Jump to content
php.lv forumi

Wuu

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  963
 • Joined

 • Last visited

About Wuu

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. salidzini.xml

  Sveicināti kolēģi, Gribas padzenāt neironu tīklus, nepieciešami salidzini.lv vai citu cenu saildzināšanas veikalu tipa faili. Nav jābūt aktuāliem, var būt gadu veci. Ka tik no dzimtenes un daudz. Vēlos lūgt jūsu palīdzību, jo pats nevaru atrast. Viss zinātnes vārdā.
 2. python class 'list' zvērs

  Šobrīd pārveidoju uz string un ar regexp meklēju. Kaut kā dumji.
 3. python class 'list' zvērs

  print(type(code)) print(code) <class 'list'> [Decoded(data=b'1002536RH', type='CODE128')] Kas tas ir tāds pa zvēru? Un kā lai es nolasu data=b vērtību? Gara diena...
 4. python izstrādes vide

  Kādu vidi lietojat kopā ar python? Pamēģināju svcode, bet tur vienkārši kaudze kļūdu met ārā. Piem. "E1101:Module 'cv2' has no 'imread' member". Kaut arī imread eksistē. Un autocomplete darbojas. Gribētos kaut ko ērtu, piem. ar Ctrl+s automātiski palaižas jaunā koda versija/vecā programma aizveras. Autocomplete, funkciju un parametru apraksts. Tā lai cilvēkam kas darbojas ~1 dienu, palīdzētu :)
 5. Jā ļoti labs, ja tik varētu saprast kāda veida pakalpojumi tiek piedāvāti. Zelts. "Neierobežoti SSD Diska vietas" "2 datubāzes"
 6. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Ja lieto react-router v3, <Route to="/dashboardd" onEnter={} /> onEnter ļauj redirected lietotaju Ja lieto react-router v4, var izmantot <Redirect /> komponentu Ja nelieto, izveido componentu wraperi, kura render izkatās kaut kā šādi. const Wrapper = ({isAdmin, children}) => { if (isAdmin === true) { return <div>{children}</div> } return <h1>You need to login</h1> } tad const App = () => <div> <Wrapper isAdmin={true}> <h1>Dashboard</h1> </Wrapper> </div>
 7. Vagrantu izmantoju, bet nepatika jauda. It īpaši uz failu apmaiņu. Cik saproto IO ir lēns, ja uztāda hostētu direktoriju.Docker, uz Linux'a strāda ar mazākām sāpēm. Diemžēl ar Windows 7 ir trieka. Kas pilnība sagrauj to ideju, uztaisi konteiner un palaid jebkur ar vienādu rezultātu. Par līkrocību, nav kur rokas iztaisnot. Pat nopirku Docker kursu Udemu.com. Laikam būs nepieciešams laiks un pacietība.
 8. Vai man vienam liekas vai docker: Dokumentācija ir nepilnīga. Officiālie konteiner ne suda nestrāda bez tantes googles iejaukšanās. Ne Postgres, ne redis, ne redis replika man nestrādāja out-of box. Nācas pašam visu pielabot... Un officiāli, palaišanas komandas ir paredzētas palaga garumā. Networkings, my ass.. Vai man vienam liekas, ka lietojamība ir stipri šķidra?
 9. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Visi cienoši sevi cilvēki kompilē javascriptu. Cik saprotu, cilvēks lieto ReactJS - kā jQuery? Un pie katra lapas pārlādes pa jaunu javascriptu ielāde no jauna? Atvainojos, varu derēt ka jQuery ari ir pieskrūvēts pilnam komplektam. Kompilē ReactJS daļu atsevišķi, kā pienākas.
 10. PostgreSQL lock

  select * from users where id = 5395 for update; update users set email = 'cooolmail@mailinator.com' where id = 5395; Šādi? Kā lai notestē, ka tiešām strādā?
 11. PostgreSQL lock

  PostgreSQL 9.4 Ir updeits, kurš ir ļoti svarīgs. Servera puse ir uzrakstīta, tā ka skeilojas horizontāli. Problēmu nesen atklāju, ka brīžiem, vairāki serveri cenšas updeitot vienu ierakstu, kurš ir ļoti strikti aprakstīts. Gandrīz nereāli, bet toties saskrienas. Pirms paša updeita ir 3 pārbaudes, un pašā updeitā ir pārbaude, vai tiešām var veikt updeitu. Tik un tā saskrienas. Kā panākt, un aizlokot vienu rindu tabulā. Lai citas transakcijas gaida? Lūgums ar koda piemēru. No https://www.postgresql.org/docs/9.1/static/explicit-locking.html šī es neko nesaprotu, vai tiešām ir grūti ielikt pāris piemērus? PG manuālus ir vienkārši drausmīgs.
 12. Aicinām darbā Ruby on Rails programmētāju

  Es tiešām nesaprotu, vai tiešām ir grūti savu frontendu uzturēt kārtībā? Ar to slimo daudzi IT uzņēmumi Latvijā.
 13. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  @codez Tu esi gudrs un pa lielam daudz ko saproti vairāk kā jebkurš šī foruma lietotājs. Bet šis ir kaut kas "īpašs". Tikai lūgums, neapmāci citus ar saviem lieliskajiem React piemēriem.
 14. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  Redux ir radīts specifiski lai atrisinātu darbu grupās. Enkapsulācija - nav kaut kādā veidā caur vienu vietu sasniedzama, bet gan ir pa tiešu iebūvēta un uzspiesta. RTFM Pirmkārs, codez piemērs ir gaužam novecojis, neviens vairs tādā viedā React nelieto. Otrkārt, es ceru, ka viņa kodā pieļautā kļūda, ir tikai drukas kļūda. Savādāk, ir ļoti skumji. Runājot par striktiem tipiem, React ir iebūvēts PropType, kurā norādi kāda tipa props šis komponents var pieņemt. https://facebook.github.io/react/docs/typechecking-with-proptypes.html Ļoti patīkama fīčā, atvieglo darbu. Mana kļūda, iekš PHP OOP tiešām nav slikts, jo izsekot datu mutācijai var lasot tekstu uz leju. JavaScriptā, gala aplikācija atgādina bļodu ar spageti.
×