Jump to content
php.lv forumi

Java

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  575
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Java's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Tu tiešām esi pārliecināts, ka: 1) dabūsi pietiekamu apmeklējumu (manuprāt, pietiekams būtu, ja būtu vismaz 10 000 aktīvu ikdienas spēlētāji, tas nozīmē - neaktīvos, spambotus, tādus lietotājus, kas vienkārši apskatās, kas tas ir, kā arī tādus, kas ielogojas tur reizi nedēļā vai retāk - nepieskaitam pie aktīviem...)? 2) spēsi vēl kaut ko no viņiem izspiest - respektīvi vairāk nekā 30 santīmus BRUTO mēnesī? 3) spēsi to spēli paplašināt viens pats un uzturēt, jo pagaidām neizskatās, ka tur būtu viss nepieciešams, lai aizrautu? 4) atpelnīsi jau esošās izmaksas - darbu un hostingu, kas jau ir norakstāmas mīnusos, vēl pirms runāt par peļņu? 5) spēsi vispār konkurēt tirgū galu galā? Pagaidām izskatās skeptiski diezgan, viens cilvēks nevar uzturēt modernas un konkurētspējīgas aplikācijās, lai par kādu ūbercilvēku sevi neuzskatītu! ;) Protams, darbs ir atzīstams, ja izdosies ar maz ieguldījumu paķert "zelta āderi", tad kārtējais "lohotrons" būs izdevies! :) Protams, neapgalvoju, ka šī spēle ir lohatrons. Piemērs veiksmīgai spēlei - hattrick!
 2. Kruts jautājums! $name = trim($name1).trim($name2);
 3. Meklē google pēc "captcha code" vai "captcha image", vai "catpcha php"... Protams ir daudz variantu un skriptu, no kā izvēlēties...
 4. Varbūt codez būsi kruts līdz galam un pateiksi, cik tu maksā par to "cloud hostingu" šim projektam? :)
 5. Ja sasniedz tik lielu apmeklētāju skaitu (kam pagaidām negribas ticēt...), uztaisi tā lai no IE nevar šo spēli spēlēt un spiež "jūzerus kačāt firefox, chrome vai safari..."! ;)
 6. nano.lv pieredze, cik bijusi, tik negatīva! Drūmākais mēsls, gandrīz tik pat liels sūds kā serveris.lv Vienīgais, ko es iesaku - ja vēlaties hostēties lēti daudz maz pieņemamā kvalitātē, hostējaties ārzemēs, kur būs jāmaksā, visticamāk par hostingu USD valūtā, bet tik un tā sanāks lētāk un labāk! NĒ vietējam hostingam, jo kvalitātes un cenas attiecība ir nožēlojami zema, tuvu nullei! ;)
 7. Aleksejs - dīvaina piezīme, subjektīvas izjūtas? Bet ja par tēmu - tad palūkojot sludinājumus nevari atlasīt, kuri ir php un kuri ne-php? Latvijā man šķiet vairāk kā 50% ir "php"...
 8. Tam jau ir izdomāti risinājumi. Vismaz Java (sk. piemēram Java Persistence API, Hibernate). Par PHP nezinu - tur arī kaut kas noteikti ir. Bet "kurpnieku projektiem" tas tiešām nav vajadzīgs! ;) Izlasi vēlreiz un rūpīgāk, ko es rakstīju un pameklē googlē teoriju par programmēšanas valodām, salīdzinājumus, tai skaitā kvalitatīvus praktiskās pieredzes aprakstus.
 9. Vāja atbilde. Tās pašas "mājaslapas" var taisīt vismaz tikpat veiksmīgi kā php arī uz Python, Ruby (on Rails), PERL, Java (lielākiem projektiem), .NET (sīkāk nezinu), tātad - kāpēc tieši php?
