Jump to content
php.lv forumi

F3llony

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  1349
 • Joined

 • Last visited

About F3llony

 • Rank
  (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 • Birthday 07/02/1991

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. padoms

  Nē.
 2. Cilvēce vienkārši vēl nav gatava dzīvot. Varbūt pēc gadiem 100-200 sapratīsim, ka visas šīs sistēmas neder nekam, valstis un patriotisms ir novecojusi iekārta, tā pat kā sociālisms un kapitālisms - novecojušas ideoloģijas. Tas ir, ja pirms tā laika mūs visus nafig nenosvilinās Putins, Tramps vai Xi Jinpings ar savu kodolarsenālu. Retrospektīvā, interesants bija laiks, kad ar putām uz lūpām tā vien nesos aizstāvēt Latviju un latviskās vērtības. Kāda velna pēc, gan vairs nesaprotu, un iemeslu arī vairs neatceros. Laikam ieaudzināts, himnu dziedāt, karodziņus vicināt. Nevienu gan tas īsti neinteresē. Nevienam tas arī īsti nav vajadzīgs.
 3. Padalos

  Acīmredzot kaut kas ir mainījies pēdējo gadu laikā, pirms gadiem 4 privātpersona apdrošināšanu vispār Latvijā nopirkt nevarēja pat gribot, vienīgais bērniem bija civil liability apdrošināšana un tas arī viss. Gribi veselības apdrošināšanu, tikai caur darbu. Un arī tagad diez vai privātajiem ir pieejami tie paši vai pat tuvu plāni, kas lielajiem uzņēmumiem. Man sanāk kaut kur 1700 gadā veselības apdrošināšana, pilnībā apmaksāta ar visu dental un optometriju. Par cenām, uzņēmumiem noteikti ir lētāk kā privātajiem - economies of scale, tā teikt.
 4. Padalos

  @codez ir bezjēdzīgi te kaut ko salīdzināt šādā veidā. Vismaz ārpus LV, un dažās kompānijās arī LV, gandrīz vienmēr līdzi nāk privātā veselības apdrošināšana klāt valsts sociālajam nodrošinājumam. Es humora pēc uzmetu aci savai apdrošināšanas lapai, visas operācijas + vēl kaudze, apnika pat lasīt, ko ieliki augstāk, man ar apdrošināšanu maksā tieši un precīzi $0. Tā Latvijā pat gribot īsti privātpersona nevar pati sev apdrošināšanu nopirkt... Nemaz nerunājot par atļaušanos.
 5. Disclaimer: es apguvu kad jau biju uz vietas, pamazām, palēnām. Pirms braukt sapratu nu tik daudz, kā no Meksikāņu tele-novelēm :D Pa lielam, visi "modernie" uzņēmumi EU ir apskārtuši, ka EU darbinieku migrācija ir visur, un talants nav piesiets konkrētai valstij. So pa lielam, vienalga kāda valsts valoda, liela daļa strādā angliski.
 6. Servera koda update

  Deployer ir masīvs mēsls. Un dev toolkitam produkcijā nav vispār ko meklēt.
 7. Servera koda update

  http://www.fabfile.org/ http://docs.fabfile.org/en/1.13/api/contrib/project.html https://github.com/Addvilz/hemp Uzraksti mazu deploy skriptu. Clone master iekš /tmp, sainstalē dependencies, sapako web failus nu un visus citus darbus. Tad izdzēs lieko un push uz production.
 8. Hostingu Reitingu ieteikums

  Nē, Tevi sauc Maksims/Sergejs vai nu kā Tevi tur, un Tu strādā Garmtech. Jo neviens cits pie pilna saprāta esošs indivīds Garm huiņu nevienam nespamotu. Būtu labāk skrūvējuši tos Intel Kartupelis bāzētos serverus kas tur pagrabā mētājas ar tādu pašu degsmi kā cirtuši augšā šitās spamiskās figņas. Klauni.
 9. photoshop masters

  Tas jaut tomēr atkarīgs no klienta un banera prasībām.
 10. photoshop masters

  Pro prasa 50-70 eur stundā, un uz augšu... :)
 11. PHP Programmētājs

  Galvenais jā.
 12. Senior PHP programmētājs

  Uz šo brīdi procesu izgājuši tikai nedaudzi kandidāti (afaik 6), bet visas atsauksmes pozitīvas - pat no tiem ar negatīvu iznākumu. HR pēc katra procesa nosūta tādu kā aptauju ar jautājumiem un ierosinājumiem, kā uzlabot procesu, kas patika, kas nepatika utml.
 13. Senior PHP programmētājs

  @werd ne ļoti related, bet es nule pabeidzu personāla atlases izmaiņas, un nelielu iekšējo pētījumu aiz tā. Daži punkti no tā, ko secinājām analizējot kandidatūras, retention, profilus, aptaujājot cilvēkus kas jau strādā un kandidātus post-intervijās. Kandidāti, īpaši pieredzējušie, universāli ienīst teorētiskas un/vai generic problēmas. Piemēram, "uztaisi kaut kādu reģistrācijas lapu" vai "še fails X, apstrādā un iegūsti rezultātu Y" utml. Tavs uzdevums iekrīt zem šī. Arī mums līdz šim bija līdzīgs "universālais" tests. Atmetām, jo redzējām ka daudzi labi profili vienkārši atteicās tos pildīt un noleca no procesa. Kandidāti universāli ienīst whiteboarding - "pastāsti, kā implementēt tree sort" piemēram, un tamlīdzīgus jautājumus. Kandidāti universāli ienīst online testus, trivijas, Hackerrank utml. Uz doto brīdi mums visa procedūra ir šāda (par slinku tulkot):
 14. Senior PHP programmētājs

  Par kādu reālu sistēmu Tu runā iedomātā scenārijā? Tava reālā sistēma tā pat ir pamatā Tevia paša iedomas, bāzētas uz scenāriju kas balstīts uz Tavas pieredzes balstīta pieņēmuma.
×