Jump to content
php.lv forumi

Jūsu domas par sNews CMS


foxsk8

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aleksej - primitīvs cms ir tāds, uz kura var vienkārši uzbūvēt blogu, uzņēmuma vizītkartes mājaslapu, nelielu portālu, ziņu krātuvi vai bilžu galeriju, bet kurš nav piemērots internetbankām, lieliem ziņu portālu, sociāliem tīkliem, specifiskiem portāliem utml.

 

Code showing later!

 

Man vēl tur jāapskatās vai to ir vērts izlikt apskatei, vai varbūt bik jāupgreido vai jāpārtaisa - man sNews nav nekāda mēraukla! :D

Link to comment
Share on other sites

Pamodus, un mani parņem šausmas.... par jusu domasanas veidu... kads man skumji pazinjo, ka notices logojas failaa un tapec bremzee atrdarbibu... kamooon, pasaa pirmajaa rindaa ir error_reporting(0)... labi to var nomainit 0 uz E_ALL~E_NOTICE ... nu kamoon, kapec jus sarezgijat vienkarsa lietas???? i vismaz man prieks, ka jus neesat mani darba deveji... un arii koleegi

 

kas attiecas uz perfekto kodu, sobrid lauzu ZendFramework - man viena lapa ar defaultajiem uzstadijumiem ar vienu tabulu objektu saraksts prieks admin daljas generejas ilgak, nekaa taa sNews lapa ar visaam noticeem un tur vel vareja pusi izlasit, kamer te tikai atveras.

 

ok ok, protams, ka tur ir lietas, kuras atradisu un uztaisisu lai darbojas daudz atrak.

 

lai just nemulkotos, ka tur liks kods, varu pateikt ka kods nav liks jo ir viens browseAction(), lidz kuram nonakam ar defoulto dispatcheru un tur ir viens table objekts kuraa ir fetchAll($select), kur $select ir viens primitivs selekcts ar where un orderby un limit nosacijumu. (jaa protams to visu saoptimizees, tacu dalja programmeru vnk padotos un lapa paliktu vai nu neuztaisita, vai vel briesmigak, vini taisitu savu CMSu, kas butu daudz cauraaks par to sNews)

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

PS: Squad, es arī priecājos, ka neesi mans kolēģis.

par ko tu tur priecajies? starp citu tie iconv nestraadaaja un izmantoju f-iju no viena gatava cms, kuru ari sakotneji grasijos izmantot, starp citu loti plasi izplatits CMS un zini ko? tur izmanto specialu massivu, ar kuru tad vinjus parveido.. starp citu straadaa loti labi.

 

nupat pievienoju risinajumu - redz kaa sanaak, kamer gudriisi njirdz, tikmer es jau esmu piedavajis stradajosu risinajumu.

Edited by Squad
Link to comment
Share on other sites

Tikai tajā gadījumā izskatās ( "sore, ātrumā nevaru atrast, varbūt kāds zin no galvas..." ), ka tu nevis izzināji variantus, bet meklēji dajebkādu variantu, kurš darbojas. Lasīt: tev nebija vispār nekāda varianta.

 

Bet nu lai tā būtu, kā tu saki. Nav tagad laika daudz strīdēties, esmu nodarbināts citos jautājumos - no vakardienas beidzot esmu atradis savu nišu; veidošu uzņēmumu, kas nodarbosies ar tavu uzņēmumu likvidācijas procesu koordinēšanu. Jūtu, ka nākotne man būs labi nodrošināta!

Link to comment
Share on other sites

"Kads man skumji pazinjo, ka notices logojas failaa un tapec bremzee atrdarbibu... kamooon, pasaa pirmajaa rindaa ir error_reporting(0)".

 

Es tak teicu ka sāksi protestēt. Tam es piekrītu, var tā izdarīt, bet nezinu, iespējams ka esmu viens no retajiem kas to nedara, parasti izslēdzu tikai kļūdu atspoguļošanu ar display_errors, bet kļūdu logošanu gan atstāju, jo vēlāk ja pienāk ziņas ka kaut kas kaut kur nestrādā ir daudz vieglāk atrast kļūdas. Tas protams nav aktuāli mazai lapiņai kur ir samērā maz koda, bet ja lapai ir vērā ņemams koda apjoms, tad bieži vien nākas paanalizēt kļūdas, lai vieglāk tiktu galā ar problēmu. Man pašam pat gadījās sastapties ar tāda veida problēmu samērā nesen. Biju sataisījis upload formu, kas uploadošanas laikā noslēpa <input type="file"> fieldu un tā vietā rakstīja "uploading, please wait.....", noslēpu to protams ar style="display: none" (tā labāk nedarīt), šajā forumā ir pat manējais posts par šo problēmu. Pēc kāda laika man paziņoja ka uz macintosha/safari nevar augšupielādēt failu. Paanalizējot kļūdas uzreiz atklājās ka failu masīvs ir tukšs, kā izrādījās safari nenosūta formas laukus, kas ir ar "style="display: none". Protams es būtu atradis to kļūdu arī bez tā, bet nu laika ziņā šitā ir ātrāk, jo zini kurā virzienā meklēt. Tas ir tikai viens piemērs, tomēr informācija par kļūdām var bieži vien palīdzēt atrast nepareizas darbības cēloņus. Pats jau teici ka vajag izmantot php piedāvātās iespējas.

 

"Dalja programmeru vnk padotos un lapa paliktu vai nu neuztaisita, vai vel briesmigak, vini taisitu savu CMSu, kas butu daudz cauraaks par to sNews".

 

Nu dzelžaina loģika. Kādā veidā publiski pieejamais kods būs drošāks par paša izveidoto kodu!? Tas būs ātrāk un lētāk, nevis drošāk. Protams atkarīgs arī no programmētājiem un viņu pieredzes, zināšanu līmeņa un protams viņu pieejas darbam.

 

Kas attiecās uz labākā/ērtākā/efektīvākā varianta meklēšanu, tad es domāju, ka tomēr vajadzētu meklēt drošāko, kas ne vienmēr izrādīsies tas ērtākais un efektīvākais, ja protams konkrētās problēmas risināšanai ātrais variants ir drošs, tad protams cepuri nost šādam risinājumam (ja kas nerunāju par konkrētu gadījumu, bet vispārināti).

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, domēnu esmu reģistrējis, nosaukumu savam CMSam izdomājis, tā ka gaidiet - līdz Z-svētkiem toč būs kādas pirmās verisjas izlaidums! :D

 

P.S.

Protams, būs paredzēts tikai php5 sākotnēji + mysql (varbūt kādām vēl db paredzēt vietu?) datubāzei.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...