Jump to content
php.lv forumi

Wuu

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  956
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wuu

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. Vagrantu izmantoju, bet nepatika jauda. It īpaši uz failu apmaiņu. Cik saproto IO ir lēns, ja uztāda hostētu direktoriju.Docker, uz Linux'a strāda ar mazākām sāpēm. Diemžēl ar Windows 7 ir trieka. Kas pilnība sagrauj to ideju, uztaisi konteiner un palaid jebkur ar vienādu rezultātu. Par līkrocību, nav kur rokas iztaisnot. Pat nopirku Docker kursu Udemu.com. Laikam būs nepieciešams laiks un pacietība.
 2. Vai man vienam liekas vai docker: Dokumentācija ir nepilnīga. Officiālie konteiner ne suda nestrāda bez tantes googles iejaukšanās. Ne Postgres, ne redis, ne redis replika man nestrādāja out-of box. Nācas pašam visu pielabot... Un officiāli, palaišanas komandas ir paredzētas palaga garumā. Networkings, my ass.. Vai man vienam liekas, ka lietojamība ir stipri šķidra?
 3. ReactJS - importēt kodu no cita faila

  Visi cienoši sevi cilvēki kompilē javascriptu. Cik saprotu, cilvēks lieto ReactJS - kā jQuery? Un pie katra lapas pārlādes pa jaunu javascriptu ielāde no jauna? Atvainojos, varu derēt ka jQuery ari ir pieskrūvēts pilnam komplektam. Kompilē ReactJS daļu atsevišķi, kā pienākas.
 4. PostgreSQL lock

  select * from users where id = 5395 for update; update users set email = 'cooolmail@mailinator.com' where id = 5395; Šādi? Kā lai notestē, ka tiešām strādā?
 5. PostgreSQL lock

  PostgreSQL 9.4 Ir updeits, kurš ir ļoti svarīgs. Servera puse ir uzrakstīta, tā ka skeilojas horizontāli. Problēmu nesen atklāju, ka brīžiem, vairāki serveri cenšas updeitot vienu ierakstu, kurš ir ļoti strikti aprakstīts. Gandrīz nereāli, bet toties saskrienas. Pirms paša updeita ir 3 pārbaudes, un pašā updeitā ir pārbaude, vai tiešām var veikt updeitu. Tik un tā saskrienas. Kā panākt, un aizlokot vienu rindu tabulā. Lai citas transakcijas gaida? Lūgums ar koda piemēru. No https://www.postgresql.org/docs/9.1/static/explicit-locking.html šī es neko nesaprotu, vai tiešām ir grūti ielikt pāris piemērus? PG manuālus ir vienkārši drausmīgs.
 6. Aicinām darbā Ruby on Rails programmētāju

  Es tiešām nesaprotu, vai tiešām ir grūti savu frontendu uzturēt kārtībā? Ar to slimo daudzi IT uzņēmumi Latvijā.
 7. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  @codez Tu esi gudrs un pa lielam daudz ko saproti vairāk kā jebkurš šī foruma lietotājs. Bet šis ir kaut kas "īpašs". Tikai lūgums, neapmāci citus ar saviem lieliskajiem React piemēriem.
 8. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  Redux ir radīts specifiski lai atrisinātu darbu grupās. Enkapsulācija - nav kaut kādā veidā caur vienu vietu sasniedzama, bet gan ir pa tiešu iebūvēta un uzspiesta. RTFM Pirmkārs, codez piemērs ir gaužam novecojis, neviens vairs tādā viedā React nelieto. Otrkārt, es ceru, ka viņa kodā pieļautā kļūda, ir tikai drukas kļūda. Savādāk, ir ļoti skumji. Runājot par striktiem tipiem, React ir iebūvēts PropType, kurā norādi kāda tipa props šis komponents var pieņemt. https://facebook.github.io/react/docs/typechecking-with-proptypes.html Ļoti patīkama fīčā, atvieglo darbu. Mana kļūda, iekš PHP OOP tiešām nav slikts, jo izsekot datu mutācijai var lasot tekstu uz leju. JavaScriptā, gala aplikācija atgādina bļodu ar spageti.
 9. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  Pagaidām izmantoju OOP tikai testos, kur states ir maziņš un viegli kontrolējams, imho mocha lasa visu uz leju, kā kaut kādā PHP :> Servera pusei pēc definīcijas ir jābūt statles, lai var skailot visos virzienos. Klienta pusē redux. Tad priekš kam man tavu enkapsulāciju un polimorfismu?
 10. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  Ko? Vanilla JS izmantot DOM manipulācijā... Pasarg dievs. Varu iedomāties kādus grāmatu sējumus jūs tur drukājat, un ar kādu produktivitāti. p.s. React arī piedāvā lielisku iespēju izmest JSX un rakstīt visu ar rokām, speciāli mazohistiem. Un OOP, tas ir jāpagūst lai saprastu kāpēc viņu nelietot. Pēdējais projekts tīras funkcijas, un darba procesā neviens objekts netiek mocīts ar mutācijām.
 11. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  @codehighriga Varbūt problēma nav programmēšana, bet gan darba uzdevumā. Ja man būtu jādrūkā lapelītes, veikali utt... Es ar noteikti muktu prom. Ja ir viegls uzdevums, tīrs grinds, parasti ar mocībām pārvaru sevi, lai kaut ko tādu darītu.
 12. Darbs pavēlā vecumā un uztaisītie darbi.

  JavaScriptā , viss kas ir vecāks par 1 gadu vairs nav "moderns", hipsteri neatbalsta utt... Ir pilnībā strādājoši frameworki un veidi kā vissu savienot. Ja nav moderns, tad nav labs :D Tā kā droši. Visu, ko pirms gada mācēju JavaScripta frontendā, vairs nelietoju. Vienīgi pamatzināšanas, par JavaScripta "interesantajiem" risinājumiem ir jāzina.
 13. Ar ko iztīrīt datoru?

  Es uz sava nekādus Antivīrusus neliku, Defenderis tik. Bet es arī uz viņa neko "aizdomīgu" nedaru. Viss oficiālais softs, spēlēs no steam.
 14. Ar ko iztīrīt datoru?

  Modernais Malwarebytes palīdzēja, paldies.
 15. Ar ko iztīrīt datoru?

  Es vairs sen nenodarbojos ar datoru instalāciju/labošanu. Nezinu, kas tagad ir "moderni". Draugam vajag izpalīdzēt ar datoru, ir iemeties kaut kāds malwars, kas pats pa sevi ver vaļā Crome un Mozzila reklāmas lapas, randomā. Skanēju ar WIndows Defenderi, Aviru un Windows M$ Malicious Software Removal Tool, CClean. Neviens neatrod, procesos/servisos neatrodu neko savādu. Varētu pārinstalēt, bet oriģinālais Windows un speciāls softs lāzera CNC kontrolei stāv. Ir kādi ieteikumi?
×