Jump to content
php.lv forumi

bubu

Administratori
 • Posts

  8,897
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bubu

 1. bubu

  cURL

  who_i_am: lasi uzmanīgāk manuāli: iespējams, ka tāpēc arī nestrādā. 1 !== TRUE
 2. Tak prasts cikls jebkurā programmēšanas valodā/shell vidē. Izvēlies sev ērtāko. Kaut php: for ($i=1; $i<999999; $i++) { ... }
 3. mail funkcija atgriež rezultātu - pārbaudi to, lai zinātu, ka meils tiešām nosūtījies. Un vispār abiem skriptiem pašā sākumā ieliec: error_reporting(E_ALL); set_ini("display_errors", 1);
 4. bubu

  Decode

  Un tālāk skaties outputu. echo izvada outputu => tātad skaties outputu un tur redzēsi, ko tālāk darīt. Vairākas reizes tev jau šo pateica.
 5. KarlisBa: Nezini kā šmaukties? Piemēram javaskriptā prosta URL'barā ierakstī laika uzstādīšanu uz patvaļīgu skaitli pie spēles iziešanas. Vai arī masīvā ierakstī skaitļus korektā veidā, un spēle pati fiksēs uzvaru.
 6. No komandrindas tūļiem vari izmantot FAAC, tas ir populārākais opensource AAC enkoderis: http://www.rarewares.org/aac-encoders.phpr Bet ar to pašu ffmpeg.exe arī mierīgi var.
 7. Tad lasam dokumentāciju, nevis skrienam uz forumu! http://php.net/opendir
 8. Omg, tā taču ir liela drošības kļūda, ja tu saņēmi privāto atslēgu. Tu vari viltot parakstus tagad.
 9. Pamēģini šādi: $sql_="call p_invoicelist('2', '1');"; $rez1=mysql_query($sql_) or die(mysql_error()); while($data= mysql_fetch_array($rez1)){ echo $data[xxx]; } mysql_free_result($rez1); $sql_1="INSERT INTO tb_vv ('name') VALUES (`blabla`)"; mysql_query($sql_1) or die(mysql_error())
 10. bubu

  Hacker Cup

  Tas nav nekas pārsteidzošs - tādas lietas notiek ne tikai feisbukā. http://www.topcoder.com/tc http://ipsc.ksp.sk/ http://icfpcontest.org/
 11. bubu

  Exif winxp

  Foruma tēma - "Vispārējas tēmas par PHP vai ar to saistītām lietām". Exif ir pilnīgi nesaistīta lieta ar php. Lūdzu turpmāk izvēlies forumu vairāk pa tēmai. Un vispār tur ir viss par komentāru/autoru exif lauku uzrakstīts. Lasīt tikai vajag mācēt: 22.lpp: 12.lpp: 28.lpp: Īsāk sakot - skaties Table 6. 28.lpp. Un sīkākām detaļām http://lmgtfy.com/?q=exif+usercomment+encoding 23.lpp: Un parasti Windows'am (NT) visi iekšējie stringi ir UCS2 unikodes kodējumā. To by default vari pamēģināt, moš strādā.
 12. Briedis - jebkuru skaitli ar komatu var pierakstīt jebkurā skaitīšanas sistēmā. Komats nav decimālās pieraksta sistēmas fīča.
 13. Iesaku FAR Manager. Tajā arī var meklēt konkrētus stringus, konkrētos failos direktorijā/-s (pēc to nosaukuma patterna filtrējot).
 14. Iekš svnserve.conf jābūt rindiņai: anon-access = none Tas saka, ka visiem anonīmajiem useriem pieeja būs none (citas iespējamās vērtības ir read un write). Ar "auth-access" settingu savukārt tu norādi kādas tiesības būs autorizētajiem lietotājiem (autorizācijas jūzerneimi un paroles ir passwd failā).
 15. Nedrīkst domāt par to kā par procentiem. Drīzāk kā par daļām, ja gribi domāt par noslodzi: 1.42 = 142% Bet precīzāk lasi kaut vai wikipēdijā: http://en.wikipedia.org/wiki/Load_(computing)
 16. svnserve palaid šādi: svnserve -d -r /var/www/svn Nesaprotu gan kam tu tur apachi restartē vai chowno. svnserve ir standalone serveris, kam nekādu apači nevajag (tb svnserve nav nekāda sakara ar apachi).
 17. bubu

  IF ELSE ELSEIF

  Nevis mysql_num_rows, bet gan SELECT COUNT(*) ...
 18. Neuzticamies lietotāja datiem - validējam un eskeipojam visu, kas jāeskeipo.
 19. bubu

  procenti

  Var taču vienkāršāk bez cikla, kas visu dienu izpildās: $sekundes = 4545634454; $minutes = (int)($sekundes / 60); $sekundes = fmod($sekundes, 60); echo "Minūtes:$minutes, sekundes: $sekundes";
 20. Vispār tu jau prefiksoji nevis datubāzi, bet tabulu. Ir liela atšķirība starp datubāzi un tabulu. Vienā datubāzē var būt vairākas tabulas.
 21. Ko jūs tur ar muļķībām un visādiem dumiem cikliem ņematies. monkuls jau sen parādīja labāko risinājumu:
 22. Tavs kods nekad stringā neieģenerē ciparu 0. Un ja ļoti nepaveiksies, tad izdos warningu/erroru, ka gribi aiztikt nākamo simbolu aiz stringa $characters pēdējā simbola.
 23. Nevis phpmyadmin'ā, bet gan mysql'ā: http://forums.mysql.com/read.php?103,187048,188748#msg-188748 (pirmais links no gūgles searča pēc: "utf8_unicode_ci vs utf8_general_ci")
 24. Parasto spam-pastu metot/piedrazojot pastkastītēs arī var nopelnīt "neko" nedarot. Tāpēc tā ir atbalstāma "profesija"?
×
×
 • Create New...