Jump to content
php.lv forumi

capsx

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  343
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by capsx

 1. capsx

  Chatbots

  Bots nav paredzēts FAQ jautājumiem. Bots paredzēts runāšanai par konkrētu tēmu, uzdodot/atbildot uz jautājumiem.
 2. capsx

  Chatbots

  Sveiki, visiem! Vai būtu kādam labi ieteikumi saistībā ar čatbotiem. Nepieciešams multivalodu bots, kurš ir spējīgs atbildēt lietotājam (domāju, ka īpaši nav jāskaidro ko viņš dara) pēc noteiktām definīcijām. Ideālajā variantā - bots, kuru var implementēt gan webā, gan iekš mobile aplikācijas (Android, iOS). Any ieteikumi? Paldies jau iepriekš!
 3. Sveiks! Tik viņs ir par maksu. Šis pasākums nav man pašam. Uz doto brīdi atrasts ir https://www.tightvnc.com/ (jāforwardē porti), https://www.ammyy.com/en/ (pastāv limitācijas) ...
 4. Sveiki, visiem! Ko tauta var ieteikt kā alternatīvu TeamViewer - bez maksas un ērti lietojaumu? Paldies!
 5. Labas vakaras visiem! Kāds varbūt var ko labu ieteikt saistībā ar "apache cloudstack log analyzer" ??? Paldies!
 6. Neviens jau Tev neliek šeit būt ... ;)
 7. Tieši šis jautājums man tikko aktualizējās - un tieši atradu Tevis ielikto info par šo (atcerējos, ka par šo foruma migrāciju un visu ar to saistīto bija arī diskusija iekš php :) Ļoti labi un paldies :)
 8. Vispār viņi jau Jūnijā atsūtīja ... Tad jau nebija vairs TiK aktuāli. Tagad tikai izdarīju visu līdz galam. Nu redz - tomēr nav tā, ka NEVAR ...
 9. Nu redz - tā nu gluži nav, ka nevar dabūt atpakaļ. Ar googles palīdzību tika uzlikta bez2F autorizācija un konts tika atgūts :)
 10. Izrādās tā esot Pleska "fīča" - lai relodotu apachē useru iesetotās izmaiņas ... murgs :)
 11. Nēnu - kad tika noteikts, ka tas ir Apache restartu dēļ - es biju manāmā šokā :D :D :D
 12. Nuuu - izrādās apache tiek ik stundu restartēta ...
 13. Nu tur tas downtaims notiek idejiski līdz 30 sekundēm Ja intervāls ir 1 minūte - tad idejiski var nevienu to downtaimu nemaz nenoķert ...
 14. Nu redz - uztaisīt jau var, protams, viskautko. Doma jau bija neķēpāties ar šito. Kaut gan meklējot, utt. beigās ātrāk būtu bijis pašam uztaisīt. Tomēr: tas derētu man - nevis kādam parādīt smuku grafu :)
 15. Idejiski jau tā problēma par downtime ir apzināta - kāpēc. Tomēr - visiem tiem servisiem (nu vismaz kur es uz ātru roku ielūrēju) ir intervāli no 1 - 5 minūtēm. Es saprotu, ka bez maksas ir tikai siers peļu slazdā, un arī tur ne vienmēr par velti :D Tomēr - varbūt ir kāds šāds serviss ar zemāku laika intervālu ? Piemēram - 30 sek :)
 16. Sveiki! Bija šitādi publiski servisi, kur varēja piereģistrēties un ievadīt konkrētas mājaslaps adresi, un tad tas serviss vislaik čeko, vai site ir up, un ja nav - sūta paziņojumu. Neatceros gan adresi. Varbūt kāds var padalīties ar šāda veida mājaslapu? Paldies!
 17. mnja ... skāde ... Es pat būtu gatavs samaksāt tam, kurš man reāli izpalīdzēs dabūt to kontu atpakaļ
 18. Nē nu - es saprotu, ka vajadzēja tā, vai vajadzēja šitā ... tomēr ir tā kā ir. LMT teicās, ka tas numurs tiek izmantots - respektīvi, nav pieejams. Esmu zvanījis - vislaik nav zonā (izslēgts). Nosūtīju SMS - atbildes protams nekāds, jo ļoti iespējams ka tas numurs nemaz netiek lietots. Un tas ir baigi slikti ...
 19. Paņemot Get help, tiek piedāvāts norādīt epastu, uz kuru atsūta kodu (Google received a request to use this email address to help recover Google Account; Enter the code when asked for it to show that Google can reach you at this email address.) un pēc ievadīšanas parāda var teikt tādu pašu info:
 20. Autorizējoties no datora, ar kuru kādreiz tajā googles varēja ieiet, rāda idejisko to pašu:
 21. Numurs vairs nav pieejams - un atjaunot uz sitiena nevar. Tā bija AMiGO karte. Uz doto brīdi tiek gatavots iesniegums LMT - vai ir iespējams dabūt to numuru, jo zvanot uz viņu sazvanīt to numuru nevar. Ļoti iespējams, ka tas būs vienīgais veids kā varētu dabūt to kontu atpakaļ - tomēr tas arī nebūs ne šodien, ne rīt ... Kaut kā muļķīgi - tu zini konta pieejas datus, tomēr netiec viņā iekšā, un "recoverot" ar neesi spējīgs ...
 22. Šitas ir tas standart RECOVERY ceļš ... kurš nestrādā Un visur gala rezultātā nonāk bildē Nr. 4
 23. Sveiki visiem! Problēma ir sekojošā ar google kontu: 1. ir zināma googles konta parole; 2. ir pieeja e-pastam uz kuru googles konts piereģistrēts (konts reģistrēts uz ārēju epastu, piem. xxx@inbox.lv); 3. ir planšete, kurā ir pieejami Security codi zem Google Play Services - "Code 1" un "Code 2"; 4. NAV pieejas numuram, kurš ir šim google kontam piesiets; 5. Līdz ar ko - visādi mēģinoties ielogoties kontā, gala rezultāts ir viens un tas pats - prasa ievadīt kodu, kuru sūta uz to telefona numuru, un nekādā veidā savādāk nesanāk neko izdarīt ... Vai būtu kādam reāls ieteikums, vai pieredze, ko darīt, izņemot, ka jātaisa jauns google konts. Jau iepriekš - PALDiES!
×
×
 • Create New...