Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  470
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. e-remit

  Forums miris?

  Kad freelancējos, redzēju tādus - paņēmuši pasūtījumu un tad par kapeikām mēģina dabūt kādu, kurš pateiks, kā to uztaisīt. Piemēram, bija brīvs laiks, tāpēc paņēmu kādu projektiņu reitingam, bet tad redzēju ainu, ka kāds no valsts, kas tuvu Indijai, paņēmis pasūtījumu zviedram, bet reāli programmēt nemāk. Mīnusos ir tādi riski, ka pienāk decembris un jaunus sakarīgus pasūtījumus nez kāpēc nevar dabūt, tā vietā sastājas rindā kaut kādi dīvaini pasūtītāji. Plusos - iespēja nestrādāt nedēļā 8x5, bet tā vietā strādāt 12-14x6-7. ;)
 2. e-remit

  Ideja

  Nē! Bet tik un tā uztaisi! Kā teica viens startupists - lai uztaisītu veiksmīgo projektu, vajag ne tik veiksmīgo projektu pieredzi.
 3. e-remit

  Forums miris?

  Visiem daudz darba. Ja vajag tehniskus jautājumus, tad jautā StackOverflow. Ja nu pa retam kāds iesācējs ko apjautājas. Ja meklē kādu darba izpildītāju, droši var te ielikt sludinājumu - ja būs interesanti uzrakstīts, kāds pieteiksies vai pados tālāk savam paziņam.
 4. e-remit

  C# error

  Papētīju arī un īsā laikā pāris atradu. Piemēram, text2reach. Viss SMS API ir viens http izsaukums, kas tur sarežģīts? http://www.text2reach.com/api/1.1/sms/bulk/?api_key=XXXXX&phone=YYYYY&from=ZZZZZ&message=Test, through which are sent by SMS messages.
 5. e-remit

  C# error

  Nekā īpaša tur nav - parasts web pieprasījums uz SMS pakalpojumu sniedzēja API, izmantojot WebClient. Nianses atkarīgas no SMS pakalpojuma sniedzēja.
 6. e-remit

  C# error

  Šādi mēģināji? P.S. Pārsauc taču tos tekstbokšus, lai pēc nosaukuma var pateikt, kas tajos tiek ievadīts!
 7. e-remit

  C# error

  Atbildi lasīt šeit: Dzēs to rindu ārā! Tā ir lieka! Tev pietiek ar mainīgo `client`!
 8. e-remit

  C# error

  1) Raksti normālus nosaukumus mainīgajiem, lai nav jāmin, ka `textBox7` tiešām satur SMTP host, nevis, piemēram, e-pasta adresi. Kas ir textboxī `textBox8` - vispār ir dziļa mīkla! 2) Šajās rindās: using (SmtpClient smtp = new SmtpClient(textBox7.Text)) // te ir problema kad ievada smtp adresi,mana gadijuma gmail smtpPort = textBox8; tu uz īsu brīdi izveido mainīgo `smtp`, lai to neizmantotu, bet kaut kādā mistiskā mainīgajā `smtpPort` ielasītu referneci uz `textBox8`, kuru tu vēlāk neizmanto. T.i. tās divas rindas mierīgi var izdzēst un nekas nemainīsies! Toties mainīgajā `client` tu hostname tā arī neesi ielasījis! Kāpēc?
 9. e-remit

  C# error

  Ļoti vienkārši - jāveic lauku validācija, paredzot gadījumus, kad jāizvada kļūdas paziņojums, pārējos gadījumos jāturpina datu apstrāde. Varianti, kā veikt validāciju, ir dažādi - izvēlies sev piemērotāko!
 10. e-remit

  Palīdzība studentam par samaksu!

  Jā, es arī ar šo saskāros, līdzot bijušajai kolēģei šādas tādas lietas programmēt. Mācās lietas, kas nav tieši saistītas ar izstrādi, bet programmā ir programmēšana, tad nu nabaga studenti dabū cīnīties gan ar JS, gan ar C. Uzsvars gan uz "līdzēju", nevis "rakstīju viņas vietā".
 11. e-remit

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Nu jau gan! Lai arī labi zinu, kas ir ethereum, kas ir blokchain, gan NodeJs, esmu šo to taisījis mainingotājiem, pieteikums mani nepavisam neuzrunāja! Iemācies noformulēt savas vēlmes!
 12. e-remit

  printful atsauksmes

  Nu paziņa teica, ka paši dr.lv grupas programmētāji lieliski māk piemānīt Desktime, piemēram, internetu pārlūko caur iframe... Īsu brīdi, kad mana priekšniecība gribēja patestēt, kā tas Desktime darbojas, tad uzjautrinājos par tā appa kļūdām, ka viņš man uzrāda, ka pusi dienas esmu uz New Tab lapu skatījies. Bet nu, tas viss bija pirms gadiem pieciem.
 13. e-remit

  printful atsauksmes

  Tā ir kāda īpaša vakance vai arī mainās attieksme pret attālināto darbu?
 14. e-remit

  printful atsauksmes

  Esošie darbinieki var nokomentēt precīzāk, cik tas aktuāli, bet viens bijušais darbinieks par pāris darvas pikām reiz stāstīja. Jālieto DeskTime, kuru pašu darbinieki gan labi māk apjāt. Ar pusdienām esot tā, ka, ja pasūti ko sev ko īpašu, tad nevar gaidīt, kad citi paēdīs un tikai tad iet ēst, jo kāds cits jau būs apēdis un nāksies ēst to, kas palicis. Diezgan tiekot spiests uz dažādiem pasākumiem (pusdienas, apdrošināšana, dažādi kolektīvie pasākumi), kā dēļ algu nemaz tā necenšas pacelt. Bet to man stāstīja jau pirms vairākiem gadiem, turklāt jau aizgājušais darbinieks, tāpēc esošie darbinieki lai precizē, kas un kā ir tagad! Ko pats esmu pamanījis - agrāk viņi negatīvi izteicās par attālinātu strādāšanu. Tagad tas ir mainījies, jo pat sludinājumā piedāvāja tādu iespēju - laikam jau trūkst darbinieki.
 15. e-remit

  oracle PL/SQL

  Jautā, tas skatīsim, ko var palīdzēt!
×