 10. Ieskatoties šad tad IT darbu sludinājumos, uzklausot dažreiz, kad nav ko darīt "vietējos potenciālos klientus" ar potenciālu makā (kas klasiski mēdz būt daži papīrīšu gabali, uz kuriem uzrakstīts divciparu vērtības skaitlis, ja tas izteikts latos), joprojām uzkrītošs ir pieprasījums tieši pēc PHP programmētājiem, krietni retāk - citām valodām! Interesanti, kāpēc tas tā ir, ja labi zināms, ka PHP ne tuvu nav tā labākā un spēcīgākā valoda un tādu spēcīgu valodu kā Python, C, C++, Java, C#, Objective C u.c. pārzinātājiem ir ievērojami mazākas iespējas no kā izvēlēties? Kādi ir galvenie iemesli jūsuprāt?
 11. Galu galā, kaut kādā mērā var izsekot lietotāju daļēji var arī pēc IP adreses, protams, tur ticamība mazāka, ka viņš to visu veicis, kas veikts no viņa IP. Kas attiecas uz weblapu apmeklējumiem - ja vien nav izstrādāts kāds "hakerisks" nelegāls triks ar pārlūku, piespiežot lietotāju sērfot internetā "hakera| izveidotajā rāmī vai softā, tad web-lapas īpašnieks diezvai varētu sīki un smalki izsekot viena lietotāja sērfošanas vēsturei, jo visi lietotāji mēdz apmeklēt dažādas, savā starpā nesaistītas, vietnes. Bet pārlūkprogrammu ražotājiem gan ir iespējams to izdarīt. Ja ar likumu nosaka, ka pārlūkprogrammu ražotāji ir par šiem datiem atbildīgi un tos nedrīkst izmantot lietotājam kaitīgos mērķos + valstis iesaka lietot tikai pārlūkprogrammas, kuras atrodas "atzīto" sarakstā, tad arī tas kļūst patiesībā diezgan vienaldzīgi, jo tāpat tevi var izsekot Microsoft, specdienesti, valsts, "doktors Ļaunums" no facebook utt. Bezjēdzīgi, pats domā, ko dari un viss.
 12. Tikpat labi tad jau var "izsekot" arī, izmantojot šo izgudrojumu "browser fingerprint". Tas ir pirmkārt. Otrkārt, kāda jēga pārbaudīt identitāti pasaules tīmeklī, izmantojot vērtību, kas var nebūt arī unikāla? Secinājums: ja pastāv "izsekošanas draudi", labāk tomēr nevajag vispār šitādas "fīčas"...
 13. Protams, ka nomainot kādu no pārlūka iestatījumiem kontrolsumma atšķirsies un funkcija kļūs traucējoša. Pie tam - kur garantija, ka nebūs vienādas kontrolsummas? Manuprāt, būs, ja būs uz identiskām sistēmām uzinstallēti divas identiskas pārlūkprogrammas versija ar identiskiem standarta iestatījumiem. Risinājums: Pārlūkprogrammu izstrādātājiem pašiem jāiestrādā pārlūkā identifikatoru, kas tiktu pārbaudīts katru reizi, startējot pārlūku (ir vai nav paņemts, pie tam - jau reiz izmantoto identifikatoru otrreiz vairs nevar neviens paņemt) un šo identifikatoru arī servera pusē pārbaudīt (tas varētu iet caur http, https), bet ar nosacījumu, ka to nav iespējams simulēt un ka pat parastajā HTTP tas iet šifrēts prom. Nezinu, cik tas reāli, tā ir mana pirmā doma kā viens no problēmas risinājuma variantiem..
 14. Kāda ideja visam šim pasākumam? Ja lietotājs nomaina pārlūka iestatījumus, viņam uzreiz jāielogojas atkal?
 15. Tā kā kopējais bilžu failu skaits būs 2267, tad koda veiksmīgai pabeigšanai nepieciešams pievienot pirms cikla sekojošu rindiņu: ini_set("max_execution_time", "1800");
×
×
 • Create New...