ieleja

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  490
 • Joined

 • Last visited

About ieleja

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. [brīdis, kad vairs nesaproti, kurš ir sarkastiskāks]
 2. [diez tai Dānijā komatus un punktus lieto?]
 3. katram novēlētu tādu darbu - cept 6 banerus stundā, 48 banerus dienā, 240 nedēļā, 1000 banerus mēnesī pēc cik ilga laika varēs sveicināt no Filozofu ielas 69?
 4. pazīstu pāris PS profus, bet šis noteikti neliks viņiem stāties rindā p.s. vienmēr licies, ka darba ņēmējs/darītājs var stāstīt - "simboliska samaksa, ātri izdarīšu", bet darba devējs/piedāvātājs labāk varētu teikt "par samaksu vienosimies, taisnīga samaksa"
 5. augšminētais kantoris ļauj izvēlēties domēna vārdu, piereģistrēs to un būs gatavs to hostēt lapas valodai liela nozīme gan nav, pieņemu, ka arī neLatvijas auditorijai Latvijas hostingi būs pietiekami ātri. Latvijas hostingi ir mazāk automatizēti un iesācējam vieglāk pārvaldāmi. visa šajā ir pietiekami daudz nianšu (kas, kā, uz kā vārda reģistrēs domēnu, maksās ikgadējo maksu u.t.t.)
 6. Serveris.lv ja visu gribas vienkārši un latviešu valodā: https://www.serveris.lv/lv/hostings/web-hostings/hostinga-cenas/?page=0 man liekas, ka pat Wordpress uzliks par velti
 7. un ja paskatās tā jauniegūtā .ICS faila saturu, izskatās tāds pats kā izeksportēts no kādas kalendāra programmas, uz MACa kaut vai 'Calendar'? un tas izeksportētais validējas?
 8. kas tad tur "nav kārtībā" un ko "iekšējas informācijas sistēmas izstrādātājs" var tur mainīt? ka @aaxc nav instalēts Adobe Flash Player vai pārlieku uzsvērtā uzņēmuma dalīšanās grupās?
 9. jau kādu laiku mēģinu aizvietot datu ievades sistēmu, kur svarīga gan ērta jauno datu ievade, gan esošo datu pārlūkošana. pašlaik dati tiek ievadīti MS Excel (vai OO, LO u.c.) tabulā un pēc tam konsolidēti kopējā tabulā ideja, ka vienota webiska sistēma būtu ērtāka, vienkāršāka un krosplatformīga, vēlams maz izmantot peli, tikai (vairāk) klaviatūru esmu padzenājis dažādus JS+PHP freimworkus, bet rezultāts nav necik apmierinošs - datus var redzēt, ievadīt, rediģēt, bet tas viss vienam lietotājam nav tik ērti kā Excel. mērķis nav izveidot tādu erzacExcel tabulu webā, bet radīt ērtu datu ievades sistēmu webā, kas aizvietotu Excel šī ideja ir utopiska jau saknē vai arī ir kaut kas tāds redzēts un izveidots?
 10. pavisam aktuālos mēslus tas Defender diemžēl var arī neievērot
 11. tad tam noklusētajam šķirojumam pēc balsojuma nav globāla risinājuma? varbūt labāk tad vispār atslēgt šo kluso kašķēšanās/draudzēšanās sistēmu, var jau pateikt ko domā tiešā tekstā, nevis spaidot mīnusiņus vai plusiņus
 12. tagad apskatījos, man abos RBpi: /etc/psswd www-data:x:33:33:www-data:/var/www:/bin/bash tāpēc arī (iespējams) nav problēmu ar .py komandas izvades rādīšanu. skaidrs, ka "tā nav labi", bet manas iekārtas nav pieejamas no ārpuses sapratu, kas manā gadījumā tam 'www-data' iedeva šellu, 'RPi_Cam_Web_Interface', tāda kameras interfeisa vadības programma
 13. grūti tā attālināti off-line iejusties, bet mēģināju uz ieslēgtā Raspberry, kur gan nav pieslēgti nekādi devēji, tāpēc AdafruitDHT.py skripts 5x nodrukā "Hello, World!": #!/usr/bin/env python3 print('Hello, world 1!\n') print('Hello, world 2!\n') print('Hello, world 3!\n') print('Hello, world 4!\n') print('Hello, world 5!\n') attiecīgi: <?php $out = array(); echo exec('./AdafruitDHT.py',$out); foreach($out as $outputStr) echo $outputStr . "\n"; ?> gan lokāli izsaucot ar: php af.php gan http://192.168.0.8/af.php izsniedz: Hello, world 1! Hello, world 2! Hello, world 3! Hello, world 4! Hello, world 5!
 14. foreach($out as $outputStr) echo $outputStr;