Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  540
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. e-remit

  Chatbots

  Tas ir gudro lietotāju viedoklis, kuri lasa instrukcijas. Ja tā ir lapa parastajiem lietotājiem, tad bieži tie lietotāji instrukcijas nelasa un uzreiz jautā, tad tiešām čatbots ir palīdzības dienesta atslogotājs.
 2. e-remit

  Platforma

  Uz ātro uzmetot aci, izskatās pēc pašu būvēta uz Laravel + Angular, bet varbūt tas tikai tā izskatās. Kāpēc tu to nepajautā pašas lapas uzturētājiem? Otru jautājumu, lūdzu, noformulē precīzāk!
 3. T.i. tu abās atbildēs atradi vienu vietu, kas neatbilst tavam kodam, bet pārējo nolēmi izlaist?
 4. Neredzot pārējo, ir pāris lietas, kas no sākuma jāpārbauda - vai nu recorder.state == 'inactive', tāpēc otrais if's neizpildās, vai arī isRecording kaut kur vēl tiek pārrakstīts. Kā arī darbību secība - tas, ka kaut kas JS ir asinhrons, nenozīmē, ka tas tiek izpildīts asinhroni, jo JS tik un tā visu izpilda vienā pavedienā. Saliec logus, lai redzētu, kas kādā secībā tiek izpildīts, vai asinhronā daļa netiek aizkavēta dēļ kāda cita koda.
 5. Tas normāli, ka darba devēji nesniedz nekādu atbildi. Ja sanāks pabūt darba intervijā un beigās teiks, ka dos ziņa, liela iespēja, ka nekādas ziņas arī nebūs. Nav ko nokārt degunu, vienkārši jāmēģina vēl citur un daudz, līdz izdodas.
 6. Kāpēc tev 27. rindā $i sāk skaitīt ar -1? Tak noticē teikts, ka 28. rindā mēģini masīvam dabūt elementu ar indeksu -1. Un otrajā noticē teikts, ka mēģini izmantot mainīgo, kurš nekur iepriekš nav definēts. Iesaku palasīt PHP manuāli par masīviem! Uzzināsi daudz jauna!
 7. Būtu labi sākt ar to, ja tu iedotu savu, kaut vai nestrādājošu versiju.
 8. Iepriekšējā krīze parādīja, ka cilvēki tādā brīdī meklēja lētas izklaides, tāpēc spēļu bizness labi aizgāja. Turklāt, tagad daudzi iesprostoti savās mājās, tad nu pats laiks laist gaisā iespēju nosist laiku internetā.
 9. Es aizdomājos, par kādām lapām Grey_Wolf runā? Kurš vēl taisa šādas lapas? Mūsdienās šitik vienkāršas lapas uztaisa kādā Facebookā, bet, ja tiešām vajag savu lapu, tad drīzāk uzliek Wordpress, jo vienkārši, ātri un lēti.
 10. Skauž, ka par tevi nav bijis šāds raksts ar tik daudz komentāriem? ;) Gāju apskatīties reklāmas, ātri nokļuvu 1. vietā un tad attapos, ka man reklāmu bloķētājs...
 11. Lai noņemtu "Nav droša", tev nepieciešams SSL sertifikāts un atbilstoši konfigurēts serveris. Vienkāršajā gadījumā vari sertifikātu nopirkt un sameklēt instrukcijas, kā pareizi to uzstādīt. Ja gribi bez maksas, vari lietot letsencrypt.org, bet nāksies nedaudz vairāk pašam pakonfigurēt. Tiesa, arī tas nav pārāk sarežģīti, redz, kaut vai DigitalOcean pamācība.
 12. No sākuma tev jāpārliecinās, ka SMTP parametri ir pareizi. Paņem epasta klientu, kaut vai Mozilla Thunderbird un pamēģini caur šo SMTP serveri nosūtīt epastu!
 13. Kāds ir kļūdas paziņojums? Googlē esi atļāvis savu kontu izmantot sūtīšanai? Vispār jau, ja skatās Googles epasta instrukcijās, tur cits ports norādīts!
 14. Kas tieši neiet? Nekompilējas, vai nestrādā? Pagaidīji dažas sekundes, lai sāk spēlēt?
×
×
 • Create New...