Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

About e-remit

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  Kuru daļu tieši tu nesaprati? "?:" ir "Ternary Operator" - if/else saīsinājums; isset() pārbauda, vai konkrētais masīva $_POST elements ir uzsetots; (int) nokasto šo elementu uz int, tā izslēdzot iespēju mainīgajā ierakstīt ko citu, izņemot skaitli. Garāk to var uzrakstīt: $test = null; $key = 'day_' . $day; if (isset($_POST[$key])) { $test = intval($_POST[$key]); }
 2. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  Lieta, ko tu nekādi nesaproti ir tas, ka jābūt divām dažādām koda daļām - viena, kas izveido HTML un otra, kas nolasa POST parametrus un tos saglabā. Ja tu paskatītos pārlūka konsolē, redzētu, ka tev POSTā tiek padoti vienādi mainīgie: name=A&name=B&name=C&... ... t.i. mainīgajā POST["name"] ir tikai viena vērtība! Lai tavu risinājumu kaut kā padarītu par funkcionējošu, SELECT nosaukumi ir jādažādo, piemēram: $week .= '<select name="day_' . $day . '" style="background-color:#01A9DB;">'; Pēc tam, lai nolasītu šos datus, tas jādara atsevišķā sadaļā, nevis esošajā ciklā: if (isset($_POST['day_1']) { $sql_parts = []; for ( $day = 1; $day <= $day_count; $day++) { $date = $ym . '-' . $day; $test = isset($_POST['day_' . $day]) ? (int)$_POST['day_' . $day] : null; $sql_parts[] = "('$date', '$test')"; } if ($sql_parts) { $link = mysqli_connect("localhost", "root", "xxx", "yyy"); if ($link === false) { die("Maintenance code #1234."); } $sql = "INSERT INTO dezuranti (Col1, Col2) VALUES " . implode(',', $sql_parts); if(mysqli_query($link, $sql)){ echo "Records were updated successfully."; } else { echo "ERROR: Could not able to execute $sql. " . mysqli_error($link); } mysqli_close($link); } } Saku vēlreiz - šim ir jābūt ārpus tava cikla `for ( $day = 1; $day <= $day_count; $day++, $str++)`!
 3. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  un, kāds ir aktuālais kods?
 4. e-remit

  Meklējam PHP un front-end programmētājus

  Par šo likumu viena darba aģenta viedoklis: Tā jau interesanti ieraudzīt, cik tad īsti maksā Draugiem Grupā, jo nostāsti dzirdēti dažādi. Diez viņi norāda Bruto vai Neto?
 5. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  Kaut kā ir sajūta, ka kods, ko esi iekopējis, nedaudz atšķiras no tā, kuru esi izpildījis. Nu bet pareizi - tā vērtība tiek aizpildīta no pēdējā POST visiem vienāda! Katrā skripta izpildes laikā $_POST['name'] vērtība ir viena un tā pati!
 6. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  Ko nozīmē "zem HTML koda"? Pašlaik tev ciklā HTML sagatavošanas laikā, apmēram 30 reizes tiek veidota DB konekcija un izsaukts kļūdains SQL pieprasījums! Visticamāk, esi izslēdzis error_reporting, jo tur kaudzei ar kļūdām būtu jāparādās.
 7. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  Tur neesi sapratis dažas lietas! Kods, kas uztaisa to <select> tagu un kods, kas saņem un saglabā datus DB, ir divas dažādas koda daļas. No sākuma serveris uztaisa HTML kodu, ko attēlo pārlūks un tajā brīdī nav nekādas darbības ar datu saglabāšanu. Datus saglabā vēlāk, kad pārlūkā tiek submitota forma un serveris saņem datus otru reizi! Tu esi saglabāšanu iekļāvis jau <select> izveidošanas ciklā. Sadali tā: koda sākumā izliec pārbaudi, vai ir nosūtīti dati: if (isset($_POST['name'])) { $test3=$_POST['name']; $link = ... ... // Close connection mysqli_close($link); } ..., bet pašu <select> ieliec <form> tagos, kā arī ieliec tur iekšā pogu <input type="submit"/>
 8. e-remit

  Google location API

  Dabū punktu koordinātas un tad ar formulu dabū attālumu.
 9. e-remit

  PHP kalnedārs ar dropdown

  No sākuma ieliec savu kodu, ja gribi, lai kāds tev palīdz!
 10. e-remit

  Google location API

  No konsoles tos datu laukos ierakstīt vari? Kas ir tie '#in_mile ' un '#in_kilo'? Kādi DIV vai SPAN tagi, vai varbūt INPUT lauki? Pēdējā gadījumā to jāaizpilda ar val(), nevis text().
 11. e-remit

  Logo

  Būtu vismaz epastu ielicis, lai var pārsūtīt kādam, kas ar to nodarbojas!
 12. e-remit

  Projekts

  Uz kurieni atnest? Fizisku komisijas veikalu taisīsi? Kāds tam sakars ar Web lapu? Weblapu formātos ir visādi ss.com, zip.lv, tad ir visādas mobilās lietotnes, kā Fotomart, kur vari paskatīties, kas tev tuvumā tiek tirgots. Pat ss.lv problēmu laikā neviena alternatīva tā arī neizsitās, tikai FB grupas kā bija, tā palika konkurenti šai jomā. Tad nu tur jābūt īpašam biznesa modelim, lai pievērstu sev plašu uzmanību! Protams, mēģini un taisi - lai uztaisītu kādu ejošu interneta biznesu, no sākuma jāuztaisa daži neveiksmīgi, jo pieredze tāpat vajadzīga!
 13. e-remit

  C# error

  Uz citu datoru izdevās atvērt - kaut kāds dīvains RAR arhīvs, bez RAR headeriem, laikam tāpēc 7zip to neatvēra. Citreiz, pirms šādi izplati, uztaisi projektam Clean, vai vispār izdzēs bin un obj katalogus! Nav vajadzība pēc tiem *.exe un backup\*.exe failiem. Lai apgūtu vairāk, vari pamēģināt to uztaisīt, kā WPF projektu.
 14. e-remit

  C# error

  Sapratu, ka nolēmi patroļļot, ieliekot it kā RAR arhīvu, kurš nemaz nav RAR arhīvs!
×