Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  461
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. e-remit

  Palīdzība studentam par samaksu!

  Jā, es arī ar šo saskāros, līdzot bijušajai kolēģei šādas tādas lietas programmēt. Mācās lietas, kas nav tieši saistītas ar izstrādi, bet programmā ir programmēšana, tad nu nabaga studenti dabū cīnīties gan ar JS, gan ar C. Uzsvars gan uz "līdzēju", nevis "rakstīju viņas vietā".
 2. e-remit

  nestandarta uzdevums nodejs + ethereum

  Nu jau gan! Lai arī labi zinu, kas ir ethereum, kas ir blokchain, gan NodeJs, esmu šo to taisījis mainingotājiem, pieteikums mani nepavisam neuzrunāja! Iemācies noformulēt savas vēlmes!
 3. e-remit

  printful atsauksmes

  Nu paziņa teica, ka paši dr.lv grupas programmētāji lieliski māk piemānīt Desktime, piemēram, internetu pārlūko caur iframe... Īsu brīdi, kad mana priekšniecība gribēja patestēt, kā tas Desktime darbojas, tad uzjautrinājos par tā appa kļūdām, ka viņš man uzrāda, ka pusi dienas esmu uz New Tab lapu skatījies. Bet nu, tas viss bija pirms gadiem pieciem.
 4. e-remit

  printful atsauksmes

  Tā ir kāda īpaša vakance vai arī mainās attieksme pret attālināto darbu?
 5. e-remit

  printful atsauksmes

  Esošie darbinieki var nokomentēt precīzāk, cik tas aktuāli, bet viens bijušais darbinieks par pāris darvas pikām reiz stāstīja. Jālieto DeskTime, kuru pašu darbinieki gan labi māk apjāt. Ar pusdienām esot tā, ka, ja pasūti ko sev ko īpašu, tad nevar gaidīt, kad citi paēdīs un tikai tad iet ēst, jo kāds cits jau būs apēdis un nāksies ēst to, kas palicis. Diezgan tiekot spiests uz dažādiem pasākumiem (pusdienas, apdrošināšana, dažādi kolektīvie pasākumi), kā dēļ algu nemaz tā necenšas pacelt. Bet to man stāstīja jau pirms vairākiem gadiem, turklāt jau aizgājušais darbinieks, tāpēc esošie darbinieki lai precizē, kas un kā ir tagad! Ko pats esmu pamanījis - agrāk viņi negatīvi izteicās par attālinātu strādāšanu. Tagad tas ir mainījies, jo pat sludinājumā piedāvāja tādu iespēju - laikam jau trūkst darbinieki.
 6. e-remit

  oracle PL/SQL

  Jautā, tas skatīsim, ko var palīdzēt!
 7. Vai, par šo gan nesāc! Latvijā vienkārši ir sačakarēta (Padomju) sistēma sportistu audzināšanā, jo no bērnu treneriem tiek prasīti ātri rezultāti, nevis sportista attīstīšana. Reti kuram izaugušam futbolistam veselība ir +/- kārtībā. Labi šis puisis uzrakstīja. Par strīdu Codez vs. Mr.Key - man gan izskatās, ka savā ziņā katram ir taisnība, tikai viens par māti, otrs par meitu. Taisnība Mr.Key, ka nav ko te savu valsti aplikt, par spīti dažādiem murgiem. Taisnība Codezam, ka var daudz labāk. Jāsaprot, ka Latvijā labāk būs tad, kad Saeimā vairākums būs no tiem, kas kas ir bērni jau brīvā Latvijā dzimušajiem... nu, ja vien atkal kādi sū* nevelsies pāri.
 8. e-remit

  Padalos

  Ienāca PHP piedāvājums, kurš varbūt kādam liksies interesants, tāpēc nolēmu padalīties: darbs no mājām, reizi nedēļā jāaizšauj līdz Londonai (uz darba devēja rēķina) un samaksa £40,000 - £55,000. Izskatās, ka viņiem vajag ļoti un ātri. P.S. īsti nezinu, vai ir jēga ar šādiem dalīties, ja kaut vienam palīdzēs, tad bija jēga un vēl kāds var iemest, ja nejauši kam uzskrien virsū, bet varbūt arī jēgas nav. Balsojumu te kaut kā nevarēja ielikt?
 9. e-remit

  Projekts & Komanda

  IT bizness, pirmkārt, ir uzticības bizness un ar plikiem līgumiem var ieberzties, kā šie abi censoņi. Nav jau pat svarīgi, kurš vainīgs! Tāpēc ideāli, ja ir kādi "savi" izstrādātāji, ar kuriem var runāt gan par labām, gan par sliktām lietām. Ja tādu nav, pamēģini iepazīties, satikties ar iespējami vairākām mazajām komandām, kas taisa dažādus pasūtījuma projektus un cīnās par savu labo vārdu.
 10. e-remit

  Budžets projektam?

