Jump to content
php.lv forumi

laacz

Administratori
 • Posts

  146
 • Joined

 • Last visited

About laacz

 • Birthday 08/18/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://laacz.lv/
 • ICQ
  0
 • Skype
  ukucis

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga un Jelgava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

laacz's Achievements

 1. PHP.lv ir IPS Community Suite tikai ar forumiem. Pēc iegādes tie ir 25$ katrus sešus mēnešus (50$ gadā).
 2. https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/
 3. Varbūt mazs labojums. Tie nav 500 € uz rokas. Tas ir stipri vairāk € uz rokas. Principā, pateicoties diezgan saspringtajai situācijai Latvijas darbaspēka tirgū, atkarībā no kandidāta spējām un prasmēm savas spējas pārdot, ciparu līdz saprātīgai robežai viņš var noteikt pats.
 4. Sveiki, ilggadējie un ne tik ilggadējie php.lv forumu lietotāji. Pašos php.lv pirmssākumos par ziedojumiem tika iegādāta Invision Power Board mūža licence (šķiet, par dažsimts dolāriem). Viss bija labi, līdz brīdim, kad viņi izlēma vairs neturpināt izstrādāt Invision Power Board. Tagad piedāvājums no kantora ir sekojošs: Paliekam pie esošās foruma versijas turpmākos divus gadus Šī ir pagaidām visvienkāršākā opcija, kas nozīmē, ka divus gadus šī versija turpinās saņemt drošības atjauninājumus, bet jaunu fīču nebūs. Pēc diviem gadiem jādomā, ko darīt. Manuprāt - šis nav izskatāms variants. Pieņemam viņu piedāvājumu migrēt uz viņu jauno produktu - IPS Community Suite Tas atkal ir maksas produkts. No viņu puses tiek piedāvāts kredīts 100 dolāru apmērā, kas nosedz divu gadu maksu. Tā kā summa nav liela (pēc diviem gadiem tas mums maksās 50$ gadā, kas ir droši ceļama summa), tad finansējums nav problēma. Taču - vai mums tas viss ir nepieciešams? Pie kam, ja pareizi sapratu no cenu lapas, 25$ gadā nodrošina diezgan niecīgu vienlaicīgo lietotāju skaitu un pieejamo diska vietas apjomu (iespējams, ka ar to pietiek, bet vienmēr gribās bez ierobežojumiem), kas patiesībā mums neko neuzlabotu. Otrs vienkāršākais variants, kurš no migrācijas skatu punkta neko daudz nesarežģītu. Trešā opcija ir ņemt kādu citu produktu Varam ņemt Vanilla Forums, kas ir bezmaksas risinājums, ja hostējam paši. Varam skatīties uz Discourse pusi, kas pašhostētajā versijā ir bezmaksas (hostētā maksā sākot no kosmiskiem simts dolāriem mēnesī). Varbūt ir vēl kādas alternatīvas. Šajā gadījumā nāktos iespringt ar migrāciju un, iespējams, kaut kādas "fīčas" pazustu, bet citas nāktu klāt. Idejas, ieteikumi? Izlemšanai piedāvāju mēnesi, kad beidzas termiņš piedāvājumam no Invision Power Board izstrādātājkantora.
 5. Sveiki! Diktiņ atvainojos, bet dēļ nevērīgās attieksmes pret pilna diska vārningiem atvaļinājuma laikā bija nokrešojušas ibf_topic_views un ibf_profile_portal_views tabulas. Necēlu atpakaļ no bekapa, bet gan vienkārši uztaisīju par jaunu. Atvainojos par sagādātajām neērtībām :)
 6. laacz

  Spams

  OK, kungi un dāmas. Ir divas ziņas. Laba un vēl labāka. Moderatoru rindas ir papildinājuši trīs "jauniņie" (no pun intended), kas moderatoru sarakstu kopumā padara šādu: aaxc, daGrevis, rATRIJS, werd, andrisp, briedis, Aleksejs, Venom, spaiks, Kaklz, kristapz, un darklow. Skatāmies viens otru, pa galvu nesitam, bet pamācam, ja rodas problēmas. Bet neradīsies, takš, ne? Mazliet pielaboju čelindža jautājumus (pakonsultējoties ar brālīgā boot.lv saimniekiem), lai nevarētu, izmantojot automātiskās trensleitošanas seervisssus ar jamajiem izsatikt galiņā. Vēl ir problēma - ko darīt ar lietotājiem, kam ir 0 postu, bet, kuri ir sareģistrēti un vēlāk tehniski var tikt izmantoti spamam. Teorētiski varētu dzēst, bet nevar jau nošķirt - normālu lasītāju no spamera. Es papētīšu, ko var darīt. Ja būs reģistrēts un nebūs ielogojies ilgākā laika periodā, iespējams, ka nolokosim un katru problēmsituāciju risināsim individuāli. Paldies par jautājuma aktualizēšanu un spēks ar mums lai ir :P
×
×
 • Create New...