jurchiks

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  1647
 • Joined

 • Last visited

About jurchiks

 • Rank
  Programmēšanas meistars

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. soap

  Ja tu zini pareizo SOAP request struktūru, tad uzrakstīt atbilstošu PHP SoapClient requestu nevajadzētu būt problēmām. Iedod kaut vienu nestrādājoša pieprasījuma request struktūru. Principā request body tev jau vajadzētu saprast, kā veidot, vnk $soap->SomeFunction(['foo' => 'bar']), bet request headerus tev @ SO tas čalis aprakstīja: $headerValues = [ 'UserId' => $someUserId, 'ClientId' => $someClientId, 'SessionId' => $someSessionId ]; $ns = 'http://namespace.example.com/'; // šo ņem no <UserSessionCredentials xmlns="http://www.NSadrese.net/"> $header = new SOAPHeader($ns, 'UserSessionCredentials', $headerValues); $soap->__setSoapHeaders($header); Teorētiski ar to vajadzētu pietikt, tālāk izsauc `$soap->GetSystemSettings()` un vajadzētu aiziet. P.S. Viņš tāpat paņēma copy-paste no šejienes: http://php.net/manual/en/soapclient.setsoapheaders.php#93460
 2. Atraduši, ko downvotot, liekēži.
 3. Tāpēc, ka es runāju par reālu sistēmu, nevis iedomātu. Maksimums stock interfeisam divas implementācijas - local un warehouse, un tad warehouse integrācijām tas Stock interfeiss jau vairs neder (pieņemu, ka ar to tu domā dažādus piegādātājus). P.S. I fukken knew you'd reply to this. Too predictable.
 4. Piedod, mana risinājuma nebūs, jo es jau strādāju par team lead.
 5. http://stackoverflow.com/a/18882404/540394 Eku vēl noderīga info. > Kā lai notestē, ka tiešām strādā? Vells viņ zin. Varbūt kaut kā var mēģināt, vienlaicīgi palaižot 2 skriptus, kuri abi piekļūst tabulai un izpilda FOR UPDATE, varbūt ir labāks variants.
 6. Nice!
 7. Dizains jauks, bet kaut kā īsti nav pareizais forums priekš šādas lietas, šeit tomēr IT ļaudis, mēs fizisko pastu izmantojam maz vai nemaz.
 8. Visiem tiem interfeisiem būs tikai viena implementācija. Tā ir nepareiza interfeisu izmantošana pēc būtības. Zinu, ka testa uzdevums, bet labāk tad būtu vnk ļāvuši developerim pašam izdomāt, ko kā rakstīt. Noteikumi taču ir uzrakstīti.
 9. Pirmkārt, tu skaties vecā lapā: https://www.postgresql.org/docs/9.4/static/explicit-locking.html Tevi interesē 13.3.2., SELECT FOR UPDATE ...
 10. Pašam savs jātaisa, tas ērtums ir pilnībā atkarīgs no tā, kādus datus tu ievadi, kuras vērtības var automātiski aprēķināt no citām, kā kas tiek aprēķināts, utt., un tas viss ir subjektīvi/non-generic, tāpēc gatavu produktu, kas būs tik ievērojami ērtāks par Excel, neatradīsi.
 11. Izskatās, ka tagad ir salabojuši, man tagad arī strādā normāli.
 12. Jā, JavaScript OOP jau nemaz nav īsts OOP, tikai imitācija.
 13. Mēģināju arī tā, nepalīdzēja, ctrl-left tas pats action. Lai gan paša plagina settingos ir rakstīts "Trigger keys for Windows > control + click", tas neko nedara, tikai taisa kursoru dublikātus. Edit: ok, kaut kādus baigi primitīvus variable declarations atrod, bet starp failiem ņifiga, jo acīmredzot nesaprot Angular DI. Karoč I am not impressed. Edit2: Visual Studio Code dara to pašu, tikai 3x mazākā package un bez plaginiem...
 14. Kaut kā man tas js-hyperclick nestrādā. Mēģināju visādi, bet neatrod neko. Pat ja burtiski šādu kodu uzrakstu: var foo = function (){}; foo(); ctrl-klikšķinot uz `foo()`, nemet uz `var foo`, jo by default ctrl-click dublicē kursoru, bet keymapā nav nekas saistīts ar to plaginu, attiecīgi nomainīt nevar.
 15. Baigi nepatīk, ka browserī jāizmanto kompaileris.