Jump to content
php.lv forumi

Trac3 !!

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

About Trac3 !!

 • Rank
  Skriptu bērns

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja ir html 5 boilerplate, uz operas ir kkads jquery bugs vai ari man kodā kkas nelegāls izdarīts, kas rada to kļūdu, skatīties "issues". Tas atrisinātu jautājumu ar AA bet tomēr neliels supports pret browseriem kas neatbalsta jaunākās tehnoloģijas ir vēlams, jo stabilās versijas vēl nav iznākušas (ff4 piemēram).. Edit: Patiesībā šī ideja ir ļoti laba, ja neviens neuzņemsies to uztaisīt, tad es pats, kad man būs laiks to realizēšu.. Paldies :)
 2. Sveiki! Šo lapu nevajadzētu dot tālāk līdz tā nav līdz galam pabeigta (programmētāju loks ir cita lieta) :) Ideja ir pavisam vienkārša, mēs paņemam lietotāja iestatijumus (+ random lietas) un pēc tiem veidojam ekrāntapeti, kur divu blakusesošo laukumu krāsas nesakrīt. Šobrīd ir ļoti maz iespēju un tās netiks papildinātas, līdz viss strādās kārtīgi - tagad tā nav. Lapa ir domāta modernajiem browseriem un supports, piemēram, IE7- nav plānots. Vislabāk lapa strādā uz jaunākā chrome, jo viņiem ir mazāk ierobežojumu un labs CSS3 atbalsts. Noteikti var kritizēt dizainu, ko esmu izveidoji
 3. Kāds piedalījās un tika uz otro raundu? Vēl varat paspēt, jo palicis vēl viens apakšraunds. :)
 4. sry, es nebiju paskatījies laikus, vnk pieņēmu, ka ir tāpat kā kvalifikācijā.
 5. divos naktī ja nemaldos no 6dienas uz 7dienu.
 6. tikam tikam talāk ;) nākamais laiks galīgi nevietā :D
 7. 6 minūšu time limits ir noņēms, visi pareizie risinājumi, kas tiks iesutīti līdz kvalifikācijas laika beigām tiks pieņemti.
 8. tā ir tikai kvalifikācija, lai atmestu cilvēkus, kas pat pirmo uzd nevar izpildīt. Tiek uz nākamo kārtu, ja ir vismaz 1 pareizi izpildīts uzdevums.
 9. nesapratu.. Vari paskaidrot detalizētāk?
 10. Sveiki. Vai ir kādas idejas, kā efektīvi apstaigāk zemāk redzamo ar 0 apzīmēto laukumu, kas realizēts divdimensiju masīvā un sākas ar (0,0)? Jāņem vērā, ka tur ir arī citi laukumi, piemēram, šajā bildē redzami divi viens kuram pieder koardināte (0,0) un otrs kuram pieder koardināte (21,3). Nepiciešams apstaigāt ir tikai vienu no laukumiem. To laukumu ar kuras koardināti sāk apstaigāšanu. Laukuma apstaigāšanu sāk ar padoto koardināti, tādā veidā apstaigājot tikai to laukumu, kuram pieder tā koardināte. 00000000000111110000111 00000000001111110000111 00000000011111100000111 00000
 11. Ja līdz uzdevumiem tu esi veiksmīgi ticis, tad tev ir jāuztaisa programma, kas dara to, kas uzdevumā prasīts. Tad tu sanem input failu un tev 6 min laikā ir jāiegūst atbilde, ko tu submito atpakal. Vai varbūt pats uzdevums nav skaidrs?
 12. Es neko nesaku, ka tas ir pārsteidzošs. Vienkārši interesējos vai vēl kāds piedalās. Šāda tipa uzdevumus var risināt ari tepat Latvijā veidotus: Olimps
 13. Sveiki. Vēlējos noskaidrot, cik tad no mūms īsti piedalās šajās sacensībās? Kā veicās kvalifikācijā un kā vispār patīk/nepatīk pasākums? Šobrīd notiek kvalifikācija, tiem, kas to ir palaiduši garām, bet ir velme piedalīties te tev būs links uz reģistrēšanos un pasākuma aprakstu.
 14. Trac3 !!

  Chaining

  Paskaties __get un __set metodes, un viss princips ir tajā, ka tiek atgriests objekts.
×
×
 • Create New...