Jump to content
php.lv forumi

F3llony

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  1345
 • Joined

 • Last visited

About F3llony

 • Rank
  (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 • Birthday 07/02/91

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Disclaimer: es apguvu kad jau biju uz vietas, pamazām, palēnām. Pirms braukt sapratu nu tik daudz, kā no Meksikāņu tele-novelēm :D Pa lielam, visi "modernie" uzņēmumi EU ir apskārtuši, ka EU darbinieku migrācija ir visur, un talants nav piesiets konkrētai valstij. So pa lielam, vienalga kāda valsts valoda, liela daļa strādā angliski.
 2. Servera koda update

  Deployer ir masīvs mēsls. Un dev toolkitam produkcijā nav vispār ko meklēt.
 3. Servera koda update

  http://www.fabfile.org/ http://docs.fabfile.org/en/1.13/api/contrib/project.html https://github.com/Addvilz/hemp Uzraksti mazu deploy skriptu. Clone master iekš /tmp, sainstalē dependencies, sapako web failus nu un visus citus darbus. Tad izdzēs lieko un push uz production.
 4. Hostingu Reitingu ieteikums

  Nē, Tevi sauc Maksims/Sergejs vai nu kā Tevi tur, un Tu strādā Garmtech. Jo neviens cits pie pilna saprāta esošs indivīds Garm huiņu nevienam nespamotu. Būtu labāk skrūvējuši tos Intel Kartupelis bāzētos serverus kas tur pagrabā mētājas ar tādu pašu degsmi kā cirtuši augšā šitās spamiskās figņas. Klauni.
 5. photoshop masters

  Tas jaut tomēr atkarīgs no klienta un banera prasībām.
 6. photoshop masters

  Pro prasa 50-70 eur stundā, un uz augšu... :)
 7. PHP Programmētājs

  Galvenais jā.
 8. Senior PHP programmētājs

  Uz šo brīdi procesu izgājuši tikai nedaudzi kandidāti (afaik 6), bet visas atsauksmes pozitīvas - pat no tiem ar negatīvu iznākumu. HR pēc katra procesa nosūta tādu kā aptauju ar jautājumiem un ierosinājumiem, kā uzlabot procesu, kas patika, kas nepatika utml.
 9. Senior PHP programmētājs

  @werd ne ļoti related, bet es nule pabeidzu personāla atlases izmaiņas, un nelielu iekšējo pētījumu aiz tā. Daži punkti no tā, ko secinājām analizējot kandidatūras, retention, profilus, aptaujājot cilvēkus kas jau strādā un kandidātus post-intervijās. Kandidāti, īpaši pieredzējušie, universāli ienīst teorētiskas un/vai generic problēmas. Piemēram, "uztaisi kaut kādu reģistrācijas lapu" vai "še fails X, apstrādā un iegūsti rezultātu Y" utml. Tavs uzdevums iekrīt zem šī. Arī mums līdz šim bija līdzīgs "universālais" tests. Atmetām, jo redzējām ka daudzi labi profili vienkārši atteicās tos pildīt un noleca no procesa. Kandidāti universāli ienīst whiteboarding - "pastāsti, kā implementēt tree sort" piemēram, un tamlīdzīgus jautājumus. Kandidāti universāli ienīst online testus, trivijas, Hackerrank utml. Uz doto brīdi mums visa procedūra ir šāda (par slinku tulkot):
 10. Senior PHP programmētājs

  Par kādu reālu sistēmu Tu runā iedomātā scenārijā? Tava reālā sistēma tā pat ir pamatā Tevia paša iedomas, bāzētas uz scenāriju kas balstīts uz Tavas pieredzes balstīta pieņēmuma.
 11. Senior PHP programmētājs

  Kāpēc tad tikai viena? Piemēram grozs, nevar būt session-based un db-persisted? Stock nevar būt vairāki backendi, piemēram, integrācijas? Nevar būt dažādas produktu instances, kas implementē vienu vai vairākus interfeisus?
 12. Foruma migrācija

  :(((( Es jau samīnusoju tik daudz... Viss darbs vējā... :((((
 13. Valūtas kursi

  Grāmatvedībai kam, KĀDĀ VALSTĪ? LV pamatā piemēro ECB references valūtu kursus, kur valūtas kurss attaisnojuma dokumentos tiek pieņemts ECB kurss darba dienas sākumā. ECB ir XML exportam ar visiem references kursiem.
 14. Viena vakance. No Tevis: PHP OOP zināšanas 5+ līmenī Vēlams uz Tu ar Symfony 2/3 Java 8 basic+ vai vēlme aktīvi mācīties MySQL un MongoDB Angļu valodas zināšanas labā līmenī. "I can haz zemenēs" nederēs... Vēlme mācīties. Tiek vērtēta augstāk kā esošās zināšanas un pieredze - saprāta robežās. Sporta pēc gadās frontend darbi Vue.js vai kāds legacy JS vai Coffeescript gabals. Attiecīgi, JS izpratne ir ļoti vēlama. No mums: Alga. Konkrētās pozīcijas griesti iesākumam 30-35k EUR gross gadā / 13 maksājumi. Algas revidējam reizi gadā. Izaugsme. Vietas pietiks visiem, vajadzīga griba un motivācija. Stabilitāte. Uzņēmums pieder diezgan lielai uzņēmumu grupai, ar attiecīgu financial backing. Nav startups bet ar startup dabu un attieksmi, nopietnām darba bitēm darba pietiek gadiem 5. Un tas tikai plānotais backlog... :) Dzimšanas diena - brīvdiena. Brīvs darba grafiks ar loģiskām robežām - līdz 11 ierodies, un līdz 5 esi sastopams. 7.5 darba stundas dienā. Vasarā - pludmale aiz loga. Birojs 50m no Vidusjūras, Barselonas centrā. Bez maksas jogas, valodu klases. Ik gadu noteikta naudas summa konferencēm un mācībām. Veselības apdrošināšana. Alus piektdienās ofisa atputas zonā - tur arī PS4, Wii uz 60" :) Dell Latitude mobilā darbstacija + ekstra screen. Salīdzinoši moderns codebase - nav daudz legacy un greiza koda. Pieklājīga attieksme - neviens nekur nedzen un dzīt negrasās. Darbs: Pašu produkts - platforma Sastāv no Symfony 2 + 3 projektiem un nule palaista Java 8 projekta. Uz šo brīdi daudz darba saistīti ar datu apstrādi, analīzi. Javas platforma arī uz to fokusēta. Darbs āķīgs un apjomīgs. Nekāda Wordpress. Darbs ES uz vietas - nekādu remote. Interesenti var saņemt detaļas PM. Tur arī CV + Github linkus.
×