantot kādu no ietvariem - droši. Ja šķiet, ka ir nepieciešama datu bāze vai sesijas - droši.
 19. Jā, šobrīd gan esam jauna biroja meklējumos tuvāk centram, lai visiem ērtāk :)
 20. Sveiks! Reālā sistēmā - piekrītu. Šajā gadījumā runa, protams, ir par testa uzdevumu, kurā dotie interfeisi ir neliels ieskats uzdevuma būtībā. Ar prieku gaidīšu Tavu risinājumu!
 21. Esmu Jānis - uzņēmuma Arkbauer Group tehniskais vadītājs. Šobrīd esam senior PHP programmētāja meklējumos. Ko mēs piedāvājam Tev: Labu atalgojumu (atkarībā no prasmēm un zināšanām): 1700 - 2300 EUR uz rokas (neto) pēc visu nodokļu nomaksas Interesantus projektus: Portāla Visidarbi.lv pārbūve pēc SOA principiem, izmantojot PHP7, Symfony3, Elasticsearch un arī Python Travel-Desk.de ceļojumu rezervācijas sistēmas pilnveidošana un pārbūve Viesnīcu pārvaldības sistēmas "3RPMS" izstrāde un att
 22. IT speciālists klientam pasaka, kas un kā ir jādara, lai konkrēto biznesa problēmu risinātu. Vai ir kāds cits mēŗkis, kāpēc klients pie Jums ir vērsies?
 23. http://httpd.apache.org/docs/2.4/mod/core.html#include <VirtualHost _default_:80> ... include conf/common_rule.conf </VirtualHost>
 24. Ne gluži ikdienā, bet ja ir vajadzība, tad http://twig.sensiolabs.org/ Bez visa tā, ko var izlasīt oficiālajā dokumentācija man personīgi tas šķiet vizuāli pievilcīgs un īss(simbolu skaita ziņā pret plain PHP). Protams, mantošana ir ļoti lietderīga funkcionalitāte jebkurā dzinējā.
 25. Kādi būs secināju, ja apmeklējums nemainīsies? :) Kā jau Briedis minēja, pētniecība ir galvenais. Mājaslapa varētu būt rīks kas palīdz pētniecības procesā, piemēram, lai apstrādātu datus, vizualizētu rezultātus utml. "Uzņēmuma X mājaslapas izstrāde" vai "PHP ietvaru salīdzināšana" parasti ir standarta tēmas, ko cilvēki "pēta", jo uz neko vairāk nav spējīgi.
×
×
 • Create New...