Jump to content
php.lv forumi

Laravel programmētāji


ViktorsN

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

> Kā tu meklē, kur kaut kāds lauks tiek lietots kodā? Text search?

 

Ctags, ack.

 

Kāpēc man būtu kkas no galvas jāzina?

 

Consider this:

UserRepository.fetch(this.usersFetched);

usersFetched: function(userList){
   for(var i in userList){
        userList[i]... ?? // Kā šeit zini, kādi propertiji ir pieejami userList itemam?
   }
}
Link to comment
Share on other sites

let user:User = userList[i]

 

Nu ok, forši, ja viss sakodēts jaunajā ECMĀ, bet kāpēc, lai mēs atteiktos no šāda veida typehintēšanas vecajā variantā? Ok, JS nenosprāgs, bet IDE tāpat visu smuki rādīs un bļaus, ja acceso neeksitējošas/deprecated lietas.

 

 

Man ir mappings kas atvērs klases definīciju (ar ctags) jaunā splitā.

 

Sk, jāver kkādi jauni logi. Autocomplete neko nesaka priekšā?

IDĒ viss zolīdi, viens shorcuts parāda pieejamo, otrs shorcuts parāda doķi:

 

fnQNibK.gif

Link to comment
Share on other sites

Name atgriež stringu? Price atgriež number? Woah! Malacis, ka sarakstīji. Nebūtu sapratis.

++

 

Es rakstu @return tikai, ja atgriež objektu, lai IDE atpazīst, nediršas par nezināmām metodēm un saprot autocomplete.

 

Ja tas ir skalārs lielums, tad tev baigi krata - tas ir 0 vai null? 99.9% gadījumu - nē. Kad ir tas gadījums, kurā vajag, es paskatos definīciju. Ja vispār nav saprotams, ko metode varētu atgriezt, tad jālabo nosaukums.

Link to comment
Share on other sites

++

 

Es rakstu @return tikai, ja atgriež objektu, lai IDE atpazīst, nediršas par nezināmām metodēm un saprot autocomplete.

 

Ja tas ir skalārs lielums, tad tev baigi krata - tas ir 0 vai null? 99.9% gadījumu - nē. Kad ir tas gadījums, kurā vajag, es paskatos definīciju. Ja vispār nav saprotams, ko metode varētu atgriezt, tad jālabo nosaukums.

 

Vai nu raksti visam (visiem metodes paramiem doķi), vai neraksti nekam. Sliktāk par komentāra neesamību ir tikai komentārs, kas neatbilst patiesībai.

 

+ man parasti objektiem ir defaultās vērtības (0, vai '', piemēram), un uzrakstit /** un nospiežot enter, IDE jau uzģenerē jsdoc ar attiecīgo tipu, tā kā tas prasa 0 piepūli

Link to comment
Share on other sites

Tomēr loģiskāk, būtu lietot valodu kurā pārklāj visus izstrādes punktus, it īpaši, ja strādā pie maziem projektiem un ir ļoti svarīgs izstrādes ātrums. 

Loģiskāk tā būtu, un skaistāk. Bet dzīvē kaut kā ar to ir smagi. To risina API. Arī ja viss tiek būvēts, piemēram, PHP valodā un tā ir viena sistēma, praksē vieglāk ir viņas sajūgt kopā ar API, nevis izmantojot vienu valodu un sajūdzot kopā koda līmenī. Tad vēl, viena subsistēma noprogresē uz nākamo PHP (vai citas valodas) versiju, pārējās iepaliek. utt. Ja projektā vairāki cilvēki un ir normāls budžets, kas ļauj normāli padomāt par šīm lietām, devi var izlemt, kurš ko taisīs un kā tas ies kopā, un tad katrs būvēt savu mazo pili.

Link to comment
Share on other sites

notepad++ ftw.

 

Bet ja nopietni, kopš darbā sāku strādāt ar IntellJ un JAVA, nezinu vai spēšu atgriezties pie vienkāršākiem "editoriem". 

 

Es nevaru ar to lēnumu sadzīvot, paņēmu WebStorm, dievs pasarg pēc Sublime pierast pie kā tāda. Uz i7, gļučī uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...