Jump to content
php.lv forumi

edw

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

About edw

 • Rank
  Skriptu bērns
 1. Tu vienkārši nevari atzīt to, ka Tavs piemērs nav tas pārskatāmākais? Es nesaku, ka ir sūdīgi uzrakstīts, vienkārši nav pārskatāms, cik reizes man vajadzēja skatīties kas ir p, q, g. Vēl varēji iekļaut b, d un būtu pilns komplekts. Lai arī tas bija Tavs "challenge", vismaz varēji atzīt to, ka tas nav pārskatāmākais variants, tas arī viss, bet Tu te tik meklē kaut kādas stulbas atrunas.
 2. Tu te tagad piesienies pie viņa mainīgo nosaukumiem, paanalizē tieši tādā pašā veidā savus! Vismaz uz viņa koda paskatoties, uzreiz var saprast, kas ir kas, ko nevar teikt par Tavu piemēru, tur vajag 2x vairāk laika, lai saparstu, kas un kā notiek.
 3. $GLOBALS['pagenow'] vietā es lietotu wp funkciju get_current_screen(); http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_current_screen Un vēl, man šķiet, ka tevi redirecto htaccess fails.
 4. edw

  WP 3.7

  Wordpress izlaida apdeitu 3.7.1, kā teikts, veciem un slikti konfigurētiem serveriem!
 5. Aha, šaš, mēs darbā rukājam, te viens nosper un tad vēl te viņam palīdz kaut ko mainīt! Lai raksta mūsu supporta dienestam, ja būs ticis pie tēmas likumīgā ceļā, tad tur palīdzēs! Pietiekami lielas sakritības kodā, lai pateiktu, ka mūsu, gan funkcija mūsu, gan pēdiņas ' un " 1:1 sakrīt ar kodu no faila! Admini, slēdzam ciet, līdz autors man neparādīs licenci!
 6. daGrevis, man ir pilnīgi cits iemesls kāpēc to jautāju ;) Māc smagas aizdomas, ka autors dara šo to nelikumīgu. :) Varbūt uzreiz varu teikt, lai iedod pirkuma kodu, nez kāpēc man aizdomas, ka viņš neko nebūs pircis, bet nospēris ;)
 7. Iedod linku uz tēmu....
 8. daGrevis Nejau visi šeit ņemās ap CS lapelēm :D codez, po*ig, kur lapa hostējas, ja lapā ienāk eiropietis viņam jāredz paziņojums :)
 9. Nu nejau visiem bus 500 000 ;)
 10. Kāpēc? Likums ir viens un visur! Bet to laikam saprot, tad kad esi vienreiz jau iekritis :D
 11. Sick!! Ok, varu laikam sākt gatavoties apdeitot visus projektus! Vienreiz jau iekritām uz bildes autortiesībām 100x100px, kur piedzina labu piķi, tagad negribētos arī uz šo :D
 12. Ir ar mieru, un ja nav, paši vainīgi, nav jau manās interesēs tā lapa :) Bet 99%, ja ir normāls un nopietns klients, viss notiek, vislabākais veids kā atsijāt viņus :)
 13. Bez vismaz 40% iemaksas pat nesāku domāt par to projektu. Pie tam, līgumā atrunā visu, un ja veic nesaskaņotas izmaksas, tad attiecīgi arī lai maksā par to!
 14. Vismaz pasaki vidējo ciparu, citādi pārbaudes laika atalgojums, mazliet smieklīgs šķiet.
 15. Neesmu ņēmies ap Joomla, bet pret wordpress nav nekādu pretenziju, protams ir savi trūkumi, bet nu tur var panākt visu ko vēlies :)
×
×
 • Create New...