Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  456
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. oracle PL/SQL

  Jautā, tas skatīsim, ko var palīdzēt!
 2. Vai, par šo gan nesāc! Latvijā vienkārši ir sačakarēta (Padomju) sistēma sportistu audzināšanā, jo no bērnu treneriem tiek prasīti ātri rezultāti, nevis sportista attīstīšana. Reti kuram izaugušam futbolistam veselība ir +/- kārtībā. Labi šis puisis uzrakstīja. Par strīdu Codez vs. Mr.Key - man gan izskatās, ka savā ziņā katram ir taisnība, tikai viens par māti, otrs par meitu. Taisnība Mr.Key, ka nav ko te savu valsti aplikt, par spīti dažādiem murgiem. Taisnība Codezam, ka var daudz labāk. Jāsaprot, ka Latvijā labāk būs tad, kad Saeimā vairākums būs no tiem, kas kas ir bērni jau brīvā Latvijā dzimušajiem... nu, ja vien atkal kādi sū* nevelsies pāri.
 3. Padalos

  Ienāca PHP piedāvājums, kurš varbūt kādam liksies interesants, tāpēc nolēmu padalīties: darbs no mājām, reizi nedēļā jāaizšauj līdz Londonai (uz darba devēja rēķina) un samaksa £40,000 - £55,000. Izskatās, ka viņiem vajag ļoti un ātri. P.S. īsti nezinu, vai ir jēga ar šādiem dalīties, ja kaut vienam palīdzēs, tad bija jēga un vēl kāds var iemest, ja nejauši kam uzskrien virsū, bet varbūt arī jēgas nav. Balsojumu te kaut kā nevarēja ielikt?
 4. Projekts & Komanda

  IT bizness, pirmkārt, ir uzticības bizness un ar plikiem līgumiem var ieberzties, kā šie abi censoņi. Nav jau pat svarīgi, kurš vainīgs! Tāpēc ideāli, ja ir kādi "savi" izstrādātāji, ar kuriem var runāt gan par labām, gan par sliktām lietām. Ja tādu nav, pamēģini iepazīties, satikties ar iespējami vairākām mazajām komandām, kas taisa dažādus pasūtījuma projektus un cīnās par savu labo vārdu.
 5. Budžets projektam?

  Jāsaka, tieši šeit kokaini vienkāršais dizains ir liels pluss, jo tas ir viegli uztverams cilvēkam - vienkāršajam, kurš knapi piesēdies pie datora. Intereses pēc, aizgāju un blakus tabos salīdzināju - cik viegli meklēt darbu programmētājam, cik viegli nopirkt Audi lapās ss.com un zip.lv. Kaut kā tam otrajam tas smukais dizains pats par sevi traucē - acis pašas neatrod, ko vajag. Pareizi noformēts produkts jau ir mārketings, pat ja tu to tā nesauc. Šajā ziņā labs piemērs no ne-IT jomas - kosmētikas firmas Dzintars un Madara. Dzintara direktors arī saka, ka labs produkts reklamē pats sevi, bet Madarai ir tīrs mārketings, nevis produkts. Tomēr Madara pamanās nopelnīt, bet Dzintars strādā ar zaudējumiem. Ja gribi iekarot svešu nišu, ir vajadzīgs labi mērķēts mārketings, bet "mārketings" ir diezgan plašs jēdziens.
 6. Budžets projektam?

  Briedi, protams. Tomēr labāk atvēsināt cilvēkus uzreiz, lai nav tā, ka nodedzina 10k projekta izstrādei un tad investors prasa: "Kur ienākumi? Kāpēc vēl joprojām ir mīnusi?" Gan jau ka pats zini, kā projekti mēdz nomirt mēnesi pēc to pabeigšanas. ...un visi nikni. T.i., vajag padomāt arī par to cilvēku, kurš stāv aiz jautātāja, lai nav kārtējais finišups.
 7. Budžets projektam?

