Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tas normāli, ka darba devēji nesniedz nekādu atbildi. Ja sanāks pabūt darba intervijā un beigās teiks, ka dos ziņa, liela iespēja, ka nekādas ziņas arī nebūs. Nav ko nokārt degunu, vienkārši jāmēģina vēl citur un daudz, līdz izdodas.
 2. Kāpēc tev 27. rindā $i sāk skaitīt ar -1? Tak noticē teikts, ka 28. rindā mēģini masīvam dabūt elementu ar indeksu -1. Un otrajā noticē teikts, ka mēģini izmantot mainīgo, kurš nekur iepriekš nav definēts. Iesaku palasīt PHP manuāli par masīviem! Uzzināsi daudz jauna!
 3. Būtu labi sākt ar to, ja tu iedotu savu, kaut vai nestrādājošu versiju.
 4. Iepriekšējā krīze parādīja, ka cilvēki tādā brīdī meklēja lētas izklaides, tāpēc spēļu bizness labi aizgāja. Turklāt, tagad daudzi iesprostoti savās mājās, tad nu pats laiks laist gaisā iespēju nosist laiku internetā.
 5. Es aizdomājos, par kādām lapām Grey_Wolf runā? Kurš vēl taisa šādas lapas? Mūsdienās šitik vienkāršas lapas uztaisa kādā Facebookā, bet, ja tiešām vajag savu lapu, tad drīzāk uzliek Wordpress, jo vienkārši, ātri un lēti.
 6. Skauž, ka par tevi nav bijis šāds raksts ar tik daudz komentāriem? ;) Gāju apskatīties reklāmas, ātri nokļuvu 1. vietā un tad attapos, ka man reklāmu bloķētājs...
 7. Lai noņemtu "Nav droša", tev nepieciešams SSL sertifikāts un atbilstoši konfigurēts serveris. Vienkāršajā gadījumā vari sertifikātu nopirkt un sameklēt instrukcijas, kā pareizi to uzstādīt. Ja gribi bez maksas, vari lietot letsencrypt.org, bet nāksies nedaudz vairāk pašam pakonfigurēt. Tiesa, arī tas nav pārāk sarežģīti, redz, kaut vai DigitalOcean pamācība.
 8. No sākuma tev jāpārliecinās, ka SMTP parametri ir pareizi. Paņem epasta klientu, kaut vai Mozilla Thunderbird un pamēģini caur šo SMTP serveri nosūtīt epastu!
 9. Kāds ir kļūdas paziņojums? Googlē esi atļāvis savu kontu izmantot sūtīšanai? Vispār jau, ja skatās Googles epasta instrukcijās, tur cits ports norādīts!
 10. Kas tieši neiet? Nekompilējas, vai nestrādā? Pagaidīji dažas sekundes, lai sāk spēlēt?
 11. Nu, apmēram šādi man strādā. Pāris sekundes gan jāpagaida, līdz sāk spēlēt. using System; using System.Collections.Generic; using System.Windows; using WMPLib; namespace Radio { /// <summary> /// Interaction logic for MainWindow.xaml /// </summary> public partial class MainWindow : Window { private WindowsMediaPlayer _player; private Dictionary<int, string> _urls = new Dictionary<int, string> { { 1, "http://www.radioskonto.lv/online_radio/stereo.m3u" }, { 2, "http://live.pieci.lv/live19-hq.mp3" },
 12. Tev objekts WindowsMediaPlayer jāsaglabā privātajā mainīgajā. Tad, spiežot play, paskaties, kāds ir stāvoklis - vai tobrīd spēlē un un kādu staciju spēlē. Ja spēlē izvēlēto, tad izslēdz, pretējā gadījumā uzliek pareizo URLi un palaiž play().
 13. Nākotne ir labiem programmētājiem, valodas pakārtotas. Mācies kaut COBOL - pasaulē maz tādu, kas to māk, bet tiem, kas to patiešām māk, darbs uz mūžu nodrošināts, jo ir vecās sistēmas, kuras ļoti grūti nomainīt. Zinu, ka Latvijā šur tur vēl FoxPro programmētāji vajadzīgi, arī veco sistēmu uzturēšanai. Līdz PHP nāvei tālu, iemācies to kārtīgi, nevis lēkā!
 14. Ja tu CSS pūt ārā no PHP, tas nozīmē, ka tavs CSS ir dinamisks un mainās pie kaut kādiem nosacījumiem. Kādā brīdī klienti sūdzēsies, ka viņiem kaut kas rādās nepareizi! Tu testēsi un nekādi nesapratīsi, kāpēc tev strādā pareizi, bet viņiem nē. Ar CSS/JS failiem ir normāli, ka klientam tie tiek nokešoti, nevis uz katru pieprasījumu jāatvelk pa jaunu.
×
×
 • Create New...