Jump to content
php.lv forumi

janka

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

About janka

 • Birthday 01/01/1909

Profile Information

 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

janka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Labdien, Izmantoju šādu skriptu, kas no saišu saraksta ģenerē dažas, kuras attēlot. <?php function dodosrandgen() { // set number of links you want to show at once $show_link = 2; // separate the links by, i.e. comma would be ","; $separator = " "; define('link', 'link'); define('priority', 'priority'); $links[0]['link'] = "<li><a href=\"http://www.delfi.lv/\">Delfi</a></li>"; $links[0]['priority'] = 5; $links[1]['link'] = "<li><a href=\"http://tvnet.lv/\">Tvnet</a></li>"; $links[1]['priority'] = 1; $links[2]['link'] = "<li><a href=\"http://php.lv\">Php</a></li>"; $links[2]['priority'] = 2; $links[3]['link'] = "<li><a href=\"http://apollo.lv/\">Apollo</a></li>"; $links[3]['priority'] = 3; $links[4]['link'] = "<li><a href=\"google.com/\">Google</a></li>"; $links[4]['priority'] = 4; // HERE COMES THE BODY if($links) { for($i = -1; $i < count($links); $i++) { for($j = 0; $j < $links[$i]['priority']; $j++) { $newlinksindex = count($newlinks) + 1; $newlinks[$newlinksindex] = $links[$i]['link']; } } } // end of if link exist // debug if($show_link >= count($newlinks)) $show_link = count($newlinks); $showarray[0] = ""; $showindex = 0; // Select a random element from the new array do { $randindex = rand(0, count($newlinks)); if(!in_array($newlinks[$randindex], $showarray) && $newlinks[$randindex] != "") { $showarray[$showindex] = $newlinks[$randindex]; //print_r($showarray); $showindex++; } }while(count($showarray) <= $show_link); // finally print out for($i = 0; $i < $show_link; $i++ ) { if($show_link == 1 || (($i + 1) == $show_link)) print $showarray[$i]; else print $showarray[$i].$separator; } //print_r($ranarray); //print_r($links); //print_r($newlinks); } // end of the dodosrandgen function ?> <?php dodosrandgen();?> Skriptam ir šādas problēmas: Paša mēģinājumi tās novērst noved pie vēl sliktāka iznākuma. Priecāšos par palīdzību. Paldies.
 2. Sveiki, Vai jūs varētu pastāstīt, kas jāraksta .htaccess, lai piekļuvi kādai no vietnes mapēm ierobežotu tā, lai tai varētu piekļūt tikai no viena domēna? Pašlaik ir tā, ka viena un tā pati vietne ir sasniedzama pa domēns.lv un citsdomēns.lv/mape/. Gribētu panākt tā, ka no citsdomēns.lv/mape/ tiek pāradresēts uz domēns.lv.
 3. Bet kāpēc nav iespējams piešķirt šārēto SSL domēnam ar hostētāja sertifikātu? Tā kā SSL izmantoju tikai administrācijas panelim, galvenais ir datu šifrēšana, nevis sertifikāts, ar ko apmeklētājiem pierādīt autentiskumu. Iepriekšējais hostētājs man bija pieslēdzis https ar savu sertifikātu, un es sapratu, ka tas nav neko sarežģīti, bet pašreizējais ikvienam klientam piedāvā https piekļūt tikai caur hostētāja domēnu, galā aiz tildes pierakstot lietotāja username.
 4. Es par šo runāju ar hostētāju, un viņi teica, ka varot atslēgt mod_userdir, un tad problēma atrisinātos. Tomēr tādā gadījumā es zaudēju šārēto SSL, jo tas ir pieejams tikai caur hostētāja domēnu un ir veidots, izmantojot tieši mod_userdir, šādi: https://hostetajs.com/~lietotajs (un tāpēc arī https://mansdomēns.com/~lietotajs). Un, kā saprotu, nav iespējams tikt vaļā no mod_userdir manam domēnam, lai saglabātu piekļuvi SSL.
 5. Vienai un tai pašai lapai ir iespējams piekļūt divējādi: example.com un example.com/~lietotajs/. Kādā veidā ir iespējams pāradresēt example.com/~lietotajs/ uz example.com? Ja pāradresējamā adrese būtu vienkārši mape, tad darbotos šādi: RewriteRule ^/~lietotajs/ http://example.com [R=301,L] Bet ~lietotajs nav reāla mape, līdz ar to šādai htaccess rindiņai nav nekāda efekta. Kādi vēl varētu būt varianti?
 6. Sveiki, Kādā veidā ir iespējams iekļaut failā kādu citu failu, kuram tiek norādīti mainīgie lielumi? Mēģināju darīt kā parasti — <?php include("index.php?id=menu"); ?>, taču tā nedarbojas. Kā lai citādi iekļauj index.php?id=menu? Paldies.
 7. tad principā arī pie godaddy hostējoties varētu nebūt nekāda vaina? pie kā hostējies Tu?
 8. nez, es skatījos godaddy lapu, kur man domēns reģistrēts, un domāju -- ja arī mana lapa tik lēni vērsies vaļā kā viņējā, šis variants nebūs lāgā.
 9. amerikāņiem ir labi varianti, bet baidos, ka zināmas problēmas ar ātrumu -- tomēr otrā pasaules malā atrodas.
 10. AKKA/LAA uzdarbošanās pat par youtube klipiem liek apsvērt domu, ka hostinga ziņā jāemigrē no šīs valsts. varbūt kāds ko var ieteikt kādu risinājumu kaut kur Skandināvijā vai citur tuvumā?
 11. ja man ir šāds html kods: <div id="abc"> <p>te ir teksts</p> <p>te vēl kaut kāds teksts</p> <p>un pašās beigās vēl viena rindkopa, piemēram.</p> </div> vai ir iespējams, neveicot izmaiņas HTML, izdarīt tā, lai tikai pirmais [p] tiktu padarīts par lielo burtu, izmantojot pseidoelementu :first-letter, bet pārējās rindkopas būtu bez izmaiņām?
 12. kur šeit slēpjas neoptimizētība?
 13. vai ne-ascii simboli lapas adresēs skaitās slikts stils? t.i., vai ir kāds nopietns iemesls, lai saite būtu "manalapa.lv/raksti/latviesu_burtini" nevis "manalapa.lv/raksti/latviešu_burtiņi"? parasti žurnālu dzinēji (WP, piemēram), ne-ascii burtus aizstāj ar ascii, bet tanī pašā laikā Vikipēdijā viss lieliski darbojas ar diakritiskajām zīmēm, turklāt interneta meklētāji, kas atšķir garuma un mīkstinājuma zīmes, precīzāk spēj uzrādīt rezultātu.
×
×
 • Create New...