Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. It kā jau nekāda vaina, ja paši meklē kandidātus, bet jāņem vērā tas, ka HR cilvēks tev stāsta vienu, bet pārbauda pilnīgi cits cilvēks, kam neviens nav pateicis, kāpēc tavs pieteikums tur vispār figurē. Saņem vēl auksta ūdens šalti, ka nepārzini viņu prasīto tehnoloģiju.
 2. Šitā? INSERT INTO dezuranti (datums, vertiba) VALUES ('2019-01-01', 'A'), ('2019-01-02', 'B'), ('2019-01-03', 'C'), ('2019-01-04', 'A') ON DUPLICATE KEY UPDATE vertiba = VALUES(vertiba); ...nav problēmu!
 3. Vienkāršākais variants pie izvades vajadzīgajai vērtībai pielikt "selected" atribūtu: $week.= '<option value="A">A</option>'; $week.= '<option value="B" selected>B</option>'; $week.= '<option value="C">C</option>'; Protams, atbilstoši jāpārveido kods, lai katru `select` tagu apstrādātu atsevišķi.
 4. Kur tu izrāvi, ka CV jānorāda bērni un foto? Pēc likuma CV pat dzimšanas datus un vecumu nedrīkst pieprasīt, jo jebkāda diskriminācija pēc vecuma, ģimenes stāvokļa ir aizliegta! Ja kāds prasa, vari droši ziņot darba inspekcijai. CV arī ir jāuzskaita darba pieredze, prasmes, kursi, lai potenciālais darba devējs var novērtēt, kādu pieredzi esi ieguvis. Vispār jau par ģimenes stāvokli nedrīkst jautāt jau diezgan sen. Normāli atlases speciālisti tāpēc lavierē ar jautājumiem par hobijiem, lai netiešā veidā to noskaidrotu - izprovocē, lai kandidāti paši izstāsta, bet formāli jautājis neviens neko tādu nav. Darbinieka personību cenšas noskaidrot pārbaudes laikā.
 5. Tad jau vienkāršāka ir sortēšanas lauku taisīšana - kurā saglabā pārveidoto tekstu: "pakāpe" -> "pa0ka1pe0". Tiesa, ir algoritmi, kas mazāk vietas prasa.
 6. Jā, krīzes dēļ viņi daudzus atlaida - tāds laiks, nav jēgas turēt apvainojumu! Ja tas pavērs tev iespēju pārmaiņām, kāpēc neizmantot? Tev LinkedIn profils sakārtots? Uzprasi tur kādam darba aģentam, kas nav riktīgi ar tavu CV un motivācijas vēstuli, ja reiz negribi te nevienam rādīt savu CV!
 7. Tad uztvēru, kur problēma - trāpīt uz labi apmaksātajiem PHP darbiem bez pāris gadu PHP pieredzes pagrūti, bet ne nereāli. Jādara tas, kas vienmēr jādara, kad gribi nomainīt tehnoloģiju uz darba devēja rēķina! Viens variants, kas var nostrādāt - piesakies darbā Emergn (bijušais Exigen) un viņiem tur ir kaut kādi Laravel projekti. Tur novērtēs tavas biznesa sistēmu prasmes un var mēģināt sarunāt, ka palēnām pieslēgsies PHP projektiem.
 8. Izklausās aizdomīgi - bezmaz gribētos redzēt CV, vai nav tāds, kuru pa taisno met ārā, nelasot. Var jau būt, ka nepaveicās ar vietām, uz kurām sūti, bet 10+?.. tur jābūt vēl kam apakšā. Varbūt sūtīji no tāda e-pasta servisa, kurš visiem blacklistos?
 9. Ja esi no Liepājas, ir jau vairāki varianti, kur vari mēģināt pieteikties un dabūt kādu reālu pieredzi. Kontaktus varu iedot privāti (skaties PM), vēl vari apmeklēt kādu no IT vafeļu pasākumiem, kas katru mēnesi notiek - tur regulāri kāds meklē kandidātus.
 10. Darba likums neregulē attiecības starp juridisku personu un pašnodarbināto. Izņēmums būs tikai, ja VID konstatēs, ka faktiski tās ir slēptas darba devēja - darbinieka attiecības.
 11. @Faks, nebūs īsti šis gadījums, jo viņi nemeklē darbinieku, bet saimnieciskā darba veicēju vai juridisku personu. T.i. viņi netaisās nevienu pieņemt darbā.
 12. Atmetot to, ka kods ir šausmīgs, man smuki saglabājas! Parādi, kāda ir datubāzes struktūru! SHOW CREATE TABLE dezuranti; Iespējams, ka struktūra neatbilst tavam INSERT pieprasījumam! Uzreiz ieteikums - izmet ārā sadaļu, kas sākas ar `// DELETE LOOP`! To tabulu var iztīrīt arī otrajā sadaļā, tajā pašā MySQL sesijā! Un vispār - katru reizi iztīrīt tabulu ar TRUNCATE ir bezjēdzīgs pasākums, jo tad tu nevarēsi neko saglabāt pa vairākiem mēnešiem. Uzliec unikālo atslēgu tai kolonnai, kurā glabājas datums, tad varēsi rakstīt šādi: INSERT INTO dezuranti (datums, vertiba) VALUES ('2019-01-01', 'A') ON DUPLICATE KEY UPDATE vertiba = VALUES(vertiba);
 13. Tu domāji $_SERVER['DOCUMENT_ROOT']?
 14. @knauzers, bez aktuālā koda nedomājas!
 15. @Kasspars, ja viņš saka, ka orientējas uz mid-level, bet vienīgais pieminētais skaitlis ir 1000 bruto, tas izskatās dīvaini! Ir jau dzirdēts, ka remote darbiniekiem piedāvā algas pēc viņa valsts - postpadomju telpā mazāk, Krievijā vēl mazāk, tad šis kaut kā tā arī izskatās. Labāk par 1000 - 8000 izskatītos: junior - 1000, 2 gadu pieredze - XXXX, utt.
×
×
 • Create New...