Jump to content
php.lv forumi

Stratēģiskā web spēle - warxy.com


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es to spēli ar apskatījos kādu brīdi atpakaļ, šobrīd tas par hītu nav nosaucams, tam es piekrītu. Tomēr noniecināšana, šai gadījumā no Web developer puses, ir nevietā. Es uz to vairāk skatos tā, ka lai arī codez nav neko unikālu izveidojis, tomēr viņš veido un dara. Dzinējs, kas tam visam ir apakšā, ja ir gana labs, tad tikai jāgaida īstā ideja un moments, tad arī lielas lietas notiks.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Šorīt ieskatījos Warxy, domāju, codez tak īstenībā būs bijis tik kruts kā viņš te visiem stāstījis un spēlītei būs vismaz pieaudzis spēlētāju skaits nu uz pāris simtiņiem, bet nē - tie paši 25, laikam cilvēki, kam tiešām nekā cita dzīvē nav, tur kaut kādus punktus sev saģenerējuši! Vecais, vai nu tu savas spējas esi pārvērtējis (runāji tu vairāk, nekā spēj - tas ir raksturīgi muldoņām starp citu), vai arī tu vienkārši "klusām slēp" savas "patiesās spējas", par ko es nereāli ierēcu! :D Domāju, ka tu esi viduvējais indiešu frīks un nav ko tev zīmēties, gaidam no tevis LABĀKU garadarbu, bet pagaidām nekas...

 

Jebkurā gadījumā, codez - laiks ir atzīt, ka tava spēlīte ir FAIL!!! ;)

 

Pirms gudroties pamēģini pats iestartēt vismaz ar kaut ko. Es pats esmu startējis jau vairākas reizes. Dažreiz veiksmīgi, dažreiz vispār neveiksmīgi. Bet kopumā krājas pieredze, zināšanas. Man pat grūti izstāstīt cilvēkam, kas ar šo nav saskāries, cik ir forši, kad Tavs projekts tiek kaut kādos apskates portālos un lapas skaitītājs vienkārši uzsprāgst.

Tāpat kā šis spēles autors, arī ir gadījies saplānot nepareizi vai netrāpīt savai īstai auditorijai. Un tāpēc man prieks, ka Latvijā parādās cilvēki, kas kaut taisa un mēģina iestartēt. Diemžēl mūsu valstī nav īpaši attīstītas inovācijas un investori.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...