Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Par to ka nevari parādīt savu CMS, ir visādas atrunas, lai iegūtu laiku tā uzlabošanai, tobiš nebūtu kauns parādīt citiem.

 

Varu tev to cmsu aizsūtīt uz e-pastu šovakar, ja baigi vajag? Tikai pēdējie uzlabojumi viņā bija pirms vairāk kā gada... (sen jau ar mazo webu cepšanu aktīvi nenodarbojos)

Bet redz - es izdomāju, ka labāk uzlabot un pārtaisīt savu cms, lai cilvēkiem no tā lielāka jēga ir, lai nav jāņem kaut kāds draņķa snews... ;)

 

Tagad būs lielāka sapratne?

Link to comment
Share on other sites

Ko tur ņemies cilveks, ja nezini, tad nerunā. Nu ir man tas cms, tikai tieši tā - andrisp - es tieši tā arī iedomājos, ka tā kā es pie tā aktīvi nestrādāju, tad izdomāju, ka varētu pastrādāt aktīvi un izlaist tad jau kā versiju, nevis to, ko man tai brīdī vajadzēja, lai izmantotu tautās, vajag uztaisīt bik elastīgāku un pārdomāt pie vairāku fīču atbalsta.

 

cilveks - no offense, bet ja tu kā koderis nesaproti principus, ko izskaidroju - ka ir produkts alfa, beta un release, nu tad sorry...

Un es savu cms neko vairāk par beta pirmo variantu nosaukt nevaru!

Bet es gribu to cms pārtaisīt un izlaist jau advancētu betu vai RC vismaz! :P

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Nu es ne visai atbalstu dažreiz Java ar viņa asajām atbildēm, bet šoreiz tomēr nostāšos viņa pusē. Viņš nemaz neteica ka viņa cms ir perfekts un ka nav jāuzlabo. Par to ka viņš vairs viņu neuztur arī ir vienalga, neviens neuzspiež izmantot tieši viņa cms. Es labprāt paskatītos kā citi amata biedri kodē lapas, viņu stilu un protams ka es gribētu redzēt uzlabotu versiju atbilstošu mūsdienām, nevis gadu vecu kodu.

Link to comment
Share on other sites

Maris-S zini ir taaa, ka palasot tavu viedokli es redzu ka tas ir logiski pamatots utt un redzu ka tev ir savs INDIVIDUAALAIS viedoklis, kuru negrasos apstridet- protams, ja tev ir savas vajadzibas un iemesli tu rikojies taa kaa uzskati par pareizu un es arii uzskatu, ka tu dari pareizi... tas par ko es cepos ir tas, ka tiek uzspiesta viena patiesiiba, balts / melns... katrs risinajums / pieeja var but gan loti labs gan loti slikts - atkarigs no projekta, vajadziibaam, resursiem utt.

Link to comment
Share on other sites

Atkal pārprati... Tā lapa nav nekas, man viņa nepatīk... Principā pēc idejas uz to cms var uztaisīt arī nelielu portālu, bet es to netaisos darīt, uz viņa protams, ir uztaisītas krietni sarežģītākas lapas, bet atkal nafig, man te nav nekas jāpierāda! :P Kad iznāks versija publiskā tam cms, tad arī varēsiet kost un kodu skatīt...

 

P.S. Domājams, ka tam manam cmsam, kas iznāks tautās kā opensource zem nosaukuma, kuru jau esmu izdomājis, nebūs absolūti nekāds sakars ar šo jau esošo manu cms, par ko runāju! ;) Taisīšu pa jaunam. :P Tāpēc, ja kāds no esošajiem kadriem būs te vēl pēc pēc pāris mēnešiem, tad arī redzēsiet! :)

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...