Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

paradi konkreti kas tur tavuprat jalabo, tad nokomentesu (izteiksu savas domas, vai tur TIESAAM tas ir jaalabo, vai arii tikai TAVUPRAAT jalabo jo taa BUUUTU labi/taa ir NU PIERASTS ka taa dara).

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1577 rindiņa $commentid = $_POST['commentid'];

nākošreiz tas mainīgais pieminēts

1738 rindiņā jau kā mysql_query("UPDATE ".db('prefix')."comments SET name = '$name', url = '$url', comment = '$comment', approved = '$approved' WHERE id = '$commentid' LIMIT 1;");

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika tad nav ?

 

Un kāds te sakars ar register_globals uzstādījumu ?

ja ir register globals, metam ieksaa ar $_GET, respektivi ?variablis un tad jau varam hackot.

 

a kas no taa, ka nav defineets? false 0 vai '' ... nav vajadzigi tie if (isset() && !empty() && <te seko istaa paarbaude>) tikai tadelj, lai butu nezin kas .... lai butu kruti. prieks kam programmetajam darit to, ko izdara parseris?

 

verbo, kamer ar admin paneli darbojas admins, tikmer pienemam, ka admins pats nelauzis savu post variabli, ne? jeb taa komanda pieejama visai pasaulei? ja visai pasaulei, tad slikti, ja tikai adminam, tad pienemam, ka admini nenodarbosies ar commentid post lauka mainisanu.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika tad nav ?

notice nav warning, un abi divi nav error, un visi ieprieksejie nav failure .

 

vajag macities ne tikai sintaksi, bet arii jeegu un kaa kompilators darbojas... kaa jau teicu, ir lietas, kuras izdara parseris, principaa visu isset($v) un !empty($v) drazu var aizvietot ar if ($v) { } , vajag vienkarsi iemacities ko katraa gadijumaa parseris atgriez kaa true vai false atakriibvaa no variablja tipa

 

sorre par kludam tekstaa merkis sim postam ir pasniegt domu nevis dizoties latviesu valodas pareizrakstibu.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās, ka tev nemaz nav nojausma, ko dara parseris. Parserim uzspļaut uz valodas jēgu un būtību (semantiku). Viņu neinteresē mainīgi un definēti vai nedefinēti tie. Parseris tikai parsē garu tekstu/stringu par tokeniem - komats, iekava, "asdf", utt.. Parseri interesē tikai sintakse! Tieši tavam kompilatoram interesē semantika - mainīgais ir vai nav definēts. Un vēl jo vairāk par to intersējas tieši interpretators.

Link to comment
Share on other sites

bubu, tev savukart nava nojausma, ko es gribu pateikt.

 

tas ka parseris / interpertaatotrs whatever izvada notifikaaciju par to, ka atrada variabli, kurs ieprieks nav bijs definets, taa nav kluuda, taa ir notifikaacija par to, ka variablis nav bijis definets un attiecigii, nezinu tehniskaas nianses kaadaa seciiibaa, bet rezultaats buus 0/ false / '' (tehniski pienemu vispirms ir '' un tad ja bool vai skaitli, parveido uz to, nezinu, neinteresee, nav laika vajadzibas analizet, svarigs ir rezultats)

 

pareseris ne tikai parsee, bet vinam ir arii sava uzvediiba "exception" gadijumos, par ko es saku, ka zinot so uzvedibu, nav jegas veikt liekas parbaudes, ja nu vienigi lasama koda delj vai delj politiskiem standartiem.

 

p.s. seit es izsakos parserirs /interpretators/ kompilators - man tas nav svarigi. kad bus svarigi, neshaubies, varesu pastastit detaljas par tiem.

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

[..] un tad ja bool vai skaitli, parveido uz to, nezinu, neinteresee, nav laika vajadzibas analizet, svarigs ir rezultats)

Ja godīgi - tad es esmu priecīgs, ka man nav ar tevi jāstrādā vienā komandā pie viena koda ;)

Link to comment
Share on other sites

Aleksejs, atvaino, es saprotu, tacu manuprat tas ir bezjedziigi. Paskaidro man ludzu praktisko jeegu, kapec man tagad buutu jaanalizee kuraa vietaa variablis ir nodefineets un kuraa nav jo aizmirsts vai kluudains. Kapec man sobrid tas butu jaadara? Taa ir pienemts?

 

Kas attiecas uz sho kodu, acimredzams minimalisms.. viens fails.. funkciju nosaukumu vienaa burtaa

 

 

ai labi cepaties kaa gribat, kad ir KONKRETA problema, kur kaut kas neiet, meginasu atrisinat, pagaidam man liekas ka jus meklejat problemu tur kur to nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi - tad es esmu priecīgs, ka man nav ar tevi jāstrādā vienā komandā pie viena koda ;)

jaa, vienaa firmaa bija baigi nelaimigie kad es to ko programmeri rakstija nedelju programmu, vnk izlasiju speceni un nomainiju vienu parametru un vinju C++ programma vairs nebija vajadziga, bet nu tik gudri stastija cik viss mega sarezgiti un kadi parveidojumi javeic.

Link to comment
Share on other sites

Praktiskā jēga ir tāda, ka jebkura netriviāla programma satur kļūdas. Šādu warningu esamība sarežģī kļūdu meklēšanu/koda auditu/koda uzturēšanu.

 

Upd: Nu, ko, bubu, izskatās, ka jauno superprogrammētāju paaudze ir mūs iedzinusi stūrī. Iesaku, kamēr vēl varam sākt nodarboties ar kartupeļu audzēšanu.

Edited by Aleksejs
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...