Jump to content
php.lv forumi

unreachablecode

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About unreachablecode

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

86 profile views
 1. Tāda apmēram bija doma, jautājot briedim - cik tas ir aktuāls lielā mērogā, jo tehniskais uzdevums taču tika izpildīts. Pie tam krietni ātrāk nekā minimālajā noteiktajā iesūtīšanas termiņā. Ja tev vēl nav darba pieredzes, Scandiweb būs krietni pretīmnākošāki. Bet ilgtermiņā izaugsme tur tikai Magento ietvarā, diemžēl.
 2. Nav vēlmes ar tevi te diskutēt, jo acīmredzami pašam attieksme nav no tām labākajām. Ieteiktu gan nespriest par cilvēku pēc virspusēja komentāra, jo tas liecina vien par tavas personības seklumu, bet gan jau tev būs ķešā vēl viens uzbrauciens arī pēc šī draudzīgā ieteikuma vai ne? :)
 3. Norādīju vien to, ka man zināmie programmētāji tam neseko īpaši līdzi un tu, ar savu komentāru, pierādīji tieši to pašu, jo intervijā būtu izgāzies, ja tas darba devējam ir tik ļoti svarīgi. Kur tur redzi "attieksmi"? Tie ir tikai novērojumi.
 4. Cik aprunājos, praktiski neviens neseko līdzi un, kā pats tikko pierādīji, arī Tu ne
 5. Tu gadījumā nestrādā draugiem grupā? Nesen tur tiku cauri tehniskā uzdevuma atlasei, bet pēc video intervijas pateica, ka atraduši labāku kandidātu, nepaskaidrojot iemeslu. Varbūt deguns nepatika, nezinu, bet intervijā no vecākā programmētāja jautājumi bija jocīgi, piemēram: Vai/kur sekoju jaunākajām tendencēm nozarē; Kāda ir jaunākā PHP versija; Kādas atšķirības būs topošajā 8.0 versijā; Kas ir ES6; Kāda atšķirība star ES6 un ES5. Utt. Katrā ziņā pieredze man ir nedaudz vairāk kā gads, pirms tam ilgi strādāju IT nozarē (tehniskais atbalsts) un spētu
 6. Jā, gadiem ilgi viņi to dara. Pie tam, SW kā uzņēmums nemaz neeksistē - tas ir tikai brends. Ir vismaz divi uzņēmumi no kuriem tiek maksātas algas, balstoties uz aktiem, kurus tev izsniedz tikai pēc pieprasījuma, jo "grāmatvedēm tā vieglāk". Vēl potenciālajiem darbiniekiem vērts paturēt prātā, ka nesen īpašniekam piedāvāja brendu pārdot kaut kādai indiešu holding kompānijai par lielām naudām. Ja tas notiks, tad startup bohēma tur beigsies.
 7. @codez ļoti sapratīgi izteicās par nodokļu sistēmu un tās pretstatu - brīvā tirgus kapitālismu. No malas varētu piebilst, ka tajā pašā ASV kapitālisms ir pārprasts, dēļ kā radies sociālisms bagātajiem, bet kapitālisms pārējiem. Tas noteikti nav brīvais tirgus. Runājot par SW, kopumā lieliska vieta kur sākt savas programmētāja karjera gaitas. Man tika lielisks mentors, kurš palīdzēja izprast lietas, uzdodot āķīgus jautājumus (nevis barojot ar karotīti). Darba vide ir diezgan chill, tomēr supportā strādājot var izdegt ne pa jokam, jo klienti allaž gatavi maksāt mazāk stundas nekā darbam nep
×
×
 • Create New...