Jump to content
php.lv forumi

e-remit

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  545
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by e-remit

 1. Grūti palīdzēt, ja neuzklausi padomus! Kā jau tev norādīja, pie konekcijas izveidošanas, pirmajam pieprasījumam jābūt: SET NAMES utf8
 2. Vispār jau tie likumi diezgan strikti aprakstīti, materiāli internetā pieejami diezgan daudz. Iesācējiem tiešām lielas iespējas uz to iekrist.
 3. Liels malacis! Un galvenais, nepakautrējies izmantot forumu, kā gumijas pīlīti!
 4. Lielākā uzņēmumā paši tevi sagatavos, ja redzēs tevī izaugsmes potenciālu. Tas, ka tev liekas, ka esi diezgan sagatavojies, vēl nenozīmē, ka esi pietiekami sagatavojies. Nepārdzīvo, jo var gadīties, ka tevi novērtēja augstāka līmeņa vakancei, nekā biji gatavs. Vienkārši turpini pieteikties vakancēm! Vari gatavoties, izmantojot Olimpu, jo tur daudz dažādi uzdevumi.
 5. Paskaties, no kurienes nginx ņem timeout! Vai no pareizā php.ini vai viņa paša konfigurācijā iekšā ir iestādītas 60 sekundes.
 6. e-remit

  Chatbots

  Tas ir gudro lietotāju viedoklis, kuri lasa instrukcijas. Ja tā ir lapa parastajiem lietotājiem, tad bieži tie lietotāji instrukcijas nelasa un uzreiz jautā, tad tiešām čatbots ir palīdzības dienesta atslogotājs.
 7. e-remit

