Jump to content
php.lv forumi

Rincewind

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  299
 • Joined

 • Last visited

Rincewind's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. 21 gadsimts, lietotājam pašam jāver vaļā editors un jālabo bilde lai viņa tev derētu... Tu neierobežo! Tu pats izgriez kluci vajadzīgā x/y attiecībā un resaizo kā vajag.
 2. Studentam. Šī topika autoram.
 3. Kas tad tas? Ja PHP iedod to pašu masīvu kuru dod tam Mustache tad tak sanāks šitā: <?php foreach($items as $i):?> <a href="<?php echo $i['href']?>"...</a> <?php endforeach;?>
 4. Kas tas par komunismu? Šādam topikam vieta te
 5. Varētu būt problēma ar mainīgo redzamību. Ieliec echo, apskaties vaivispār kaut ko izvada: case "forum": echo '-'.$lang['forum'].'-'; $title = $lang['forum'];
 6. Kā tā, pašam savs engine veikalam jāraksta?
 7. Rincewind

  Aptauja

  A tev reāli vajadzīgs tas radio? Apskaties kā notepad.lv aptauja uztaisīta.
 8. alertam jāparādās pie lapas ielādes. Tev jQuery vispār tiek ielādēts?
 9. Iesākumam iekš "$(document).ready(function(){" ieliec "alert(1);" lai pārliecinātos ka jquery strādā. Ja jā tad parādi arī html kodu.
 10. Pirms kopēšanas ieliec echo un apskaties kas tur ir (ja pareizi sapratu kodu tad tur nekā līdzīga ceļam nebūs) $newname = $vieta.$filename; echo $newname;
 11. Bet tam jau laikam vajadzīgs kaut kāds globāls eventu apstrādātājs, es tādus nekad neesmu veidojis. Neliks tak katrā eventa apstrādātājā atsevišķu pārbaudi vai kaut kas tur ir atvērts.
 12. Kas nu tur par tutoriāļiem. Tādu normāli ir taisīt kā parastu <ul> un uz klikšķa ar js mainīt viņam show/hide. Vienīgi nezinu kā tur google uztaisīts hide uz klikšķa citā lapas vietā.
 13. Kaut kā tā: $result = mysql_query(" SELECT md_categories.*, COUNT(products.cat) AS skaits FROM products JOIN md_categories on products.cat = md_categories.id GROUP BY products.cat");
 14. Datus ģenerēt nemaz nav grūti. Reku piemērs no mana koda: public function actionRandomUsers(){ $names=array('Eriks','Jānis','Juris','Imants','Pauls','Alberts','Uldis','Miervaldis','Ernests', 'Rūdolfs','Fricis','Māris','Aleksandrs','Alfreds','Roberts','Arturs','Andris','Valdis','Atis','Kārlis'); $last_names = array('Ādamsons','Akuraters','Bankovskis','Barons','Bels','Birznieks-Upītis', 'Blaumanis','Brīvzemnieks','Čaklais','Čaks','Eglītis','Grīns','Jaunsudrabiņš', 'Kolbergs','Lācis','Pumpurs','Skalbe','Sudrabkalns','Vācietis','Ziedonis'); $emails=array('@inbox.lv','@gmail.com'); for($i=0;$i<200;$i++){ $user = new User(); $user->first_name=$names[array_rand($names)]; $user->last_name=$last_names[array_rand($last_names)]; $user->email=$user->first_name.'.'.$user->last_name.$emails[array_rand($emails)]; $user->phone=rand(11111111,99999999); $user->type=1; $user->save(); } } Uztaisi sev lielāku vārdu masīvu un ņem pa kādiem 20 random vārdiem katram tagam, būs gana unikāls saturs.
 15. Kaut ko līdzīgu esmu taisījis. Domu gājiens bija tāds ka ātrdarbība pie komentāra ievietošanas nav tik svarīga kā pie nolasīšanas. Strādā ar neierobežotiem līmeņiem. Detaļās īpaši neiedziļināšos, aprakstīšu vispārīgi. Tabula: id topic_id comment level display_order Piemērs: 1 1 Komentārs_1 0 1 2 1 Atbilde_1_1 1 2 3 1 Atbilde_1_2 1 3 4 1 Atbilde_1_2_1 2 4 5 1 Komentārs_2 0 5 6 1 Komentārs_3 0 6 7 1 Atbilde_3_1 1 7 Ja atbilde uz topiku tad pie inserta level = 0 un display_order = MAX(display_order topikam)+1 Ja atbilde uz komentu tad: Skatamies komentāra uz kuru atbild id un iegūstam viņa level un display_order UPDATE tabula SET display_order = display_order+1 WHERE display_order>$display_order AND topic_id=$topic_id INSERT .... level=$level+1 ... display_order = komentāra display_order + 1 ... Atbilstoši selekts ir: SELECT FROM tabula WHERE topic_id=$topic ORDER BY display_order LIMIT cik nu vajag Īsumā tā. Trūkums tāds ka nevar selektu limitēt pēc augšējā līmeņa komentāriem. Vai var?
×
×
 • Create New...