Jump to content
php.lv forumi

mounkuls

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

About mounkuls

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 02/21/1969

Profile Information

 • Location
  LV
 1. mounkuls

  Admin panel.

  dulli... if($_SESSION['online'] !== 1 && $_SESSION['admin'] !== 1) { header('Location: index.php'); } jau pats par sevi nostradās tikai tad, ja abi nosacijumi spēkā, par ko jau 404 rakstija agrāk. Nezinu kā tur viss būvēts, bet pietiek nebūt/nelogoties onlainā un nebūt adminam lai notiek else....un piemetot urlī GET r=1 jau esi admins tipa:) un ja tajā doquery neko vairak neskatas lidz, tas ir čau...
 2. Cik noprotu, tad viņš vēlas fiksēt izlogošanos. Praktiski to momentu nekādi nenoķert, kad lietotājs aizver pārlūku, pārlūks ir tā teikt client side. Vienīgais ko var, izmantot kadu savu jau online aktīvo lietotāju vai cron, lai var tamlīdzīgas darbības. Ar citu lietotāju darbība tiek panākta tikai pie viņa aktivitātes, kas ne vienmēr der. Ar cron tas notiks automātiski, taču tirināt cron ik pēc minūtes arī ir stulbums. Jāzin konkrētā vajadzība, ko dara tālak skripts. EDIT: vēl jau var ar ajax nemitīgi čekot ir vai nav, attiecīgi servera pusē fiksēt kad pazūd, bet būtībā tas ir tas pats gandrīz, kā ar citu lietotāju online.
 3. Ir pašam nācies to darīt vienreiz. Vienkārši priekš replace iekopē par vienu simbolu vairāk un kad ieliec, tad pēdējo padzēs nost un tad tikai replace. Ne visiem divbaitīgiem attēlojas abi vienbaitu.
 4. Vienkārši LIKE skaitās rezervēts vārds, tā es domāju vismaz. Lieto `like`. Lai gan es iesaku vispār lauka nosaukumu nomainīt uz ko citu.
 5. Lietotāja ievadīti dati ir jāsalīdzina ar viņam atļauto, ja neatbilst, tad vienkārši liedz pieeju vēstulēm. Nu teiksim tā, ja ir tabulā tās vēstules un katra vēstule tiek adresēta kādam lietotājam, tad vēstules saņēmējam ir id, kuru arī salīdzini. Ja lietotājs var samainīt ID un tādējādi lasīt svešas, tad gādā lai to nevar. Parasti pēc autorizācijas ir kāds sesijas id vai id get masīvā kopā ar paroli vai vēl kā, tos jāpārbauda vienmēr ir, pirms vēl dot ko lasīt.
 6. Tā īsti nesapratu visu, bet man liekas, ka to value jau ir php jāzin pirms tiek uzģenerēts html. Kā tas ir domāts paņemas? Ja kods ir tavs, tad jau to sen bija jāpaņem, pirms vēl izvada lai atrādītu... Bet laikam es ko nesaprotu, nav šorīt domājamais:)
 7. Būs.Tikai, ja tas navi Tev būs vienīgi skaitlis paredzēts, kuru "jāsamēra", labāk dari $navi = $_GET['navi'] ? (int)$_GET['navi'] : FALSE; un if($navi){do something real;} else {fuck of;} bet nu tas tā, varbūt arī nevajag.
 8. Chupakabra, iespējams domā, ka mēs te visi maikās dzimušie :) Tā nu tas nav gan. Vienkārši nav tā īsti saprotams ko un kā tad Tu mācies, ja reiz atrast neko nevari pats? PHP manuālis vien jau ir ko vērts, nedomā ka šo es ar smīnu, ir to jāpastudierē. Savādāk izskatās tā, ka tikai ar karotīti visu, ideāli vēl, ja kāds visu kodu pielabos vai uzbliezīs Tev gatavu ko na haļavu, tas jau ir fujjj.
 9. Neko nepareizu jau neuzrakstija Ja maz pats saproti, ko īsti gribi. Realtime viņam vajagot... Piefiksēs Tevi ka slogo serveri, būs realtime problēmas arī :)
 10. Nu Tu ar nazis, ja jau datuvē ieliku, strādās. Tikai smadzenes arī vajag mazliet. Gan meklējot gan taisot. :)
 11. Tieši tā, es uzmetot aci to pamanīju momentā. Un kāda jēga no $niks = mysql_real_escape_string($_GET['nick']);, ja pirms tam jau ir mysql_query("SELECT * FROM saturs WHERE nick='".$_GET['nick']."' ORDER BY id DESC"); ? :)
 12. mounkuls

  no 1 līdz 30

  Es nebūtu tik pārliecināts, ka tiek izmantota datubāze. Lai arī man nav līdz galam skaidra visa ideja. Pāris jautājumus laikam prasās: a) tā izloze ir vienreizēja tiem 30 dalībniekiem un faktiski pēc turnīra, vai nu kas tur notiks, tos kārtas numurus nevajag nekur? b) vai to visu darīs vairākās "pakās" pa 30 uzreiz vienlaikus? Bet tā jau mierīgi var uzģenerēt masīvu un pēc kārtas piešķirt jau no tā, katram kurš piesakās uzreiz. Tā vai tad nav ērtāk, glabājas failā jau saģenerēti 30 rindiņās randomā skaitļi un katru nākamo dalībnieku vienkārši pieraksta klāt. Ar datubāzi to var tieši tā pat, ja izmanto. Palaiž turnīru, saģenerējas tie 30 skaitļi randomā, piesakās dalībnieki, kuriem katram pēc kārtas dod vienu skaitli un mauc tik vaļā:)
 13. Varbūt parādi lapu, kur ir tā. Parasti ir vai nu viens vai otrs kodējums vienā html dokumentā. Ja domāts ar to bija dažādos html, tad sākumā noskaidro kāds ir encoding un attiecīgi arī konvertē. Ja vispār sapratu ko gribi protams? P.S. Tas tā no vienas puses. Ja baigi gribi, tad saraksti funkciju ar repleisiem un miers, krievu entities kods atšķiras tā pat no latviešu.
 14. Simbols @ bloķē kļūdu rādīšanu, PHP vienkārši noignorēs kļūdaino gabalu, taču Tev būs vēlāk grūtības atrast kāpēc nedarbojas kādā vietā. :)
 15. $sql="INSERT INTO testi (test_id,test_username,test_email,test_password) VALUES (id='', username='$username', email='$email', password='$password')"; Pēc šī vien jau redzams, ka auzas un neko nespēs tabulā ievietot SQL. Ja lietotu mysql_error(), tad jau pats būtu uzracis kur aplamības.
×
×
 • Create New...