Jump to content
php.lv forumi

codehighriga

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

About codehighriga

 • Rank
  Skriptu bērns

Recent Profile Visitors

1761 profile views
 1. codehighriga

  Meklēju CakePHP koderi

  Ļoti nepievilcīgs darba sludinājums, ne atalgojuma, ne uzņēmuma informācijas, ne kā... Izklausās pēc zema atalgojuma, turklāt bez darba līguma.
 2. codehighriga

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Vai tiešām bija laba tā situācija Latvijā, kad atalgojumam bija kaut kādas svētās govs statuss, par ko visiem kauns runāt? Tas kaitē darba ņēmēju interesēm, jo darba devējam ir lielākas iespējas tevi apvārdot un pārliecināt, ka tavas prasmes ir vērtas mazāk, nekā patiesībā.
 3. codehighriga

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Vajadzētu likumdošanu papildināt ne tikai ar prasību norādīt atalgojuma amplitūdu, bet arī ar ierobežojumu, ka amplitūda nedrīkst būt lielāka, teiksim, par 25% no sākuma summas. Salīdzinot Draugiem Group uzņēmumu darba sludinājumus man ļoti patīk, ka Mapon un Vendon ir norādīta saprātīga algas amplitūda (600, 700eur). Turpretī Printful algas amplitūda ir 3000eur (1000-4000eur), kas nav īsti labi. Likuma prasība ir izpildīta, bet... Labāk 1000-4000eur amplitūdas vietā izdalīt 3 dažādus sludinājumus - Junior, Mid-level un Senior developeriem ar precīzākām amplitūdām
 4. codehighriga

  telefona izspiegosana

  Smieklīgi, ka nav prātuļošanas par ētiku/morāli/likumību un visi bez jautājumiem uzreiz ķeras pie risinājumu piedāvāšanas.
 5. codehighriga

  printful atsauksmes

  Exactly. Tas tā vienkārši nenotiks.
 6. codehighriga

  Jauns projekts

  Klau, nu, tas ir smieklīgi. Kāds tiešām piesakās, nezinot, uz ko?
 7. codehighriga

  printful atsauksmes

  @Wuu Printful pastāv jau 5 gadus (ja nekļūdos) - tas taču nav startups, kas var darboties ar bleeding edge, aktīvi prototipēt un regulāri pārrakstīt kodu no nulles tikai tāpēc, ka iznāca mazliet modernāka tehnoloģija. Arī sistēmu ilgstoša uzturēšana un attīstīšana ir liela māksla. Ja tev tas liekas garlaicīgi, tad tev tādos uzņēmumos pēc definīcijas nav ko darīt, labāk kādā svaigā startupā.
 8. codehighriga

  printful atsauksmes

  Tā gan, es arī nobrīnījos. Man šķiet tepat forumā var atrast postu, kurā Ingus Rūķis stāstīja par attālināto strādāšanu un slikto pieredzi tās sakarā. Varbūt @briedis var labāk pastāstīt, kādi ir iemesli politikas maiņai.
 9. codehighriga

  Konferenču sistēma

  Divas lietas: 1. Varēji paskaidrot, kādas fīčas vispār ietilpst zem "konferenču sistēmas". Man tas galīgi neliekas uzreiz skaidrs un saprotams. 2. Tavs links nestrādā, jo tajā ietverts komats
 10. codehighriga

  padoms

  Tādas lietas pēc būtības ir komercnoslēpums, diez vai tev kāds skaidru un gaišu atbildi dos. Vienīgā iespēja pašam iet uz interviju un vienoties.
 11. codehighriga

  padoms

  1700 ir reāli, bet tas ir jau mazliet uz augšējo galu, ne vidējo. Ja tu saki, ka esi mid-level, tad drīzāk, ka būs 1k-1.5k
 12. codehighriga

  Attālināts darbs citas valsts uzņēmumā, nodokļi

  Piekritīšu, ka ir muļķīgi kādu 40 gadu vecumā attapties ar smagu diagnozi un pēkšņi mēģināt kļūt par Igaunijas pilsoni. Bet pavisam cits stāsts ir tad, ja cilvēkam šobrīd ir 20-25 gadi un var sākt uzkrāt sociālās garantijas jau laicīgi citā valstī tā teikt "no nulles".
 13. codehighriga

  Attālināts darbs citas valsts uzņēmumā, nodokļi

  Oi, šeit būs @codez ko izteikties. Vari pasmelties idejas arī tik tikko kā iekarsušajā blakus tēmā https://php.lv/f/topic/22690-padalos/?page=1 Tur ir vairāk par variantu kā (ne)maksāt nodokļus tepat uz vietas Latvijā, bet būtu interesanti pafilozofēt arī par pirmo variantu - nodokļiem Nīderlandē. Galu galā, ja Latvijas sociālās garantijas nekam neder, varbūt citu valstu piedāvājums tomēr ir labāks? Piemēram, nesen apollo bija raksts par Latvijas vēža slimniekiem, kas cenšas kļūt par Igaunijas rezidentiem, jo tur iespējas ārstēties daudz plašākas.
 14. codehighriga

  Padalos

  Intereses pēc, kāda tad ir tā apdrošināšana, ko it kā nevarot dabūt? Kā tā salīdzinās ar IF polisēm, ko codez ielinkoja?
 15. codehighriga

  Padalos

  @codez man liekas viss šis pasākums apstāsies tajā brīdī, kad tu, visu pērkot caur SIA, pats personīgi būsi kļuvis par cilvēku bez ienākumiem/algas un arī bez īpašuma. It kā tu dzīvo mājā, bet tā nepieder tev. It kā brauc ar mašīnu, bet tā nepieder tev. Gribēsi bērniem drēbes nopirkt - tās atkal uz SIA pirksi? Galu galā kāds skauģis ievēros, ka tu brauc ar jaunu Mercedes un dzīvo trīs stāvu privātmājā, bet oficiāli saņem minimālo algu. Tad dabūsi uz kakla finanšu auditu un varēsi skaidroties ar iestādēm, kā tas viss darbojas un kāpēc tas ir likumīgi. Īsāk sakot, man ir aizdomas, ka tu tās shēmas te saraksti sporta pēc, bet pats pēc tādām nedzīvo. Nu ja nu tomēr dzīvo, tad visi gaidam, kad ielūgsi mūs uz savu glauno Jūrmalas rezidenci un novadīsi prezentāciju, kā dzīvot ar šiku bez nodokļiem.
×