  Papildus pieskaiti izmaksas resniem serveriem, kam jābūt datucentrā ar labu pieslēgumu un jābūt adminam, kurš spēj tikt ar tiem serveriem galā, jo ss-a trafiks ir diezgan liels, īpaši DDOS uzbrukumu laikā. Un viņiem ir tiešām labs admins! Lielāka problēma ir ienākšana tirgū - tas pats zip.lv, ar visu Draugiem atbalstu, nav atņēmis tirgu ss-am. Ja nu tagad pamanīsies izmantot notikumus.
 8. LV drosiba

  Kas tu par white hacker, ja datubāzi tomēr savāci?
 9. Ievadīt DB ar PHP PDO izmantojot Notepad++

  Iezīmēt tekstu ar <Alt>+pele? Vai arī <Alt>+<Shift>+virziena taustiņi? Vai arī replace, izmantojot regex? Paskaidro konkrētāk, ko gribi panākt un kāds teksta redaktoram sakars ar PHP PDO!
 10. Krāpnieki PHP.lv forumā

  Te parādās laba analītiķa nepieciešamība, kurš spēj intervēt klientu un nodot visu vajadzīgo informāciju programmētājam. Var jau paveikties, ka pats izstrādātājs vai pasūtītājs jau ir analītiķis, bet praksē tas ir cits skill-sets. Protams, pasūtītājam var rasties neizpratne - kāpēc pa vidu vajadzīgs vēl viens cilvēks, kurš arī nav par velti, bet tas ietaupa naudu. Nosacīti. Klients - parastais grib risinājumu un neko nezina par izstrādes procesiem. Tas arī būtu labs tonis IT uzņēmējdarbībā - piedāvāt risinājumu, nevis produktu. Bet, ja klients prasa lētu risinājumu, tad gan lai pieņem to, kas ir! Negāja taču pasūtīt savu lapu pie lielajām firmām. Ideālā - samaksā par pirmo versiju un tad strādā pie otrās.
 11. Krāpnieki PHP.lv forumā

  Man vairāk liekas, ka labi ieberzušās abas puses, dēļ pieredzes trūkuma. Viens domāja, ka saņems precīzu specifikāciju, pēc tās uztaisīs un būs nopelnījis naudu, otrs gribēja pa lēto lai kāds uztaisa visas viņa iegribas. Viens otru pārvērtēja un tagad rezultāts. Var jau tagad mētāties apvainojumiem, tiesāties, bet var arī nofiksēt, kas ir un kas nav, cik izmaksāja un vienoties par vēlamo iznākumu un beigās viens otram paspiest rokas. Tāpat jau abi ir zaudējuši, bet zaudējumus vēl var minimizēt. Adrese ne par ko neliecina. Komunikācijas stils gan no abām pusēm ir tāds, ka abi viens otra vērti, tāpēc būtu labi, ja viņi tomēr spētu vienoties visu pabeigt - abiem būtu pieredze, kā gatavoties turpmākajiem pasūtījumiem.
 12. google maps

  Sāc ar https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/ un tev marķierus jāsaliek uz kartes.
 13. Ar ko iztīrīt datoru?

  Reiz vienai šaizei palīdzēja soļi: 1) izveidot svaigu admina kontu; 2) pārstartēties un ielogoties tajā; 3) atvilkt Malwarebytes un noskenēt visu kompi. Triks tajā, ka jauns konts vēl nav inficēts, tāpēc tā draza nespēj noslēpties.
 14. Foruma migrācija

  Un, ja es gribu ieiet topikā caur "Unread content", ņemot vērā, ka tā poga jāspiež katru reizi? Protams, var jau url pielabot manuāli, bet, ja gadījumā ir kāds globāls foruma iestatījums, lai noklusētā kārtošana būtu pēc datuma.
 15. Foruma migrācija

  Nevar kaut kā uzlikt, lai posti nesortējas pēc plusiem un mīnusiem, bet pēc datuma? Diskusija īsti vairs nav iespējama, tikai īsi atbildēt Stackoverflow stilā.
×