Jump to content
php.lv forumi

laacz

Administratori
 • Posts

  144
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by laacz

 1. PHP.lv ir IPS Community Suite tikai ar forumiem. Pēc iegādes tie ir 25$ katrus sešus mēnešus (50$ gadā).
 2. https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/
 3. Varbūt mazs labojums. Tie nav 500 € uz rokas. Tas ir stipri vairāk € uz rokas. Principā, pateicoties diezgan saspringtajai situācijai Latvijas darbaspēka tirgū, atkarībā no kandidāta spējām un prasmēm savas spējas pārdot, ciparu līdz saprātīgai robežai viņš var noteikt pats.
 4. Sveiki, ilggadējie un ne tik ilggadējie php.lv forumu lietotāji. Pašos php.lv pirmssākumos par ziedojumiem tika iegādāta Invision Power Board mūža licence (šķiet, par dažsimts dolāriem). Viss bija labi, līdz brīdim, kad viņi izlēma vairs neturpināt izstrādāt Invision Power Board. Tagad piedāvājums no kantora ir sekojošs: Paliekam pie esošās foruma versijas turpmākos divus gadus Šī ir pagaidām visvienkāršākā opcija, kas nozīmē, ka divus gadus šī versija turpinās saņemt drošības atjauninājumus, bet jaunu fīču nebūs. Pēc diviem gadiem jādomā, ko darīt. Manuprāt - šis nav izskatāms variants. Pieņemam viņu piedāvājumu migrēt uz viņu jauno produktu - IPS Community Suite Tas atkal ir maksas produkts. No viņu puses tiek piedāvāts kredīts 100 dolāru apmērā, kas nosedz divu gadu maksu. Tā kā summa nav liela (pēc diviem gadiem tas mums maksās 50$ gadā, kas ir droši ceļama summa), tad finansējums nav problēma. Taču - vai mums tas viss ir nepieciešams? Pie kam, ja pareizi sapratu no cenu lapas, 25$ gadā nodrošina diezgan niecīgu vienlaicīgo lietotāju skaitu un pieejamo diska vietas apjomu (iespējams, ka ar to pietiek, bet vienmēr gribās bez ierobežojumiem), kas patiesībā mums neko neuzlabotu. Otrs vienkāršākais variants, kurš no migrācijas skatu punkta neko daudz nesarežģītu. Trešā opcija ir ņemt kādu citu produktu Varam ņemt Vanilla Forums, kas ir bezmaksas risinājums, ja hostējam paši. Varam skatīties uz Discourse pusi, kas pašhostētajā versijā ir bezmaksas (hostētā maksā sākot no kosmiskiem simts dolāriem mēnesī). Varbūt ir vēl kādas alternatīvas. Šajā gadījumā nāktos iespringt ar migrāciju un, iespējams, kaut kādas "fīčas" pazustu, bet citas nāktu klāt. Idejas, ieteikumi? Izlemšanai piedāvāju mēnesi, kad beidzas termiņš piedāvājumam no Invision Power Board izstrādātājkantora.
 5. Sveiki! Diktiņ atvainojos, bet dēļ nevērīgās attieksmes pret pilna diska vārningiem atvaļinājuma laikā bija nokrešojušas ibf_topic_views un ibf_profile_portal_views tabulas. Necēlu atpakaļ no bekapa, bet gan vienkārši uztaisīju par jaunu. Atvainojos par sagādātajām neērtībām :)
 6. laacz

  Spams

  OK, kungi un dāmas. Ir divas ziņas. Laba un vēl labāka. Moderatoru rindas ir papildinājuši trīs "jauniņie" (no pun intended), kas moderatoru sarakstu kopumā padara šādu: aaxc, daGrevis, rATRIJS, werd, andrisp, briedis, Aleksejs, Venom, spaiks, Kaklz, kristapz, un darklow. Skatāmies viens otru, pa galvu nesitam, bet pamācam, ja rodas problēmas. Bet neradīsies, takš, ne? Mazliet pielaboju čelindža jautājumus (pakonsultējoties ar brālīgā boot.lv saimniekiem), lai nevarētu, izmantojot automātiskās trensleitošanas seervisssus ar jamajiem izsatikt galiņā. Vēl ir problēma - ko darīt ar lietotājiem, kam ir 0 postu, bet, kuri ir sareģistrēti un vēlāk tehniski var tikt izmantoti spamam. Teorētiski varētu dzēst, bet nevar jau nošķirt - normālu lasītāju no spamera. Es papētīšu, ko var darīt. Ja būs reģistrēts un nebūs ielogojies ilgākā laika periodā, iespējams, ka nolokosim un katru problēmsituāciju risināsim individuāli. Paldies par jautājuma aktualizēšanu un spēks ar mums lai ir :P
 7. laacz

  Spams

  Tas nav risinājums. Ir padomā pārņemt ideju no boot.lv foruma. Šodienas laikā pamēģināšu
 8. laacz

  Spams

  So. Papētīju Boarda settingus. Viss ir kedā. Diemžēl, izskatās, ka spameri ir manuālais leibōrs. T.i. - cilvēks reģistrējas. Ar gūgles transleitu un mazliet izdomu pārtulkot challange jautājumu nav grūti. Briedis piedāvātais pretspama risinājums man neģeld, jo nav atbilstošā supporta līguma (licence ir mūžīga, bet bez supporta). Varbūt varam sarunāt, ka moderatori lietotājus nevis dzēš, bet loko/disablē/konutur. Pēcāk varētu veikt analīzi un, iespējams, nobloķēt konkrētu IP adrešu apgabalu (pēdējie divi bija no Ukrainas). Kas attiecas uz moderatoru tīma palielināšanu - vajadzētu, šķiet, kādu čupiņu pieņemt darbā, ne? rATRIJS jau pieteicās, tam ir iedots. Varbūt ir vēl kandidatūras?
 9. laacz

  Spams

  Labdien, kungi (un dāmas?) :) Jau labu laiku forumu reģistrācijas logā ir gan captcha, gan security jautājums (skat. pievienoto failu). Vēl kādi ieteikumi? Pa tam es papētīšu, ko vēl varētu izdarīt.
 10. Ja tie nav humāņi, tad kaut kas nav kārtībā ar reģistrāciju. Papētīšu vakarā sīkāk IPB antispama opcijas.
 11. Krietni mazāk ir cik (cik bija un cik ir tagad; +/-)?
 12. 3.1.4 (php.lv/f ipb versija kopš novembra) ir jaunākais.
 13. 1. Spameri ieliek vienu postu un par kontu aizmirst. Parasti. 2. Nekādā gadījumā. 3. Prasīsies laušanās kodā, ko neviens negrib. Kā jau minēju iepriekš, uzliku teksta jautājumus pie reģistrācijas. Redzēs, kas sanāks.
 14. Uzliku teksta jautājumus (pagaidām to ir trīs) pie reģistrācijas. Skatīsimies, vai palīdzēs.
 15. Pārbaudām, vai viss beidzot ir kārtībā. Glažšķūņu rūķīši
×
×
 • Create New...