Jump to content
php.lv forumi

Kavacky

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  2510
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kavacky

 1. Viņiem pašiem nav dokumentācijas? Vēl vari pamēģināt text2reach, viņiem ir API doķi publiski pieejami.
 2. Programmētājs - pārdevējs ar procentiem no ietirgotā. Jāsaka, visnotaļ inovatīvs modelis. Tik vien jautājums - ja jau pašam viss jādara, kāpēc ar tiem jenotiem vispār jādalās?
 3. Update par to, kāpēc Zopim ir Žopim: trigeriem pietrūkst kaut kādas elementāras funkcionalitātes. Trigerot var tikai 3 gadījumos - widget loaded, visitor requests chat, visitor sends message. Man vajag nodot līdzi parametru, lai zinātu, vai rādīt userim šito mesidžu, vai nerādīt. Tuvākais jēdzīgais variants ir "visitor tag" conditions, bet to var uzsetot tikai pēc "widget loaded", nevis padod pie inicializācijas, tātad trigeris pirmajā ielādes reizē neizpildās. Visi varianti, lai to apietu, ir ditry tricks un var būt unexpected results. To visu elementāri risinātu, ja būtu iespējams jau inicializācijā padod visitora papilddatus un/vai trigeris "visitor data updated", un/vai conditions "page source contains".
 4. Kavacky

  Par NoSql

  To, ka burbulis plīsīs, var saprast tā, ka nostiprināsies pāris grandi ar NoSQL pamatā (vai tā atbalstu), vienkārši katru otro nedēļu vairs nebūs ziņas par kārtējo "jauno, revolucionāro, inovatīvo NoSQL dzini".
 5. Man ne selektā vajag, bet migrācijā. Var?
 6. Yii šitā tagad var. Laravelā arī var? Ja var, tad kad to ieviesa? Vai to ieviesa pirms 11. jūlija vai pēc?
 7. Tur, kur esmu redzējis, tas sūds vnk liekas kaitinošs. Bet varbūt viņi visi tādi ir, nezinu. Subjektīvs naids.
 8. Kavacky

  amazon cenas

  "Katrs Wordpress projekts ir unikāls, un atšķirīgs no citiem, gan no pluginu daudzveidības, funkciju izmantošanas, ādiņu izmantošanas, serveru izvietojuma, serveru tipa, uzbūves, utt.." / foxsk8 /
 9. Kavacky

  LV drosiba

  Nu generic forumā ir krietni mazāka iespēja sastapt domubiedrus. Tas kā [Audi]Stiliņā meklēt BMW entuziastus.
 10. "==", kā tas PHP kopš tā radīšanas iecerēts. Gribi static typing, maini valodu, nevis āksties.
 11. Žopims nosaukumam atbilstošs.
 12. OVH šad tad kāds mistiski pārcērt kabeļus ezerā blakus Kanādas datucentram, bet tā iet ok.
 13. Foršs projekts, skatījos "ko nevajag darīt" un uzreiz nāca prātā visādi dzīvē redzēti "nevajag" piemēri. Ar kādu mērķi projekts taisīts? Entuziasms izglītošanā ("DrukasFails.lv radīts, lai palīdzētu izprast un izpildīt tipogrāfiju un citu drukas firmu failu iesniegšanas prasības.")?
 14. Vai ir kāda vieta, kas šo arī nepiedāvā? Vai kāds stādās priekšā ar nedraudzīgu kolektīvu un sliktiem darba apstākļiem? Tad kāds ir iemesls, lai izvēlētos tieši šo kantori, nevis kādu no miljons vienādajiem?
 15. Jā, cukurvate un sūds arī ir, hm, radikāli atšķirīgas lietas, kas katra prasa savu pieeju.
 16. Jā, jo FW būtošanās laiks ir tā vieta, kur rodas bottleneck'i.
 17. Kas tieši no domas, ka darbības plūdums ir mazāk saraustīts, ja vienlaicīgi priekšā ir viss tā brīža kontekstam aktuālākais, nav saprotams? Ja konteksts mainās, tad attiecīgi pa šiem ekrāniem tiek izkārtoti tā konteksta logi, lai pārslēgšanās notiktu ar acu skatiena uzmešanu turp un atpakaļ. Pie tam ar iespēju skatīties visos praktiski reizē.
 18. Kam šausmīgi patīk spaidīt Alt + Tab vislaik un meklēt īsto logu, var strādāt arī uz viena.
 19. Bez darba gan jau ir nevis koderi, bet visādi vīnogu lasītāji un citi slaisti.
 20. FDD - Fist-Driven Development.
 21. Bet kā tu zini, kas tur ir, ja nu kāds to metodi ir pārrakstījis?
×
×
 • Create New...