  Jāsaka, tieši šeit kokaini vienkāršais dizains ir liels pluss, jo tas ir viegli uztverams cilvēkam - vienkāršajam, kurš knapi piesēdies pie datora. Intereses pēc, aizgāju un blakus tabos salīdzināju - cik viegli meklēt darbu programmētājam, cik viegli nopirkt Audi lapās ss.com un zip.lv. Kaut kā tam otrajam tas smukais dizains pats par sevi traucē - acis pašas neatrod, ko vajag. Pareizi noformēts produkts jau ir mārketings, pat ja tu to tā nesauc. Šajā ziņā labs piemērs no ne-IT jomas - kosmētikas firmas Dzintars un Madara. Dzintara direktors arī saka, ka labs produkts reklamē pats sevi, bet Madarai ir tīrs mārketings, nevis produkts. Tomēr Madara pamanās nopelnīt, bet Dzintars strādā ar zaudējumiem. Ja gribi iekarot svešu nišu, ir vajadzīgs labi mērķēts mārketings, bet "mārketings" ir diezgan plašs jēdziens.
 11. e-remit

  Budžets projektam?

  Briedi, protams. Tomēr labāk atvēsināt cilvēkus uzreiz, lai nav tā, ka nodedzina 10k projekta izstrādei un tad investors prasa: "Kur ienākumi? Kāpēc vēl joprojām ir mīnusi?" Gan jau ka pats zini, kā projekti mēdz nomirt mēnesi pēc to pabeigšanas. ...un visi nikni. T.i., vajag padomāt arī par to cilvēku, kurš stāv aiz jautātāja, lai nav kārtējais finišups.
 12. e-remit

  Budžets projektam?

  Papildus pieskaiti izmaksas resniem serveriem, kam jābūt datucentrā ar labu pieslēgumu un jābūt adminam, kurš spēj tikt ar tiem serveriem galā, jo ss-a trafiks ir diezgan liels, īpaši DDOS uzbrukumu laikā. Un viņiem ir tiešām labs admins! Lielāka problēma ir ienākšana tirgū - tas pats zip.lv, ar visu Draugiem atbalstu, nav atņēmis tirgu ss-am. Ja nu tagad pamanīsies izmantot notikumus.
 13. e-remit

  LV drosiba

  Kas tu par white hacker, ja datubāzi tomēr savāci?
 14. e-remit

  Ievadīt DB ar PHP PDO izmantojot Notepad++

  Iezīmēt tekstu ar <Alt>+pele? Vai arī <Alt>+<Shift>+virziena taustiņi? Vai arī replace, izmantojot regex? Paskaidro konkrētāk, ko gribi panākt un kāds teksta redaktoram sakars ar PHP PDO!
 15. e-remit

  Krāpnieki PHP.lv forumā

  Te parādās laba analītiķa nepieciešamība, kurš spēj intervēt klientu un nodot visu vajadzīgo informāciju programmētājam. Var jau paveikties, ka pats izstrādātājs vai pasūtītājs jau ir analītiķis, bet praksē tas ir cits skill-sets. Protams, pasūtītājam var rasties neizpratne - kāpēc pa vidu vajadzīgs vēl viens cilvēks, kurš arī nav par velti, bet tas ietaupa naudu. Nosacīti. Klients - parastais grib risinājumu un neko nezina par izstrādes procesiem. Tas arī būtu labs tonis IT uzņēmējdarbībā - piedāvāt risinājumu, nevis produktu. Bet, ja klients prasa lētu risinājumu, tad gan lai pieņem to, kas ir! Negāja taču pasūtīt savu lapu pie lielajām firmām. Ideālā - samaksā par pirmo versiju un tad strādā pie otrās.
×