Jump to content
php.lv forumi

v3rb0

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  3166
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by v3rb0

 1. v3rb0

  Ar ko sākt?

  Vēl variants sākt pildīt http://www.freecodecamp.com/mapuzdevumus. Izskatās ka nosedz daudz ko un to visu apgūstot iegūsti noderīgu zināšanu kopu.
 2. varbūt a[last] === a[first -1] un ja iepriekšējais ir par vienu lielāks nekā tekošais, tad 6, bet tikpat labi krokodīls varbūt ir vairāk garš nekā zaļš.
 3. v3rb0

  PEAR

  - $lenght jābūt tik, cik daudz daudz baitus gribi nolasīt. ja visu failu, tad 16 būs nepareizi. - ja tik tālu viss ok, tad pārbaudi ka getData() netiek izsaukts kaut kad vēl no kaut kurienes citur, kur nepārbaudīji. - un vispār tā funkcija ir unikums - viņa atgriež kļūdas kodu, null, 0 vai datus. whata?!
 4. @jurchiks- bet kā un kas tajā briesmīgajā projektā taskiem termiņus nosaka?
 5. v3rb0

  JS html templeiti

  > Es principā hobija līmenī jau pirms kāda gada pārstāju programmēt, galīgi nav noskaņojuma un tā sākās izdegšana, ja negribi iekrist depresīvi apātiskā režīmā, tad ņem uzreiz brīvu uz nenoteiktu laiku, kad apniks neko nedarīt (ta kaut vai pēc pusgada, gada), tad sāks atkal iepatikties programmēt.
 6. v3rb0

  Testēšana

  Rakstīt botu lai testētu jebko citu, izņemot veiktspēju, izklausās pēc problēmas arhitektūrā, samazini couplingu starp komponentēm, tiec vaļā no globāla stāvokļa, tik cik tas nu ir iespējams, tad varēsi testēt katru komponenti atsevišķi.
 7. šķiet neko neesu palaidis garām - inc folderi vēl tikpat dzīvi kā sql injekcijas.
 8. lietotāja tipa lauks nepatīk - taisītu 3 tabulas - lietotājam, fiziskam personām, juridiskām personām un saiti no fizisko/juridisko personu tabulām uz lietotāja tabulu. kas ja vajadzēs lietotāju kādam servisam/botam- kāds tips tam? kas ja vajadzēs arī facebook/twitter/g+/elektroniskie paraksti lietotājus - kāds tips tiem? pēc 10mitās tabulas ar typeid, 100 dažādām typeid konstantēm un 1000tā if(type==FOO) viss paliek nesmuki.
 9. $z = array(array(110, 122, 123),array(112),array(122),110,120,130); $u = array_unique(iterator_to_array(new RecursiveIteratorIterator(new RecursiveArrayIterator($z)), false)); print_r($u);
 10. sakārto intervālus pēc sākuma vērtības, tad iterē cauri sakārtotai listei un skaties vai nākošā intervāla sākums ir pirms tekošā intervāla beigām.
 11. ja ir ide, kura māk renamēt mainīgo ņemot vērā scope kurā mainīgais ir redzams, tad nevajag neko gari domāt kā nosaukt mainigo - sāku ar pirmo kas ienāk prātā, brīdī kad iedomājos kā labāk un precīzāk nosaukt konkrēto mainīgo refacturēju vārdu (visual studijā ctrl+r,ctrl+r)
 12. labs, bet vēl vajag noķert, kad tekstu ar drag&drop ievelk.
 13. bez iedziļināšanās opendocument specifikācijā- - uztaisi excelī/libre/open offisā tādu dokumentu kādu gribi - ar sheetiem, formulām, formatējumiem utt, - saglabā kā open dokumentu, - atzipo, skaties kas iekšā, it sevišķi kas tajā xml, kur dati glabājas - tālāk ar php uzģenerē xml bet ar vajadzīgajiem datiem un sazipo to visu atpakaļ. hackīgi pēc velna, bet rezultāts darbosies daudz ātrāk par PHPExcel
 14. nēeee, smarty!!1 die(); http://www.smarty.net/docsv2/en/language.function.literal
 15. šādā gadījumā tad kāpēc ne OpenDocument formātu, bet atbalstīt m$ un izmantot viņu speciāli samainītu standartu jau esošam standartam? it sevišķi, ja no formatējuma viss ko vajag ir bold.
 16. pat ja samonitorēs ar visiem screenshotiem un stuff, tad beigās kādam vēl būs jātērē laiks un jāskatās tas viss samonitorētais, labāk būtu strādājuši pie kā lietderīga.
 17. ar http://vanilla-js.com - piemēram http://jsfiddle.net/p5M2L/
 18. tad tālāk vēl var paspēt uz https://class.coursera.org/reactive-001
 19. varbūtu http://en.wikipedia.org/wiki/German_tank_problem
 20. <blink><marquee>* * *</marquee></blink>
 21. 200 dolārus par to? imho nav vērts, labāk par tiem $200 nopērc kādas grāmatas. un vari pa velti atrasti līdzvērtīgu info ierakstot tēmu nosaukumus googlē.
 22. Javascriptā: (santimi/100).toFixed(2) C# ar visu Ls pie attiecīgas lokāles: string.Format("{0:C}", santimi / 100f);
×
×
 • Create New...