Jump to content
php.lv forumi

Treaktors

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Treaktors's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. lai mazāks čakars noņemšu vispār nost un kopēšu savādākā veidā,savādāk pavadu atrisinot pārāk daudz laika
 2. Problēmu uzrāda kā Forbidden You don't have permission Tikai nezinu kā to risināt?
 3. Uzliekot uz lapas atkal nestrādā, uzlec login forma ievadu visu pareizi, bet rādās šis, kas par problēmu?
 4. Pagaidām izdevās, nezinu kur bija kļūda, vairākas reizes ģenerēju paroli līdz aizgāja
 5. Pieejas dati ir pareizi, bet logā parādās [Wed May 23 12:04:04.020754 2018] [authn_file:error] [pid 1756:tid 1664] (OS 5)Access is denied. : [client ::1:49894] AH01620: Could not open password file: C:/xampp/htdocs/TD/protect
 6. Šādu jau mēģināju, login logs ir bet kā ierakstu vajadzīgo, tā uzmet The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.
 7. Pamēģināju tagat arī ar base64, vienalga nestrādā, visu laiku met The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there was an error in a CGI script.
 8. Sveiki! Kā visvienkāršāk uzlikt lai tikai vienai no vairākām lapām tiek klāt tikai ar paroli, izmēģināju uz localhost ar .htasccess un .htpasswd failiem, bet man nekas nestrādā, kā uzstādu tā pats vairs netieku iekšā caur login formu
 9. Sveiki! Uztaisīju pieteikuma formu, localhostā viss ok, bet uzliekot uz lapas, garumzīmes izmainās uz arābu burtiem, datubāzē uzlikts uz utf8_latvian, pieteikumā vārds atnāk ar garumzīmēm, bet viss pārējais ir ar arābiskiem simboliem, var kāds palīdzēt? Kā piemērs: piegؤپdؤپtؤپjiem un citؤپm treإ،ajؤپm personؤپm, kas nodod Personas datus, ka tiks nodroإ،inؤپta nodoto Personas datu pilnؤ«ba un pareizؤ«ba.2.3. Nepiecieإ،amؤ«bas gadؤ«jumؤپ Datu subjekts ir tiesؤ«gs jebkurؤپ laikؤپ grozؤ«t, papildinؤپt vai dzؤ“st Personas datus, kas par viإ†u saglabؤپti viإ†a lietotؤپja kontؤپ.
 10. Nedaudz jā, mācos tikai, bet kautkā jau viss izdodas
 11. Tikai tagat rodas jautājums kā panākt to ka reģistrētajam e-pastam nosūta apstiprinājuma ziņu?
 12. Atrisināts, pieliku ? trim($_POST['email']):""; un viss aizgāja
 13. ''text'' nomainīju uz ''email''
×
×
 • Create New...