  Platforma

  Uz ātro uzmetot aci, izskatās pēc pašu būvēta uz Laravel + Angular, bet varbūt tas tikai tā izskatās. Kāpēc tu to nepajautā pašas lapas uzturētājiem? Otru jautājumu, lūdzu, noformulē precīzāk!
 8. T.i. tu abās atbildēs atradi vienu vietu, kas neatbilst tavam kodam, bet pārējo nolēmi izlaist?
 9. Neredzot pārējo, ir pāris lietas, kas no sākuma jāpārbauda - vai nu recorder.state == 'inactive', tāpēc otrais if's neizpildās, vai arī isRecording kaut kur vēl tiek pārrakstīts. Kā arī darbību secība - tas, ka kaut kas JS ir asinhrons, nenozīmē, ka tas tiek izpildīts asinhroni, jo JS tik un tā visu izpilda vienā pavedienā. Saliec logus, lai redzētu, kas kādā secībā tiek izpildīts, vai asinhronā daļa netiek aizkavēta dēļ kāda cita koda.
 10. Tas normāli, ka darba devēji nesniedz nekādu atbildi. Ja sanāks pabūt darba intervijā un beigās teiks, ka dos ziņa, liela iespēja, ka nekādas ziņas arī nebūs. Nav ko nokārt degunu, vienkārši jāmēģina vēl citur un daudz, līdz izdodas.
 11. Kāpēc tev 27. rindā $i sāk skaitīt ar -1? Tak noticē teikts, ka 28. rindā mēģini masīvam dabūt elementu ar indeksu -1. Un otrajā noticē teikts, ka mēģini izmantot mainīgo, kurš nekur iepriekš nav definēts. Iesaku palasīt PHP manuāli par masīviem! Uzzināsi daudz jauna!
 12. Būtu labi sākt ar to, ja tu iedotu savu, kaut vai nestrādājošu versiju.
 13. Iepriekšējā krīze parādīja, ka cilvēki tādā brīdī meklēja lētas izklaides, tāpēc spēļu bizness labi aizgāja. Turklāt, tagad daudzi iesprostoti savās mājās, tad nu pats laiks laist gaisā iespēju nosist laiku internetā.
 14. Es aizdomājos, par kādām lapām Grey_Wolf runā? Kurš vēl taisa šādas lapas? Mūsdienās šitik vienkāršas lapas uztaisa kādā Facebookā, bet, ja tiešām vajag savu lapu, tad drīzāk uzliek Wordpress, jo vienkārši, ātri un lēti.
 15. Skauž, ka par tevi nav bijis šāds raksts ar tik daudz komentāriem? ;) Gāju apskatīties reklāmas, ātri nokļuvu 1. vietā un tad attapos, ka man reklāmu bloķētājs...
 16. Lai noņemtu "Nav droša", tev nepieciešams SSL sertifikāts un atbilstoši konfigurēts serveris. Vienkāršajā gadījumā vari sertifikātu nopirkt un sameklēt instrukcijas, kā pareizi to uzstādīt. Ja gribi bez maksas, vari lietot letsencrypt.org, bet nāksies nedaudz vairāk pašam pakonfigurēt. Tiesa, arī tas nav pārāk sarežģīti, redz, kaut vai DigitalOcean pamācība.
 17. No sākuma tev jāpārliecinās, ka SMTP parametri ir pareizi. Paņem epasta klientu, kaut vai Mozilla Thunderbird un pamēģini caur šo SMTP serveri nosūtīt epastu!
 18. Kāds ir kļūdas paziņojums? Googlē esi atļāvis savu kontu izmantot sūtīšanai? Vispār jau, ja skatās Googles epasta instrukcijās, tur cits ports norādīts!
 19. Kas tieši neiet? Nekompilējas, vai nestrādā? Pagaidīji dažas sekundes, lai sāk spēlēt?
 20. Nu, apmēram šādi man strādā. Pāris sekundes gan jāpagaida, līdz sāk spēlēt. using System; using System.Collections.Generic; using System.Windows; using WMPLib; namespace Radio { /// <summary> /// Interaction logic for MainWindow.xaml /// </summary> public partial class MainWindow : Window { private WindowsMediaPlayer _player; private Dictionary<int, string> _urls = new Dictionary<int, string> { { 1, "http://www.radioskonto.lv/online_radio/stereo.m3u" }, { 2, "http://live.pieci.lv/live19-hq.mp3" }, }; private int _active = -1; public MainWindow() { InitializeComponent(); _player = new WindowsMediaPlayer(); } private void Play(int station) { if (_active == station) { _player.controls.stop(); _active = -1; return; } _player.URL = _urls[station]; _player.controls.play(); _active = station; } private void Btn1_Click(object sender, RoutedEventArgs e) { Play(1); } private void Btn2_Click(object sender, RoutedEventArgs e) { Play(2); } } }
 21. Tev objekts WindowsMediaPlayer jāsaglabā privātajā mainīgajā. Tad, spiežot play, paskaties, kāds ir stāvoklis - vai tobrīd spēlē un un kādu staciju spēlē. Ja spēlē izvēlēto, tad izslēdz, pretējā gadījumā uzliek pareizo URLi un palaiž play().
 22. Nākotne ir labiem programmētājiem, valodas pakārtotas. Mācies kaut COBOL - pasaulē maz tādu, kas to māk, bet tiem, kas to patiešām māk, darbs uz mūžu nodrošināts, jo ir vecās sistēmas, kuras ļoti grūti nomainīt. Zinu, ka Latvijā šur tur vēl FoxPro programmētāji vajadzīgi, arī veco sistēmu uzturēšanai. Līdz PHP nāvei tālu, iemācies to kārtīgi, nevis lēkā!
 23. Ja tu CSS pūt ārā no PHP, tas nozīmē, ka tavs CSS ir dinamisks un mainās pie kaut kādiem nosacījumiem. Kādā brīdī klienti sūdzēsies, ka viņiem kaut kas rādās nepareizi! Tu testēsi un nekādi nesapratīsi, kāpēc tev strādā pareizi, bet viņiem nē. Ar CSS/JS failiem ir normāli, ka klientam tie tiek nokešoti, nevis uz katru pieprasījumu jāatvelk pa jaunu.
 24. Saprotot, ka neredzu visu kodu, mans minējums - include 'datubaze/db.php' tikai izveido datubāzes konekciju un neko vairāk. Tev jāveic pieprasījums datubāzei un tad rezultāts jādabū mainīgajā. Šo mainīgo tu arī ierakstīsi CSS sadaļā. Fails "css.php" nekādi nav CSS fails, tas ir PHP fails, pat ja tu to HTMLam norādi, kā CSS. Bet vispār, CSS failus šādi neveido, tos jāveido statiskus, ja negribi tev nesaprotamās problēmās iedzīvoties! Viss, kas tev jādara - PHP failā, kas sagatavo HTML, jāieliek vajadzīgais klases nosaukums. Tātad, PHP failā, kas sagatavo HTML, raksti: <?php include 'datubaze/db.php'; //Nodefinēs $dbh $sql = 'SELECT class_name FROM my_table WHERE my_row = :row'; $sth = $dbh->prepare($sql); $sth->execute(array(':row' => $rindaNoKurasPanemtDatus)); $row = $sth->fetch(); $className = isset($row["class_name"]) ? $row["class_name"] : ""; ?> <div class="<?= $className ?>">saturs</div>
×
×
 • Create New...